ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/3/2019, 16:17

Gnječ wrote:aben, šta ti znaš o astrologiji? apsolutno ništa. nemaš pojma a daješ si za pravo pljuvati po nečemu o čemu pojma nemaš. ustvari što ti uopće znaš konkretno? ne tvoje baratanje jezikom nego nešto konkretno. vidio sam da ni jebenu pergolu neznaš sagraditi. šaluješ i učvrstiš fosne sa stolarskim stegama??? o bogtejebo kako te nije sramota tolikog neznanja???? stolarske stege! pa pička ti materina čak i da si totalni moron što i jesi možda na YT postooji neki how to do for dummies pa gledaj i uči.
Pa, malo. Znun samo osnovno, da nešto planeti, da zahvaća labilne ljude, da privloči one ki misli da su piramide u bosni i da su vanzemaljci začeli čovječanstvo.

Baratanje jezikun je konkretna stvor.

Pergola još stoji, ne zun na temelju čega misliš da ne zun, a šalovanje stolarskin pasima je as common as left idiot. Bojin se ča biš reko da sun koristi klišta od armature:)

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 12/3/2019, 16:25

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:

ne okolišoj nego reci, imun li humora ili ne?



odakle sad odjednom interes za nesto donedavno s gnusanjem odbaceno, ismijano....?
Jo se neka stvarno osićun ko da se medju dicun vode:)

Kic mi je reko da nemun humora na str 23. ili 24.,

Jo sun te omoh pito imun li humora post- dva nakon toga i do datum rodjenja.

Nakon ča ti prečitoš u zvizdami da imun humora, a oćeš jer to vami tamo piše, kic će biti primoran ili

- priznati da je bi u krivu ( a to se ne će dogoditi)
- izjoviti da misli kako je horoskop žeśća glupost (ča je i un to tako misli)
 

vjeruj mi....i ja isto kad tebe citam....ovo za djecu.


aha....znaci zelis se osvetiti kicu, dobiti potvrfu da nije u pravu i sl..
eto, zlocesti me-pl....uzbuduje te napakostiti,posvadati, rovarati da bi dosao do misljnja,osporio ga,mrcvario unedogled.. to od mene necrs dobiti :)....

doci ili se bar pribliziti onome sto zovemo istinom, moze se i na lijep nacin....ovo sigurno nije.
Pa ne, zapravo samo želin da kic pljune na astrologiju. 
Jebiga, čini mi se da un misli da je to šarlatanstvo baš po mjeri žena s krivon predodžbon vlastitog intelektualnog potencijala, ali ne želi to reći. 

Više bi meni vridilo da ti un to reče, nego da mi ki do dest dolari.
za pare vjerujem, ali za citanje kicovih misli ne dam ni peni..;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 17:32

aben troksa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 18:36

Gnječ wrote:
tupa igla wrote:
Gnječ wrote:
tupa igla wrote:
Gnječ wrote:
tupa igla wrote:
lijepo je počelo s odvajanjem od foruma, a završilo na genocidu, classic gnječ xD

zanimljivo je tvoje prosuđivanje drugih i ono što napišu lijepo ko pravi rvat'na ti filtriraš realnost kako  paše tvom iskrivljenom umu ali nemaš na umu koliko si zatucan čak mogu bez pretjerane arogancie reći da nisi odmakao daleko od tvojih predaka koji su živjeli u pećinama, sojenicama i pod vedrim nebom.

tebi je to moje o 100 tisuča hrvata genocid?????? kako može biti genocid kad je tih sto tisuća kriminalaca posijano na cijelom podrućju RH-NDH, BiH I sLO a i Srbiji Crnoj Gori, Sejšelima, SAD, Kajmanskim i drugim lokacijama. tebi je to drito genocid ni više ni manje nego odmag ĐENOSAJD BY GNJEČ!!! jebem ti mater kic i ovo ćeš kao pravi rvat'na krivo shvatiti jer menie tvoja mater jadna uopće ne zanima psovka je tu da ti SKRENE PAŽNJU NA OZBILJNOST SITUACIJE!!!!! jedino ako rvatima jebeš majku počinju te doživljavati ponekad i ozbiljno ali te najčešće samo nezainteresirano doživljavaju. ako im ne jebeš mater onda te niti ne vide ne primjete te da si tu.

dakle da se vratimo na tzv genocid. jel tih 100 tisuća hrvata ne rade genocid nad kompletnim narodom već 30 jebenih godina???? kako je to tvom mladom bistrom umu promaklo??? ali ti nije promaklo mene poklopiti onako zlobno i pogao kako samo rvat'ne to znaju. to su vještine kojima rvat'ne obiluju laži, muti, kradi, muljaj itd. jebeno važne vještine za preživljavanje u doba pod turcima, ali SADA???? tko vas sada gnječi pička vam materina smrdljiva????

jel i onaj di Pietro sudac genocidaš kad je u Italiji krenuo sa genocidnom akcijom kodnog naziva "MANI PULITE"??? VI RVAT'NE BI ODMA  ĐENOSAJD!!!! ĐENOSAJD!!!! UHAPSITE DI PIETRA DRŽAVNOG TUŽITELJA UBIJTE INTRUDERA TKO JE ON DA NAM KVARI LIJEPU NAŠU PIZDU MATERINU???? ĐENOSAJD"!!!!

ne znam na šta da odgovorim, osim što mi se čini da je Italija i dalje jako korumpirana (nažalost)

Corruption in Italy is a major problem. In Transparency International's annual surveys, Italy has consistently been regarded as one of the most corrupt countries in the Eurozone. Transparency International's 2017 Corruption Perception Index ranks the country 54th place out of 180 countries. Corruption costs Italy a reported €60 billion a year, which amount to four percent of its GDP. On the 2016 Corruption Perceptions Index, Italy took 61st place out of 174 countries, scoring on a par with Senegal, Montenegro, and South Africa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_in_Italy

i ako prospeš 100.000 glava, neće izrast 100.000 pametnih i poštenih odmah..

ali mi ne živimo u Italiji i to nije naš problem nego njihov. naš je problem mega korupcija u RH-NDH ja o tome pričam a Italiju i Mani pulite sam uzeo za primjer da ti dokažem da to nije bio đenosajd. kao što ni ovaj moj prijedlog nije đenosajd kako ti pokušavaš nemušto progurati u javno mišljenje. jel tako? tako je!

100.000 pametnih i poštenih već postoji ne trebaju izrasti jedino ih je ovaj psihopatski ološ gurnuo na margine i raznim ucjenama i pritiscima i defamacijama ušutkao. pa da trebalo bi nekoliko godina da se stanje normalizira jer i livadi treba 3-4 godine da se rehabilitira nakon što ju korov pojede i pohara.

ali ti ne bi ni probao? ti odmah kažeš da je to nemoguća misija? malodušnost apatiju i defetizam mogu očekivati od starijih ljudi ali od mulca poput tebe ne.

a čuješ, smijem reć šta hoću, ja kažem genocid, ti kažeš da nije-

ne kažem da je nemoguća misija, mislim da su mnoge revolucije kretale iz takvih pobuda, ne sve, ali dobar dio revolucija:

- evo mi ćemo zakrvariti prste malo i skinuti glave svima koji nas živciraju, svi oni koji su uživali do sad na naš teret će završiti za glavu kraći i tako, i onda ćemo svi kao društvo doći do čistog zraka, stvorit će se sama od sebe hijerarhija temeljena na zalaganju, poštenju i humanizmu itd-

ali takva hijerarhija se ne stvara sama od sebe zato što smo makli one koji sad zagađuju vlast-

vidiš, ja nesmijem reći što hoću jer bi me ti banirao dakle gdje je tu sloboda mišljenja???  nema je postoji dokle ne zasmeta despotima na vlasti pa te oni brzo skrate za glavu i to je inače društveno prihvatljivo ponašanje koje ti odobravaš ali other way around nope ne ide ne odobravaš.

ne radi se o nikakvoj revoluciji nego o rušenju kriminala u državi koji se kapilarno proširio kompletnim društvom. ne treba cijelo društvo potamaniti nego samo glavne mastermindove ovakve politike i još njihove podguzne muhe po raznim ministarstvima i svim općinama. nije to neki problem ako se hoće i ima volje no vi većina hrvata ponašate se kao da ste još uvijek pod turcima pa vam je korupcija i kriminal svih fela način preživljavanja ali turaka odavno nema a vaše su navike iz tog doba ostale.

kako je Mussolini riješio kompletnu sicilijansku mafiju u par godina? kako? nikome to nije uspjelu ali Mussoliniju je. iskorijenio je mafiju sa Sicilije. totalno. bez ispaljenog metka!

Cesare Mori (Pavia, December 22, 1871 – Udine, July 6, 1942) was a prefect (prefetto) before and during the Fascist period in Italy. He is known in Italy as the "Iron Prefect" (Prefetto di Ferro) because of his iron-fisted campaigns against the Mafia in Sicily in the second half of the 1920s.

Cesare Mori is known for being the first to ever destroy the influence of the mafia within Italy.

Within the first two months he arrested over five hundred men, a number that would only grow in the following years. In January 1926, he undertook what was probably his most famous action, the occupation of the village of Gangi, a stronghold of various criminal gangs. Using carabinieri and police forces he ordered house-to-house searches, picking up bandits, small-time Mafia members and various suspects who were on the run. Due to the necessity of the nature of the mafia, he was forced to discreetly collect large amounts of evidence and subsequently make arrests en masse to avoid alerting wide swaths of mafiosi into hiding. As he poetically states, "These operations were carried out in considerable numbers and on a large scale: and the rapidity with which they succeeded one another and the exactness of evidence on which they were based completely strangled the criminal associations which for so many years had flourished with impunity. And the whole island raised a hym of liberation."  These sweeping mass arrests, earned him the nickname of "Iron Prefect".

Mori understood the basis of Mafia power. In order to defeat the phenomenon, he felt it necessary to "forge a direct bond between the population and the state, to annul the system of intermediation under which citizens could not approach the authorities except through middlemen..., receiving as a favour that which is due them as their right." Mori’s methods were sometimes similar to those of the Mafia. He did not just arrest the bandits, but sought to humiliate them as well. If he could exhibit a strong central authority to rival the mafia, the people would see that the Mafia was not their only option for protection.


ZATO NEMOJ BITI ZLOBAN SARKASTIČAN! "- evo mi ćemo zakrvariti prste malo i skinuti glave svima koji nas živciraju, svi oni koji su uživali do sad na naš teret će završiti za glavu kraći i tako," ma o čemu ti pričaš jebotebog hrvatski usrani???? koji nas živciraju? pa jebemtiboga pričam o kriminalcima na vlasti ne pričam o nekom anonimnom susjedu koji me živcira!!! ali dobro nisam ni očekivao išta pametnoga od lika koji je pod turcima bio više od 500 godina i štiti svoje kriminalce pajdaše jer su iz njegovih plemena opss sad se plemena zovu stranke.

ne štitim ja nikoga, samo objašnjavam da se dobra hijerarhija neće sama od sebe stvoriti uklanjanjem trenutne-

ok svaka čast Moriu, ne kažem da to nije jedan od mogućih scenarija, samo kažem da je problem, bar meni se čini dublji, i da micanjem trenutne elite tko zna šta ćeš dobiti, slobodno je makni što se mene tiče, zakon jače ima svoje mjesto u prirodi, a male, odane i s ciljem ustremljene skupine su mijenjale društva-

samo govorim da put ka slobodi nije potpločan takvim djelima, sigurno nije, one mogu samo odlučiti u određenom povijesnom trenutku u kakav režim skrenit i koji bi dao bolji ishod-

ali nikad se neće takvo niš riješit, ljudi su ljudi, korupcije, nepotizma i krađe će uvijek bit, jedino rješenje je smanjit prostor za krađu, isključit sve iz te igre, i uključit sve - na drugi način, a to je onaj privatan čini mi se
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 18:42

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:



pa nap. mo u ovnu arogantan, ruga se.....jak osjecaj samovaznosti, opet vatra-jupiter.... neptun na sunce i vjecita igra skrivaca,muljanje,izokretanje....pomalo djetinjasto....:)

ne okolišoj nego reci, imun li humora ili ne?



odakle sad odjednom interes za nesto donedavno s gnusanjem odbaceno, ismijano....?
Jo se neka stvarno osićun ko da se medju dicun vode:)

Kic mi je reko da nemun humora na str 23. ili 24.,

Jo sun te omoh pito imun li humora post- dva nakon toga i do datum rodjenja.

Nakon ča ti prečitoš u zvizdami da imun humora, a oćeš jer to vami tamo piše, kic će biti primoran ili

- priznati da je bi u krivu ( a to se ne će dogoditi)
- izjoviti da misli kako je horoskop žeśća glupost (ča je i un to tako misli)
 

vjeruj mi....i ja isto kad tebe citam....ovo za djecu.


aha....znaci zelis se osvetiti kicu, dobiti potvrfu da nije u pravu i sl..
eto, zlocesti me-pl....uzbuduje te napakostiti,posvadati, rovarati da bi dosao do misljnja,osporio ga,mrcvario unedogled.. to od mene necrs dobiti :)....

doci ili se bar pribliziti onome sto zovemo istinom, moze se i na lijep nacin....ovo sigurno nije.
Pa ne, zapravo samo želin da kic pljune na astrologiju. 
Jebiga, čini mi se da un misli da je to šarlatanstvo baš po mjeri žena s krivon predodžbon vlastitog intelektualnog potencijala, ali ne želi to reći. 

Više bi meni vridilo da ti un to reče, nego da mi ki do dest dolari.

plati pa ću reć

košta 10€ (jedno jelo vani i piće)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/3/2019, 18:45

mativka, ti imoš puno šoldov, ploti čoviku!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 19:17


show me the money

Denkverbot - Page 32 Giphy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 19:26


Denkverbot - Page 32 54398910

heart of europe

wow
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 20:11


We are all familiar with Nietzsche’s statements on god and dancing (“I would only believe in a god who could dance”), but his work is overflowing with praise for this practice (Dionysian ballerinas, dancing satyrs, men, women and children who dance ceaselessly), while he was a solitary dancer himself. For him, freedom is never more participative, in the sense that we can choose how to move with the flow of the world, as is the case with dancing. By dancing one enters into the rhythm of things, of the wind, the pulse of life that is always the same but which is at the disposition of the free will of the body. There lies its beauty. The body can choose how to participate in rhythm and gravity while the conscious ego is perfectly focused and relaxed, and the self leads to the sum of the parts in a game of free forces.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 20:14


It is therefore not surprising that this lover of physical ecstasy would favor the lyrical over the discursive, and would want his words to move with light feet – like his Zarathustra – and transcend their conventional meaning. It was more the movements of his great teacher Socrates that first showed him this great dance of reason.

In the Symposium, Xenophon says that while Socrates observed the performance of a Syracusian dancer he was infatuated with his grace. In the harmony of his movements he saw him as even more beautiful than when at rest. Then, Socrates confesses that Charmides found him dancing alone and though that he was crazy, but when he described to him his intention to find harmony in his movements, Charmides began his own solitary practice of shadow boxing (because he didn’t know how to dance). This of course reminds us of the famous phrase by Nietzsche (and who perhaps imagined it from this anecdote): “And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.”

For Socrates, dance was the optimum way of moving the body in simultaneous symmetry with all of its parts, unlike other kinds of physical exercise such as running or wrestling. The relationship between beauty (kalos) and more beautiful (kallion) is one of movement and proportion. The philosopher, realizing that the body is much more beautiful and graceful in total movement than in simple repose, learned to dance as an old man, aged 70. We should remind ourselves that he also said: “Music and dance are two arts that complement each other and form the beauty and power that are the basis of happiness.”
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 12/3/2019, 20:21

aben wrote:mativka, ti imoš puno šoldov, ploti čoviku!
Imamo približno jednako, al' ja više radim i zbog toga je red da ipak ti platiš :)
A i uhljeb si....

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/3/2019, 20:54

A je bi i ti da reče?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 20:57

tupa igla wrote:

ne štitim ja nikoga, samo objašnjavam da se dobra hijerarhija neće sama od sebe stvoriti uklanjanjem trenutne-

ok svaka čast Moriu, ne kažem da to nije jedan od mogućih scenarija, samo kažem da je problem, bar meni se čini dublji, i da micanjem trenutne elite tko zna šta ćeš dobiti, slobodno je makni što se mene tiče, zakon jače ima svoje mjesto u prirodi, a male, odane i s ciljem ustremljene skupine su mijenjale društva-

samo govorim da put ka slobodi nije potpločan takvim djelima, sigurno nije, one mogu samo odlučiti u određenom povijesnom trenutku u kakav režim skrenit i koji bi dao bolji ishod-

ali nikad se neće takvo niš riješit, ljudi su ljudi, korupcije, nepotizma i krađe će uvijek bit, jedino rješenje je smanjit prostor za krađu, isključit sve iz te igre, i uključit sve - na drugi način, a to je onaj privatan čini mi se

ma tu se uopće ne raspravlja o slobodi niti se bori za slobodu ti si krivo skoro sve razumio i pobrkao mnogo toga. tu se radi o borbi protiv korupcije i organiziranog kriminala a u slučaju RH-NDH organizirani kriminal je na vlasti i svuda kapilarno do najsitnije općine nešto slično kao sicilijanska mafija. sofisticirani kriminalci (političari) bivši komunistiki kadar i ekstremna ustaška emigracija  i njihovi trabanti uzurpirali su vlast i državu. zanimljivo da je do pomirbe komunista udbaša i ekstremnih ustaša došlo samo u centrima moći novac ih je pomirio naravno ne njihov novac nego podijela plijena koji se zove Hrvatska. kakve će to posljedice imati tek sada nako 30 godina kurbinog pira i besramne pljačke i uništavanja svega živog vidimo jer kako je jedan poznati kuhar rekao kad ja userem stvar to se odmah vidi a kad političari useru stvar to se vidi tek nakon 10-20 godina.

dobro je još vama jako dobro...kila mozga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/3/2019, 21:01

Tribo nan malo jednakosti i bratstva, je tako, gnječ

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 12/3/2019, 21:04

aben wrote:A je bi i ti da reče?
Ja bi da reče ono što misli :)
A ne bih platila da reče ono što misli :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/3/2019, 21:17

mativka wrote:
aben wrote:A je bi i ti da reče?
Ja bi da reče ono što misli :)
A ne bih platila da reče ono što misli :)

a po polak?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 12/3/2019, 21:23

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:A je bi i ti da reče?
Ja bi da reče ono što misli :)
A ne bih platila da reče ono što misli :)

a po polak?
A jedino ako mu je potriba :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 21:24

aben wrote:Tribo nan malo jednakosti i bratstva, je tako, gnječ

treba nam malo prava i pravde ali ovakav kaos sociopatama i psihopatama odgovara to je njihovo prirodno okruženje jel tako aben? priznaj da tebi uopće ne odgovara uređeno društvo i država jer to tebi sociopati smeta iritira te tebi je gušt i snalaziš se samo u kaosu koji ti i takvi kao ti generirate. no i za vas ima lijeka ne boj se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 12/3/2019, 21:38

Gnječ wrote:aben troksa.


.....samo klasican primjer sociopate.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/3/2019, 21:38

Gnječ wrote:
aben wrote:Tribo nan malo jednakosti i bratstva, je tako, gnječ

treba nam malo prava i pravde ali ovakav kaos sociopatama i psihopatama odgovara to je njihovo prirodno okruženje jel tako aben? priznaj da tebi uopće ne odgovara uređeno društvo i država jer to tebi sociopati smeta iritira te tebi je gušt i snalaziš se samo u kaosu koji ti i takvi kao ti generirate. no i za vas ima lijeka ne boj se.

priznajen da je uređeno društvo nešto čega se nojviše bojin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 12/3/2019, 21:39

simpa....u isto vrijeme.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum