ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 23/2/2019, 22:58

Leviathan2 wrote:jbte, koji to medijski rat
a maduro je idijot
umjesto da smakne gvidu i razjebe njegove pristase dok jos ima snage, na kraju bude visio
samo putin ce mu bit predaleko da ga spasi ko janukovica
nemoze razjebati nikoga, jer nema kontrolu nad većim djelom države. nije to RH, ili Njemačka, gdje ti Plenki ili Merkelica mogu poslati policiju i uhapsiti te u svakom kraju države. Venezuela je doslovno raspala država, failed state, ono imaš ogromnih djelova države, kvartova, gradova, koji doslovno žive u anarhiji... ako ima šta policije i vojske , pitanje je koliko njih je "lojalno" Maduru, a koliko živi od reketa(većina).. tamo policijaci često pljačkaju itd..(toga je bilo i kod nas, do nedavno). 

Tako da on teško da može puno toga napraviti.. kako vrijeme odmiče sve će mu teže biti.. 

iako mu Rusi šalju sada brodove i brodove humanitarne pomoći.. napune mu dio trgovina oko kritičnih kvartova, i onda pošalju svoje novinare koji govore "nu ima spize dovoljno socijalizam funkcionira" "3milijuna venezuelanaca koji su utekli su ionako yugosloveni" "a ovi koji ubijaju mačke i pase po ulicama radi hrane nisu pravi domoljubi" "svi lažu da je vanka bolje, vanka se radi za kikiriki u venezueli je vrh"

AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by red wolf 23/2/2019, 23:01

Možemo raspravljati o tome je li Maduro politički lider ili nije...No, vladajućoj stranci Venezuele se dogodilo to što nakon jakog lidera nije došao novi lider...Moraš uvijek biti spreman na jedno prijelazno razdoblje, a ono znači da nema isprofiliranog lidera...Nešto slično se dogodilo Demokratima u SAD-u, Clintonica je bila staro lice...Nakon Obame ona nije mogla ''povući'' više, nego što je povukla...No, nova liderica Demokrata se pojavila...I posebno mi je drago da je to žena...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 23/2/2019, 23:19

onda red wolf jesi li ti za madura ili ovoga pro-kapitalističkog pro-trump opozicijskog vođu?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by RayMabus 23/2/2019, 23:21

Tko jebe Venezuelu.Sami pali sami se ubili. Neredi na ulicama.Žuti prsluci. Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Šandor Winnetou 23/2/2019, 23:22

Leviathan2 wrote:
tre wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, koji to medijski rat
a maduro je idijot
umjesto da smakne gvidu i razjebe njegove pristase dok jos ima snage, na kraju bude visio
samo putin ce mu bit predaleko da ga spasi ko janukovica
Naravno da je idiot ali ne u vezi ovoga što ti pišeš levi.  Komunizam je uvijek i svugdje stao na iste grablje i nigdje se nije izvukao pa tako ne može ni u venecueli, jedenostavno lopovluk i nepotizam rastu u takvom sistemu kao ambrozija, sirak i pirika zajedno na friško obrađenoj oranici i tu nema spasa bez hebačkih poteza ali nas to onda dovodi do kineskog sistema koji je neka vrsta robovlasničkog i kapitalističkog "nedefiniranog" sistema u kojemu su gazde nominalno komunisti koji djeluju po feudalističkom sistemu unutar zemlje i kapitalističkom prema svijetu kojemu prodaju svoju robu.
ma kurac komunizam, u venezueli je kapitalizam samo taki
kvaka je sto maduro fura socijalizam na nekim cudnim osnovama, zastarjelo, a moga je nastavit onako kako je chavez poceo,  kombinacija kapitalizma i socijalne drzave
znam da je medijski rat za venezuelu jako velik, al isto znam da je chavez jako snizio procenta bijede, podigao nivo pismenosti i tako dalje, za to sve je morao uzeti novac od negdje i lupio je po nafti 
inace do chaveza u venezueli  su vadili naftu kako se kome kurac digao  a neki dio koji je bio namjejenjen venezueli je u stvari isao direkt u dzepove nazovi funkcionera
ove scene o jedenju krava i tucnjave za bananu su cisto iscenirana sranja, medijski rat na visem nivou,  ne znam koliko si pratio medijske manipulacije, al to je jedno jebacki mocno oruzje
i u samom domovinskom ratu su hrvati stekli ogromnu prednost jer su bili daleko jaci od srba u medijskom ratu
a maduro jest glup, nije sposoban nista inovativno napravit, podsjeca me na one bivse takozvane komuniste iz jugoslavije kodji su zivjeli s nekim parolama i floskulama, a u stvari pored njih se sve raspadalo
chavezu je najveca greska bila ostavit madura za nasljednika
vidis kako kod putina funkcionira, fino, mozete zaradjivat, nema problema, platite porez i ne pokusavajte protiv vlasti, ko se usprotivi moze trazit azil nakon par godina bukse, 
i svi sretni, oni znaju da ih nece dirat ako ne seru jer ima dovoljno o njima da ih strpa dozivotno, on zadovoljan jer su pokrni
s druge strane njegov cilj je jaka rusija i s tom kombinacijom ide u zeljenom smjeru
inace da se oligarsi udruze u rusiji, brzo bi sjebali putina a ako bi ovaj skuzio na vrijeme, nastala bi sjeca glava
to se zove sposobnost upravljanja a ne da ti se netko proglasi shefom drzave i podrzava ga amerika pa mu ne smijes nista, kod putina takav nebi zivio 24 sata a kod kineza ni sat
putko ima cak i kontroliranu opoziciju kojoj neda da ustane, ovi americki placenici ala navalni su svedeni na internet ratnike, tu i tamo ih se skupi parstotina komada, demonstriraju, dobiju batina i onda su mirni jedno vrijeme dok ih opet ne zasvrbi revolucionarna guzica
vis kako demokratski macron demokratski mlati zute prsluke, i nema odstupanja s vlasti
maduro je idijot i tocka, mene cudi kako se do sad odrzao
Nerma tamo levi ni k od kapitalizma, da je drugačije venecuela bi bila sasvim nešto deseto u odnosu na ovo govno sada koje se zove venecuela.

Apropo medijskog rata u DR, to sam više puta jasno napisao; Na primjer kada su pokušavali i uspjevali senzibilizirati srbe za stradanja srba izvan srbije pričali su o vađenju organa, hranjenju lavova sa nejači, nepobjedivosti srpske vojske, nebeskom narodu, nižim bićima hrvatima kao pokatoličenim srbima, ustašama ....................................................................................................................................................................................................................... i Boga pitaj što sve ne i tako stvorili mit o drogiranim ustašama (koji je uzgred budi rečeno svaki hrvat) kao o nečem nadljuskom ( na primjer pijani ustaša je izbacivao M 57 na protivnike do 200-250 m iz kojih je nastao mit o drogiranim ustašama koji bacaju bombe 250 m) zbog čega su im gaće same spadale u masu slučajeva čim bi neko među njima počeo paničariti. primjer 1; Julije N. moj prijatelj, vrhunski vezist je uletio u radio komunikaciju tenkovske jedinice JNA koja se kretala za Vukovar i napravio dar mar među tenkistima dok su se još kretali, kada su došli do Vukovara i vidjeli par skršenih i izgorjelih 84ki ruke su im se zaledile, mozak im je stao, paraliza na svakom koraku a "ustaše" biju li ga biju. Svjedočenje Siniše J. također mog prijatelja, tenkista iz Pančeva koji se predao i ostao u HVu, poslje dobio čin poručnika, 80% RVI, MB 120 mm mina je pala ispred njega i osta je živ samo zahvaljujući tome što se između njega i mine našao Ivica Mudrovčić( moj prijatelj također) kojega je mina rastepala na komade. Da čuješ iz prve ruke što taj čovjek priča znao bi što je srpska propaganda, čovjek je progledao kada je došao u RH, kao da mu je neko veliki teret bacio sa leđa.




Da se vratim na početak propagande; cilj je bio  mobilizirati srbe u borbi protiv vekovnih neprijatelja i vascelog sveta, zatim podelja plijena, vikend četnici, nepobjedivi junaci, nepobjediva srpska vojska... a onda su se počeli vraćati u crnim vrećama, jedan mali gradić sa 43ooo stanovnika im stade na put, strategiski potpuno beznačajan, 30% je bilo srba u njemu a od toga je 90% srba uteklo prije početka napada na Vu. Da se razumjemo i jako puno Hrvata je uteklo iz Vu ali ono što je ostalo je bilo spremno podnjeti svaku žrtvu (moja malenkost među njima) i odjednom zbog srpske propagande i pritiska srpskih medija Vukovar postade kost u grlu svim srbima ovoga svijeta! Gdje da se tako maleni beznačajni grad ispunjen nesposobnim ustašam pardon hrvatima usudi uopće oduprjeti nebeskom narodu i nepobjedivoj srpskoj vojsci???  Grad u kojemu se peče srpska nejač na ražnju! srbi su morali reagirati i spasiti nejač, mediji su ih gurali naprosto u tom pravcu iako je zdrava razum govorila srbendama da imaju tehničku i ljudsku nadmoć i da trebaju zaobići Vu i zaobići Vk te se spojiti sa tuzlanskim korpusom kod Županje a od Županje do Papuka kojega su držali četnici je samo par koraka i RH bi pala sama jer bi srbi imali sve u rukama od Belog Manastira do Novske i Bjelovara. No ipak ta kost u grlu, ta bahatost i osjećaj superiornosti koju su im nametnuli srpski mediji kroz laži, poluistine su jednostavno natjerale srpske generale da riješe Vukovar za tjedan dana.
Nisu u tome uspjeli a pritisak i povrjeđeni ego su radili svoje, sljepoća u koju su ih zavili srpskui mediji i njihova bahatost je došla na naplatu kroz tisuće crnih vreća, zaustavljanja vojske na beznačajnoj strateškoj točci, mediji iz svijeta su prenjeli slike, prenjeli su pjesme o klanju Hrvata, medijaski rat koji su pokrenuli su izgubili zbog svoje opijenosti od krvi Vukovaraca i onih koji su došli u njega da ga brane. Za njih je bila nevjerojatno poražavajuća činjenica da je vukaovar u najbrojnijem stanju branilo nikada više od 2 tisuće ljudi sa skromnim vojnim znanjem ali sa mudima koje oni ne mogu razumjeti naspram 30 tisuća srba, svom silom oklopa, avijacije, topništva i riječne mornarice plus mediji (četiri dimenzije ratovanja; zemlja, more(voda) zrak i mediji) i u svemu su pali. Dobili su strateški beznačajan grad koji će im do vječnosti stojati u grlu i nikada ga neće moći provariti upravo zbog medija i propagande koje su ih gurnuli da rade potpuno iracionalne i sumanute poteze.


Post je malo duži ali sam se potrudio što kraće opisati ovaj segment DR kada je već spomenut na ovoj temi.

_________________
Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by red wolf 23/2/2019, 23:23

AssadNaPodmornici wrote:onda red wolf jesi li ti za madura ili ovoga pro-kapitalističkog pro-trump opozicijskog vođu?
Nema ovo jesi li za...NEMA strana...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 24/2/2019, 00:11

najjače mi je kada ekipa negira socijalizam, da je tamo kapitalizam.
a sićam se prije 4-5godina kada je Maduro počeo provoditi najrigidnije socijalističke politike- Prvo je uveo državnu kontrolu cijena, pa su ga ista ekipa koja ovdje negira da je tamo "socijalizam" branili, kako je vrhunski to, da će poraziti neoliberalizam, a kada sam počeo objašnjavati šta će se desiti sa Venezuelom u period od par godina, epikur mi je rekao "na faksu su ti isprali mozak neoliberalnom propagandom". 

Ekonomija kao znanost je ovdje egzaktna kao teorija gravitacije. Ako ti ja kažem da ćeš skakajući sa 8kata zgrade bez padobrana, polomiti se ko pička, nije to "propaganda" to su činjenice.
Tako i Venezuela. Provođene su socijalističke politike, te socijalističke politike su dovele do ovoga što se dešava. 
To nije neka kompleksna znanost što je najgore, uče se recimo takve stvari u drugom semestru prve godine ekonomskog fakulteta i u drugoj godini.

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Hahaha10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Guest 24/2/2019, 00:14

AssadNaPodmornici wrote:najjače mi je kada ekipa negira socijalizam, da je tamo kapitalizam.
a sićam se prije 4-5godina kada je Maduro počeo provoditi najrigidnije socijalističke politike- Prvo je uveo državnu kontrolu cijena, pa su ga ista ekipa koja ovdje negira da je tamo "socijalizam" branili, kako je vrhunski to, da će poraziti neoliberalizam, a kada sam počeo objašnjavati šta će se desiti sa Venezuelom u period od par godina, epikur mi je rekao "na faksu su ti isprali mozak neoliberalnom propagandom". 

Ekonomija kao znanost je ovdje egzaktna kao teorija gravitacije. Ako ti ja kažem da ćeš skakajući sa 8kata zgrade bez padobrana, polomiti se ko pička, nije to "propaganda" to su činjenice.
Tako i Venezuela. Provođene su socijalističke politike, te socijalističke politike su dovele do ovoga što se dešava. 
To nije neka kompleksna znanost što je najgore, uče se recimo takve stvari u drugom semestru prve godine ekonomskog fakulteta i u drugoj godini.

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Hahaha10


t oje bilo tada,kao sto su se i u RH pocele uvoditi kapitalisticke promjene pa sve zavrsilo na mafijaskom socijalizmu,na nivou drzave,i sitnom lagano krepajucem poduzetnistvu..u cemu je razlika..??
Tamo kad su vidjeli da socijalizam ne prolazi,elita se prigrabila resursa i osigurala,nastavljujuci glumiti komjunizam..


Last edited by pismejker on 24/2/2019, 00:16; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Hektorović 24/2/2019, 00:15

Maduro je geđa i debil, to je nedvojbeno
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Hektorović 24/2/2019, 00:15

Pismejkrer, Hrvatska je crony socijalizam
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Guest 24/2/2019, 00:16

Hektorović wrote:Pismejkrer, Hrvatska je crony socijalizam
..jasna stvar..nikad nije niti izisla iz njega.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by red wolf 24/2/2019, 00:16

Hektorović wrote:Maduro je geđa i debil, to je nedvojbeno
Ali je legalno izabran...Demokracija je alat slobode...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 24/2/2019, 00:16

vidite naslov "venezuela snižava cijene". - lik ulazi vojskom u trgovine i tvornice.  - to je čisti socijalizam. najčišći. ekipa ga hvali. od forumaša, do zapadnih"liberalnih" medija, do advance.hr , bivšeg foruma, forum.hr , maduro je "heroj". 
ja govorim da to neće dignuti standard, nego prema ekonomskim znanjima, to će dovesti do urušavanja ekonomije.  onda ide vrijeđanje, klasika, najviše mi je ostala uvreda "ispralo ti mozak neoliberalnom propagandom".

evo mojih 7 točaka gore sve se ostvarilo

1)još veće nestašice - dakle maduro je kao odgovor na nestašice slao vojsku u trgovine i ručno snižavao cijene. to je uzrokovalo još veće nestašice. jednostavna ekonomska logika mogu objasniti. ostvareno
2)još veći pad proizvodnje - ostvarno
3)još veću inflaciju - ostvarno
4)pad bdp-a ostvareno.. 
5)rušenje vlasti i dolazak pro-američkog predsjednika - evo ovo nije ostvareno, ali pitanje je vremena?

na ove točke maduro je odgovorio sljedeće - to sam pretpostavio da će osnivati državne trgovine i državna poduzeća , ali naravno da to neće napraviti ništa.  dovoljno je otići do našeg uljanika, INE, i tisuće državnih firmi, gotovo svaka firma koja na tržištu posluje sa gubicima. normalno da u venezueli je još niži IQ još će im gore biti. i zadnje - bogatiti će se pojedinci i uhljebi na višim položajima. i to se ostvaruje.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Guest 24/2/2019, 00:17

greskom upisah kapitalizam u RH,umjesto sitnio poduzetnistvo..-ispravljeno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Guest 24/2/2019, 00:20

AssadNaPodmornici wrote:vidite naslov "venezuela snižava cijene". - lik ulazi vojskom u trgovine i tvornice.  - to je čisti socijalizam. najčišći. ekipa ga hvali. od forumaša, do zapadnih"liberalnih" medija, do advance.hr , bivšeg foruma, forum.hr , maduro je "heroj". 
ja govorim da to neće dignuti standard, nego prema ekonomskim znanjima, to će dovesti do urušavanja ekonomije.  onda ide vrijeđanje, klasika, najviše mi je ostala uvreda "ispralo ti mozak neoliberalnom propagandom".

evo mojih 7 točaka gore sve se ostvarilo

1)još veće nestašice - dakle maduro je kao odgovor na nestašice slao vojsku u trgovine i ručno snižavao cijene. to je uzrokovalo još veće nestašice. jednostavna ekonomska logika mogu objasniti. ostvareno
2)još veći pad proizvodnje - ostvarno
3)još veću inflaciju - ostvarno
4)pad bdp-a ostvareno.. 
5)rušenje vlasti i dolazak pro-američkog predsjednika - evo ovo nije ostvareno, ali pitanje je vremena?

na ove točke maduro je odgovorio sljedeće - to sam pretpostavio da će osnivati državne trgovine i državna poduzeća , ali naravno da to neće napraviti ništa.  dovoljno je otići do našeg uljanika, INE, i tisuće državnih firmi, gotovo svaka firma koja na tržištu posluje sa gubicima. normalno da u venezueli je još niži IQ još će im gore biti. i zadnje - bogatiti će se pojedinci i uhljebi na višim položajima. i to se ostvaruje.

E t oje vec diktatoršip..ne opisuje niti kapitalizam niti socijalizam..Lik ima vlast nad voskom i vuce panicne poteze koji nisu tipicni ni za jedno uredjenje..

Neredi u Jusa,eto Maršalovog lova na snazi..i sto se onda dogadja..?? Cijene zaledjuju,sve se zaledjuje,full vojna kontrola i last..

Yoda yoda..daj ponovno polijepi onai stari avatar... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 24/2/2019, 00:21

Hektorović wrote:Pismejkrer, Hrvatska je crony socijalizam
da. neki crony kapitalizam uspoređuju sa socijalizmom... crony kapitalizam je bolesni korumpirani mix kapitalizma i socijalizma. čak i takav ekonomski sustav(koji je u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji, Ukraini, Bjelorusiji, ) je opet pun kurac bolji nego socijalizam u Venezueli.
Onda imaš kapitalizam sa jakom socijalnom državom, to je skandinavija recimo.. i imaš ordokapitalizam, to je njemačka, austrija, češka, poljska, slovačka, mađarska ide u tom smjeru.   kina po meni prelazi iz crony kapitalizma u taj germanski kapitalizam.

i imaš recimo čišći kapitalizam, to su švicarska, usa, nov zeland, australija, 

i na kraju neoliberalni kapitalizam, to je opet utopijski koncept , ali najbliže su čile, singapur recimo.. iako oni idu i malo prema fašizmu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Guest 24/2/2019, 00:21

Yoda,gdje si pohranio te skrinsuteve sa starog Foruma..vise se ne moze uci u njega..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 24/2/2019, 00:23

pismejker wrote:Yoda,gdje si pohranio te skrinsuteve sa starog Foruma..vise se ne moze uci u njega..
na na desktop.. iamo sam ih par.. na kraju sam i njih većinu pogubio.. imao sam screenshotove gdje ksekr govori da će assad ići podmornicom u pyongjang :D ali mi je izgubljen.. ali ovaj sa venezuelom ću nabijati svima na nos.. šteta treba sam i screenshotati komentare gdje me vrijeđaju ali će ti mi morati vjerovati na riječ :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Guest 24/2/2019, 00:24

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:Yoda,gdje si pohranio te skrinsuteve sa starog Foruma..vise se ne moze uci u njega..
na na desktop.. iamo sam ih par.. na kraju sam i njih većinu pogubio.. imao sam screenshotove gdje ksekr govori da će assad ići podmornicom u pyongjang :D ali mi je izgubljen.. ali ovaj sa venezuelom ću nabijati svima na nos.. šteta treba sam i screenshotati komentare gdje me vrijeđaju ali će ti mi morati vjerovati na riječ :D
steta,sav onaj materijal izgubljen..mislim na Forum.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 24/2/2019, 00:27

pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:Yoda,gdje si pohranio te skrinsuteve sa starog Foruma..vise se ne moze uci u njega..
na na desktop.. iamo sam ih par.. na kraju sam i njih većinu pogubio.. imao sam screenshotove gdje ksekr govori da će assad ići podmornicom u pyongjang :D ali mi je izgubljen.. ali ovaj sa venezuelom ću nabijati svima na nos.. šteta treba sam i screenshotati komentare gdje me vrijeđaju ali će ti mi morati vjerovati na riječ :D
steta,sav onaj materijal izgubljen..mislim na Forum.. :cleanteeth
jedno vrijeme si mogao na internet arhivama pronaći nešto, ali i tamo nestaje .. imate one webstranice što pohranjuju cijeli web koji je bio na određenom datumu.. ali i to se briše.. tako da forum je sada zaboravljen, izbrisan zauvijek sa interneta.. moguće da u arhivama je ostalo nešto tragova ali to je kraj.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by AssadNaPodmornici 24/2/2019, 00:28

tako da one šeme "jednom što se zapiše na internetu ostaje na internetu zauvijek". ne ostaje definitivno. briše se . evo net.hr.forum je bio drugi najpopularniji forum u Hrvatskoj, pa u roku par godina od kada je prestao biti aktivan, postao je bye bye, pomalo nestaje sa interneta.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21044
2018-06-14


Back to top Go down

Guaido: Madurovci bježe u Tursku - Page 2 Empty Re: Guaido: Madurovci bježe u Tursku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum