ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 15:24

Cirkus

Vamo ustaški pozdrav aj ok pa pederi se žene i imaju djecu aj ok

A ovi gleda u kukasti križ

Zavarit ću , meni je ovo smišno

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Macronsvastika-bbc

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 15:28

Šalu na stranu , znate da je meni sve geopolitika

Ja zbrojim dva i dva i dobijem ovo

Francuzi će pobit Židove u Francuskoj

Nemaju druge ako žele potirat Arape a žele
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 15:48

Ima po miljona Židova u Francuskoj , nije ni čudo šta je ljevica tamo jaka i sad se javija oni profesor i Žuti prsluci ga napali a Žuti prsluci su Francuzi , pravi , večina u državi.

Multikulturalnosti , podržavaju Macrona , znači po miljona bogatih kojima Francuska nije matična država

Tu smo znači
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 15:57

Oni meni seru o pozdravu za dom spremni šta je žnj nebitna tema u životu a vamo u Francuskoj im se sprema linč

Siromašni vs bogati a to je ovih po miljona Židova koji su stali na stranu Macrona i vjerojatno ga doveli na vlast

Teren spreman za holohaust jer je narod nadrkan i prosvjeduje protiv bogate elite
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 16:03

U Nostradamusu je opisan treći svjetski rat

Sad znam zašto je Chyren krščanski vođa

I Židovi lete
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 16:21

Dok ova dvojica pošalju ovi poziv Francuska će tonit u govnima

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/590018/istospolni-par-ivo-segota-i-mladen-kozic-tri-zivota-mogla-su-biti-spasenanbspsdp-i-hns-salju-zakon-o-udomiteljstvu-na-ustavni-sud

Prvo će se prominit stanovništvo Marseila kompletno šta se već dešava a onda će počet rat u Francuskoj i to ne bilo kakvi nego doslovno građanska koljačina sa miljon mrtvih najmanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by Guest 20/2/2019, 16:26

newuser wrote:Dobro nema roditelja više, kako sada nazivati baku i djeda?

Praroditelj 1 i praroditelj 2.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by Oh_Femder 20/2/2019, 16:36

pismejker wrote:Jebiga..cudna je ta navada neukih,nesposobnih da se uvijek obore n one superiorne..
Zar nije malo upitna ta superiornost kad superironi dopuste da ih se 6 milja odvede ko ovce u klaonicu? Osim ako nije u pitanju žrtva paljenica? A-ha, ček malo, a kaj zapravo na starogrčkom znači ona riječ koja se tu upotrebljava? Pa da, žrtva paljenica, tko bi reko  scratch
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 16:56

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 9517271


Ova dva pedera da će se žalit u Strasbourgu radi usvajanja djece a u Strasbourgu isti dan osvanilo na stotine židovskih nadgrobnih ploća sa kukijem

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Macronsvastika-bbc

Ovo moji rade ( duhovi ) jer sam ja kad je francuski ambasador u Zagrebu otvoreno financirao gey slikovnicu ovdje rekao da je to otvorena objava rata.


A napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by RayMabus 20/2/2019, 17:30

1. U seksu nema ništa loše ako se nekrši ničija slobodna volja

2. I djeca imaju pravo na ljudska prava

Reče Bog : naparavit ću zemlju i ljudima dat slobodnu volju no u jedno selo stavit ću čuvara i slobodni su dok njemu nedođu u selo i ugaze na žulj


Francuska ambasada u Hrvatskoj financira gey slikovnice

Objava rata

Pa pa France

Ratujete s Bogom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by omni 20/2/2019, 17:30

Speare Shaker wrote:
newuser wrote:Dobro nema roditelja više, kako sada nazivati baku i djeda?

Praroditelj 1 i praroditelj 2.
Koji ce kujac baka i djed prosperitetnome drustvu. To ce se uklonit dizanjem cijena zdravstva i smanjivanjem mirovina na dovoljno da pojedes nesto malo jednom dnevno i krepas u roku od par mjeseci.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona - Page 3 Empty Re: Francuski biskupi kritizirali izmjene zakona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum