ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 19:42

Nema linka jer se sad to desilo.

Ja san za njega glasova , neka ih tele jebe.

U sri dnevnika Nove TV : Anemija pobjegulja.

cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 20:20

Ispljuca je onoga Lovru Kuščevića samo tako jer je zapalija glasove Narod odlučuje a ovo govno Plenkovic danas uteka u Minhen pričat o gospodarskoj suradnji a Njemačka imala rast NULA u ovon kvartalu

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/njemacka-za-dlaku-izbjegla-recesiju-gospodarstvo-stagnira-20190214

Vješala su spremna gadovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by debotoijusto 15/2/2019, 20:24

uzbudljivo...oce sad bit manji porez ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 20:32

Izdajnik Plenkovic da izdajnik ne više briselski ćato nego izdajnik nije potpisao ovu peticiju.

Ni on ni njegova.ručica bez koje nema vlast Frulio Radin.

8000 ljudi potpisalo peticiju protiv Tajanija


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2064520

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Fgndgfnfthnhhhh
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 20:38

Picula : Tajani treba odstupiti

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2064506

Nego šta nego treba odstupiti , žalosno je da intelektualci diljem EU potpisuju da nakon ovih izjava da ostavku jedino izdajnik da to je izdajnik ništa više nepotpisuje.

Izdaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by vili40 15/2/2019, 20:46

opet nam vrijedaju vjerodostostojne hahaha a oni se polomili radi nas,bando nezahvalna
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 20:52

Hrvatska može i bez Plenkovica

Iće on ća uskoro
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 20:54

Nemisli nitko od nas stat dok ovaj referendum Narod odlučuje nesprovedemo u djelo

https://kamenjar.com/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by vili40 15/2/2019, 20:58

Ici će ca a ove zamijeniti neki novi stari krpelji.Takav nam je sistem da nitko normalan ne moze ni blizu vlasti ali dobro jer smo si ipak sami krivi
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 21:01

vili40 wrote:Ici će ca a ove zamijeniti neki novi stari krpelji.Takav nam je sistem da nitko normalan ne moze ni blizu vlasti ali dobro jer smo si ipak sami krivi
Da nažalost....al nema veze , takva je politika.

Ne da mi se puno razbijat glavu s pizdarijama no on je premijer Hrvatske a ako mu to nije jasno neka ide ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by red wolf 15/2/2019, 21:17

RayMabus wrote:Picula : Tajani treba odstupiti

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2064506

Nego šta nego treba odstupiti , žalosno je da intelektualci diljem EU potpisuju da nakon ovih izjava da ostavku jedino izdajnik da to je izdajnik ništa više nepotpisuje.

Izdaja.
Nemojte tako...Kako to socijaldemokrati mogu biti domoljubi? Ah da, domoljublje nije nacionalizam...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 21:18

Ovaj rat iscrpljivanjem kojeg Plenkovic i evropska pučka stranka vodi protiv mene ja mogu igrati stoljećima a ne znam jel mogu oni :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Europska_pučka_stranka

Vrijeme radi za mene :

_ recesija u EU

- loš neodrživ natalitet

- ilegalne masovne imigracije

- islamistički napadi


Gospodo draga do moga ili vašeg kraja
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 23:22

Kuščević o izmjenama novog zakona o referendumu

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2064529

Pazi pajde da je cilj bio politička promjena da nikoga nije briga šta piše unutra

Pa jel ovi normalan ?

Pa cijela EU ima osam zastupnika nacionalnih manjina a mi ih imamo osam

Pa šta ovi priča.?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 23:25

Ovi Kuščević je priša sve granice tolerancije koje se mogu preć

https://kamenjar.com/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno

Ovo je rat brajo moj , mi ćemo se zaratit
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 23:40

Ja neznan tko je lud ? Hrvatska ima osam zastupnika nacionalnih manjina koliko i sve države u EU zajedno i on meni mrtav ladan govori da san ja nepismen da je to samo radi smjene vlasti.

Pa jel ti čuješ sebe šta ti pričaš čoviče ?

Koji je kurac ovom liku ?!?!?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by RayMabus 15/2/2019, 23:42

Pa napravi savez sa Bandićem, šta to mene brige tko je na vlasti , oću da se to smanji s osam na pet zastupnika a ne da mi manjinci kroje vlast.

O čemu ovi priča Bog te jeba ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by Yehudim 16/2/2019, 00:53

On je jebeni moron – prišio je Donaldu Trumpu njegov vlastiti državni tajnik, poznati republikanac Rex Tillerson. 
– On je profesionalni lažac – izjavio je za američkog predsjednika Roy Cohn, njegov odvjetnik. 
– Posve je prolupao – rekao je za Trumpa njegov direktor osoblja Bijele kuće Reince Priebus, uzdanica američkih republikanskih krugova. 
– On je idiot, posve je skrenuo – izjavio je kasnije i John F. Kelly, republikanska zvijezda vojnog i sugurnosnog establišmenta i Trumpov sljedeći chief of staff koji je preuzeo službu nakon Priebusa.



– Idiot. Zašto se uopće bavimo tim idiotom? – pobjesnio je u jednoj prilici John M. Dowd, ugledni advokat i Trumpov pravni savjetnik.
Sve ove citate, ima ih još, preuzimam iz knjige slavnog novinara Boba Woodwarda »Strah, Trump u Bijeloj kući« o prve dvije godine Trumpovog predsjedničkog mandata. 
Zbog tih žestokih i uvredljivih izjava nitko nije završio u zatvoru, niti je na bilo koji način sudski gonjen. »Glupa je kao cigla«, rekao je za moćnu kći predsjednika SAD-a Ivanku – Trumpov glavni politički strateg Steve Bannon.

– Kakav jebeni idiot – zatefterio je na račun predsjednika Sjedinjenih Američkih Država globalni medijski magnat Rupert Murdoch.
Mnoge poznate i utjecajne osobe u SAD-u, ali i drugdje, uključujući, kako vidimo, čak i društvo njegovih najbližih suradnika, Trumpa konstantno zasipaju kojekakvim uvredama koje ga difamiraju moralno, politički i intelektualno. Njegova je politika dosad provocirala niz teških optužbi među kojima i optužbu za veleizdaju. 
Ali među svim tim kritičarima, medijskim komentatorima i krvoločnim antitrumpovski nastrojenim satiričarima, koji mu bez ikakve zadrške uzimaju mjeru ispaljujući mu u čelo i najubojitije verbalne projektile, nema osuđenih za klevetu, sramoćenje, uvredu ili bilo koje drugo nama poznato kažnjivo djelo vezano uz izgovorenu riječ. 
Na javnim skupovima diljem SAD-a, isto kao i u zemljama EU, prosvjednici sviju vrsta bjesne na svoje političare da ti pamet stane i ne birajući riječi. I, zamislite, baš ništa im se nakon toga ne dogodi. Ne privodi ih policija u maricama, ne stižu im sudski pozivi, pa onda ni sudske presude.

Ali mi, naravno, ne živimo ni u SAD-u, a bogme ni u Eurospkog uniji premda smo formalno njezina punopravna članica, nego u Hrvatskoj. 
I kod nas sada imamo taj slučaj – ni prvi, a sigurno ni posljednji te vrste – da je građaninu presuđeno jer je nedavno, kad je Bandić podizao kip Franje Tuđmanu u Zagrebu, viknuo: »Zločincu ste digli spomenik«. Dotični »neprijatelj države, poretka i svega hrvatskoga« zove se Zoran Erceg i ratni je veteran, a dobio je zbog te rečenice 15 dana zatvora uvjetno na godinu dana. A kako bi se na najmanju moguću mjeru svela opasnost koju on valjda predstavlja za Domovinu, osuđenom je Ercegu zabranjeno i da se približi statui doktora Franje Tuđmana pred kojom je, u inkriminiranoj situaciji, o njemu izrekao svoje nedopušteno mišljenje. 
Ne znamo još kako će se prema ovom sjevernokorejskom tipu sudske odmazde tipične za verbalni delikt postaviti viši sud u žalbenom postupku, ali zasad Ercegu na grbači stoji prijetnja zatvorom i kvalifikacija da je »kršio javni red i mir i izazvao opće zgražanje«.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by vuksadinare 16/2/2019, 04:40

Meni se cini da mostovci,hasini,desni...najvise zamjeraju sto je pobjegao van '91...kad stalno to spominju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by immortal 16/2/2019, 17:08

RayMabus wrote:Nema linka jer se sad to desilo.

Ja san za njega glasova , neka ih tele jebe.

U sri dnevnika Nove TV : Anemija pobjegulja.

cheers
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom Empty Re: Bulj upravo u dnevniku Nove TV Plenkovica nazvao : Anemijom pobjeguljom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum