ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zorana Ercega u bajbok!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Zorana Ercega u bajbok!

Post by Oh_Femder 13/2/2019, 11:39

https://net.hr/danas/hrvatska/ide-u-zatvor-jer-vikao-da-je-tudman-zlocinac-sud-mu-je-dao-kaznu-cak-i-vecu-od-one-koju-je-trazilo-tuziteljstvo/

Budala ide u zatvor...
Zorana Ercega u bajbok! Capture-72

...a pametan čovjek na slobodu  cheers :D
Zorana Ercega u bajbok! Pusten_daruvarac-_100219-03
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by vuksadinare 13/2/2019, 11:44

..jbg nije cinker policije ovaj drugi je.....mada kako cujem i ovaj je volio cinkariti..ali izgleda od toga njegovog cinkarenja nije bilo koristi  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by kic 13/2/2019, 11:44


hrvatska je druga jugoslavija, u lošem smislu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by Maggie19 13/2/2019, 11:58

Pustit ce ga, bolestan je.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by Oh_Femder 13/2/2019, 12:00

vuksadinare wrote:..jbg nije cinker policije ovaj drugi je.....mada kako cujem i ovaj je volio cinkariti..ali izgleda od toga njegovog cinkarenja nije bilo koristi  :)
Prvi je psihički bolesnik, a drugi je psihički bolesnik, ali je bad boy i tuče žene ;P Koja bi punokrvna sutkinja tome mogla odolit'?  :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by crvenkasti 13/2/2019, 12:01

Ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by vuksadinare 13/2/2019, 12:03

Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:..jbg nije cinker policije ovaj drugi je.....mada kako cujem i ovaj je volio cinkariti..ali izgleda od toga njegovog cinkarenja nije bilo koristi  :)
Prvi je psihički bolesnik, a drugi je psihički bolesnik, ali je bad boy i tuče žene ;P Koja bi punokrvna sutkinja tome mogla odolit'?  :D
jedan i drugi su opiceni..ovaj glumi laznog invalida te ga sad ima staku te sad nema...a ovaj drugi se voli praviti mangup i ko sam ti ja sta sam i ja..razlika je sto ovaj drugi radi za drotove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by Oh_Femder 13/2/2019, 12:08

vuksadinare wrote:
Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:..jbg nije cinker policije ovaj drugi je.....mada kako cujem i ovaj je volio cinkariti..ali izgleda od toga njegovog cinkarenja nije bilo koristi  :)
Prvi je psihički bolesnik, a drugi je psihički bolesnik, ali je bad boy i tuče žene ;P Koja bi punokrvna sutkinja tome mogla odolit'?  :D
jedan i drugi su opiceni..ovaj glumi laznog invalida te ga sad ima staku te sad nema...a ovaj drugi se voli praviti mangup i ko sam ti ja sta sam i ja..razlika je sto ovaj drugi radi za drotove
I drotovi za njega ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by Oh_Femder 13/2/2019, 12:10

crvenkasti wrote:Ja sam Hrvat.
Zamisli da si Srbin! Kako bi tek onda kukao  affraid
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by kaya 13/2/2019, 12:19

neugodno im bilo pročitati presudu, poslati će da nitko ne vidi osim njega ..
 
 
Prekršajni sud u Zagrebu 
 
U ime  hrvatskog naroda!
na svom zasjedanju održanom 10.2.2019.god. sud u Zagrebu  donosi presudu da je  Zoran Erceg ,
 
KRIV: Što je ostao nakon oslobođenja 1995  u zemlji, provodio sistematski plan podržavanja nada da će se uskoro promijeniti "režim" u RH,  kako će nastupiti skore promjene, kako će se vratiti u srbi, , kako smo  lopovi  itd... Nadalje, harangira protiv narodnih vlasti  i pravednih osuda narodnih sudova nad komunistima, masonima, blokiranima i soroševcima  i ostalim ratnim zločincima koji pišu negativno o narodnoj vlasti i HDZ u , a što vodi u  istrebljenje Hrvatskog naroda. Tako je učvrstio i ostale u izdaji i podstrekavao druge neprijateljski prema narodnoj vlasti raspoložene građane!
 
OSUĐUJE SE::
Za Zorana Ercega najbolje odgovara zatvor. 
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by T. 13/2/2019, 12:34

presuda je skandalozna...
naime, općepoznato je da se radi o neubrojivoj osobi...

_________________
Zorana Ercega u bajbok! Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by marcellus 13/2/2019, 12:39

T. wrote:presuda je skandalozna...
naime, općepoznato je da se radi o neubrojivoj osobi...

kad je postavio sam sebi 92. bombu u orjunašku "dalmatinsku akciju" gdje je bio tajnik stranke koja se zalagala za otcjepljenje dalmacije od RH i njeno pripojenje "jugoslaviji" je bio ubrojiv... optužio je ustaše pa je ispalo da je sam postavio bombu u kantu za smeće

i kad je skupljao za onu jadnu splićanku humanitarnu pa probao sve pare zadržat za sebe je bio ubrojiv...

i kad je ranjen u brdima iznad sarajeva u uniformi vojske RS je bio ubrojiv, dovoljno da se ogrebe za HRVATSKU vojnu invalidsku pemziju iako je jedina veza koju je imao s HV ono kad ga je zapovjednik u Dubrovniku bacio u more i razbio mu kameru jer je znao da snima položaje HV pa onda šalje snimke svojoj braći četnicima.

_________________
Zorana Ercega u bajbok! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by T. 13/2/2019, 12:42

ok, hoću kazati bolesnik...
zbog svih tih njegovih performansa...
naravno da bi ga ja zakatančio doživotno...

_________________
Zorana Ercega u bajbok! Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by marcellus 13/2/2019, 12:44

a da usput njemu je bilo zabranjeno prilaziti položajima HV po naređenju mislim izravno Janka Bobetka jer se znalo da je četnik

_________________
Zorana Ercega u bajbok! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by vuksadinare 13/2/2019, 12:45

marcellus wrote:
T. wrote:presuda je skandalozna...
naime, općepoznato je da se radi o neubrojivoj osobi...

kad je postavio sam sebi 92. bombu u orjunašku "dalmatinsku akciju" gdje je bio tajnik stranke koja se zalagala za otcjepljenje dalmacije od RH i njeno pripojenje "jugoslaviji" je bio ubrojiv... optužio je ustaše pa je ispalo da je sam postavio bombu u kantu za smeće

i kad je skupljao za onu jadnu splićanku humanitarnu pa probao sve pare zadržat za sebe je bio ubrojiv...

i kad je ranjen u brdima iznad sarajeva u uniformi vojske RS je bio ubrojiv, dovoljno da se ogrebe za HRVATSKU vojnu invalidsku pemziju iako je jedina veza koju je imao s HV ono kad ga je zapovjednik u Dubrovniku bacio u more i razbio mu kameru jer je znao da snima položaje HV pa onda šalje snimke svojoj braći četnicima.
sve se to oprasta samo reci da si antifa... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by kaya 13/2/2019, 12:46

marcellus wrote:
T. wrote:presuda je skandalozna...
naime, općepoznato je da se radi o neubrojivoj osobi...

kad je postavio sam sebi 92. bombu u orjunašku "dalmatinsku akciju" gdje je bio tajnik stranke koja se zalagala za otcjepljenje dalmacije od RH i njeno pripojenje "jugoslaviji" je bio ubrojiv... optužio je ustaše pa je ispalo da je sam postavio bombu u kantu za smeće

i kad je skupljao za onu jadnu splićanku humanitarnu pa probao sve pare zadržat za sebe je bio ubrojiv...

i kad je ranjen u brdima iznad sarajeva u uniformi vojske RS je bio ubrojiv, dovoljno da se ogrebe za HRVATSKU vojnu invalidsku pemziju iako je jedina veza koju je imao s HV ono kad ga je zapovjednik u Dubrovniku bacio u more i razbio mu kameru jer je znao da snima položaje HV pa onda šalje snimke svojoj braći četnicima.
:^0  daj ne seri..ispada da je gori od mile martića
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by kaya 13/2/2019, 12:47

marcellus wrote:a da usput njemu je bilo zabranjeno prilaziti položajima HV po naređenju mislim izravno Janka Bobetka jer se znalo da je četnik
čekaj znalo se da je četnik ali u našoj uniformi ili?  :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by marcellus 13/2/2019, 12:53

https://kamenjar.com/branitelji-dubrovnika-erceg-laze-nikad-nije-bio-s-nama/


U istoj emisiji Zoran Erceg je spominjao svoje ranjavanje no ni Joško Koprivec ni Rudi Butković nemaju nikakva saznanja o tom navodnom ranjavanju. Osim ako pod ranjavanjem u ratu ne smatra događaj kojeg dobro pamti istaknuti kulturni djelatnik i sudionik Domovinskog rata s činom bojnika Petar Mišo Mihočević, koji se sjeća kako ga je pokojni Aljoša Nikolić, zapovjednik Odreda naoružanih brodova (ONB-a) “namlatio k’o vola u kupusu, i bacio u more”. Isto tako Mihočević pamti da su mu službeni organi obrane Grada zaplijenili kazete s nelegalno snimljenim materijalima.



No, to nije sve zbog čega je sporan ratni put Zorana Ercega. On se drznuo dovesti u pitanje okolnosti ranjavanja Đure Glogoškog, tvrdeći da nije ostao invalid zbog posljedica ranjavanja u ratu nego zbog liječničke pogreške. To je vrhunac bezobrazluka, jer je sam Erceg lani na svom facebooku napisao kako mu štake nikad nisu trebale i kako ih je morao posuditi od susjede, te mu je bilo neugodno priznati da mu trebaju! Status na Ercegovom facebooku doslovce glasi: “25.10.2014 moja je žena slomila nogu spašavajući našeg psa. Moji facebook prijatelji pusudili su nam štake i kolica. Prije tri sata zovem Čednu Serventić da joj danas popodne vratim štake. Naprosto mi je neugodno reči da sad meni trebaju štake. Tri mjeseca nakon šta mi je žena slomola nogu, ja sam čisteći odvodni kanal, pao i sredio svoju nogu.”

A da je to istina potvrđuju i brojne fotografije i video zapisi Zorana Ercega s njegovog facebooka na kojima se jasno vidi da je bio u stanju planinariti, čistiti zgarišta, i popeti se na motor! Odnosno, da njegove štake s kojima paradira po svim televijama, ako mu i trebaju, trebaju zbog pada u vlastitoj kući lani, a ne zbog ranjavanja u Sarajevu! Ovdje treba dodati i da je nejasno po kojoj je osnovi Erceg HRVI, jer ne samo da njegova invalidnost očito nije posljedica ranjavanja u ratu, već je nejasno što je radio u Sarajevu. Ukoliko tamo nije bio kao zaposlenik HTV-a u stalnom radnom odnosu, on nema pravo ni na kakvu mirovinu niti invalidninu od Hrvatske. A zapravo nema pravo niti ako jest, jer je očito da unatoč tom ranjavanju to nije ostavilo posljedice na njegove fizičke sposobnosti i da posve normalno hoda. Invalidnost od 80% mogu imati oni kojima fali jedna noga, dok se s fotografija koje smo ovdje već objavljivali jasno vidi da je s njegovim nogama do lani sve bilo u redu.

_________________
Zorana Ercega u bajbok! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by marcellus 13/2/2019, 12:55

kaya wrote:
marcellus wrote:a da usput njemu je bilo zabranjeno prilaziti položajima HV po naređenju mislim izravno Janka Bobetka jer se znalo da je četnik
čekaj znalo se da je četnik ali u našoj uniformi ili?  :D

nikad on nije obukao uniformu HV niti je ikad bio članom i jedne hrvatske postrojbe.

borački staž i invalidsku je dobio a konto toga što je navodno bio snimatelj HRT-a ali se pravi snimatelji HRT-a sjećaju da on nikad nije radio za HRT nego je bio freelancer i prodavao je fotke na tržištu.

Jedina uniforma koju je ikad imao na fotkama je ona vojske republike srpske.

_________________
Zorana Ercega u bajbok! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by kaya 13/2/2019, 12:55

Zorana Ercega u bajbok! 1f600  i čekaj on prima penziju kao branitelj? hahaha..pa to je već filmska priča
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zorana Ercega u bajbok! Empty Re: Zorana Ercega u bajbok!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum