ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Wed 13 Feb - 0:43

Rabarbara wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:
Auć. Sad mi je tek jasno zašto muškarci nikad ne pogode boju mojih očiju, ali znaju broj košarice koju nosim.  :roll
Jel ti koji rekao nešto ovako; gospođo recite vašim si...a da ne gledaju u moje oči affraid
Nije. Uglavnom je to nijemo odmjeravanje terena.  
I onda buknu u licu kao školarci kad ih pitam kakve su mi boje oči?  napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 11484130
Nije to ništa čudno, procesor u takvim slučajevima zauzme sve RAMe i ne treba se čuditi što izgledamo katkad smušeno drunken
Bilo bi čudno da nije tako. Priroda je ipak najpoštenija, svakom je dala što mu treba. Samo smo mi bedaki pa se ne znamo služiti njenim darovima.

Ok. Neki su bedaki neki nisu. :)

Tre, Megi, ostali...
Krenule s mi obaveze. Drago mi je da je ova večer završila smijehom, a ne osudama i presudama.
Stojte mi dobro. :)
Nemojte se izubijati dok me nema:P
Pokušati ćemo ne razbucati jako ljevičare i jugoslave :P sunny

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Wed 13 Feb - 2:09

Rabarbara wrote:
Maggie19 wrote:
Rabarbara wrote:
Maggie19 wrote:
tre wrote:
vidim da smo ti straj u kosti utjerali a samo te vuk izvrjeđao :D Najzanimljivije je to što vuk u globalu nikoga ne vrijeđa pa čak ni soru ali što si mu ti napravila da si mu digla          živac stvarno ne znam :P
i mene u proslosti..u par navrata :-D
Dobro da nisam osvetoljubiva, samo imam dobro pamcenje ;-@
Što? Izvrijeđali?  B-)

Nemam pojma što sam vuku napravila. Takla sam mu u svetog Krstu avijatičara. Možda mu je on sredio ovaj uhljebski posao pa se osjeća dužan braniti ga.  :P

Uglavnom. Digla sam mu skroz. Svaki živac. Ponaoseb. :}
o vuku govorimo, jel'tako? ;-o
Ne znam ja sto si ti njemu digla, ali mogu procitat ako mi se link podastre :-D
Nema teorije da ga sad nađem. 
Uostalom, nebito je. :)

Ma nisam mimoza. Uvrijedilo me je samo zato jer su mi roditelji odavno mrtvi, pa je to moja slaba karika. A on ju je našao iz prvog pokušaja. 
Vjerujem da nije zloban nego nespretan. Pegula je pogodio u najgore mjesto.
Sto sam te uvrijedio vise nego sto drugi vrijedjaju?...kao i megi...ja je uvrijedio pa uvrijedio...meni se x puta gadno uvrijedilo pa nisam samo tako dizao nos vec odgovarao salama i poskocicama..moze vrijedjat samo istina nista drugo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Wed 13 Feb - 3:42

A jest ovaj delfin jebozovan..Prvo je makno konkurenciju i odma skocio medju noge..pasno se uzivio..to zna mozda joj je probio gacice:::)))

https://www.instagram.com/p/Btdt3oohkPP/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 30 Mar - 8:33

Stanojko wrote:A sta se desilo u Splitu?
Jebali mater crvenoj zvezdi petokraci i rekli da će opet bude li tribalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 30 Mar - 8:35

batina ima 2 kraja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 30 Mar - 8:37

pizzon wrote:batina ima 2 kraja
Super, duže će se pamtit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 38 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum