ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Šandor Winnetou 9/2/2019, 00:02

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
Pa drzavni novac je novac je novac koji su oteli ljudima kroz porez.
Ok sa tog stajališta ali zašto onda matija jede govna da to nije u redu kad srugi naprave? Ono kad on krade to je poželjno i dobro i ugoidno i sve nešto lijepo ali kad drugi kradu onda je to fuj bljak bezveze i sramota!
Porez je prisilno davanje novca drzavi kojim umanju imovinu onoga koji je zaradio a drzava ga koristi u svoje svrhe koje mogu biti opravdane i neopravdane a kod nas i jesu neopravdane uglavnom . Oni lete, jedu, voze se s vozacima , imaju osiguranje a premijer austrije ide tramvajem raditi. I placaju vojsku biraca  besposlicara. 
Prema tome ne znam zasto to netko brani i opravdava. A matija ocito  komentira sto su potrosili 100 000 eura a nisu napravili nista. 
Ako ne das lopovu nesto svoje  ne mozes reci da si ti to ukrao od lopova, prije spasio . Tako ne mozes reci da je M  ukrao od porezne jer im nije dao. Oni su  njemu htjeli ukrasti, legalno jel..oni pisu koliko mogu ukrasti.
To je pila naopako, matija se bori kao za pravnu državu i proziva lopove(utajivače poreza između ostalog) dok je on prvi na spisku zbog utaje poreza. Nema razlike između njega i lopova iz SDPa, HDZa, HNSa..... samo smo došli u situaciju da kažemo matija je dobar lopov a drugi nisu i treba ih po matijinom sudu povješati po banderama.
Pa ne pratim toliko njegov rad , proziva mozda ove kojima je oprosten porez a to su njihovi tajkuni. 
Ostalima idu u cvjecarnu i grabe iz kase . Ako nije dosta idu traziti prekrsaje  pa kroz kazne. Oni samo grabe. 
Od njih ljudi bjeze ko od posasti kuge..
Ok kajo ali od svih lopovskih gnjida koje kradu i lažu gdje se nađe baš ta gnjida da sudi drugima, gdje baš ta među većim lopinama da proziva druge lopine i sebe predstavlja kao moralnu vertikalu????? Odakle ikakvo pravo takvom imbecilu da upire prstom u druge? Pazi ne opravdavam nijednu lopinu  ali ostali barem šute i ne prave se svetcima kao ovaj govnar matija.

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by n_razbojnik 9/2/2019, 00:03

tre wrote:
n_razbojnik wrote:odbijemo ovih 600 000 od Matijinih neuplaćenih i još nam ostane za 9 puta ovako
To je drugo, matija se bori protiv zle države tako da utaji porez a svi drugi su lopine kad to isto rade ili kradu na drugi način. Pravda po matiji press
Svi drugi kada to rade završe na naslovnici indexa jer su utajivači  :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Šandor Winnetou 9/2/2019, 00:05

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:matija je platio 20 milijuna kn poreza.. 
Da. Ukrali su matiji 20 miljona i jos bi. Normalno da pizdi.
Pa ljudi otvaraju firme vani samo da im ti vampiri ne otimaju.
Nisu mu ukrali nego je zakon takav, da se ne uplaćuje porez ne bi imali liječnike, učitelje, profesore, bolnice, ambulante, policiju, vojsku... a onda bi tek graknuli kakva smo mi to država. Portezi se skupljaju od pamtivjeka i tako će biti do svršetka svijeta  samo smo mi skloni našim lopovima opraštati a druge razapeti a lopov je lopov i tu sva priča treba stati
Porez nema protucinidbu. Silom ti uzimaju zaradeno. Sad kako rekoh visinom i svrhom moze biti opravdan ali u nasem slucaju neopravdan. I po visini i po svrsi.
Silom uzimaju svima, zašto bi smeće od matije bilo izuzetak? Zašto bi ti financirala učitelje, bolnice, pliciju, .......a smeće matija nebi? Po čemu je ta lopina Bogom dana da ga se izuzme od plaćanja poreza?

_________________
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Šandor Winnetou 9/2/2019, 00:08

n_razbojnik wrote:
tre wrote:
n_razbojnik wrote:odbijemo ovih 600 000 od Matijinih neuplaćenih i još nam ostane za 9 puta ovako
To je drugo, matija se bori protiv zle države tako da utaji porez a svi drugi su lopine kad to isto rade ili kradu na drugi način. Pravda po matiji press
Svi drugi kada to rade završe na naslovnici indexa jer su utajivači  :D
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Z
Drugačije je nezamislivo u ovom apsurdistanu.

_________________
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by T. 9/2/2019, 00:09

tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:matija je platio 20 milijuna kn poreza.. 
Da. Ukrali su matiji 20 miljona i jos bi. Normalno da pizdi.
Pa ljudi otvaraju firme vani samo da im ti vampiri ne otimaju.
Nisu mu ukrali nego je zakon takav, da se ne uplaćuje porez ne bi imali liječnike, učitelje, profesore, bolnice, ambulante, policiju, vojsku... a onda bi tek graknuli kakva smo mi to država. Portezi se skupljaju od pamtivjeka i tako će biti do svršetka svijeta  samo smo mi skloni našim lopovima opraštati a druge razapeti a lopov je lopov i tu sva priča treba stati
Porez nema protucinidbu. Silom ti uzimaju zaradeno. Sad kako rekoh visinom i svrhom moze biti opravdan ali u nasem slucaju neopravdan. I po visini i po svrsi.
Silom uzimaju svima, zašto bi smeće od matije bilo izuzetak? Zašto bi ti financirala učitelje, bolnice, pliciju, .......a smeće matija nebi? Po čemu je ta lopina Bogom dana da ga se izuzme od plaćanja poreza?
Kockastoglava logika, a svako druga im je 'kockastoglavi'...
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by AssadNaPodmornici 9/2/2019, 00:32

tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:

AssadNaPodmornici wrote:matija je platio 20 milijuna kn poreza.. 

70% članova ovoga foruma ne plaća porez uključujući i mene. ili kroz život 70% članova ovoga foruma nije platilo nikada porez, uključujući i mene
I to je kao opravdanje da matija može krasti?? Ono simpatičan ti je pa mu je sve dozvoljeno. Jebote led on je klasični mesić koji viče drž te lopova dok trpa lovu u džepove.
A sta krade, svoje?
Obveze i prava, ne može jedno bez drugoga ići. Što bi pokvareno đubre matija babić bilo bolje od tebe da ne plaća porez? Plaćaš ga ti, ja, i yoda mada sere da ne plaća, marc, aben, vuk......ali odjednom ispadne da nam je lopina matija postao nekakva moralna vertikala koja se bori protiv zle države.
ne plaćam porez. 
neplaća niti netko tko je "uhljebljen" naprimjer.. ako sam ja na državnoj sisi na izmišljenom radnom mjestu koje košta 12 000netto(to je oko 20 000brutto, + troškovi kancelarije neka je 25 000kn sve skupa).. matija babić plati porez i na takvu osobu ode 25 000kn.. i onda takva osoba vrati nešto u državi kroz PDV, a i dalje je potrošila matijin novac.

ako ti ja dam 100kn u ruke, a onda ti meni pokloniš nazad 20kn.. i onda kasnije pričaš "evo ja sam ti poklonio 20kn".. ne ti si samo vratio 20kn nazad, a i dalje imaš i trošiš 80kn. .to je sa plaćanjem poreza uhljebima.

po tom kriteriju, u RH svega 30% populacije plaća porez, to je broj zaposlenih u privatnom sektoru + dio korisnih zaposlenih u državnom. svi ostali ne plaćaju porez. matija spada u onih 30% i platio je 20milijuna
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Šandor Winnetou 9/2/2019, 00:43

AssadNaPodmornici wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:

AssadNaPodmornici wrote:matija je platio 20 milijuna kn poreza.. 

70% članova ovoga foruma ne plaća porez uključujući i mene. ili kroz život 70% članova ovoga foruma nije platilo nikada porez, uključujući i mene
I to je kao opravdanje da matija može krasti?? Ono simpatičan ti je pa mu je sve dozvoljeno. Jebote led on je klasični mesić koji viče drž te lopova dok trpa lovu u džepove.
A sta krade, svoje?
Obveze i prava, ne može jedno bez drugoga ići. Što bi pokvareno đubre matija babić bilo bolje od tebe da ne plaća porez? Plaćaš ga ti, ja, i yoda mada sere da ne plaća, marc, aben, vuk......ali odjednom ispadne da nam je lopina matija postao nekakva moralna vertikala koja se bori protiv zle države.
ne plaćam porez. 
neplaća niti netko tko je "uhljebljen" naprimjer.. ako sam ja na državnoj sisi na izmišljenom radnom mjestu koje košta 12 000netto(to je oko 20 000brutto, + troškovi kancelarije neka je 25 000kn sve skupa).. matija babić plati porez i na takvu osobu ode 25 000kn.. i onda takva osoba vrati nešto u državi kroz PDV, a i dalje je potrošila matijin novac.

ako ti ja dam 100kn u ruke, a onda ti meni pokloniš nazad 20kn.. i onda kasnije pričaš "evo ja sam ti poklonio 20kn".. ne ti si samo vratio 20kn nazad, a i dalje imaš i trošiš 80kn. .to je sa plaćanjem poreza uhljebima.

po tom kriteriju, u RH svega 30% populacije plaća porez, to je broj zaposlenih u privatnom sektoru + dio korisnih zaposlenih u državnom. svi ostali ne plaćaju porez. matija spada u onih 30% i platio je 20milijuna
Plaćaš porez i te kako kroz sve što kupuješ ako nikako drugačije, nekima se dio vrati nekima ne no nije poanta u tome. Poanta je da je matija lopina i da druge zove lopinama, postavlja se kao moralna vertikala u borbi protiv lopina i kojekakvih zbivanja u RH a sam spada po svemu u vrh onoga po čemu pljuje. Nema u njemu  truna ni moralnog ni etičnog, on je jednostavno ober smeće i govnar nad govnarima.

_________________
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by n_razbojnik 9/2/2019, 00:45

eto yoda ne kupuje ništa, živi od zraka kojeg još ne oporezuju i do sungazinga...al neš još dugo izbjegavat dugu ruku Porezne

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Šandor Winnetou 9/2/2019, 00:48

n_razbojnik wrote:eto yoda ne kupuje ništa, živi od zraka kojeg još ne oporezuju i do sungazinga...al neš još dugo izbjegavat dugu ruku Porezne
Yoda je još buntovnik doduše bez pokrića ali nadoći će on prije ili kasnije :)

_________________
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by AssadNaPodmornici 9/2/2019, 00:58

n_razbojnik wrote:eto yoda ne kupuje ništa, živi od zraka kojeg još ne oporezuju i do sungazinga...al neš još dugo izbjegavat dugu ruku Porezne
kupujem vanka od auta iz njemačke , do tehnike sa ebay-a amazona.. aj kupujem i u RH.. zaposlen na crno, ili na minimalcu, razlika na ruke. usput dobijem lovu sa biroa i poticaje sa biroa. a država u moj fakultet uložila 200 000kn , završio ekonomiju + imao kolegije iz EU fondova, a nema boga isusa da upadnem u EU fondove, država zapošljava vjeroučiteljice da povlače lovu u EU fondove, a u moje školovanje uloženo 200 000kn love Matije Babića zakurac  :tu

ove godine odradit ću sezonu, već sve dogovoreno, a iduće godine odmah u prvom mjesecu pravim jedan obrt i dobijam 50 000kn državnih poticaja(to sam mislio ove godine ,ali za mjeru sam saznao malo kasno pa ću se iduće god bolje pripremiti) (zato mi treba da je HDZ na vlasti da se nebi to ukinulo)  :tu

mene i vas hrani M.Babić
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Šandor Winnetou 9/2/2019, 01:01

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:eto yoda ne kupuje ništa, živi od zraka kojeg još ne oporezuju i do sungazinga...al neš još dugo izbjegavat dugu ruku Porezne
kupujem vanka od auta iz njemačke , do tehnike sa ebay-a amazona.. aj kupujem i u RH.. zaposlen na crno, ili na minimalcu, razlika na ruke. usput dobijem lovu sa biroa i poticaje sa biroa. a država u moj fakultet uložila 200 000kn , završio ekonomiju + imao kolegije iz EU fondova, a nema boga isusa da upadnem u EU fondove, država zapošljava vjeroučiteljice da povlače lovu u EU fondove, a u moje školovanje uloženo 200 000kn love Matije Babića zakurac  :tu

ove godine odradit ću sezonu, već sve dogovoreno, a iduće godine odmah u prvom mjesecu pravim jedan obrt i dobijam 50 000kn državnih poticaja(to sam mislio ove godine ,ali za mjeru sam saznao malo kasno pa ću se iduće god bolje pripremiti) (zato mi treba da je HDZ na vlasti da se nebi to ukinulo)  :tu

mene i vas hrani M.Babić
Udio onoga što matija babić ubaci od svoje zarade u RH sustav je zanemariv, on ne nahrani ni jednu sarnavku i gnjide oko nje a kamoli cijelu RH.

_________________
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by debotoijusto 9/2/2019, 08:38

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:eto yoda ne kupuje ništa, živi od zraka kojeg još ne oporezuju i do sungazinga...al neš još dugo izbjegavat dugu ruku Porezne
kupujem vanka od auta iz njemačke , do tehnike sa ebay-a amazona.. aj kupujem i u RH.. zaposlen na crno, ili na minimalcu, razlika na ruke. usput dobijem lovu sa biroa i poticaje sa biroa. a država u moj fakultet uložila 200 000kn , završio ekonomiju + imao kolegije iz EU fondova, a nema boga isusa da upadnem u EU fondove, država zapošljava vjeroučiteljice da povlače lovu u EU fondove, a u moje školovanje uloženo 200 000kn love Matije Babića zakurac  :tu

ove godine odradit ću sezonu, već sve dogovoreno, a iduće godine odmah u prvom mjesecu pravim jedan obrt i dobijam 50 000kn državnih poticaja(to sam mislio ove godine ,ali za mjeru sam saznao malo kasno pa ću se iduće god bolje pripremiti) (zato mi treba da je HDZ na vlasti da se nebi to ukinulo)  :tu

mene i vas hrani M.Babić

biljezim +
love u oblaku ima na lopate a sve legalno , ovladas papirologijom ( tlaka za popizdit ako sam moras sve ) i drzava ti uzme pola od onog sto da no pokrije troskove osnovnog poslovanja i mozes se mirno bavit poslom ili biti jebivjetar , tko sto voli/zeli ima potrebe
kad se uhodas hrvatska ti njemacka bude umisto kusin stina  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by debotoijusto 9/2/2019, 08:53

bfsgh


Last edited by debotoijusto on 9/2/2019, 08:55; edited 1 time in total (Reason for editing : y xdy)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by abraham 9/2/2019, 09:00

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:eto yoda ne kupuje ništa, živi od zraka kojeg još ne oporezuju i do sungazinga...al neš još dugo izbjegavat dugu ruku Porezne
kupujem vanka od auta iz njemačke , do tehnike sa ebay-a amazona.. aj kupujem i u RH.. zaposlen na crno, ili na minimalcu, razlika na ruke. usput dobijem lovu sa biroa i poticaje sa biroa. a država u moj fakultet uložila 200 000kn , završio ekonomiju + imao kolegije iz EU fondova, a nema boga isusa da upadnem u EU fondove, država zapošljava vjeroučiteljice da povlače lovu u EU fondove, a u moje školovanje uloženo 200 000kn love Matije Babića zakurac  :tu

ove godine odradit ću sezonu, već sve dogovoreno, a iduće godine odmah u prvom mjesecu pravim jedan obrt i dobijam 50 000kn državnih poticaja(to sam mislio ove godine ,ali za mjeru sam saznao malo kasno pa ću se iduće god bolje pripremiti) (zato mi treba da je HDZ na vlasti da se nebi to ukinulo)  :tu

mene i vas hrani M.Babić
Zato je kolega privtno zdravstvoi skolstvo najbolje. Ne placas-crkni, tj idi u bolnicu iz Alan Forda. Skoluj se u BiH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by marcellus 9/2/2019, 10:02

AssadNaPodmornici wrote:pa platio je taj novac , 


Po presudi, Babić i Šalov Violić još zajedno u državni proračun moraju uplatiti oko milijun kuna, dok tvrtki koju su oštetili moraju platiti oko 600.000 kuna.


plus matija babić je platio do sada preko 20milijuna kuna poreza, pa se ima pravo buniti. 
ja kada gledam koliko je država uložila u mene(samo u moj faks 200 000kn i više) mene boli kurac. ja ne planiram toliko vratiti ovoj državi niti za 100života

platio je pičku materinu

_________________
Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete" - Page 3 Empty Re: Vlada je spiskala 600.000 naših kuna na fijasko s avionima. Kaže da "nema štete"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum