ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Ringo10 2/9/2019, 05:57

n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:
n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:
n_razbojnik wrote:
Naravno, treba vjerovati Madurovoj privatnoj televiziji...dobro nije privatna, pošto je u socijalizmu sve naše, tako je i ovo multidržavni multigrađanski projekat
Glup si ko kurac jebo te Bakir
Ali ne toliko glup da postam nešto što je rečeno na Madurovoj televiziji i prihvaćam zdravo za gotovo bi'će 

Uspiut kada ćeš ti ili netko od tebi intelektualno jednakih konačno objasniti kako te američke sankcije udaraju na siromašnu i radničku klasu Venezuele?...kad već u startu imate problem da ni neznate koje su to sankcije niti protiv koga su usmjerene
MA glup si ko pet kuraca jebo te Bakir i cijela SDA klika.
E moj bosanac na australskoj mješalici...prilagodio se ti zemlji robijaša samo tako  jocolor
MA hajde suti budalo jedna .. samo se tu glupiras

Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by n_razbojnik 2/9/2019, 05:58

Ringo10 wrote:
n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:
n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:
Glup si ko kurac jebo te Bakir
Ali ne toliko glup da postam nešto što je rečeno na Madurovoj televiziji i prihvaćam zdravo za gotovo bi'će 

Uspiut kada ćeš ti ili netko od tebi intelektualno jednakih konačno objasniti kako te američke sankcije udaraju na siromašnu i radničku klasu Venezuele?...kad već u startu imate problem da ni neznate koje su to sankcije niti protiv koga su usmjerene
MA glup si ko pet kuraca jebo te Bakir i cijela SDA klika.
E moj bosanac na australskoj mješalici...prilagodio se ti zemlji robijaša samo tako  jocolor
MA hajde suti budalo jedna .. samo se tu glupiras
Pa zašto ne prosvjeduješ ispred australske vlade?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Ringo10 2/9/2019, 05:59

Najnovija reportaza iz Venecuele 

https://thesaker.is/reporters-diary-from-venezuela/
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by n_razbojnik 2/9/2019, 06:10

Ringo10 wrote:Najnovija reportaza iz Venecuele 

https://thesaker.is/reporters-diary-from-venezuela/
Day three…
“I got robbed by a COP for my phone. I’m talking on the cell phone outside, he walks over to me, pokes in my side with his gun. “Give me your mobile.”I don’t understand immediately, and automatically continue the conversation. He cocks his gun, and says, “Kill.” I give him my phone. It’s still good, I love being robbed by cops. They are not bandits from the “Barrios,

:aw

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by n_razbojnik 2/9/2019, 06:19

Jeli Bošnjo, jel tako i vas u Sidniju policija opljačka usred bijela dana?  :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by epikur37 2/9/2019, 06:32

Pitanje je dana kad će roditelji početi jesti vlastitu djecu. U sjevernoj koreji više uopće nema djece, sva su pojedena.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Guest 2/9/2019, 08:24

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Naši sluganski i teledirigirani mediji nisu ni slova napisali o masovnim mitinzima podrške predsjedniku Maduru.

Dok se u susjednoj Sloveniji uvelike vijeća u parlamentu o podršci samozvanoj budali,naši su to shvatili kao gotovu stvar.

Ova naša politika mi se gadi.
Prija par dana pricao sa jednim mladim australskim Cileancem, prijatelj je mog sina.

Prije 15tak dana se vratio iz Juzne Amerike a bio u venecueli.

Kaze on meni da je skoro sve sto MSM objavljuju o Venecueli gola laz i nista vise.

Kaze stanje je uglavnom normalno a to sto lupaju zapadni mediji je gomila nebuloza i izmisljotina.

Ako on tako kaže, nema potrebe sumnjati. :tu   Neka se je vratio u Australiju, na lošije....jel tako.!

Ovakav način promoviranja "istine" se ni malo ne razlikuje od druge strane.  Istina je negdje između, no navijački gen je najizraženiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Guest 2/9/2019, 08:30

n_razbojnik wrote:Jeli Bošnjo, jel tako i vas u Sidniju policija opljačka usred bijela dana?  :D

"oplećka" molit ću.

Maduro je za prosperitet naroda, je da mu ne ide ekonomija, ali zna puno toga drugog.  Da, Ameri su krivi, kad bi ukinuli sankcije, sve bi cvalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by epikur37 2/9/2019, 08:54

[size=44]Guaido: Spreman sam odobriti američku vojnu intervenciju u Venezueli[/size]

https://www.index.hr/vijesti/clanak/guaido-spreman-sam-odobriti-americku-vojnu-intervenciju-u-venezueli/2062723.aspx
......................


Hebalo nanu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by epikur37 2/9/2019, 08:58

Možda ipak ameri stignu spasiti žene i djecu, pitanje je vremena...a vrijeme curi...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by abraham 2/9/2019, 09:04

U Peti dan na ovu temu se zenski dio provalio ,ono na kub. Ajd ona sta treba da se iskaslje prije emisije , nije cudo. ali me Selak iznenadila s tezom o "skndinavskom socijalizmu"??????????? U skandinaviji socijalizam nije zazivio niti jednu nano sekundu. Zanimljivo je brkanje "veleumnih" sa socijalnom drzavom. Bilo kako bilo i UK i NL i Belgija imaju isti socijalni sustav kao i skandinavija ali ih nitko ne smatra socijalistima. Jebeno zanimljivo ili kila mozga ..........

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Ringo10 2/9/2019, 10:21

n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:Najnovija reportaza iz Venecuele 

https://thesaker.is/reporters-diary-from-venezuela/
Day three…
“I got robbed by a COP for my phone. I’m talking on the cell phone outside, he walks over to me, pokes in my side with his gun. “Give me your mobile.”I don’t understand immediately, and automatically continue the conversation. He cocks his gun, and says, “Kill.” I give him my phone. It’s still good, I love being robbed by cops. They are not bandits from the “Barrios,

:aw
Auuuu, ovo je razlog za masivnu americku intervenciju vojnu.

Za kradju mobilnog svakako treba napasti Venecuelu i pobiti milijun stanovnika
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by epikur37 2/9/2019, 10:32

Ringo10 wrote:
n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:Najnovija reportaza iz Venecuele 

https://thesaker.is/reporters-diary-from-venezuela/
[size=38]Day three…[/size]
[size=38]“I got robbed by a COP for my phone. I’m talking on the cell phone outside, he walks over to me, pokes in my side with his gun. “Give me your mobile.”I don’t understand immediately, and automatically continue the conversation. He cocks his gun, and says, “Kill.” I give him my phone. It’s still good, I love being robbed by cops. They are not bandits from the “Barrios,[/size]

[size=38]:aw [/size]
Auuuu, ovo je razlog za masivnu americku intervenciju vojnu.

Za kradju mobilnog svakako treba napasti Venecuelu i pobiti milijun stanovnika

Treba spasavati zene i djecu od poludjelog diktatora, venecualci imaju pravo na slobodu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Regoč 2/9/2019, 10:32

abraham wrote:U Peti dan na ovu temu se zenski dio provalio ,ono na kub. Ajd ona sta treba da se iskaslje prije emisije , nije cudo. ali me Selak iznenadila s tezom o "skndinavskom socijalizmu"??????????? U skandinaviji socijalizam nije zazivio niti jednu nano sekundu. Zanimljivo je brkanje "veleumnih" sa socijalnom drzavom. Bilo kako bilo i UK i NL i Belgija imaju isti socijalni sustav kao i skandinavija ali ih nitko ne smatra socijalistima. Jebeno zanimljivo ili kila mozga ..........
Ni ja nisam mogal vjerovati kad sam čul Selakicu što govori. Nadam se da se samo nespretno izrazila, da ne smatra doslovno kako je rekla.

_________________
Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by epikur37 2/9/2019, 10:36

Regoč wrote:
abraham wrote:U Peti dan na ovu temu se zenski dio provalio ,ono na kub. Ajd ona sta treba da se iskaslje prije emisije , nije cudo. ali me Selak iznenadila s tezom o "skndinavskom socijalizmu"??????????? U skandinaviji socijalizam nije zazivio niti jednu nano sekundu. Zanimljivo je brkanje "veleumnih" sa socijalnom drzavom. Bilo kako bilo i UK i NL i Belgija imaju isti socijalni sustav kao i skandinavija ali ih nitko ne smatra socijalistima. Jebeno zanimljivo ili kila mozga ..........
Ni ja nisam mogal vjerovati kad sam čul Selakicu što govori. Nadam se da se samo nespretno izrazila, da ne smatra doslovno kako je rekla.

Nespretno se izrazila. I ja sam za razvijen socijalni sustav i razmjernu drzavnu regulaciju ali nisam za socijalizam.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Ringo10 2/9/2019, 10:38

Svi nešto kenjaju o nekom socijalizmu, a niko da objasni a šta je to socijalizam ...

Ako ćemo pod socijalizmom smatrat ono što je bilo u Jugi i bivšem Istočnom bloku onda ovo u Venecueli sa socijalizmom nema blage veze.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Regoč 2/9/2019, 10:47

Ogoljeno od svih ideologijskih prenemaganja, socijalizam je ekonomski poredak u kojem je država vlasnik svih sredstavah proizvodnje, dakle cjelokupne privrjede.

_________________
Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by marcellus 2/9/2019, 10:57

Na žalost puno ljudi kod nas ne želi prihvatiti da je socijalizam najbrži i najbolji način za upropastiti državu. Povijesno dokazano ama baš svaki put. I opet, nakon Venezuele, neki će i dalje vjerovati u blagodati socijalizma. Naravno, kriva je Amerika. Ne dao Bog da bi ljudi mogli uništiti vlastitu zemlju zbog VLASTITIH pogrešnih odluka. Poput nacionalizacije i sličnog. Uvijek je vanjski neprijatelj krivac. A ti isti Hrvati poput Ringa onda umjesto za Venezuelu zbrišu za hiperkapitalističku australiju. Ostali i sami žive u zemlji gdje socijalizam upropašpatava zemlju, pa su vjerojatno i za propast Hrvatske krivi Ameri a ne to što ni 5 posto firmi nije privatizirano.

Ne, krivi su masoni, EU, zločesta Njemačka, američki imperijalisti. Sve damo samo domaće lopove ne damo. Chavez je rođen gole guzice a kćerka mu se preserava po Parizu s milijunima koje je pokrao. Madurova dječica voze zlatne ferrarije. Naftnu kompaniju vodi nepismena vojničina spram koje je rođo spajić intelektualac. Ali krivi su Ameri što je venezuela propala.

Ili je možda problem ipak priznati sebi da si birao loše ljude jer si bio pohlepan i htio si da sve bude "naše"?

Pa mi smo jebena Venezuela u malom. Samo nemamo američke sankcije. Hrvatska je mala SFRJ, sve je isto samo njega nema. Javni sektor je gotovo ostao isti. Višak zaposlenih, nekompententnost, kadroviranje po političkoj liniji. Firme koje postoje radi sebe, a ne radi građana. Venezuelanska naftna industrija i hrvatska brodogradnja, isti kurac. I mi i Venezuela 30 godina živimo u socijalizmu i onda se čudimo da ništa ne funkcionira.

Pitanje je zašto Hrvati trpe takav javni sektor? Zašto nema političke opcije koja u svom programu jasno navodi da će prekinuti s tom praksom, da će sve privatzirati? Jer su Hrvati toliko zadojeni socijalizmom i toleriraju očiti nerad, da se političari boje javno govoriti o štetnosti uhljebljivanja jer su većina birača uhljebi. Bit će i kod nas Venezuela scenarij uskoro.

_________________
Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Ringo10 2/9/2019, 11:02

marcellus wrote:Na žalost puno ljudi kod nas ne želi prihvatiti da je socijalizam najbrži i najbolji način za upropastiti državu. Povijesno dokazano ama baš svaki put. I opet, nakon Venezuele, neki će i dalje vjerovati u blagodati socijalizma. Naravno, kriva je Amerika. Ne dao Bog da bi ljudi mogli uništiti vlastitu zemlju zbog VLASTITIH pogrešnih odluka. Poput nacionalizacije i sličnog. Uvijek je vanjski neprijatelj krivac. A ti isti Hrvati poput Ringa onda umjesto za Venezuelu zbrišu za hiperkapitalističku australiju. Ostali i sami žive u zemlji gdje socijalizam upropašpatava  zemlju, pa su vjerojatno i za propast Hrvatske krivi Ameri a ne to što ni 5 posto firmi nije privatizirano.

Ne, krivi su masoni, EU, zločesta Njemačka, američki imperijalisti. Sve damo samo domaće lopove ne damo. Chavez je rođen gole guzice a kćerka mu se preserava po Parizu s milijunima koje je pokrao. Madurova dječica voze zlatne ferrarije. Naftnu kompaniju vodi nepismena vojničina spram koje je rođo spajić intelektualac. Ali krivi su Ameri što je venezuela propala.

Ili je možda problem ipak priznati sebi da si birao loše ljude jer si bio pohlepan i htio si da sve bude "naše"?

Pa mi smo jebena Venezuela u malom. Samo nemamo američke sankcije. Hrvatska je mala SFRJ, sve je isto samo njega nema. Javni sektor je gotovo ostao isti. Višak zaposlenih, nekompententnost, kadroviranje po političkoj liniji. Firme koje postoje radi sebe, a ne radi građana. Venezuelanska naftna industrija i hrvatska brodogradnja, isti kurac. I mi i Venezuela 30 godina živimo u socijalizmu i onda se čudimo da ništa ne funkcionira.

Pitanje je zašto Hrvati trpe takav javni sektor? Zašto nema političke opcije koja u svom programu jasno navodi da će prekinuti s tom praksom, da će sve privatzirati? Jer su Hrvati toliko zadojeni socijalizmom i toleriraju očiti nerad, da se političari boje javno govoriti o štetnosti uhljebljivanja jer su većina birača uhljebi. Bit će i kod nas Venezuela scenarij uskoro.
Australia nije nikakva hiper-kapitalistička zemlja.

A Amerika jeste upropastila mnoge a Venecuela je jedna od njenih bivših, sadašnjih i nažalost budućih žrtava.

Ali hajde sad, po čemu ekonomski promašaji neke vlade pa i određeni politički sistem daju za pravo Americi da napada i okupira tuđe zemlje u moru krvi.

Po čemu

I da, imala je Hrvatska neobjavljene sankcije dok je Tuđman bio na vlasti.


Last edited by Ringo10 on 2/9/2019, 11:03; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by marcellus 2/9/2019, 11:03

Ringo10 wrote:Svi nešto kenjaju o nekom socijalizmu, a niko da objasni a šta je to socijalizam ...

Ako ćemo pod socijalizmom smatrat ono što je bilo u Jugi i bivšem Istočnom bloku onda ovo u Venecueli sa socijalizmom nema blage veze.


sereš. Socijalizam je ono što je u Venezueli, i bivšoj Jugi, i SSSR-u. Samovlast, praktički jednopartijski sustav (u Venezueli doduše nisu zabranili druge stranke ali su pohapsili sve njihove lidere zbog prosvjeda protiv vlasti pa dođe na isto), sve nacionalizirano i državno (u venezueli, notably, naftna industrija koja je ujedno i jedina industrija u zemlji, doduše 49 posto su prodali rosneftu nedavno), nasilje nad političkim neistomišljenicima, političko određivanje cijena, štampanje novca, korupcija na svim razinama, to je socijalizam. Ukratko, nasilje i kriminal su socijalizam.

_________________
Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Ringo10 2/9/2019, 11:05

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:Svi nešto kenjaju o nekom socijalizmu, a niko da objasni a šta je to socijalizam ...

Ako ćemo pod socijalizmom smatrat ono što je bilo u Jugi i bivšem Istočnom bloku onda ovo u Venecueli sa socijalizmom nema blage veze.


sereš. Socijalizam je ono što je u Venezueli, i bivšoj Jugi, i SSSR-u. Samovlast, praktički jednopartijski sustav (u Venezueli doduše nisu zabranili druge stranke ali su pohapsili sve njihove lidere zbog prosvjeda protiv vlasti pa dođe na isto), sve nacionalizirano i državno (u venezueli, notably, naftna industrija koja je ujedno i jedina industrija u zemlji, doduše 49 posto su prodali rosneftu nedavno), nasilje nad političkim neistomišljenicima, političko određivanje cijena, štampanje novca, korupcija na svim razinama, to je socijalizam. Ukratko, nasilje i kriminal su socijalizam.
Sereš ti.

U Venecueli nije nikakav socijalizam niti jednopartijski sistem, jer da jeste ne bi taj kreten srao okolo i prizivao stranu agresiju i okupaciju svoje zemlje.

A takve treba suditi za veleizdaju i pred zid.

U AMerici su takvi na doživotnim robijama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha - Page 2 Empty Re: Užas: Venecuelanke prodaju kosu i nokte za komad kruha

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum