ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by epikur37 2/2/2019, 20:48

[size=44]VIDEO Crnu Goru trese ogromna afera, građani na ulicama: "Milo, lopove!"
Hina, R.I.Prije 6 minuta
 7
[/size]

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Segrthtdzhzdtjz
Screenshot: Facebook
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

CRNU GORU potresa najveća afera od afere Nacional, kada je taj zagrebački list tvrdio da je crnogorski državni vrh, predvođen aktualnim predsjednikom Milom Đukanovićem, umiješan u šverc cigareta. Ovih dana crnogorski tajkun Duško Knežević iznosi tvrdnje, koje dokumentira video i audiosnimkama, da je crnogorska vlast korumpirana i da se ni jedan posao u Crnoj Gori ne može započeti bez određene apanaže Mili Đukanoviću i vladajućoj Demokratskoj partiji socijalista (DPS).
Kneževićeve optužbe počele su nakon što je početkom ove godine Središnja banka Crne Gore uvela prinudnu upravu u njegovu Atlas banku, dok je druga njegova banka koja je poslovala u Crnoj Gori – Invest Banka Montenegro (IBM) – gurnuta u stečaj. Usporedno s time, crnogorsko Specijalno tužiteljstvo za organizirani kriminal i korupciju osumnjičilo je Kneževića da je "šef kriminalne grupe koja je preko njegovih banaka i blizu 30 tvrtki prala novac". Za njim je raspisana nacionalna potjernica i određen mu je pritvor.
Knežević, koji uz crnogorsko ima i državljanstvo Velike Britanije, uspio je doći do Londona i odatle preko društvenih mreža i medija koje posjeduje u Crnoj Gori objavljuje kompromitirajuće snimke i dokumente kojima pokušava sa sigurne razdaljine inkriminirati predsjednika Crne Gore Đukanovića, njegove najbliže suradnike i državne organe.
Knežević: Dao sam milijune vladajućoj partiji
Tako je početkom siječnja Knežević objavio videosnimku na kojoj se vidi kako 2016. godine, u tijeku kampanje za parlamentarne izbore, tadašnjem gradonačelniku Podgorice i aktualnom tajniku u Uredu predsjednika Crne Gore Slavoljubu Stijepoviću predaje 100.000 dolara konvertiranih u eure, što je prema njegovim (Kneževićevim) tvrdnjama bio samo dio apanaže koje je morao isplatiti vladajućem DPS-u, koji, kako se ispostavilo, taj novac nije prikazivao u papirima.
"Za dvadeset godina dao sam milijune vladajućoj partiji, a sve po nalogu Mila Đukanovića", kazao je Knežević crnogorskim i regionalnim medijima.
Nakon objave snimke, Specijalno tužiteljstvo saslušalo je sada već bivšeg gradonačelnika Slavoljuba Stijepovića i osumnjičilo ga za pranje novca.
Nakon optužbi Duška Kneževića, u pritvoru se našao i nekadašnji viceguverner CBCG-a Velibor Milošević. Naime, Knežević je preko crnogorskih medija plasirao audiosnimku na kojoj se čuje kako Milošević od njega traži novac kako bi rezultat revizije u njegovoj Atlas banci bio pozitivan.  
Duško Knežević je u objavama na društvenim mrežama optužio Đukanovića i da je vlasnik vile u izgradnji u elitnom dijelu Podgorice, čija se vrijednost procjenjuje na dva milijuna eura, te je ustvrdio da su Đukanović i njegova obitelj prilikom prodaje Crnogorskog telekoma kroz koruptivna djela zaradili milijune eura.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Demanti Đukanovića
Crnogorski predsjednik sve te optužbe je demantirao, poručivši da se radi o optužbama "osobe s tjeralice", te je kazao da s Kneževićem nikada nije bio prijatelj. I glavni specijalni tužitelj za organizirani kriminal i korupciju Milivoje Katnić kazao je da u Kneževićevim optužbama nema elementa za istragu protiv Đukanovića. "Nema ni najdaljih sumnji za umiješanost Đukanovića", kazao je Katnić na konferenciji za novinare.
Prosvjed zbog afere
Na građanskom prosvjedu koji je večeras održan u Podgorici u ispred Vrhovnog državnog tužilaštva u Ulici Slobode okupilo se oko tisuću građana.
Prosvjed se održavao pod motom "97000 odupri se".
Sudionici su nosili papire na kojima je pisalo "Koverta" "1000 eura" "Obod" "Rat za mir", "Duvanski kombinat", "Kostanjica", "RTCG".
Uz zviždaljke i sirene skandirali su "Milo lopove", "Ulica slobode", Svi na ulicu", "Hoćemo pravdu", "Ustani narode".
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-crnu-goru-trese-ogromna-afera-gradjani-na-ulicama-milo-lopove/2061051.aspx
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Regoč 2/2/2019, 20:53

Sad kad je pal, sjetil se! Da ne bi!!

_________________
Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Leviathan2 2/2/2019, 20:57

pa za djukanovicem je svojevremeno italija raspisala interpolovu tjeralicu al su je makli kad su bombardirali srbiju

_________________
Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by RayMabus 2/2/2019, 20:57

Mogu svi u Njemačku , svih 42 tisuće nezaposlenih

http://www.bankar.me/tag/nezaposlenost-u-crnoj-gori/

Milo izdrži
RayMabus
RayMabus

Posts : 176307
2014-04-11


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by RayMabus 2/2/2019, 21:28

Ovdje na Balkanu raja bi samo prosvjedovala i skidala demokratski korumpirano izabrane političare ...ulazimo u doba niske nezaposlenosti , neće imat tko prosvjed i eto svi sretni i zadovoljni

Moć jednostavnosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176307
2014-04-11


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by jastreb 3/2/2019, 08:26

Znate kako ćete prepoznati karakter prosvjeda u Crnoj Gori?

Samo je jedna stvar u pitanju. Dakle ne trebate čak ni slušati o čemu govornici trube,niti što masa viče.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by epikur37 3/2/2019, 08:38

Kakao
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by vuksadinare 3/2/2019, 13:49

Podrska mili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99174
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by jastreb 3/2/2019, 13:55

vuksadinare wrote:Podrska mili
Ne kaže se Mili,no Milu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Regoč 3/2/2019, 14:07

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Podrska mili
Ne kaže se Mili,no Milu.
Vuk je s Dinare, ne s Orjena.

_________________
Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by vuksadinare 3/2/2019, 14:29

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Podrska mili
Ne kaže se Mili,no Milu.
podrska no Milu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99174
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Regoč 3/2/2019, 14:29

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Podrska mili
Ne kaže se Mili,no Milu.
podrska no Milu :D
:D

_________________
Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Guest 3/2/2019, 14:37

milo je zreo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by jastreb 3/2/2019, 14:40

Zanimljivo mi je što su transparenti na protestnim mitinzima u C.Gori krajem 80-tih 90% bili ispisani na ćirilici,a danas 99,9% na latuinici.

To je ono o čemu sam mislio kad sam malo prije napisao,da samo po pismu možeš vidjeti oklen vjetar puše.

Ako je tu latinica sve je Ok,a ako je ćirilica,onda se opet događa "narod".
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by vuksadinare 3/2/2019, 15:07

jastreb wrote:Zanimljivo mi je što su transparenti na protestnim mitinzima u C.Gori krajem 80-tih 90% bili ispisani na ćirilici,a danas 99,9% na latuinici.

To je ono o čemu sam mislio kad sam malo prije napisao,da samo po pismu možeš vidjeti oklen vjetar puše.

Ako je tu latinica sve je Ok,a ako je ćirilica,onda se opet događa "narod".
hoces reci da mi rusimo no milo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99174
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by jastreb 3/2/2019, 15:14

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Zanimljivo mi je što su transparenti na protestnim mitinzima u C.Gori krajem 80-tih 90% bili ispisani na ćirilici,a danas 99,9% na latuinici.

To je ono o čemu sam mislio kad sam malo prije napisao,da samo po pismu možeš vidjeti oklen vjetar puše.

Ako je tu latinica sve je Ok,a ako je ćirilica,onda se opet događa "narod".
hoces reci da mi rusimo no milo :)
Sapun.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Regoč 3/2/2019, 16:06

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Zanimljivo mi je što su transparenti na protestnim mitinzima u C.Gori krajem 80-tih 90% bili ispisani na ćirilici,a danas 99,9% na latuinici.

To je ono o čemu sam mislio kad sam malo prije napisao,da samo po pismu možeš vidjeti oklen vjetar puše.

Ako je tu latinica sve je Ok,a ako je ćirilica,onda se opet događa "narod".
hoces reci da mi rusimo no milo :)
Sapun.
Mi ne rušimo, koji je američki interes da ga sruše?

_________________
Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama... Empty Re: Crna Gora: Prosvjedi protiv Đukanovića, narod na ulicama...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum