ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 12:29

ma koja je ovo država? koji je ovo kurac? čovjeka osudili jer je vikao da je Tuđman ratni zločinac. i to su ga osudili po nekom zakonu iz 1977. godine!!!! PO ZAKONU DRŽAVE KOJA NE POSTOJI KOJU SU UNIŠTILI S KOJOM SU RASKINULI SVE PRAVNO I INE ODNOSE. OSUDE ČOVJEKA PO ZAKONU SFRJ U IME JEBENOG NARODA!!!

RH DRŽAVA???? MA O ČEMU ONI PRIČAJU KAKVA JEBENA DRŽAVA TO JE BRLOG KRIMINALACA.

ŠTA ĆE SUTRA NEKOG OSUDIT PO ZAKONIMA AUSTROUGARSKE MONARHIJE ILI PO ZAKONIMA PAVELIĆEVE NDH????


Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Thu 14 Feb - 12:33

mativka je slicicom,cini se, htjela na nesto drugo ukazati.......i bez upitnika :D.......

.....samo bi rekla da tetica sa slike i nije nesto bistra.....:D
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 14 Feb - 12:40

violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:

mmmmeh,
ima lipu, europsku, nemerikunsku facu...ali, feministica je. pazi ti to, ona govori da priznaje biologiju i da je zanimo istina, a ne prihvaćo t- ideologiju jer sutra neki male predator more invade female safe place? gtfo.

t ideologijaje ili dobra ili nije. zamisli da neko predloži da ni dobro smatrati ljude nevinima dok se ne dokože da su krivi jer to neki kriminalac more okrenuti u svoju korist.

Da, malo je kontradiktorna.. Jednako tako netko moze zamijetiti ironiju njenih rijeci i spomenuti zene koje uzurpiraju "muski prostor".

Ali cinjenica jest da transrodne osobe osvajaju prostor " zenskog" sporta.
Muški prostor? Misliš bufete? Nami ne smeto kad žene dojdu u naš prostor, osim ako nisu baš naše žene:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 12:45

night sky wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe


tak je...... volim misliti da neki nisu tak zlocesti kak znaju izgledati haha...... :)

više bih rekao da je u pitanju respekt nego voljenje koje podrazumjeva i neku emocionalnu i fizičku bliskost koju je ovdje nemoguće postići jer ovo je ipak samo virtualni prostor pun predatora i boleština svake vrste i prostor gdje svatko ako hoće može glumiti šta god hoće tako da je ovdje vrlo opasan i nepoznat teren. ja sam kakav jesam i u reali više komunikativan mogu satima pričati o svemu i svačemu ali ovdje mi se ne da tipkati a nije ni potrebno pisati plahte kao šejker jer ovo nije simpozij nego forum. ali u biti volim biti sam najbolje se osječam kad sam sam sa sobom ustvari na amerikanski rečeno ja sam loner.

radi se o respektu. tebe respektiram a aben se buni jer njega ne respektiram...pitam se zašto...ustvari on još zahtijeva da ga respektiram. koji luđak u pizdu materinu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 12:53

aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:

mmmmeh,
ima lipu, europsku, nemerikunsku facu...ali, feministica je. pazi ti to, ona govori da priznaje biologiju i da je zanimo istina, a ne prihvaćo t- ideologiju jer sutra neki male predator more invade female safe place? gtfo.

t ideologijaje ili dobra ili nije. zamisli da neko predloži da ni dobro smatrati ljude nevinima dok se ne dokože da su krivi jer to neki kriminalac more okrenuti u svoju korist.

Da, malo je kontradiktorna.. Jednako tako netko moze zamijetiti ironiju njenih rijeci i spomenuti zene koje uzurpiraju "muski prostor".

Ali cinjenica jest da transrodne osobe osvajaju prostor " zenskog" sporta.
Muški prostor? Misliš bufete? Nami ne smeto kad žene dojdu u naš prostor, osim ako nisu baš naše žene:)

buffet? u koji ti buffet ideš majketi? di ima švedski stol odnosno buffet na Ugljanu i u Zadru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 13:05

night sky wrote:mativka je slicicom,cini se, htjela na nesto drugo ukazati.......i bez upitnika :D.......

.....samo bi rekla da tetica sa slike i nije nesto bistra.....:D

neznam. prvo što sam primijetio da je lik u kanotjeri i mudantami. pa kakav je to krkanluk? kanotjera i mudante i daje ženi cvijeće a sigurno bazdi na luk i janjetinu...koja romantika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 15:11

Sve u svemu, divan dan. Propjesacih Ri s jednog kraja na drugi bez ijednog PA. Poklonih si jednu prekrasnu cvjetnu kosuljicu, vrlo romanticnog kroja.. I srebrni lancic kojeg uvijek zaboravim kupiti (otkad mi se prijasnji ostetio) ali danas ga slucajno zamijetih. S 135 kuna na 81... Lijep, decentan, s krasnim sjajem. Pored mene bio je neki mladic, takodjer je kupovao nakit. Izabrao je nelosu srebrnu narukvicu, ali kod lancica.. To je bila lancuga s velikim karikama. :( Velim prodavacici, nakon sto je otisao, mislim da mu djevojka nece biti previse zadovoljna vristecom "ogrlicom". Veli ona meni, ma to je sebi kupio. bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 14 Feb - 15:23


ja sam sebi kupio sok od maraske.. skoro ko domaci dobri.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 15:47

melkijades wrote:
ja sam sebi kupio sok od maraske.. skoro ko domaci dobri.

Nista od nakita? :(


Sokici su uvijek pozeljni. :) U zadnje vrijene manijakalno jedem narance.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 14 Feb - 15:54


preagresivne su mi narance..

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 16:09

confused

Kic, mars napolje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 14 Feb - 16:16


k :(

(ps. super za setnju)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 17:24

violator wrote:Sve u svemu, divan dan. Propjesacih Ri s jednog kraja na drugi bez ijednog PA. Poklonih si jednu prekrasnu cvjetnu kosuljicu, vrlo romanticnog kroja.. I srebrni lancic kojeg uvijek zaboravim kupiti (otkad mi se prijasnji ostetio) ali danas ga slucajno zamijetih. S 135 kuna na 81... Lijep, decentan, s krasnim sjajem. Pored mene bio je neki mladic, takodjer je kupovao nakit. Izabrao je nelosu srebrnu narukvicu, ali kod lancica.. To je bila lancuga s velikim karikama. :( Velim prodavacici, nakon sto je otisao, mislim da mu djevojka nece biti previse zadovoljna vristecom "ogrlicom". Veli ona meni, ma to je sebi kupio. bounce


:tu cheers greenstars
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 18:32

Thanks, guys. :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 14 Feb - 19:32

Gnječ wrote:
aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:

mmmmeh,
ima lipu, europsku, nemerikunsku facu...ali, feministica je. pazi ti to, ona govori da priznaje biologiju i da je zanimo istina, a ne prihvaćo t- ideologiju jer sutra neki male predator more invade female safe place? gtfo.

t ideologijaje ili dobra ili nije. zamisli da neko predloži da ni dobro smatrati ljude nevinima dok se ne dokože da su krivi jer to neki kriminalac more okrenuti u svoju korist.

Da, malo je kontradiktorna.. Jednako tako netko moze zamijetiti ironiju njenih rijeci i spomenuti zene koje uzurpiraju "muski prostor".

Ali cinjenica jest da transrodne osobe osvajaju prostor " zenskog" sporta.
Muški prostor? Misliš bufete? Nami ne smeto kad žene dojdu u naš prostor, osim ako nisu baš naše žene:)

buffet? u koji ti buffet ideš majketi? di ima švedski stol odnosno buffet na Ugljanu i u Zadru?

na svakon koroku

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Thu 14 Feb - 20:38

Gnječ wrote:
night sky wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe


tak je...... volim misliti da neki nisu tak zlocesti kak znaju izgledati haha...... :)

više bih rekao da je u pitanju respekt nego voljenje koje podrazumjeva i neku emocionalnu i fizičku bliskost koju je ovdje nemoguće postići jer ovo je ipak samo virtualni prostor pun predatora i boleština svake vrste i prostor gdje svatko ako hoće može glumiti šta god hoće tako da je ovdje  vrlo opasan i nepoznat teren. ja sam kakav jesam i u reali više komunikativan mogu satima pričati o svemu i svačemu  ali ovdje mi se ne da tipkati a nije ni potrebno pisati plahte kao šejker jer ovo nije simpozij nego forum. ali u biti volim biti sam najbolje se osječam kad sam sam sa sobom ustvari na amerikanski rečeno ja sam loner.

radi se o respektu. tebe respektiram a aben se buni jer njega ne respektiram...pitam se zašto...ustvari on još zahtijeva da ga respektiram. koji luđak u pizdu materinu...



ma to se tako kaže,voljeti.... u smislu da se ne želiš zakrviti s nekim.... što znači nastojati razumjeti drugu stranu, bar one noermalnije, a kad kažem razumjeti je  poštovati ih onakve kakvi jesu i biti pristojan, jel, ne poznajemo se u osnovi.... to što i sam kažeš.... a ne hodati unaokolo sa nožićem pa svako malo čekati kome ga sa smješkom zabiti u leđa....a meni se čini da je to ovdje čest apojava, i neki baš uživaju u tome :|.......  iskreno, ne kužim to, niti sam tip za igranje skrivača, muljanja i tako te priče....
uglavnom, većina mi je draga.... u letu :D..... a tako i želim da ostane....
.....mislim da na ovakvim mjestima ljude ne želiš malo dublje upoznati, osim ako se baš ne kliknete.... 




aben samo ispunjava vrijeme, valjda jer se nema čime drugim baviti..... preskoči ako te živcira.....








...... ;).....same here.....




night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Thu 14 Feb - 20:44

Gnječ wrote:
night sky wrote:mativka je slicicom,cini se, htjela na nesto drugo ukazati.......i bez upitnika :D.......

.....samo bi rekla da tetica sa slike i nije nesto bistra.....:D

neznam. prvo što sam primijetio da je lik u kanotjeri i mudantami. pa kakav je to krkanluk? kanotjera i mudante i daje ženi cvijeće a  sigurno bazdi na luk i janjetinu...koja romantika



pa dobro, autor je n aumu imao specifičnu vrstu ljudi, jel..... našli se isti, hehe.....

s kim si, takav si.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Thu 14 Feb - 20:46

divna stvar.....




night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 14 Feb - 20:54

Gnječ wrote:
night sky wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe


tak je...... volim misliti da neki nisu tak zlocesti kak znaju izgledati haha...... :)

više bih rekao da je u pitanju respekt nego voljenje koje podrazumjeva i neku emocionalnu i fizičku bliskost koju je ovdje nemoguće postići jer ovo je ipak samo virtualni prostor pun predatora i boleština svake vrste i prostor gdje svatko ako hoće može glumiti šta god hoće tako da je ovdje  vrlo opasan i nepoznat teren. ja sam kakav jesam i u reali više komunikativan mogu satima pričati o svemu i svačemu  ali ovdje mi se ne da tipkati a nije ni potrebno pisati plahte kao šejker jer ovo nije simpozij nego forum. ali u biti volim biti sam najbolje se osječam kad sam sam sa sobom ustvari na amerikanski rečeno ja sam loner.

radi se o respektu. tebe respektiram a aben se buni jer njega ne respektiram...pitam se zašto...ustvari on još zahtijeva da ga respektiram. koji luđak u pizdu materinu...

ovo mi je promaklo:))

a za jarca:))

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Feb - 21:04

Abende preumorna sam da ti odgovorim na post. Neki drugi put. :)

Samo ću vam mahnuti u prolazu.

Nadam su ljubitelji Valentinova dobili neke znake ljubavi od onih u koje su zaljubljeni. 

Meni osobno je dan zaljubljenih tek još jedno daprostiš sranje uvezeno iz jamerike. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Thu 14 Feb - 21:35

Gnječ wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe

koje ti djetinjarije pišeš? jel to neka provokacija smatraš me slijepcem kojeg možeš vrtiti oko malog prsta? pa samo ja bi barem desetoricu koji pišu na ovom forumu likvidirao. vi hrvati imate neku mentalnu anomaliju da kad netko kaže istinu vi ga patetičnim emocionalnim trikovima pokušate ušutkati ili diskreditirati ili još gore negirati totalno realnost.

:D  tako je davno dok je t-com još imao ured za reklamacije u puli uletih ko bolid u kancelariju i glupa hrvatska kurbetina šalteruša u kancelariji umjesto da pogleda zašto mi šalju dvostruke opomene i isključe internet a račune koje sam sve platio ona meni krene trkeljati pa znate gospodine ni meni nije lako i meni stižu opomene svejedno što sam već platila...znate nikome nije lako u životu.  ja kad sam  to čuo zamalo sam je zgrabio i bacio kroz prozor na cestu krvavu joj hrvatsku kurbu mater jebem koja ju je israla iz proklete hrvatske smrdljive pičke klerofašističe maloumne zatrte govnima. jebo joj četnički pas mater.

da nikome nije lako. o jebo te tuđman ratni zločinac u po satrate sifilističke pičke hrvatske.
ok, necu vise bit naivna ko dijete, imas pravo

ma trebao si je opizdit kroz onu rupu na šalteru tako da padne sa stolice i da joj se cipele izuju s nogu i odlete kroz prozor

jel sad bolje?! :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum