ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Oh_Femder 2/2/2019, 18:17

pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:posteno...jebiga,kad neki ne komanduju svom egu...po zakonu i moras pokazati ID..i sto je tu problem??
Kako bi se ti osjećao da te policija zaustavlja samo zato što si židov? Ne trebaš biti Dostojevski da vidiš da je dotični murjak teški psihopat i da je boga molio da mu se ovako nešto dogodi. Mogao je (iako mislim da po zakonu nije morao) pristojno reći da je u pitanju rutinska kontrola, ali on je očigledno želio da situacija eskalira. Vidi se i po tome kako je divljački navalio na prozor, da je skoro završio pod kotačima. Druga je stvar što se crnac išao kurčiti; kao da ne zna kakva je američka policija. Sad se sjebo za do kraja života i ako i nije bio krimos, velika je šansa da će nakon ovoga postati.
Prije svega ,Dude,kako policija moze znati da sam ja Zidov??
Pa kad već pitaš, Dudett, po filakterijama  ;) po nosu, cirkumciziji, naglasku, ako već ne po registarskim tablicama koje provjeri za ime u roku keks. Bez brige, ako se hoće, može se. Po čemu su Švabe propoznavali u 30-im? Tak da ono, jak ti je argument.
Jesus... :facepalm uglavno me smatraju talijanom,u najgorem slucaju Francuzom...nigdje u podacima,sa putovnice ne pise nacionalna pripadnost,samo drzavljanstvo..
tako da,dosadasnji argumenti ti nisu na nivoju osnovnoskolca...idemo dalje..
svabe su "prepoznavali" u 30tima,na prvu po tradicionalnoj odjeci i frizuri,no ja nemam kikice,niti sesir,niti kljukasti nos..osim toga,imali su sVE papire u kojima je pisala i nacionalna pripadnost..a i djelatnoscu kojom su se iuglavnom Zidovi bavili..
Stvarno mlatis praznu slamu..ako se hoces kuirciti pred pendrekom,samo izvoli.. :sherlock
Koliko ono tvoji tvrde da vas je nestalo u 2. sv. ratu? 6 milijuna ili tako nešto. Biće da nisi ništa naučio od učiteljice života. Znaš onu staru mudrost: - što je bilo, bit će opet  study

Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Guest 2/2/2019, 18:19

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
Kako bi se ti osjećao da te policija zaustavlja samo zato što si židov? Ne trebaš biti Dostojevski da vidiš da je dotični murjak teški psihopat i da je boga molio da mu se ovako nešto dogodi. Mogao je (iako mislim da po zakonu nije morao) pristojno reći da je u pitanju rutinska kontrola, ali on je očigledno želio da situacija eskalira. Vidi se i po tome kako je divljački navalio na prozor, da je skoro završio pod kotačima. Druga je stvar što se crnac išao kurčiti; kao da ne zna kakva je američka policija. Sad se sjebo za do kraja života i ako i nije bio krimos, velika je šansa da će nakon ovoga postati.
Prije svega ,Dude,kako policija moze znati da sam ja Zidov??
Pa kad već pitaš, Dudett, po filakterijama  ;) po nosu, cirkumciziji, naglasku, ako već ne po registarskim tablicama koje provjeri za ime u roku keks. Bez brige, ako se hoće, može se. Po čemu su Švabe propoznavali u 30-im? Tak da ono, jak ti je argument.
Jesus... :facepalm uglavno me smatraju talijanom,u najgorem slucaju Francuzom...nigdje u podacima,sa putovnice ne pise nacionalna pripadnost,samo drzavljanstvo..
tako da,dosadasnji argumenti ti nisu na nivoju osnovnoskolca...idemo dalje..
svabe su "prepoznavali" u 30tima,na prvu po tradicionalnoj odjeci i frizuri,no ja nemam kikice,niti sesir,niti kljukasti nos..osim toga,imali su sVE papire u kojima je pisala i nacionalna pripadnost..a i djelatnoscu kojom su se iuglavnom Zidovi bavili..
Stvarno mlatis praznu slamu..ako se hoces kuirciti pred pendrekom,samo izvoli.. :sherlock
Koliko ono tvoji tvrde da vas je nestalo u 2. sv. ratu? 6 milijuna ili tako nešto. Biće da nisi ništa naučio od učiteljice života. Znaš onu staru mudrost: - što je bilo, bit će opet  study
..a rjesenje jest kurciti se pred pandurima...eeeeee..nece bas tako da bude... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Oh_Femder 2/2/2019, 18:22

pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:u 5 godina ovdje niti jedna legitimacija,nedavno dvije seki policijotke me zaustavile,i ja fino odzravio i krenuo rukom po dokumentei ona slatkija mi kaze da mogu nastaviti..i to je to..
Druga stvar..U Jemerici panduri doista odradjuju lavovski tezak posel i oni sami su izvrgnuti sikaniranju i provokacijama..

I nadalje mislim,da lijepa,smirena i pristojna rijec,najtvrdja vrata otvaraju,pa tako,aklo je uz smijesak odzdravim i pristojno bez puno rijeci dam ID,na slican nacin ce mi se i vrnuti..cist logika.. :cleanteeth
Vozio sam se masu puta s frendom zagrebačkim crncem ili njegovim bratom po Njemačkoj i svaki, ama baš svaki put kad bismo se negdje sparkirali na odmorištu, samo bi nas straga zagradio auto i dva murjaka u civilu su izletila s: - Drugs? Guns? S bjelcima mi se to u Dojčlandiji niti jednom nije dogodilo. Istog tog frenda zagrebačkog crnca je murjak u Zagrebu tražio legoš i ime oca. Ali, veli frend. Kakav ali pička ti materina! kaže murjak. A starom mu je stvarno ime Ali  :D
vjerovatno si neka kriminalna faca... 
Jesam, jesam, priznajem. Švercao sam se par puta u trajvanu. Došo mi čak jednom pandur u 6 ujutro da me vodi u zatvor. - Zašto? - pitam ja. - Pa nisi platio kaznu za vožnju bez karte. Ja izvadim uplatnicu, još sam tamo iz vica napisao: - Za šverc u tramvaju. On gleda pa pita: - A jel' to baš za taj put za koji sam te ja došo 'apsit? - Pa je - velim. Aj dobro, kaže on. A nije bilo za taj put, nego za jedan drugi put  :^0

_________________
Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Oh_Femder 2/2/2019, 18:27

pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
Koliko ono tvoji tvrde da vas je nestalo u 2. sv. ratu? 6 milijuna ili tako nešto. Biće da nisi ništa naučio od učiteljice života. Znaš onu staru mudrost: - što je bilo, bit će opet  study
..a rjesenje jest kurciti se pred pandurima...eeeeee..nece bas tako da bude... :cleanteeth
Ne, nego ljudi sami sebi i drugima prave probleme. Murajk je bio bahat koliko god mu to zakon dozvoljava, ne možeš mu tu ništa. Pri tom je očito da je psihopat, a vjerojatno i rasist. Crnac je pak dozvolio da mu rasni ponos nadvlada zdravi razum i to će sad plaćati do kraja života, a kad izađe iz zatvora, šansa je daleko veća da će mrziti sve bijelce, nego da do ovoga nije došlo. Kad tebe jednom budu šikanirali zbog etničke pripadnosti, možda shvatiš.  pig
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Guest 2/2/2019, 19:03

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
Koliko ono tvoji tvrde da vas je nestalo u 2. sv. ratu? 6 milijuna ili tako nešto. Biće da nisi ništa naučio od učiteljice života. Znaš onu staru mudrost: - što je bilo, bit će opet  study
..a rjesenje jest kurciti se pred pandurima...eeeeee..nece bas tako da bude... :cleanteeth
Ne, nego ljudi sami sebi i drugima prave probleme. Murajk je bio bahat koliko god mu to zakon dozvoljava, ne možeš mu tu ništa. Pri tom je očito da je psihopat, a vjerojatno i rasist. Crnac je pak dozvolio da mu rasni ponos nadvlada zdravi razum i to će sad plaćati do kraja života, a kad izađe iz zatvora, šansa je daleko veća da će mrziti sve bijelce, nego da do ovoga nije došlo. Kad tebe jednom budu šikanirali zbog etničke pripadnosti, možda shvatiš.  pig
Ako nisu dosad,ne znam zasto bi odsad..kako rekoh,covjek mora pokazati najbolje od sebea ne najgore..a ako je netko bas toliko zaguljen,agresivnoscu tjeras vodu na njegov mlin,ne svoj.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Oh_Femder 2/2/2019, 19:21

pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
Koliko ono tvoji tvrde da vas je nestalo u 2. sv. ratu? 6 milijuna ili tako nešto. Biće da nisi ništa naučio od učiteljice života. Znaš onu staru mudrost: - što je bilo, bit će opet  study
..a rjesenje jest kurciti se pred pandurima...eeeeee..nece bas tako da bude... :cleanteeth
Ne, nego ljudi sami sebi i drugima prave probleme. Murajk je bio bahat koliko god mu to zakon dozvoljava, ne možeš mu tu ništa. Pri tom je očito da je psihopat, a vjerojatno i rasist. Crnac je pak dozvolio da mu rasni ponos nadvlada zdravi razum i to će sad plaćati do kraja života, a kad izađe iz zatvora, šansa je daleko veća da će mrziti sve bijelce, nego da do ovoga nije došlo. Kad tebe jednom budu šikanirali zbog etničke pripadnosti, možda shvatiš.  pig
Ako nisu dosad,ne znam zasto bi odsad..kako rekoh,covjek mora pokazati najbolje od sebea ne najgore..a ako je netko bas toliko zaguljen,agresivnoscu tjeras vodu na njegov mlin,ne svoj.. :cleanteeth
Pa velim od početka da crnac nije mudro postupio, ali mogu ga razumjeti. A to da te nisu napadali zbog etniciteta, bez brige, kako se stvari kreću, nećeš, na žalost, dugo morati čekati.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by AlfaOmega 2/2/2019, 19:23

E čuj, još jedan kretenski dan u kretenistanu. Kak to, jbt

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili - Page 2 Empty Re: Crnac nije htio pokazat osobnu... pa ga izmlatili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum