ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas na autoputu Beograd – Niš

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Leviathan2 30/1/2019, 18:15

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:
Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:
gle, nemoj pretjerivat sa idejama..ne da ce mu zena bit zadovoljna, nego ce on pomislit da je premocan pa ce mladju potrazit..a, eto ti onda nevolje ;-P
Tek sad?! :-D
Ja to vec par godina...skoro proplakala kad mi je oftamolog rekao..morao me covjek tjesiti ;-@
ja sam dao ideju, a na njemu je kako ce je provesti u djelo i oce li bit moralan i dosljedan muz
a dalekovidnost, ma imam odlican vid al me valjda malo ubi buljenje u ekran, pradeda jos nema dalekovidnost a ja skoro 1, morat cu malo vjezbat oci da to ispravim, jel ako nastavim ne ginu mi cvikere
da, tvoje su namjere dobre, a on neka po svojoj savjesti djeluje ;'P

I ja ih odbijam uzet..jos uvijek...;-))
eo iskao sam malo po netu, imaju slicne vjezbe za oci  kakve i mi u plemenu koristimo,
probaj vjezbat, za cudo funkcionira, inace su malo rastegli, kod nas se to objasni u 5 minuta
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=FGQa1-pYqzU
Ma kakve cvikere...Za 15 minuta ti zamjene leću s multifokalnom. Imam već obe ganci nove. Vidim kao orao. :)
starcek :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Šandor Winnetou 30/1/2019, 18:16

Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:Di si ti, levi? Kako si?:-))
Crveni probao viagru, pa ne moze izdrzat i hvali se po forumu..;-@
Sto me docekalo ;-P
o beba, evo me,malo mi guzva pa ne stignem bas pisat, svaki cas trcim po vani, nema shefova danas na bausteli a ovi sljakeri se muvaju ko muve bez glave, totalni nered danas, 
kak si ti, jubaf poso i to


a crvenkasti, ma on narucuje viagru preko ibay.a 
neka, ako mu pomaze mozda ce zena bit zadovoljnija :D
Samo ako ne počne laprdati gluposti kao na forumu, dakle selotejp preko labrnje za kakav takav užitak.

_________________
Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Šandor Winnetou 30/1/2019, 18:19

kofein wrote:Sigurno nije bio Srbin, oni ne troše viagru.  To je pripadnik nekog manjinskog naroda, a ona je je Srpkinja sto odsto - PICA UBICA
lol! :rofl

_________________
Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Eroo 30/1/2019, 18:24

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:
Leviathan2 wrote:
ja sam dao ideju, a na njemu je kako ce je provesti u djelo i oce li bit moralan i dosljedan muz
a dalekovidnost, ma imam odlican vid al me valjda malo ubi buljenje u ekran, pradeda jos nema dalekovidnost a ja skoro 1, morat cu malo vjezbat oci da to ispravim, jel ako nastavim ne ginu mi cvikere
da, tvoje su namjere dobre, a on neka po svojoj savjesti djeluje ;'P

I ja ih odbijam uzet..jos uvijek...;-))
eo iskao sam malo po netu, imaju slicne vjezbe za oci  kakve i mi u plemenu koristimo,
probaj vjezbat, za cudo funkcionira, inace su malo rastegli, kod nas se to objasni u 5 minuta
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=FGQa1-pYqzU
Ma kakve cvikere...Za 15 minuta ti zamjene leću s multifokalnom. Imam već obe ganci nove. Vidim kao orao. :)
starcek :D
Zašto? Platiš 900€ po oku i ne moraš nosit cvikere. Cvikere su smetnja ozbiljnijem bavljenju sportom,...ili ratovanjem. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Leviathan2 30/1/2019, 19:11

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:
da, tvoje su namjere dobre, a on neka po svojoj savjesti djeluje ;'P

I ja ih odbijam uzet..jos uvijek...;-))
eo iskao sam malo po netu, imaju slicne vjezbe za oci  kakve i mi u plemenu koristimo,
probaj vjezbat, za cudo funkcionira, inace su malo rastegli, kod nas se to objasni u 5 minuta
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=FGQa1-pYqzU
Ma kakve cvikere...Za 15 minuta ti zamjene leću s multifokalnom. Imam već obe ganci nove. Vidim kao orao. :)
starcek :D
Zašto? Platiš 900€ po oku i ne moraš nosit cvikere. Cvikere su smetnja ozbiljnijem bavljenju sportom,...ili ratovanjem. :D
malo istreniras ocne misice i ne trebaju ti cvikere

_________________
Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Ringo10 30/1/2019, 19:24

Sjecam se jednog taksiste u Sarajevu koji je otegao papke u toku jebacine u svome automobilu.

Nije to mnogo neuobicajeno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by jastreb 30/1/2019, 19:27

Ringo10 wrote:Sjecam se jednog taksiste u Sarajevu koji je otegao papke u toku jebacine u svome automobilu.

Nije to mnogo neuobicajeno.
U Gospiću je jedan moj starješina iz vojske od strane prijatelja uhvaćem kako u autu oprema neku cupi. Jedan od njih lupio je rukom po krovu i ženska je ovog jadnog časnika priklještila svojim usminama,da su ih morali razdvajati doktori.

Svašta tu ima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Leviathan2 30/1/2019, 19:57

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:Sjecam se jednog taksiste u Sarajevu koji je otegao papke u toku jebacine u svome automobilu.

Nije to mnogo neuobicajeno.
U Gospiću je jedan moj starješina iz vojske od strane prijatelja uhvaćem kako u autu oprema neku cupi. Jedan od njih lupio je rukom po krovu i ženska je ovog jadnog časnika priklještila svojim usminama,da su ih morali razdvajati doktori.

Svašta tu ima.
davnih 80tih u Punatu na krku moj kompa uvatio neku svabicu i na parkingu je digao na haubu od stojadina a nije skuzio da lik unutra spava, usljed akcije se lik probudio i legao na sirenu, kad ga svabica stisla nije bilo druge nego zvat hitnu
skupilo se svijeta poprilicno, koji je to smijeh bio, a kompa se odmah nakon razdvajanja pokupio iz punta, svabicu sam vidio drugi dan na plazi, nju nije bilo sram :)

_________________
Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Užas na autoputu Beograd – Niš - Page 3 Empty Re: Užas na autoputu Beograd – Niš

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum