ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by dijagram Wed 30 Jan - 11:13

opet imenjak na aparatima:)
dokle vise

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by epikur37 Wed 30 Jan - 11:15

dijagram wrote:opet imenjak na aparatima:)
dokle vise

Nisam, ali me uhvatila viroza. Ne mogu vježbati pizda mu materina.

A glede teme, moram osvješćivati pogubnost pravaške desnice za hb pitanje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by dijagram Wed 30 Jan - 11:19

epikur37 wrote:
dijagram wrote:opet imenjak na aparatima:)
dokle vise

Nisam, ali me uhvatila viroza. Ne mogu vježbati pizda mu materina.

A glede teme, moram osvješćivati pogubnost pravaške desnice za hb pitanje.
Glasnovic je bio dobar. Branio je Kupres- Livno od dodikovih:)
Ranjen je tada pa se u sukob s mujagama ukljkucio tek na kraju.
No dobro, nemaju svi staza kao ja B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by RayMabus Wed 30 Jan - 11:48

Glasnović nije netko tko ima uopće utjecaj na unutarnju politiku u BiH , uostalom i sam je toga svijestan i otvoreno kaže da se nema namjeru u to petljati

Pa šta će drugo , najnormalnije reka svoj stav
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by RayMabus Wed 30 Jan - 11:59

Avaz je probošnjački orijentiran , najtiražnija novina u BiH , namjenjena bošnjačkoj populaciji , vlasnik Radončić , njih zanima kako razmišlja krajna desnica u Hrvatskoj pošto ovaj to je

Možda su očekivali da će ovaj reč nešto drugo no u Hrvatskoj je krajna desnica svjesna nekih stvari npr da neće doć do komadanja bih kao države

Ok postoji i pitanje unutrašnjeg uređenja al nekome se time nebavi jer ionako nema utjecaj na to pa šta će se petljat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by newuser Wed 30 Jan - 12:04

Što se tiče trećeg entiteta stvari bi bile ovakve, Hrvati su za njega velikom većinom, Srbi ne daju dirnuti u RS, Bošnjaci smatraju da im je i Federacija mala... pat pozicija koja se neće rješiti unutarnjim konsenzusom već uključivanjem stranih sila koje su ovakvo stanje i zakuhale. Baš je nesretna sudbina BiH.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by RayMabus Wed 30 Jan - 12:06

newuser wrote:Što se tiče trećeg entiteta stvari bi bile ovakve, Hrvati su za njega velikom većinom, Srbi ne daju dirnuti u RS, Bošnjaci smatraju da im je i Federacija mala... pat pozicija koja se neće rješiti unutarnjim konsenzusom već uključivanjem stranih sila koje su ovakvo stanje i zakuhale. Baš je nesretna sudbina BiH.
Pa nek stoji tako u pat poziciji , šta nas brige , nežive drugi u njoj nego oni tamo, nije to tuđi problem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by RayMabus Wed 30 Jan - 12:12

Bošnjaci udaraju na RS

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-zasto-pic-nije-smogao-dovoljno-snage-da-kaze-istinu-do-kraja/190130059

I šta mene to brige u smislu da ih ja blokiram , imaju donekle i pravo kod nekih stvari pošto je i u ustavu RS entitet sva tri naroda ( sama BiH to je a jedino u RS to kao nije a dio su Bih )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by newuser Wed 30 Jan - 12:13

RayMabus wrote:
newuser wrote:Što se tiče trećeg entiteta stvari bi bile ovakve, Hrvati su za njega velikom većinom, Srbi ne daju dirnuti u RS, Bošnjaci smatraju da im je i Federacija mala... pat pozicija koja se neće rješiti unutarnjim konsenzusom već uključivanjem stranih sila koje su ovakvo stanje i zakuhale. Baš je nesretna sudbina BiH.
Pa nek stoji tako u pat poziciji , šta nas brige , nežive drugi u njoj nego oni tamo, nije to tuđi problem
Zbog onih što žive tamo, kao i zbog susjeda i opće situacije je potrebno tu državu učini stabilnom ma što god to značilo.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by newuser Wed 30 Jan - 12:15

Odnosno ne državu nužno već načiniti situaciju koja će dugoročno garantirati mir.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by RayMabus Wed 30 Jan - 12:16

Pa kad in iseli 200 tisuća mladih a oće jer Njemačkoj triba radna snaga tamo će bit mir
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by Yehudim Wed 30 Jan - 15:52

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 NIJE-FAKE-NEWS-Vijece-ministara-BiH-raspravlja-o-koristenju-svemira-Mjeseca-i-drugih-nebeskih-tijela_ca_large

NIJE FAKE NEWS: Vijeće ministara BiH raspravlja o korištenju svemira, Mjeseca i drugih nebeskih tijela



Ova točka dnevnog reda Vijeća ministara države za koju UN pretpostavlja da će u idućih osamdeset godina izgubiti polovicu svog stanovništva izazvala je lavine podsmijeha i ljutnje na društvenim mrežama.

Čini se kao da se radi o "vijesti iz nesvijesti", ali nije u pitanju fake news: Vijeće ministara susjedne Bosne i Hercegovine danas će raspravljati o "istraživanju i korištenju svemira, uključujući Mjesec i druga nebeska tijela".





Ova točka dnevnog reda Vijeća ministara države za koju UN pretpostavlja da će u idućih osamdeset godina izgubiti polovicu svog stanovništva izazvala je lavinu (pod)smijeha, ali i ljutnje na društvenim mrežama.

Prema podacima njemačkog Saveznog ureda za migracije (BamF), iz Bosne i Hercegovine je u Njemačku samo u 2016. i 2017. godini odselilo 110.526 ljudi. Državna administracija susjedne zemlje, u isto vrijeme, narasla je do monstruoznih razmjera.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET” - Page 2 Empty Re: GLASNOVIĆ ZA AVAZ: OD MENE NEĆETE ČUTI RIJEČI “TREĆI ENTITET”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum