ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 13:35

Nean namjeru ništa studirat , da pravo u Splitu imaju nekog ludog profesora neznan jel još uvik radi , pričala mi rodica o tome , ona je dvi godine prava završila i onda utekla , nije tila dalje , imaju nekog profesora šta maltretira učenike , to meni rodica iz prve ruke ispričala , ona ima dvi godine prava položeno , viša škola dvi godine , to položila i rekla dosta

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by AssadNaPodmornici 30/1/2019, 13:39

RayMabus wrote:Nean namjeru ništa studirat , da pravo u Splitu imaju nekog ludog profesora neznan jel još uvik radi , pričala mi rodica o tome , ona je dvi godine prava završila i onda utekla , nije tila dalje , imaju nekog profesora šta maltretira učenike , to meni rodica iz prve ruke ispričala , ona ima dvi godine prava položeno , viša škola dvi godine , to položila i rekla dosta
pa Splitsko pravo je puno psihopata. to je dno dna. zapravo taj fakultet je najbolje studirati izvanredno, jer ako ideš redovito na predavanja, profesori te stignu "zamrziti" a onda ti mogu sjebati život,  .. mislim masa i njih je bila premlaćena x puta. 

najbolje neideš na predavanja, pojaviš se na ispitu ako znaš ideš dalje..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21014
2018-06-14


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by AssadNaPodmornici 30/1/2019, 13:40

iako nebi mogao pravo završiti za 100života, to bubetanje, ajme majko

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21014
2018-06-14


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 13:43

Nemislim ništa studirati tako da me fakulteti nezanimaju bar ne mene osobno , kome se studira ok , ja iman drugu šemu

Eto ti imaš četiri godine ekonimskog faksa a ja tri ili četiri tečaja o novcu iz ekonomije.....ako pogledaš moj način razmišljanja vidiš da ja nemam dubinu nekih stvari ali zato u osnovi ekonomije i ekonomskoj logici briljiram

Ja imam svoj obrazovni sistem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 13:52

Ovo je moje sveučilište
Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Books

Ko u filmovima o Harryu Poteru

Iman svoj obrazovni sistem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:01

RayMabus wrote:Ovo je moje sveučilište
Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Books

Ko u filmovima o Harryu Poteru

Iman svoj obrazovni sistem
A ovo van je djelić toga ::

https://www.ex-iskon-pleme.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola

Pa.opet pogledaj gore na slici koliko knjiga pa ćeš dobit uvid u Koliko ja znam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:18

AssadNaPodmornici wrote:iako nebi mogao pravo završiti za 100života, to bubetanje, ajme majko
Pa ako nisi u stanju zapamtit pet stranica na pamet nemaš šta radit u toj branši

Zakoni se stalno minjaju i moraš ih znat na pamet i učit

Ako nemaš tu sposobnost bit ćeš loš pravnik
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:22

I ja bi to tražio da sam profesor samo bi ti objasnio i zašto tj šta mi je cilj

Banka sjećanja

Fotografsko pamćenje , evo ti pet stranica , naući napamet skupa sa svin zarezima

Ako nemoš padaš , podkapacitiran si
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:26

Ispričat ću ti jedan stvarni događaj iz mog života tj moje škole

Počima razred , nas petnajst , neki se znaju a neki ne

Došao učitelj i poredao nas u krug i dao loptu , kaže dodajite se al svaki put kad se dodajete morate reči ime onog kojem dodajete

Naučili imena odma svi bez greške

Život je igra
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:41

Meni se neda mišat u te državne fakultete , smatram da to nije moj posao , mogu samo poboljšat učenje i neke stvari objasnit evo to ti je slučaj sa tvojom opaskom da se na pravu buba pa ti ja nešto objasnija

Ne bi ti kod mene proša prvu godinj ako nisi u stanju dvije stranice koje ja odredim naučit napamet skupa sa svin zarezima

Nema šanse , podkapacitiran si
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:54

Ti ćeš upisat kod mene pravo a neznaš dvi stranice zakona naučit napamet

Znaš li šta si jučer ija ? Neznaš ni to bit će.

Slaba ti je sine memorija tj tvoje sjećanje pošto je memorija NEIZBRISIVA

Ući

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 L-ron-hubbard-samoanaliza-slika-98470197

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 M_100086101
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 14:58

Ima da pivaš te dvi stranice skupa sa svin zarezima inaće nema prolazit prvu godinu , nisi za to , upiši drugi fakultet

Na drugoj godini ćete čekat tri stranice

Na trećoj četiri

A na četvrtoj PET.....sa svin zarezima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 15:57

Ovo objašnjenje mislim da nećete dobit ni na pravnim fakultetima kod nas jer su i ti profesori preuzeli izvanka sistem pa inzistiraju na bubanju , podsvijesnl oni to znaju objasnit al ne ovako ko ja 

Pa zamisli pravnika sa slabom memorijom

Samo zamisli to

On nezna šta je jučer ija a parnice traju godinama i tako ćete branit

Zamisli pravnika koji deklaraciju o Hrvatima u BiH nezna i onoga koji je zna sa svin zarezima

E nećeš ovome drugome prodavat pravnu maglu , on će ti je izrecitirat ispri tebe od A do Ž ....sa svin zarezima


Pa se ti jebi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 16:06

I usput nesvijesno san van da podatak kako ja provjeravan ima li netko kvalitete da me zastupa

Moš ti imat diplomu i preporuke ....reci ti meni šta smo ja i ti nikidan radili zajedno

Ja znan ....znaš li ti ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 16:10

RayMabus wrote:I usput nesvijesno san van da podatak kako ja provjeravan ima li netko kvalitete da me zastupa

Moš ti imat diplomu i preporuke ....reci ti meni šta smo ja i ti nikidan radili zajedno

Ja znan ....znaš li ti ?
Zajednička memorija ispit , moja i tvoja , neki sastanak

Za par dana te ispitujem a da uopće to neznaš a pošto je to i moja memorija ja znam podatke 

Znaš li ih ti ? Bio si tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 16:15

Popit ćemo kavu a za deset dana ću te pitat da mi detaljno opišeš šalicu

Uzeo si je u ruke , približio oćima 

Ajde reci da neznaš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 16:21

RayMabus wrote:Popit ćemo kavu a za deset dana ću te pitat da mi detaljno opišeš šalicu

Uzeo si je u ruke , približio oćima 

Ajde reci da neznaš
Uzeo si je u ruke ( fizički kontakt ) , približio oćima ( vizualni kontakt ) , uradio akciju ( neki rad )

I neznaš nakon deset dana opisat šalicu

 A parnice traju godinama , sigurno više od deset dana

Znaš šta ti to znači kod mene ?






Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 1493402106421-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by RayMabus 30/1/2019, 17:25

I ovo nije moj posao da vam ja objašnjavam nego nekoga tko se zove Ministarstvo obrazovanja galaktičke federacije

Ima zlatno pravilo kod posla : Ne radi tuđi posao da nepati tvoj

No eto dotakli smo se bubanja na pravnom fakultetu a to je u osnovi jačanje memorije da zapamtiš pisani tekst....sa svim zarezima ( pamćenje detalja i sitnica )

Ja sam general galaktičke federacije s pet zvjezdica

To vam u prevodu znači da imam jako puno znanja

Ja san više zaboravija u životu nego šta ćete vi ikad naučit

No memorija je NEIZBRISIVA

To znači kad se dotaknete neke teme ako se meni da ...

... da ćete dobit objašnjenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće - Page 3 Empty Re: Plenkovic troši naše miljune kuna na Sveučilište u Mostaru a oni kupuju skupe autiće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum