ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by gargamel0101 Wed 30 Jan - 13:01

Idu u zemlju koja ih je izgenocidisala i koja je puna ljudi koji ih  ne vole. Samoubojstvo iz zasjede

GG WP

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Guest Wed 30 Jan - 15:37

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
da dodam,prvo pogledaj u svoje dvoriste koje je puno sranja i ghovana,lopovluka,mrznje,bijede i svega najgorega,i razocaranost time,i prestani krivicu traziti u drugima..To ste upravi vi i vasa slika i prilika..
sve što navodiš isčitava se iz tvojih postova godinama 
da si nešto imao u svom dvorištu ne bi tražio spas u Njemačkoj, zemlji koja vas je najsuvremenije genocidisala
zašto navodiš druge što su postigli... pohvali sebe, šta si ti stvorio.. stranicu kopiranih golih guzica, kad se već praviš tako pametan 
dosta mi je tvoje arogancije stvorene iz bjede, razočaranosti, ljubomore, govana i sranja  ... i svega što se još može naći   confused confused
:kickass
Jesam imao u svom dvoristu,ali nisam mogao razvijati od lopina poput tebe,koji putem zakona gledaju ubiti svako poduzetnistvo..Kako rekoh,doli u 3 desetljeca nisam postigao pored takvih poput tebe ,koliko ovdje u 5 godina..Svabija je poštena drzava prema svakom i ja to jako respektiram,vi se samo onakop kako vas je i tvoj ljubljeni Hitler zvao..balkanski banditi..
druge navodim zato,jer ti opetovano navodis Zidove kao lopove i otimace,a u sustini,oni su bili motor gradnje i razvoja i boljitka..
Mozda bih i ja bio zasluzan za nesto doli,da tvoji veliki rvatine niu popljackali i unistili zupanjsku banku tamo 1998. i otjerali cca 25000 iz regiona blizeg na ulicu..nekad najjaca mala opcina u RH,,sa Bankom koja je kotirala medju 4 najjace u Hrvatskoj,a imala i podruznice u Zagrebu,Radnicka i sveti duh,postala je prcija odakle se vec 15000 ljudi odselilo u druge drzave..
Gole guzice..jel to neki argument..??skuliraj se..

Ma boli mene kurcina cega je tebi dosta..Cinjenica jest da ste vi doli poput tebe toliko neposteni da za svoje grijehe i grje sebi slicnima uvijek okrivljavate druge..Pored vas je nemoguce uspjeti danas,a puno ljudi toga je svjesno i vise nece placati porez usljivoj prciji,gdje vladaju takvi poput tebe,nego postenim druzavama koje osiguravaju za sve iste uvjete..
do kraja,pa to su tvoje osobine..
Meni je dobro,imam love,imam sve sto mi treba,osjecam se gotovo sredtno i zadovoljno..
Hvala veliko svapskoj drzavi na tome..
Vi..odnosno neki medju vama koji imaju toliko pameti,vec vide u kojem smjeru idete..a taj smjer nije dobar..dobro je netko rekao..jednog dana juznoamericka "demokracija"..sad malo pogledaj te demogracije u reali..jad i tuga..i nitko vam nije za to kriv osim vas samih..prodane i pokvarene duse,razbojnici i otimaci,korumpirani do duse..tavi i vladaju vama,ali toje vasa krv..dakle,ne srat po drugima.. :cleanteeth
?? ja ti kriva ????
i ja lopina ... eto tko sad ispoljava frustracije, jal, okrivljuje drugoga... 
samo manje soli pamet drugima, točnije meni
nisi ti ništa bolji od nas... ni ti ni tvoji pogotovo
ps... hvala jopet štio si branio Hrvatsku .. to ja malo da te podsjetim da ti se pojača grižnja.. da te podsjetim kako je i drugim braniteljima bilo koji su sudjelovali, a poslije noga u dupe... svima nam je isto.. većini
svima bi nam bilo bolje da se uvažavamo
Pa frustrira covjek cinjenica da jedna quazidrzava moze biti tak odestruktivna po njega....uvjerilo se i puno Hrvata na svojoj kozi..bolje im je bilo gdje nego doma.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Yehudim Wed 30 Jan - 15:46

T. wrote:
flumen wrote:Branko Lustig
Nikad čuo...
Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRaGKEmApHCk-RvTmxWWG9-g9iEui4bTFPveQPqSsFAMBDpqz9l8w

  drunken

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by jastreb Wed 30 Jan - 16:59

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
flumen wrote:
jastreb wrote:Meni je zanimljivo što većina BH Židova ne samo da ima državljanstvo RH,već se mnogi od njih izjašnjavaju kao Hrvati.

Osobno sam poznavao jednog poznatog Židova iz Bosne,koji je poslednje godine života proveo u meni susjednom mjestu. To je čuveni dirigent i partizan,Oskar Danon.

zasto bi to bilo zanimljivo. 
Zato što se radi o Židovima iz BIH. I to uglavnom iz Sarajeva,Vareša,Kaknja,Tuzle,Zenice...
i zbog toga je to zanimljivo jerbo je ovaj iz zenice,kaknja :|
A čuj ako se kao Hrvati mogu izjašnjavati Torlaci s Kosova koji pričaju srpski,ili potomak islamiziranog Srbina iz T.Užica,onda se kao Hrvati mogu deklarirati i sarajevski ili kakanjski Židovi,koji su u u kulturnom smislu bili kudikamo bliži Hrvatima,katolicima,nego li Srbima ili Bošnjacima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by flumen Thu 31 Jan - 14:32

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
flumen wrote:kakanjski Židovi,
a kako se zovu oni iz Prnjavora?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Yehudim Thu 31 Jan - 14:56

Pa bitno da se ne zovu Mujo...........ka ti

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by flumen Thu 31 Jan - 15:50

Yehudim wrote:Pa bitno da se ne zovu Mujo...........ka ti

pa jel' to tocno da se ljude moze zvat "kakanjski"?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Yehudim Thu 31 Jan - 17:03

Zašto ne?

 Imaš li ti neko pametnije pitanje.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Guest Thu 31 Jan - 23:04

"Njemačka: Bundestag upozorio na rastući antisemitizam" H.I.N.A.
Sada mi nista nije jasno..Sojble veli da schwabe treba biti sram sto se zidovi povecano iseljavaju iz fasisticke vukojebine,pa bi navodno trebali vise uciniti da im odobre brzi dolazak u Schwabsku.Mada od zavrsetka rata zidovi imaju zakonsko pravo na njemacko drzavljanstvo automatizmom zbog onoga sto su im schwabe napravile tokom WWII.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by jastreb Fri 1 Feb - 7:36

mortal wrote:
pismejker wrote:Zidovi idu 
židovska prezimena najbolje se skrivaju u Švabiji jer su im slična prezimena
Ovisi. No to ne vrijedi za Sefarde koji su živjeli u Bosni  i Srbiji. Npr. Pijade,Demajo, Alkalaj,Davičo,Albahari,Kabiljo...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by flumen Fri 1 Feb - 7:44

Yehudim wrote:Zašto ne?

 Imaš li ti neko pametnije pitanje.

pa ti ne znas ni na ovo odgovorit. kako da te opteretim necim "pametnijim"?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Regoč Sat 2 Feb - 15:26

jastreb wrote:
flumen wrote:
jastreb wrote:Meni je zanimljivo što većina BH Židova ne samo da ima državljanstvo RH,već se mnogi od njih izjašnjavaju kao Hrvati.

Osobno sam poznavao jednog poznatog Židova iz Bosne,koji je poslednje godine života proveo u meni susjednom mjestu. To je čuveni dirigent i partizan,Oskar Danon.

zasto bi to bilo zanimljivo. 
Zato što se radi o Židovima iz BIH. I to uglavnom iz Sarajeva,Vareša,Kaknja,Tuzle,Zenice...
Izjašnjavaju se Hrvati zbog europskoga državljanstva, nikakvo čudo.

_________________
Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Regoč Sat 2 Feb - 15:49

veber wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Zidovi idu 
židovska prezimena najbolje se skrivaju u Švabiji jer su im slična prezimena
to ti na misi vele ili onako?
:kickass

_________________
Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Regoč Sat 2 Feb - 15:58

frka wrote:"Njemačka: Bundestag upozorio na rastući antisemitizam" H.I.N.A.
Sada mi nista nije jasno..Sojble veli da schwabe treba biti sram sto se  zidovi povecano iseljavaju iz fasisticke vukojebine,pa bi navodno trebali vise uciniti da im odobre brzi dolazak u Schwabsku.Mada od zavrsetka rata zidovi imaju zakonsko pravo na njemacko drzavljanstvo automatizmom zbog onoga sto su im schwabe napravile tokom WWII.
Zajeb je što nikada ne kažu tko su nositelji toga antisemitizma. Gledal sam unazad godinu danah emisiju o isljevanju Židah iz Francuske u Izrael, kad opisuju razloge kažu "porast antisemitizma", ali kažu i da su ti antisemti "useljeni muslimani". Zašto to ne saznamo i iz mainstream medijah.

_________________
Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Guest Sat 2 Feb - 16:04

veber wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Zidovi idu 
židovska prezimena najbolje se skrivaju u Švabiji jer su im slična prezimena
to ti na misi vele ili onako?
lol! lol! lol! ..nish,ispa ti Weberu da si Židov...po Mortalkinoj teoriji.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by immortal Sat 2 Feb - 16:05

pismejker wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Zidovi idu 
židovska prezimena najbolje se skrivaju u Švabiji jer su im slična prezimena
to ti na misi vele ili onako?
lol! lol! lol! ..nish,ispa ti Weberu da si Židov...po Mortalkinoj teoriji.. lol! lol! lol!
tražio je neku zemlju od djed zakonom o povratu imovine ... 
ispalo da je tako... ako je djed i on je
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Guest Sat 2 Feb - 16:06

mortal wrote:
pismejker wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Zidovi idu 
židovska prezimena najbolje se skrivaju u Švabiji jer su im slična prezimena
to ti na misi vele ili onako?
lol! lol! lol! ..nish,ispa ti Weberu da si Židov...po Mortalkinoj teoriji.. lol! lol! lol!
tražio je neku zemlju od djed zakonom o povratu imovine ... 
ispalo da je tako... ako je djed i on je
 ojebote Irud,bas m nasmija i uljepsa mi dan. :^0 :^0 .cekamo Webera a e ocituje... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by immortal Sat 2 Feb - 16:10

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
židovska prezimena najbolje se skrivaju u Švabiji jer su im slična prezimena
to ti na misi vele ili onako?
lol! lol! lol! ..nish,ispa ti Weberu da si Židov...po Mortalkinoj teoriji.. lol! lol! lol!
tražio je neku zemlju od djed zakonom o povratu imovine ... 
ispalo da je tako... ako je djed i on je
 ojebote Irud,bas m nasmija i uljepsa mi dan. :^0 :^0 .cekamo Webera a e ocituje... :^0
on nije dobio zemlju kako se izjasnio, podnio je tužbu
pitanje koje je kvalitete židova bio djed
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by immortal Sat 2 Feb - 16:10

kad dođe bolje da ja ne budem tu  lol!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Guest Sat 2 Feb - 16:13

lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo - Page 3 Empty Re: Engleski Zidovi traze njemacko drzavljanstvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum