ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otpor

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by flumen 29/1/2019, 16:01

vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
ja sa oduvijek spreman...drugo netko rodbinske probleme prenosi na drustvo...ako netko ima problema u rodbinskoj hijerarhiji gdje drugi prije njega dobijaju posao kako?..nije bitno..veza vjerojatno..sto govori da taj nisko kotira...a onda pljuckaj na drzavu..narod..svi krivi..svi nek se sele..prokleti vlaji..ercegovci..pizde matetine..poznam taj mentos

što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer
da?? jesu ti srbi ili upravni odbor slavonskih sela radili vezu?? 
sad to znači da si visoko kotirao, oni koji nemaju vezu nisko kotiraju.. nisu ti ravni??
jel to razlog što si hvalio šiptare, pljuckao na Hercegovce ????????????????????????
Jel ti znas kao prvo sto znaci pricuvnik? :)

rezervista?

flumen

Posts : 3221
2015-08-21


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by immortal 29/1/2019, 16:11

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
pa daj kad si tako odlučan i spreman na gotovs da pokrebnemo nešto... istupimo u te svrhe
ja sa oduvijek spreman...drugo netko rodbinske probleme prenosi na drustvo...ako netko ima problema u rodbinskoj hijerarhiji gdje drugi prije njega dobijaju posao kako?..nije bitno..veza vjerojatno..sto govori da taj nisko kotira...a onda pljuckaj na drzavu..narod..svi krivi..svi nek se sele..prokleti vlaji..ercegovci..pizde matetine..poznam taj mentos

što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer
dakle 
ti ćeš se boriti
1)kupljen si od sustava, metodom sitnih privilegija.. tvoja cijena je bila 3000kn i utrpati te u državnu firmu
2)postao si pričuvnik HVa, to je kao da ljudi govore "idem se boriti protiv fašista 1941" a onda se priključi ustašama :D 
jebla te ta borba :D postao pričuvnik D:
sutra će te Kenwood Kenon opet poslati da gineš a on i njegova dica će se pokupiti . 

Ja mislio da si rekao "evo učlanio sam se u ŽZ sudjelujem u prosvjedima, itd" ili "generaciju obnove" ili "Most" a ti se boriš tako da si se pridružio njima. nemoj me jebati . zato i kažem da nema smisla se boriti. 

kao što je Hitler rekao Njemcima 1945 da su ionako najbolji Njemci izginuli na fronti. Što je istina. Ostali su danas samo u Njemačkoj potomci soyboysa i takvi , zato im se dešava što se dešava.

Tako i u RH, kakva crna borba, najbolji Hrvati su ti u Njemačkoj, Irskoj, - vrati njih pola milijuna nazad i onda se možeš boriti.. tko je ostao za boriti se? ti , tako što si dio sistema(radiš za državu i dobrovoljno si ušao u državni represivni sustav da im služiš) a druga je mortalka, koju je HDZ zajeba tako da mora djecu iseliti vanka a ona mora raditi za minimalac, a onda i dalje umjesto da skuži da joj je najveći neprijatelj država RH i institucije države RH, onda i dalje priča o srbima, jasenovcu i blebirugu još gora od tebe. i sa vama da se borim lol. 

sretno vam u borbi. najbolji način borbe jest što je yugosloven M.Babić rekao, jest iseljavanje i prestanak plaćanja poreza. Kada se ekonomski sruši RH, onda možemo dalje razgovarati kako prestrojiti društvo

yoda ne laži
ne izmišljaj kad o meni pišeš... tj mene ne spominji u svojim blesimetarskim teorijama
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by immortal 29/1/2019, 16:13

Prije nego nastavim s normalnim aktivnostima samo želim naglasiti da  91nije bilo Hercegovaca po Slavoniji plesali bi kolo sa srbima
možda ste zato toliko kivni jer vam to nije uspjelo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by vuksadinare 29/1/2019, 16:26

flumen wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer
da?? jesu ti srbi ili upravni odbor slavonskih sela radili vezu?? 
sad to znači da si visoko kotirao, oni koji nemaju vezu nisko kotiraju.. nisu ti ravni??
jel to razlog što si hvalio šiptare, pljuckao na Hercegovce ????????????????????????
Jel ti znas kao prvo sto znaci pricuvnik? :)

rezervista?
Da
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Yehudim 29/1/2019, 16:27

mortal wrote:
vuksadinare wrote:Borit cemo se mi yoda a ne ti ni drugi koji ste lajavi samo na jeziku..ako treba mi cemo ginuti kao sto smo prije ginuli....defetiste i provokatore ne primamo vec streljamo...stetno djeluju
pa daj kad si tako odlučan i spreman na gotovs da pokrebnemo nešto... istupimo u te svrhe

 Obisite se sami i to odmah....Pomozite RH

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by flumen 29/1/2019, 16:28

vuksadinare wrote:
flumen wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
Postao sam pricuvnik hv-a jucer
da?? jesu ti srbi ili upravni odbor slavonskih sela radili vezu?? 
sad to znači da si visoko kotirao, oni koji nemaju vezu nisko kotiraju.. nisu ti ravni??
jel to razlog što si hvalio šiptare, pljuckao na Hercegovce ????????????????????????
Jel ti znas kao prvo sto znaci pricuvnik? :)

rezervista?
Da

pa to sam ja od 1995. rjesenjem Ivana Jarnjaka...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by darth_vader 29/1/2019, 16:28

vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:Borit cemo se mi yoda a ne ti ni drugi koji ste lajavi samo na jeziku..ako treba mi cemo ginuti kao sto smo prije ginuli....defetiste i provokatore ne primamo vec streljamo...stetno djeluju
pa daj kad si tako odlučan i spreman na gotovs da pokrebnemo nešto... istupimo u te svrhe
ja sa oduvijek spreman...drugo netko rodbinske probleme prenosi na drustvo...ako netko ima problema u rodbinskoj hijerarhiji gdje drugi prije njega dobijaju posao kako?..nije bitno..veza vjerojatno..sto govori da taj nisko kotira...a onda pljuckaj na drzavu..narod..svi krivi..svi nek se sele..prokleti vlaji..ercegovci..pizde matetine..poznam taj mentos

što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer


:omg
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by vuksadinare 29/1/2019, 16:30

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
pa daj kad si tako odlučan i spreman na gotovs da pokrebnemo nešto... istupimo u te svrhe
ja sa oduvijek spreman...drugo netko rodbinske probleme prenosi na drustvo...ako netko ima problema u rodbinskoj hijerarhiji gdje drugi prije njega dobijaju posao kako?..nije bitno..veza vjerojatno..sto govori da taj nisko kotira...a onda pljuckaj na drzavu..narod..svi krivi..svi nek se sele..prokleti vlaji..ercegovci..pizde matetine..poznam taj mentos

što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer
dakle 
ti ćeš se boriti
1)kupljen si od sustava, metodom sitnih privilegija.. tvoja cijena je bila 3000kn i utrpati te u državnu firmu
2)postao si pričuvnik HVa, to je kao da ljudi govore "idem se boriti protiv fašista 1941" a onda se priključi ustašama :D 
jebla te ta borba :D postao pričuvnik D:
sutra će te Kenwood Kenon opet poslati da gineš a on i njegova dica će se pokupiti . 

Ja mislio da si rekao "evo učlanio sam se u ŽZ sudjelujem u prosvjedima, itd" ili "generaciju obnove" ili "Most" a ti se boriš tako da si se pridružio njima. nemoj me jebati . zato i kažem da nema smisla se boriti. 

kao što je Hitler rekao Njemcima 1945 da su ionako najbolji Njemci izginuli na fronti. Što je istina. Ostali su danas samo u Njemačkoj potomci soyboysa i takvi , zato im se dešava što se dešava.

Tako i u RH, kakva crna borba, najbolji Hrvati su ti u Njemačkoj, Irskoj, - vrati njih pola milijuna nazad i onda se možeš boriti.. tko je ostao za boriti se? ti , tako što si dio sistema(radiš za državu i dobrovoljno si ušao u državni represivni sustav da im služiš) a druga je mortalka, koju je HDZ zajeba tako da mora djecu iseliti vanka a ona mora raditi za minimalac, a onda i dalje umjesto da skuži da joj je najveći neprijatelj država RH i institucije države RH, onda i dalje priča o srbima, jasenovcu i blebirugu još gora od tebe. i sa vama da se borim lol. 

sretno vam u borbi. najbolji način borbe jest što je yugosloven M.Babić rekao, jest iseljavanje i prestanak plaćanja poreza. Kada se ekonomski sruši RH, onda možemo dalje razgovarati kako prestrojiti društvo
Ja ti yoda nisam kriv dok si ti tulumario i bogu krao dane rodijaci ti se mudro snasli...a ti dad kukas kako su te navodno zajebali ali ti ostalo da se izvuces pametovanje...i sad krivis druge i prosipas baze tipa ajmo im jebat majku kad sam vec popusio..zato kazem cudan si ti imocanac kad se nisi bas snasa :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by AssadNaPodmornici 29/1/2019, 16:32

niti sam tulumario, niti su mi se rođaci snašli, niti me je netko zajebao, niti sam šta popušio :D 

o čemu ti?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21056
2018-06-14


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Guest 29/1/2019, 16:36

vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:Borit cemo se mi yoda a ne ti ni drugi koji ste lajavi samo na jeziku..ako treba mi cemo ginuti kao sto smo prije ginuli....defetiste i provokatore ne primamo vec streljamo...stetno djeluju
pa daj kad si tako odlučan i spreman na gotovs da pokrebnemo nešto... istupimo u te svrhe
ja sa oduvijek spreman...drugo netko rodbinske probleme prenosi na drustvo...ako netko ima problema u rodbinskoj hijerarhiji gdje drugi prije njega dobijaju posao kako?..nije bitno..veza vjerojatno..sto govori da taj nisko kotira...a onda pljuckaj na drzavu..narod..svi krivi..svi nek se sele..prokleti vlaji..ercegovci..pizde matetine..poznam taj mentos

što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer

hahah...i koje ti je zaduženje? drukanje forumaša na forumu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Guest 29/1/2019, 16:37

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:tako gledam neke budale u Splitu imaju "mirnu šetnju" oko banovine radi rasta poreza i to što je 50uhljeba razjebalo marjansku šumu.. mirna šetnja.. eno uhljebi se cerekaju gore.. ako neće nitko bacati moltoljeve koktele i mlatiti se sa policijom i hdzovcima, neka me ne zovu. 
a takvi kapaciteta nema u državi, zadnji potencijal je bio 2011, kada su bili nasilni prosvjedi, ali samo tada ušli u EU, pa se 400 000 ljudi iselilo, nema više toga.. da nismo ušli u EU, imao bi sada građanski rat, što i nije loše, tamanili bi HDZovce, ali nema ništa od toga
definitivno...ljudi kad nemaju sto djeci dati da jedu,je krajnje opaka situacija..ljudi nermaju sto vise da izgube... :cleanteeth
tih godina je vladala napeta situacija.. ono imao si pola milijuna nezaposlenih, a ovi što su radili ,, radilo se za 3000-4000kn, tjeralo te bičem, a sa druge strane bosansko-vlaški uhljebi HDZovci ispijaju kave za 10 000kn ..  situacija se ispuhala, kada smo ušli u EU, inače bi završili kao Sirija..  

i danas ekipa ono kada je bjesna na situaciju, na korupciju, na uhljebljivanje, na pljačku, samo odmahne rukom, i kaže "boli me kurac, ionako planiram odselit, " i odu vanka, i adio. raskrstiš sa državom, država sa tobom, i svatko svojim putem.  na kraju će to i sjebati državu, ali će biti mir..
Istina,no ne potcjenjuj taj priguseni bijes i prezir prema onima radi kojih se moralo otici vanka..Ja recimo zivim kao mali Bog,love ne fali,zivot je uredjen i organiziran,mogu reci sretno se osjecam,ali...ostaje taj neki goli iskonski bijes i ljutnja,st ocovjek nije mogao ostati na svojem tlu,u svojoj obitelji,sa starima koji mogu svakog dana umrijet sami,i da te trenutke ne mozemo podijeliti sa njima...
nekom cu se definitivno napiti krvi a prije toga mu nazivo oguliti kozu,cenat po cenat..srat ce ghovcna i zapisavati se,cviljeti kao kukavno pseto..i toce trajati..dugo..sake ce mi plivati u krvi i uzivat cu u tome..to obecavam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by veber 29/1/2019, 16:37

AssadNaPodmornici wrote:o čemu ti?
o članstvu u kradezeju.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by darth_vader 29/1/2019, 16:38

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:
ja sa oduvijek spreman...drugo netko rodbinske probleme prenosi na drustvo...ako netko ima problema u rodbinskoj hijerarhiji gdje drugi prije njega dobijaju posao kako?..nije bitno..veza vjerojatno..sto govori da taj nisko kotira...a onda pljuckaj na drzavu..narod..svi krivi..svi nek se sele..prokleti vlaji..ercegovci..pizde matetine..poznam taj mentos

što si učinio tako spreman... osim piskaranja na forumu
Postao sam pricuvnik hv-a jucer
dakle 
ti ćeš se boriti
1)kupljen si od sustava, metodom sitnih privilegija.. tvoja cijena je bila 3000kn i utrpati te u državnu firmu
2)postao si pričuvnik HVa, to je kao da ljudi govore "idem se boriti protiv fašista 1941" a onda se priključi ustašama :D 
jebla te ta borba :D postao pričuvnik D:
sutra će te Kenwood Kenon opet poslati da gineš a on i njegova dica će se pokupiti . 

Ja mislio da si rekao "evo učlanio sam se u ŽZ sudjelujem u prosvjedima, itd" ili "generaciju obnove" ili "Most" a ti se boriš tako da si se pridružio njima. nemoj me jebati . zato i kažem da nema smisla se boriti. 

kao što je Hitler rekao Njemcima 1945 da su ionako najbolji Njemci izginuli na fronti. Što je istina. Ostali su danas samo u Njemačkoj potomci soyboysa i takvi , zato im se dešava što se dešava.

Tako i u RH, kakva crna borba, najbolji Hrvati su ti u Njemačkoj, Irskoj, - vrati njih pola milijuna nazad i onda se možeš boriti.. tko je ostao za boriti se? ti , tako što si dio sistema(radiš za državu i dobrovoljno si ušao u državni represivni sustav da im služiš) a druga je mortalka, koju je HDZ zajeba tako da mora djecu iseliti vanka a ona mora raditi za minimalac, a onda i dalje umjesto da skuži da joj je najveći neprijatelj država RH i institucije države RH, onda i dalje priča o srbima, jasenovcu i blebirugu još gora od tebe. i sa vama da se borim lol. 

sretno vam u borbi. najbolji način borbe jest što je yugosloven M.Babić rekao, jest iseljavanje i prestanak plaćanja poreza. Kada se ekonomski sruši RH, onda možemo dalje razgovarati kako prestrojiti društvo
Ja ti yoda nisam kriv dok si ti tulumario i bogu krao dane rodijaci ti se mudro snasli...a ti dad kukas kako su te navodno zajebali ali ti ostalo da se izvuces pametovanje...i sad krivis druge i prosipas baze tipa ajmo im jebat majku kad sam vec popusio..zato kazem cudan si ti imocanac kad se nisi bas snasa :)


A boktejeba radi se o tome da je Yoda završio neki kurčev faks i na dnevnoj bazi gleda kako se rodijaci sa NKV razinom obrazovanja trpaju na državnu sisu te plaću 6+ tisuća kuna, intelektualno potkapacitirani, bez ikakvih kompetencija, bahati, sirovi, neodgojeni te naravno, redom neradnici...i ti sad imaš obraza prozivati Yodu koji je pokušao normalnim i težim putem, a to se u ovoj vukojenini ne prizna...Moralni kompas za drito u pizdu materinu...aupičkumaterinu, nije smiješno čak ni kao podjebavanje...  :_|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by veber 29/1/2019, 16:46

vučina nam je uhljebus vulgaris.

jedva je dočekao da se objavi registar branitelja kako bi ukuca svoje ime.

ovdje na forumu, od nas 15 ima tri čovjeka koja su prošla jebene pizdarije. ranjavanj, zatvor u srbiji. ne tipkaju nikaj o tome.


đes bil 92e?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by epikur37 29/1/2019, 16:49

Radi se o skupini koja pokušava izazvati revoluciju i srušiti ustavno-pravni poredak..

Neprijatelji države i naroda.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by darth_vader 29/1/2019, 16:54

epikur37 wrote:Radi se o skupini koja pokušava izazvati revoluciju i srušiti ustavno-pravni poredak..

Neprijatelji države i naroda.


A ovaj pije gemišt od graševine i trola...di je sad Aben kad je najpotrebniji...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Guest 29/1/2019, 16:55

nish pompezno ne treba,samo strgati nekoliko kapitalaca i sve bude sjelo na svoje mjesto..nitko nakon toga se nece gledat iuhlejbiti u politiku,radi svoje koristi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by flumen 29/1/2019, 16:59

pismejker wrote:nish pompezno ne treba,samo strgati nekoliko kapitalaca i sve bude sjelo na svoje mjesto..nitko nakon toga se nece gledat iuhlejbiti u politiku,radi svoje koristi

prvo zupanije i opcine ukinut...
sabor raspustit
maximalno imat 40 vijecnika /odnosno saborskih zastupnika
izravno birati gradonacelnike
ukinuti stranke, udruge i ostala parazitska sranja...
svaki politicar treba svojom privatnom imovinom i kaznenom odgovornoscu odgovarat za svoje postupke, odluke i zakone...
itd...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Guest 29/1/2019, 17:03

flumen wrote:
pismejker wrote:nish pompezno ne treba,samo strgati nekoliko kapitalaca i sve bude sjelo na svoje mjesto..nitko nakon toga se nece gledat iuhlejbiti u politiku,radi svoje koristi

prvo zupanije i opcine ukinut...
sabor raspustit
maximalno imat 40 vijecnika /odnosno saborskih zastupnika
izravno birati gradonacelnike
ukinuti stranke, udruge i ostala parazitska sranja...
svaki politicar treba svojom privatnom imovinom i kaznenom odgovornoscu odgovarat za svoje postupke, odluke i zakone...
itd...
u "mome" svijetu i glavom..jep ga,pogledajmo japance..za veliki neuspijeh gdje je nekog dobro osteti,ima da se sam krkne..to nije pretjerivanje..
Na balkanu nema odgovornosti,zato to sve i izgleda ovako.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Guest 29/1/2019, 17:09

Jebo te..naj jebeniji su oni koji su vjerovali da se bore protiv nepravde i Srba...ni kada popizde i kada se skupe u copor jebat ce mater i pokoljenja onima koji su naplatili domoljublje i to masno.Jednostavan tok dogadjaja koji ije vidjen u povijesti prvi puta.Pa jebo te i partizani su isto napravili.Oni koji su se borili casno bili u prvim redovima izginuli a onda su se lopovi dosjetili pa obiteljima poginulih dali najvece materijalne beneficije ,a onda sebi izmislili jos vece..Takav tip ljudi su kao lesinari .Razjebu sve sto imalo vrijedi..Uostalom ..sve sto sam predvidio ..desilo se..a ova trojica sto nesto trkeljaju su za kurac..nista od toga.Ali virus koji je posijan u glave mladih koji nemaju perspektivu i ne mogu otici vani,,,,e to je jebeno,,takvi ce se najebati mamice onima koji su opljackali Hrvatsku.I kada pogledate povijesni ciklus.Sidji Murta da uzjasi Kurta..Jebaji ga to je povijesna prica balkanskih prostora.Kada se istrijebi zelja za otimacinom tudjega tek tada cete ugledati svjetlo u tunelu..A to je nigdarjevo..Bolje je spremiti kofer i otici ...zalupiti vratima zauvijek i ne okretati se..nego gubiti vrijeme sa raznim krimosima..manijacima..'domoljubima" i ostalim balkanskim otpadom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by flumen 29/1/2019, 17:14

Da smo složni i čestiti, davno bismo imali državu. A bit će, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema države bez krvavih gaća. Pobit ćemo se za slobodu sa Srbima, a možda i s Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako. Kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako naši kradu. Svak nas je krao i potkradao, a najteže će biti kad nas naši budu krali i prodavali svjetskim je*ivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas velika ptica grabljivica. Kako tada nas spasiti od nas?’

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Otpor - Page 3 Empty Re: Otpor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum