ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by debotoijusto 27/1/2019, 18:51

Jedan od argumenata da na slici nije ministar Tolušić je i činjenica da se apartman u kojem je fotografija nastala nalazi nedaleko Beograda. Ministar kaže da u Srbiji nije bio deset godina.
"U Srbiji sam prvi put bio prije 15 ili 16 godina, i to u Beogradu, a zadnji put prije 10-ak godina. Barem su te stvari lako provjerljive", rekao je Tolušić u intervjuu za Jutarnji list koji je objavljen ranije ovaj tjedan. Zanimljivo, dan ranije Jutarnji list je izašao s informacijom da je Tolušić SOA-i rekao da u Srbiji nije bio od 2005. godine. I Večernji list objavio je da je Tolušiću pomoglo to što u Srbiji nije bio od 2005. godine. Koja god informacija bila točna, jasno je da Tolušić tvrdi da u Srbiji nije bio desetak godina.

No internetska arhiva kaže da Tolušić ne govori istinu. U Srbiji je bio 2012. godine. To je bilo prije nepunih sedam godina. Na stranicama Virovitičko-podravske županije postoji objava od 30. lipnja 2012. godine s fotografijama iz Beograda, na kojima je i Tolušić.
Za komentar smo nazvali ministra Tolušića. Nakon što smo se predstavili kao novinari i prije nego što smo uspjeli postaviti pitanje, Tolušić je odgovorio: “Hvala, draga, nemam ja ništa komentirati”. Nakon izgovorene rečenice prekinuo je vezu. Poslali smo mu i SMS poruku, no na nju do zaključenja teksta nije odgovorio.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/tolusic-tvrdi-da-nije-bio-u-beogradu-10-godina-slike-iz-2012-dokaz-su-da-laze/2059430.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by debotoijusto 27/1/2019, 18:51

index ne voli ministra jer je hrvat
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by vili40 27/1/2019, 19:33

Tole,još jedan vruč krumpir u rukama briselskog blebetala
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by darth_vader 27/1/2019, 21:07

A nu lipe glave praseće... a ušiju ka NASA-ini satelitski pijati u Mojave pustinji... love
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Yehudim 27/1/2019, 21:14

debotoijusto wrote:index ne voli ministra jer je hrvat

   drunken

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by AssadNaPodmornici 27/1/2019, 23:35

Ok jasno je. Lik je jeba kurabu i šmrka koku kao pravi domoljub i vjernik i katolik. Neka je. 

ali .. yugosloven M.Babić je odličan status napisao o njemu
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Yugosl10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Hektorović 27/1/2019, 23:58

AssadNaPodmornici wrote:Ok jasno je. Lik je jeba kurabu i šmrka koku kao pravi domoljub i vjernik i katolik. Neka je. 

ali .. yugosloven M.Babić je odličan status napisao o njemu
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Yugosl10

Al zbilja što je taj lik ikada napravio pa da ima neki veliki utjecaj u zločinačkoj?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by AssadNaPodmornici 28/1/2019, 00:20

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ok jasno je. Lik je jeba kurabu i šmrka koku kao pravi domoljub i vjernik i katolik. Neka je. 

ali .. yugosloven M.Babić je odličan status napisao o njemu
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Yugosl10

Al zbilja što je taj lik ikada napravio pa da ima neki veliki utjecaj u zločinačkoj?
a ima čim ga štite.. možda je osobni prijatelj nekoga od glavešina, možda im je krao pare na lokalnoj razini itd.. nije on postavljen ministar zato što je "sposoban"(kurac je sposoban 80% forumaša ima bolji CV od njega) nego zato jer je lojalni sendvičar
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Leviathan2 28/1/2019, 00:30

nu,
i sto sad

_________________
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Hektorović 28/1/2019, 01:06

AssadNaPodmornici wrote:a ima čim ga štite.. možda je osobni prijatelj nekoga od glavešina, možda im je krao pare na lokalnoj razini itd.. nije on postavljen ministar zato što je "sposoban"(kurac je sposoban 80% forumaša ima bolji CV od njega) nego zato jer je lojalni sendvičar

Pa službena biografija je ono, mediokritetski partijski kadar... nije niti magistrirao, doktorirao... od svoje 18 godine član je partije... No netko ga je morao gurati...  Lik bez karizme, govorništva i nekih istaknutih stavova, kažem idealan vojnik za partiju...
 

https://vlada.gov.hr/o-vladi/clanovi-vlade/clanovi-vlade-128/tomislav-tolusic/18251
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Hektorović 28/1/2019, 01:07

E da...

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Slika192[url=https://servimg.com/view/19978339/436]spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Slika193[/url]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Guest 28/1/2019, 01:35

debotoijusto wrote:index ne voli ministra jer je hrvat
Zato su stavili svastiku na hrvatsku zastavu, jer vole Hrvatsku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by vuksadinare 28/1/2019, 04:35

AssadNaPodmornici wrote:Ok jasno je. Lik je jeba kurabu i šmrka koku kao pravi domoljub i vjernik i katolik. Neka je. 

ali .. yugosloven M.Babić je odličan status napisao o njemu
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Yugosl10
Pizda ti materina tebi i 'odlicnom' babicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by vuksadinare 28/1/2019, 04:37

Covjek je tekao oko desetak godina..dakle bio je prije sedam godina..ni ja ne znam tocno kad sam bio u ljubljani prije 5,6 godina...da li 2012,13,14...koje picajzle ovi iz imbexa..ne volim hdz ali imbex dvostruko vise
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by vuksadinare 28/1/2019, 04:54

Ti si yoda takvo govno koji mijenja misljenja svakih pet minuta..kako ti se svidi.....covjek nije rekao da nije bio u beograd i u srbiji vec da je bio prije oko desetak godina...a ovo smece od yuimbexa hvata se za picinu dlaku svaku..i da yoda debilu imbex je yuimbex jer napada ne samo hdz nego svatkog sa desne scene cak i one koji cerece hdz..sjeti se hasanbegovica.. pa i most di je desnica eto pljuckaju cak i po ZZ..ali nikako da pljuckaju po aci stankovicu,pusicu,terselicki i slicnina..pupovcu...zato su smece a ti jos gore od njih jer si glup i jos gore corav i jednosmjeran
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by vili40 28/1/2019, 07:32

vuksadinare wrote:Covjek je tekao oko desetak godina..dakle bio je prije sedam godina..ni ja ne znam tocno kad sam bio u ljubljani prije 5,6 godina...da li 2012,13,14...koje picajzle ovi iz imbexa..ne volim hdz ali imbex dvostruko vise
:D
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by debotoijusto 28/1/2019, 07:35

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Covjek je tekao oko desetak godina..dakle bio je prije sedam godina..ni ja ne znam tocno kad sam bio u ljubljani prije 5,6 godina...da li 2012,13,14...koje picajzle ovi iz imbexa..ne volim hdz ali imbex dvostruko vise
:D

index ne voli ministra zato sto celav...i hrvat  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by marcellus 28/1/2019, 08:14

ne vidim u čemu je razlika ako je bio u srbiji prije sedam ili deset godina, i nije mi za sad jasno u čemu je kvaka tih fotki...

ono nije da je biskup pa mu slike s kurvom mogu škodit


a jesu li prave fotke ili ne je vrlo nejasno i teško je prosuditi u ovom trenutku, i zašto su sad isplivale


inače tolušić je marginalan igrač

_________________
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by vuksadinare 28/1/2019, 08:25

marcellus wrote:ne vidim u čemu je razlika ako je bio u srbiji prije sedam ili deset godina, i nije mi za sad jasno u čemu je kvaka tih fotki...

ono nije da je biskup pa mu slike s kurvom mogu škodit


a jesu li prave fotke ili ne je vrlo nejasno i teško je prosuditi u ovom trenutku, i zašto su sad isplivale


inače tolušić je marginalan igrač
pa imbex se i na mrvice peca...ali nikako da ih vidim da ceprkaju po ljevicarskim udrugama punih financijskih malverzacija..tu ih nema nigdje...'transparentnost'...ali hdz,hasanbegovic,svecenici,referendumske inicijative od markicke i markicka,braniteljske udruge e tu su prvi za njuskanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by marcellus 28/1/2019, 08:28

ono ako bi mu neko htio smjestit to bi jedino bio plenki (preko soe koja je ovo objavila) da ga se ima razloga riješit


_________________
spic-papak uhicen u lazi , ocekivano 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

spic-papak uhicen u lazi , ocekivano Empty Re: spic-papak uhicen u lazi , ocekivano

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum