ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by vuksadinare 27/1/2019, 06:10

https://direktno.hr/sport/cervar-ne-zalim-ni-za-cim-fali-nam-jedan-lijevi-vanjski-145401/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by vuksadinare 27/1/2019, 06:10

On ko da je ispekao zanat kod srba :D...od poraza pobjede stvara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by Hektorović 27/1/2019, 06:12

Lino treba nekakav therapy...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by vuksadinare 27/1/2019, 06:28

Hektorović wrote:Lino treba nekakav therapy...
Lino ipak treba u mirovinu samo mu to treba netko bliznji rec...jer ocito napadne kao pauk one koji mu to spomenu ili preporuce :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by Hektorović 27/1/2019, 06:31

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Lino treba nekakav therapy...
Lino ipak treba u mirovinu samo mu to treba netko bliznji rec...jer ocito napadne kao pauk one koji mu to spomenu ili preporuce :)

Pa u Makedoniji je odrađivao solidan posao, no vrijeme je da ode sa reprezentativne scene...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by abraham 27/1/2019, 07:14

Bilo kako bilo , nebitno. Bitno je da se izgubilo od Brazil-a kojeg je npr Spanjolska pregazila kao plitak potok sa nekih 12 razlike. To je to. Sve ostalo je bilo uzimanje c vitmina, soda bikarbona i gluma proljeca.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by RayMabus 27/1/2019, 15:13

I onako za ovu godinu je rukomet završija , čekaj opet prvi misec kad je Evropsko prvenstvo

Gleda san izjavu Lina no jedan problem stalno istiću i Šola i Metličić i drugi a taj je da imamo dva rukometna kluba u državi koji isplaćuju plaće a drugi kako stignu

Rukomet nije ka nogomet pa da se toliko prati , imaš u Sijećnju svake godine jednu godinu evropsko a onda drugu godinu svjetsko pa se izmjenjuju tako da ako želiš uigranu ekipu mora ti ova domaća liga bit razvijenija da se mlađi rukometaši imaju di kalit za reprezentaciju

Bez ulaganja tu nema ni rezultata
RayMabus
RayMabus

Posts : 175967
2014-04-11


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by RayMabus 27/1/2019, 16:29

Nikidan je bila tema kako se malo ulaže u sport a onda imaš nešto šta se zove hrvatska premier rumometn lliga

Odma mi je upalo u oko da nema niti jedan klub iz Dalmacije

E sad to nije sport koji se baš može sam financirati posebno ako neki rukometni klub iz Dalmacije želi putovat po Hrvatskoj

Sad je pitanje A šta ako ti imaš talente po Dalmaciji a njima je teško ić u druge dijelove zemlje , to su mladi ljudi , nemaju para za to ,znači velika mogućnost da odustanu od rukometa

Mislim da ta premier liga bi bila zanimljivija kad bi bilo pravilo da se nesmi desit da u njij nikad nema niti jednog kluba iz Istre , Slavonije i Dalmacije

Dakle prvo to pravilo a onda trošak puta za igranje s ostalih 11 klubova ( premier rukometna liga ima 12 klubova ) se da malo iz proračuna upravo da im se bar pokrije trošak puta

Praktički nisu to velika ulaganja ako se postavi tako da taj uvjet vrijedi tako da šta dalji klub od Zagreba to veća cifra , to je godišnje oko 20 tisuća kuna po klubu iz Dalmacije , Istre i Slavonije 

Na ovaj način bi se zadržalo mlade igrače i produžilo vrijeme staža dakle kaljenja tih rukometaša

U osnovi proizvodnja vrhunskih igrača plus zanimljivija ta premier liga

Mala ulaganja a ogroman učinak
RayMabus
RayMabus

Posts : 175967
2014-04-11


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by jastreb 27/1/2019, 17:37

Červar je relikt prošlosti koji se nije uklopio u nove rukometne trendove. 

U repku je ušao preko politike i HDZ-a.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by abraham 27/1/2019, 17:50

Koji jebeni adz????? Lino je bio jedan os najboljih trenera i osvojio je jako puno. Jednostavno je doslo do zamora materijala, nedostatka ideja i vrijeme je da se ide ca. Kapa dolje za dosad uradjeno ali (moje misljenje) je da treba ustupiti mjesto drugome.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by vuksadinare 27/1/2019, 18:09

abraham wrote:Koji jebeni adz????? Lino je bio jedan os najboljih trenera i osvojio je jako puno. Jednostavno je doslo do zamora materijala, nedostatka ideja i vrijeme je da se ide ca. Kapa dolje za dosad uradjeno ali (moje misljenje) je da treba ustupiti mjesto drugome.
pa nisam siguran da ovdje kod cervara vezica nije radila...trebalo je lina vratiti na scenu pod mus...da je osvojio medalju ili bio sp...da vidis kako bi se iz hdz-a hvalili i naslikavali i bodove na njemu skupljali..da je uspio ali nije...jer ipak lino je lino..ego jaci i od cilja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by abraham 27/1/2019, 18:14

Kolega, drste se vi zvezde, partizana, jandrinog jata i tih pizdarija. Berite mirovimnu i radite na crno i jos povrh sveg kenjate na adz koji vam je to omogucio i omogucava. Nekada je bolje sutjeti tj ne tipkati.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by darth_vader 27/1/2019, 18:28

Boktejeba, al se iz Švecke vidi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by abraham 27/1/2019, 18:32

Vidi tko nije slijep. Ukoliko deset godina imas iste upise. Ni sam nisam bolji. Zna se sta mislim i gdje stojim. Muhahahahahahahahhahaa Kila mozga......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi! Empty Re: Lino Cervar po starom i egoisticno:Nista ja nisam kriv,drugi su krivi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum