ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto!

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto! - Page 9 Empty Re: Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto!

Post by vili40 Sun 27 Jan - 11:19

kaya wrote:http://fenix-magazin.de/zasto-ljude-lagati-donosimo-kolike-su-uistinu-place-u-njemackoj/
ja kad dođem gore to kao da je došao tito,valjda me zato i plate :D
a u ovom članku pišu same gluposti i to nije šala.

vili40

Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto! - Page 9 Empty Re: Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto!

Post by Trinity Sun 27 Jan - 15:20

mortal wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
LIDL traži čak 400 sezonskih radnika za rad u raznim gradovima na jadranskoj obali.
Radnici se traže u nizu gradova na Jadranu poput Pule, Rovinja, Rijeke, Poreča, Solina, Splita, Ploča, Zadra, Dubrovnika, Umaga, Trogira, Vodica itd.
U obzir dolaze svi kandidati koji imaju KV ili SSS. Radit će na blagajni, usluživanju kupaca, slaganju robe, održavanju čistoće te na sličnim poslovima. 

Iz Lidla Hrvatska navode da nude iznadprosječna primanja u maloprodaji, rad na puno radno vrijeme, plaćene troškove prijevoza u mjestu rada i dva slobodna dana u tjednu.

lijepo je zivjeti u vrijeme kad je radnik trazena roba
iako mi je fenome kako se radi u Lidla.. ekipa trči , trči, nema nitko stariji od 30godina.. trče kao da im je motor u guzici.. ono pitaš neku prodavačicu nešto , ovaj cila živčana jer mora zaustaviti posao i objasniti ti.. a onda trči do svoje palete i slaže. 

dok kada sam bia u Njemačkoj, zanimljivo u Lidla rade starije žene, i zanimljivo nema trke kao kod nas.. nego laganini, sve se stingne..

naše Lidl trgovine, umjesto da zaposle 5 radnica po smjeni , pa da se može raditi normalnim tempom kao u Njemačkoj, ove zaposle 4 i ove 4 trče i trče

2x sam u zivotu usao u lidl ne znam kako tamo rade , budimo realni rad u trgovackom lancu nije profesija 
u svakom slucaju ono sto dogovore bude ispostovano , je malo no nije slaganje polica nuklearna fizika
Lidl je sramota za uslužnu djelatnost
Osim što su uveli da kupac sam mora vaditi iz košare i dizati s poda na traku i tako se po petnaest puta sagnuti, slagati njihovu košaru na mjesto dok oni primaju plaću, sam pakirati u vrećicu i još dobiješ kusur neprebrojen po zakonu o trgovini, jedva pozdrave. O tome da ti netko pomogne ponjeti robu van nema mogućnosti uopće. Tražiš nešto , nemaš koga pitati. To nije usluga!
Naplaćuju vrećice s vlastitim logom. Prije dvadesetak godina bilo je zabranjeno naplaćivanje vrećica s logom radi samopromidžbe, od kada su došli strani lanci nema šta oni ne smiju.
Zapošljavaju minimum radnika koji nije u mogućnosti odraditi posao kako treba. Da je naš zakon kakav bi trebao biti to bi se sve hitno mjenjalo.
Ima već trgovina bez prodavača uopće.
A ti bi da te netko gladi perom po nečemu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto! - Page 9 Empty Re: Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto!

Post by immortal Sun 27 Jan - 15:30

Triny wrote:
mortal wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:

lijepo je zivjeti u vrijeme kad je radnik trazena roba
iako mi je fenome kako se radi u Lidla.. ekipa trči , trči, nema nitko stariji od 30godina.. trče kao da im je motor u guzici.. ono pitaš neku prodavačicu nešto , ovaj cila živčana jer mora zaustaviti posao i objasniti ti.. a onda trči do svoje palete i slaže. 

dok kada sam bia u Njemačkoj, zanimljivo u Lidla rade starije žene, i zanimljivo nema trke kao kod nas.. nego laganini, sve se stingne..

naše Lidl trgovine, umjesto da zaposle 5 radnica po smjeni , pa da se može raditi normalnim tempom kao u Njemačkoj, ove zaposle 4 i ove 4 trče i trče

2x sam u zivotu usao u lidl ne znam kako tamo rade , budimo realni rad u trgovackom lancu nije profesija 
u svakom slucaju ono sto dogovore bude ispostovano , je malo no nije slaganje polica nuklearna fizika
Lidl je sramota za uslužnu djelatnost
Osim što su uveli da kupac sam mora vaditi iz košare i dizati s poda na traku i tako se po petnaest puta sagnuti, slagati njihovu košaru na mjesto dok oni primaju plaću, sam pakirati u vrećicu i još dobiješ kusur neprebrojen po zakonu o trgovini, jedva pozdrave. O tome da ti netko pomogne ponjeti robu van nema mogućnosti uopće. Tražiš nešto , nemaš koga pitati. To nije usluga!
Naplaćuju vrećice s vlastitim logom. Prije dvadesetak godina bilo je zabranjeno naplaćivanje vrećica s logom radi samopromidžbe, od kada su došli strani lanci nema šta oni ne smiju.
Zapošljavaju minimum radnika koji nije u mogućnosti odraditi posao kako treba. Da je naš zakon kakav bi trebao biti to bi se sve hitno mjenjalo.
Ima već trgovina bez prodavača uopće.
A ti bi da te netko gladi perom po nečemu.
nemoj zboriti baš kao jako srozana kuja
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto! - Page 9 Empty Re: Nove plaće na Jadranu: Prodavač suvenira ima plaću od 8000 kuna, čistačice 6000. Neto!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum