ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/8/2019, 21:19

Koji dan danas.

Bili u veterinara da praznimo analne zlijezde, saznali da kujica vjerojatno ima tumorsku tvorbu u anusu.

Popila brufena 2x po 800. Migrena i dalje prisutna.

Stavila prsten na srednji prst desne ruke i vise ga nisam mogla izvaditi. Prst nabubrio i ljubicast.
Bila na hitnoj, zatim kod vatrogasaca...oznojila im stolicu i skoro se srusila.

Prsten za koji sam radila kao stoka, otisao u zaborav.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/8/2019, 21:36

Pukla nam je i letva na krevetu.
Taman na onoj strani na kojoj ja spavam...

Uzeli novi krevet, trebali ga doci namontirati danas, zovemo te montazere-ne javljaju se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/8/2019, 00:22

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/8/2019, 08:04

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Dd088f10

:coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 2/8/2019, 09:25

Brale, pozdrav!

Lady, ček, pa kako se dogodilo to s prstenom? Kako to skidanje na kraju izgleda?


Uzela dan godišnjeg jer mi imam obavit milijun nekih sitnih pizdarija koje ne stignem kad radim. A usput ću i sredit kuću, opeglat i skuhat normalno.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/8/2019, 09:40

13 dana, sitno brojim do odmora...  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 1f60d
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/8/2019, 16:15

medication wrote:Brale, pozdrav!

Lady, ček, pa kako se dogodilo to s prstenom? Kako to skidanje na kraju izgleda?


Uzela dan godišnjeg jer mi imam obavit milijun nekih sitnih pizdarija koje ne stignem kad radim. A usput ću i sredit kuću, opeglat i skuhat normalno.

Ma ne pitaj.
Ucinilo mi se u momentu da ce mi ispasti prsten sa prstenjaka pa sam ga stavila na srednji.
I valjda je prsten bio preuzak za srednji prst i nakon nekog vremena prst mi je oteknuo i postao ljubicast.

Vadenje ti izgleda tako da ti jedan muskarac uzme ruku i cvrsto je drzi kako se ne bi pomaknula, a u istom trenu stoji okrenut ledjima da ti zaklanja pogled na to sto se dogada.
Drugi uzima malu elektricnu pilu kojom pili prsten.
Treci polijeva vodom ruku i moj prst jer se valjda pila uzari pa uzari i prsten pa mogu dobiti opekotine.
Na kraju kada ispile gotovo do kraja, stanu i izmu klijesta kojim prsten jos malo odvoje.

Ostatak ispostave gleda sto se dogada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/8/2019, 16:35

Uzas  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/8/2019, 20:06

Kako se na poslu nositi sa nedoyebanim fakultetski obrazovanim kujama koje gaze preko drugih da bi ostvarile promet, a zapravo su nepismene i ostavljaju menstrualne tragove po dasci od wc skoljke jer im se ne da pobrisati za sobom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/8/2019, 09:43

Pokazati im zube i kandže...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 3/8/2019, 11:24

Na terasi sam u hladu, igram se s malom, lijepo mi je...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/8/2019, 12:05

Zalosno je kakve sve osobe imaju diplomu i dobre pozicije u firmi.
A ocigledno ni ta diploma nije mjerilo pismenosti ni vrijednosti pojedinca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2019, 19:51

Ja sam sigurno najveći maler koji se ikada rodio na ovom svetu... No
Ne znam da li se ikada neka osoba osetila ovoliko glupo kao ja. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/8/2019, 20:01


kog si sad ofarbao?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2019, 20:03

Samog sebe. Pronašla mi devojka ono što nije nikako smela da vidi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/8/2019, 20:24


gay slike? a jbg stari
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2019, 20:25

Puši ga pederu... Basketball

Manja bi šteta bila da mi je tako nešto našla...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/8/2019, 20:31


malo se salim..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/8/2019, 20:35


zato kad imas partnera, sve ostalo se gasi X
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2019, 20:52

Ma nije švaleracija, našla mi je jednu pisanu ispravu-da se pravnički izrazim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/8/2019, 21:02


brate šta si radio
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum