ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Jan - 22:27

Nismo navikli na nove :D

A pricuva se to zove,nisam znala...nasa je visoka zbog vrta uz sumu i sve se to racuna... 

55.g. je zgrada

60 kvadrata

Cijena bila 99k

Mir bozji ovdje....spasili se uzasne gradske buke i vreve....ne planiramo prodavati za sada,ako i mognemo ikad kucu,stan ostaje djeci....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 16 Jan - 7:59

To o prednostima periferije ovisi gdje si. Ja sam u Splitu konkretno.
Periferija bi nama značila ili potez od Kaštela do Solina, ili Žrnovnica-Podstrana ili ovi divlji kvartovi Barutana-Kamen-Šine (vjerovatno vam sad ovi nazivi ne znače puno, Niche će znat). Ništa od toga nam ne igra. Jednostavno tu ne želimo živjet, em susjedstvo, em ništa nema, em ti za sve treba auto, em u kući ne želimo živjet, ne želim da mi dijete ima a izbor 2 prijatelja iz okolnih kuća i ne želim imat crnu jamu.
Također, više prirode imam ja kad odem na Marjan ili se spustim u roku od 10 minuta pješke do mora nego moji prijatelji u betonjarama na periferiji.
Kuću imam, tako da znam o čemu pričam i znam koje su konkretne prednosti kuće. No, kuće si sluga, stana gospodar. Ta opcija mi je super za penziju, no za život u gradu s djecom gdje smo oboje prilično zaposleni mi sad ne odgovara.

Uvjeti su: stan u stambenoj zgradi, viši kat, lift i nekoliko kvartova starijih od 40 godina s kompletnom infrastrukturom, te vrtićem, parkićem, školom, blizinom javnog prijevoza koji vozi redovito, te da su nam vitalne stvari na tzv. "walking distance".
Imam malu bebu, planiramo još jedno dijete kroz koju godinu, tako da je nužnost blizina baka, škola i vrtića potrebna.

Postoji opcija da da apliciramo za POS stanove koji će se sljedeći graditi, ali to će biti čisto iz financijskih razloga. Nisam oduševljena idejom novogradnji iz razloga što te zgrade nisu preboljele tzv. dječje bolesti i očajni su kvartovi (iako ovi noviji POS-ovi su daleko bolji od onih prvih, uče na greškama što je pozitivno).
Nakon par godina bi svejedno prodali taj stan i selili u kvart u kojem želimo živjet.
Meni ideja selidbi nije nešto previše neprivlačna, ne stvara mi to tjeskobu. Nije ugodno selit, tlaka je velika ali preživiš. Pogotovo kad seliš u bolje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Wed 16 Jan - 9:59


good stuff to read
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 16 Jan - 14:24

Joj med stvarno je velika odluka pred tobom.

Meni to sve nije bilo stresno. Stresna mi je bila samo selidba zbog koje sam se razbolila i smrsavila.

Stvarno se vise ne zelim seliti :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Jan - 21:39

Moxy wrote:Nismo navikli na nove :D

A pricuva se to zove,nisam znala...nasa je visoka zbog vrta uz sumu i sve se to racuna... 

55.g. je zgrada

60 kvadrata

Cijena bila 99k

Mir bozji ovdje....spasili se uzasne gradske buke i vreve....ne planiramo prodavati za sada,ako i mognemo ikad kucu,stan ostaje djeci....
To je super cijena. 
Moja rodbina je nedavno kupila novi stan. Naselje kod glavnog kolodvora (rub 10-tog), 65 m2 + 40 vrta skoro 300 tis. To je pun kufer novaca, ali žele biti blizu poslu i vrtiću u koji idu klinci. Ja sam ih sprdala da će im djeca brzo naučiti turski, jer je park bio pun zamotanih, ali im to ne smeta. 
Plairaju se kasnije maknuti van grada u kuću, a stan rentati jer se u tom dijelu postižu dobre cijene najma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Jan - 22:02

medication wrote:To o prednostima periferije ovisi gdje si. Ja sam u Splitu konkretno.
Periferija bi nama značila ili potez od Kaštela do Solina, ili Žrnovnica-Podstrana ili ovi divlji kvartovi Barutana-Kamen-Šine (vjerovatno vam sad ovi nazivi ne znače puno, Niche će znat). Ništa od toga nam ne igra. Jednostavno tu ne želimo živjet, em susjedstvo, em ništa nema, em ti za sve treba auto, em u kući ne želimo živjet, ne želim da mi dijete ima a izbor 2 prijatelja iz okolnih kuća i ne želim imat crnu jamu.
Također, više prirode imam ja kad odem na Marjan ili se spustim u roku od 10 minuta pješke do mora nego moji prijatelji u betonjarama na periferiji.
Kuću imam, tako da znam o čemu pričam i znam koje su konkretne prednosti kuće. No, kuće si sluga, stana gospodar. Ta opcija mi je super za penziju, no za život u gradu s djecom gdje smo oboje prilično zaposleni mi sad ne odgovara.

Uvjeti su: stan u stambenoj zgradi, viši kat, lift i nekoliko kvartova starijih od 40 godina s kompletnom infrastrukturom, te vrtićem, parkićem, školom, blizinom javnog prijevoza koji vozi redovito, te da su nam vitalne stvari na tzv. "walking distance".
Imam malu bebu, planiramo još jedno dijete kroz koju godinu, tako da je nužnost blizina baka, škola i vrtića potrebna.

Postoji opcija da da apliciramo za POS stanove koji će se sljedeći graditi, ali to će biti čisto iz financijskih razloga. Nisam oduševljena idejom novogradnji iz razloga što te zgrade nisu preboljele tzv. dječje bolesti i očajni su kvartovi (iako ovi noviji POS-ovi su daleko bolji od onih prvih, uče na greškama što je pozitivno).
Nakon par godina bi svejedno prodali taj stan i selili u kvart u kojem želimo živjet.
Meni ideja selidbi nije nešto previše neprivlačna, ne stvara mi to tjeskobu. Nije ugodno selit, tlaka je velika ali preživiš. Pogotovo kad seliš u bolje.
Iznenadila bi se koliiko dobro poznajem splitske kvartove. Čudni su puti Gospodnji   :)
Da, baka servis je bitan.
Po ovome što opisuješ tebi je idealan rajon Split3 (Smrdečac, Križine, Mertojak). Mertojak ima prihvatljive cijene, a zgrade nisu loše. Ta naselja su građena kao zadnji trzaj pred gašenje urbanističkog zavoda i imaju potrebnu ifrastrukturu (vrtići, škole, parkirališta, zelenilo). 
Čak i nakon nekoliko desetljeća izgledaju bolje od ovih novih, koje se grade bez šušta i gušta. 


Ili Sućidar. Ni tamo nije loše. Znam da u Splitu igra ono da je bitno u kojem kvartu živiš, ali sam se uvjerila da je život u tim zgradama puno kvalitetniji od nekog vlažnog stana na Mejama, koje ne možeš ničim zagrijati kad zapuše bura. A gradski prijevoz je čak bolji tamo nego na Mejama. Blizina plaža i Marjana mi je bila zanimljiva samo prvih pola godine. 


Da biram periferiju uvijek bih izabrala Solin, a nikad stranu prema Omišu. Ono je ljeti užas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Jan - 0:30

idem pogledati seriju prije spavanja

lud dan.. pitam se više kaj je normalno danas, a kaj nije - to je više tema za psihologiju/psihijatriju, no mogu i ovdje...

kako bi se vi postavili? badnjak - dolazi vam frendica, od jednog od roditelja i provodi s vašom familijom blagdan, nije ni krenulo, već je nastala drama! vi kuhate kavu i čekate da se svi skupe i da svi zajedno idete večerati.. ona dolazi i počinje jesti, vi kroz šalu opomenete da pričeka da svi sjednete za stol jesti čim se kava skuha, ona opet.. vi opet opomenete i na kulturan način objasnite da je to jedino kaj tražite kad ste tu, da ste čekali i da nije u redu.. i odete u kuhinju po još neke namirnice, do tad je kava gotova i također stiže na stol.. dotična demonstrativno ustaje i traži da ju član obitelji vozi doma.. oblači se i za to vrijeme ju pitate da čemu to, nek sjedne i smiri se.. dotična izjavljuje da joj nabijate osjećaj grižnje savjesti, izgovara na vaš ''monolog'' - OK - i izlazi demonstrativno iz stana, zalupivši vratima.. član familije se pokunjeno oblači da ju vozi doma...


sje*e vam badnjak i sve ostale dane jer je bilo u planu da će prisustvovati, ali...

i nakon svega, par dana zatišja i ona se javi članu obitelji - kao da niš nije bilo - on nastavlja druženje s njom - kao da niš nije bilo - a ona nema osjećaj da je išta loše napravila i kao - sve je po starom?! :O taj član ne zna postaviti granice

pa se eto ja pitam tko je tu lud - dotični član koji je nastavio druženje s njom - ostatak familije koji odluči postaviti granicu i ne praviti se kao da se ništa nije dogodilo ili je sve to danas sasvim normalno, a onaj tko postavi granicu i odluči takvu osobu zadržati što dalje od sebe je lud i uvrnut?!

trebamo li se praviti za masu stvari/situacija/reakcija ljudi - kao da se ništa nije dogodilo ?!

kako kaže metallica - ''am I evil?'' u malo drugačijem kontekstu, ali može poslužiti!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Jan - 6:20

Treba postavit granice i taj clan obitelji grijesi...i bas zato sto zna da ce popustit,ta osoba tako radi....

Ali ti ne mozes za druge odlucit,to sto si u njenim razmazenim ocima babaroga,neka te ne brine....imas svoj stav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 17 Jan - 7:12

Igraju nam Mertojak, Trstenik, Split 3, Blatine, Lokve, Gripe, Plokit, Bol, dio Sućidra uz Vukovarsku, Skalice, Spinut. Split 3 i Trstenik su idealni, tu sam i odrasla. Zadnjih cca godinu i po sam opet tu i to je jednostavno to što želim od lokacije na kojoj živim.
Međutim, u željenim kvartovima je cijena vrlo neželjena.
Meje su zapravo očajan kvart, bez kakvog sadržaja, loše prometno povezan, s očajnim cestama, bez dućana i pekare.
Gledali smo npr. par stanova na Kocunaru, čak ok stanovi s ok cijenom, ali očajna mikroloacija, da ne idem sad u detalje.

Radije ću skupljat još par godina i fokusirat se na 2 kvarta koja želim. Ne znam, vidjet ćemo kako će se stvari odvijati.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Thu 17 Jan - 9:28

Nekretnine su kod nas precijenjene ...i zato odugovlacim maksimalno (cak sam kupio i auto prije) jer ne zelim do smrti se vezati za jedno mjesto 

Važem situaciju ...kroz 4-5 godina cu definitivno odluciti ..ostajem li tu negdje ili pravac Helvetia
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-03-31


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Jan - 9:58

Moxy wrote:Treba postavit granice i taj clan obitelji grijesi...i bas zato sto zna da ce popustit,ta osoba tako radi....

Ali ti ne mozes za druge odlucit,to sto si u njenim razmazenim ocima babaroga,neka te ne brine....imas svoj stav...

radi se o očevoj frendici, majka i ja smo odlučne u svom stavu da ju ne želimo vidjeti do daljnjega, majka se osjeća loše jer joj je nabila osjećaj krivice
bila nam je draga, pomogla nam je oko nekih stvari, ali...
ona kao osoba - psihotična luđakinja grubo rečeno - a onako ''po stručno'' - osoba kojoj valjda nikad nitko u životu nije postavio granicu, loši roditelji, kritično djetinjstvo, sad je frustrirana solo žena, s gro pasa i mačaka, bez posla, na socijalnoj pomoći, koja kad joj je dobar dan, može biti super.. kad nije, a to je najčešće, onda divlja - na to malo ljudi oko sebe, šprica babe sa suzavcem jer joj se obrecnu na psa.. prošle godine je totalno počela gubiti kontrolu nad svojim životom.. po svemu pljuje, sere, ničim nije zadovoljna, ništa nije dobro, po fejsu mrzi cijeli svijet, ljude... odlučila sam prijavljivati svaku takvu stvar koju napiše, vidjela sam da su je i blokirali na nekim stranicama jer ima izjave u stilu ''da bogda crknuli u najvećim mukama'' i sl... i uopće se ne srami, dapače, smatra da je problem u svima drugima, osim u njoj samoj... e da i čeka da joj drugi nađu posao!

moj otac se počeo družiti s njom još davno dok je bila relativno normalna i imala posao i sve... zadnjih skoro 5g ona ne radi! on s njom ide po kafićima, centrima, kinima.. ta žena bez posla ide okolo s njim - po takvim mjestima - više nego itko drugi koga znam (mislim ja ni sa jednim svojim dečkom ili društvom nisam hodočastila po kinu svaki tjedan - i to idu i onim danima kad nije jeftinija karta - kaj mislite, tko to plati? :) )
a zakaj i da traži išta kad ima ''budalu'' koja vozi i daje pare za većinu toga kamo idu? da se zatvori pipa, možda bi joj to bio poticaj - iako ne mogu reći, kad dođe do nekih para, ne škrtari, ali

ne mogu baš ništa, no moj otac će uskoro u mirovinu i izjavi jučer: ''nju već sad hvata panika kaj bu kad ja odem u mirovinu'' - mislim si wtf scratch scratch  is it me ili je to fakat bolesna izjava?! jer kao onda neće moći tak ići okolo kao sad! dajte vi recite koliko je ovo bolesna i uvrnuta izjava, koja njemu nije ALERT - pa bila bih suluda da ne pokušam napraviti bar nekaj i osvijestiti mu koliko griješi u tome kaj se još uvijek druži s njom...
da stvar bude još gora (e sad se moram izjadati jer.. da.. moram!) - ona je sklona suicidu (velim, ima nedijagnosticiran borderline ili nešto tako gadno) - i sad tatu brine da što ak ona to napravi.. što će bit s njenim životinjama, da su njemu prirasli srcu njeni psi affraid confused affraid affraid

sad još više želim čim prije naći stalan posao i odvojiti se jer je ona nepredvidiva, a ja nemam namjeru brinuti se za tuđe pse, a pogodite na koga će pasti briga za te pse? onda se mogu pozdraviti s idejom da ponovno jedna mala polarna beštija uđe u moj život...

ljuta sam, baš sam ljuta.. da mi je netko rekao da će biti toliko problema s pronalaskom posla u struci ili neke najobičnije administracije (nudim se za poslove sa sss i odbijaju me jer sam preobrazovana) i da mi već do ovih godina život neće biti posložen onako kako ja to želim, rekla bih nekome da se samo loše šali... :K
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 17 Jan - 10:35

Sto se tice brige za tude pse, jasno ti je da mozes reci NE?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Jan - 12:19

medication wrote:Sto se tice brige za tude pse, jasno ti je da mozes reci NE?

da, ali ako ja živim u tom stanu s ocem, a on dofura pse, na kraju krajeva, to je njegov stan.. onda nemam baš puno izbora.. ili imam?! :)

zato velim, mi kao familija inače dobar odnos, oduvijek smo imali iako su moji rastavljeni, ali on što je stariji, to je blesaviji i fakat ne kužim kako je tako nedokaziv

i nikad mi nije bilo o glavu da se moramo razdvojiti, iako to s vremenom prirodno dođe, ali sad dolazi sve više jer te 2 s kojima se najviše druži, ne znaš koja je gora... onak, zbilja nemam problem s time da si nađe nekoga.. mama je imala partnera i bio mi je full drag i tata ima neke frendice koje su mi jako drage, s nekima sam u kontaktu prek fejsa jer obožavaju pse pa si stalno nekaj šaljemo i kamo sreće da završi s nekom od njih, ali ove dve su skoro pa psihijatrija.. druga mu se ne javlja par tjedana jer se uvrijedila na neku njegovu šalu, a inače je redovito vikendom dolazila kod nas.. dođu i jedna i druga (te lude) i kuhaju ovdje, daju si slobodu svašta raditi i govoriti, udomaćile se... a ja kod dragog vikendom da ne slušam te gluposti :lol: 

krivo se izrazih, posao želim, ali mi to razdvajanje nije bilo o glavu da mora biti čim prije, već ''kad se poslože zvijezde'', ali vidim da ću i po tom pitanju morati upogoniti stvari jer nemam živaca, baš trebam mir i što laganiji tempo jer me prošla godina ubila u pojam, a kad mi ove tu dođu i jedna divlja i živčani jer je nekome mačka pobjegla i sad je njoj sje** dan/mjesec/život + sere kak tata ne znam, peče kruh, da ona to radi drugačije... a druga dođe i sere po tome kak stan izgleda (njen je kao iz kataloga pa svaki drugi koji nije takav ne valja) i kaj bi tata trebao, kaj bih ja trebala, da kak ovo, kak ono... a tata se na to nasmije i radi po svom.. meni tlak skače jer ne kužim koji im je vrag da si daju takvu slobodu i kad se postavim, onda sam ja zla, svadljiva vještica, a one nevinašca

ponosna sam kaj sam zla vještica, a bit ću još i gora! :) :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Jan - 15:52

One njega sigurno hvataju na sazaljenje....i on mora neke stvari nazalost shvatit sam,ne mozes ti to za njega....

I samo se ti kočoperi,i dok se ljute,imas bar mir....probaj ne uzimat sve to toliko k srcu,budi malo flegma ko otac,ali odgovaraj tim bestijama od zena,istom mjerom,inace ce mislit da mogu i tebe jasiti....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Thu 17 Jan - 17:25

uzeo nutribullet :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Jan - 12:31

Moxy wrote:One njega sigurno hvataju na sazaljenje....i on mora neke stvari nazalost shvatit sam,ne mozes ti to za njega....

I samo se ti kočoperi,i dok se ljute,imas bar mir....probaj ne uzimat sve to toliko k srcu,budi malo flegma ko otac,ali odgovaraj tim bestijama od zena,istom mjerom,inace ce mislit da mogu i tebe jasiti....

da, upravo to, njemu je njih žao, ponajviše te koja je ispalila.. i mami i meni je bilo, ali je počela gubiti kontrolu i udaljile smo se...

puno pričam s njim o tome, on se ne živcira, otkači ju kad pretjera, a mene opterećuje i voljela bih biti tako flegma kao i on, ali nisam! više od ičega bih htjela da on nađe neku normalnu osobu, s kojom će provesti ostatak života, bez drama i cirkusa, sramoćenja okolo...

on misli da joj može/treba pomoći, a objasnila sam mu da je možda upravo njihova uloga da on nauči otkačit takve i postaviti granicu... ja u životu nisam upoznala manje konfliktnu osobu od njega

da, misle da mogu, ali sam napokon riješila neke stvari da sam u miru krenula naprijed i da napokon ovakve postavim gdje im je mjesto - pisala sam negdje o tome da sam taj dio zanemarila i da sad vidim koliko si je ljudi dalo slobodu da mi sere i skače po glavi, a ja šutim, smješkam se jer - želim izbjeći konflikte! : sunny  poznato? :D

nova stvar je u vezi dotične - da je ONA odlučila da više s nama neće ići okolo :lol: dobra fora, opet je sebe stavila u prvi plan, napravila se žrtvom i povećala time u svojim očima svoju vrijednost - ako ju to veseli, dobro, po meni bi bilo zdravije pojaviti se, priznati da je ponašanje bilo neprimjereno, ispričati se i idemo dalje, no u njenim očima su svi drugi krivi, idioti ovakvi onakvi... isprika, kaj je to??

jučer sam si oca izšokirala affraid  :lol: jer on njoj između ostalog govori za javljanje za poslove da šalje molbe svagdje okolo (jer ona čeka 2-3 ljudi da joj nađu posao prek veze) - kako ja to radim jel... - i njezina je izjava bila da sve to košta, domovnica i sl.... confused  i ja mu velim ''košta?'' - ok, vidi koliko košta - i odem na e-građane, poklikam i u minuti dobijem besplatno domovnicu  - i on 'wtf?!' i da joj mora to reći!

da skratim - već sam ja njoj rekla za to da prek e-građana može dobiti besplatno sve potrebne papire za natječaje.. i ona meni da se ona na to neće prijaviti jer je njena neka frendica prijavljena na e-građane i da su ne znam kako skužili da nije cijepila pse i sjeli joj na vrat zbog toga!

kako se vama čini ova izjava? trebam li uopće pitati? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 19 Jan - 17:49

Sa glupim ljudima ne vrijedi raspravljati,nadam se da si toga svjesna....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 19 Jan - 19:32

Moxy wrote:Sa glupim ljudima ne vrijedi raspravljati,nadam se da si toga svjesna....

Da, ali mi je žao kaj mi otac toga nije svjestan i boli mene briga za nju, ali on će jednog dana lupati glavom o zid...

I ne volim kad u moj prostor dolaze tako negativni ljudi, prije mi je bilo drago, nek se čovjek zabavlja, ali prošle godine mi se totalno zamjerila sa tim izdrkavanjem na sve i svakog pa i na njega i ovo za Badnjak je bila kap koja je prelila čašu i želim ju što dalje...

Kad sam psa uspavala i čekala urnu, rekla sam da ne želim da mi fotka urnu u stanu jer su mi to scary shit stvari i totalno je neprimjereno, što mislite, jel poslušala?? Nisam bila prisutna jer je bila za vikend, ali mi je otac ispričao i umjesto da ju u tome zaustavi.. on valjda nije ni skužio kad je ona to napravila

Ma bolesno.... kao da se bavim dječjim poslima, a imam pametnijih stvari u životu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 19 Jan - 22:39

uzeo danas dezodorans za cipele da obuca laske dise :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 20 Jan - 8:39

elysium wrote:
Moxy wrote:Sa glupim ljudima ne vrijedi raspravljati,nadam se da si toga svjesna....

Da, ali mi je žao kaj mi otac toga nije svjestan i boli mene briga za nju, ali on će jednog dana lupati glavom o zid...

I ne volim kad u moj prostor dolaze tako negativni ljudi, prije mi je bilo drago, nek se čovjek zabavlja, ali prošle godine mi se totalno zamjerila sa tim izdrkavanjem na sve i svakog pa i na njega i ovo za Badnjak je bila kap koja je prelila čašu i želim ju što dalje...

Kad sam psa uspavala i čekala urnu, rekla sam da ne želim da mi fotka urnu u stanu jer su mi to scary shit stvari i totalno je neprimjereno, što mislite, jel poslušala?? Nisam bila prisutna jer je bila za vikend, ali mi je otac ispričao i umjesto da ju u tome zaustavi.. on valjda nije ni skužio kad je ona to napravila

Ma bolesno.... kao da se bavim dječjim poslima, a imam pametnijih stvari u životu
:bash  to nije uredu!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 20 Jan - 8:39

Od nje naravno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum