ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 25/3/2019, 19:20

medication wrote:Slazem se s tim s jedne strane, ali opet, kad si mladi onda uglavnom imas ucenje kao glavnu obavezu. Kasnije,, uz neki ozbiljniji posao, nakon radnog vremena pada koncentracija i razina energije.

Haha onda je ovo sto mi radimo skroz pogresno

Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 25/3/2019, 19:21

JimmieJohnsoon wrote:danas u kupovini u ducanu otkrio novi mocni keks marke ximl...odusevljen sam, osjecam se poput
kristofera kolumba kad je pravio korake u novom svjetu :)

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 24g65ir


Ximl mi je favorit vec dugo
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/3/2019, 21:10

Imagine Breaker wrote:
fridrih_niche wrote:
Imagine Breaker wrote:Dobro , švabe su čudan narod,ali prave odlične aute


Btw nakon 5 godina sam ponovno poceo ozbiljnije uciti 

Kognitivne sposobnosti su mi zakrzljale,stvarno je istina da je peak za ucenje 24-25 godina ,dalje samo stagnacija i pad

Ma peak je i prije...
A nakon 30-e ide teški ponor...
:D


Ala nisu se svi bas drogirali u mladosti ^^

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/3/2019, 21:11

Imagine Breaker wrote:
JimmieJohnsoon wrote:danas u kupovini u ducanu otkrio novi mocni keks marke ximl...odusevljen sam, osjecam se poput
kristofera kolumba kad je pravio korake u novom svjetu :)

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 24g65ir


Ximl mi je favorit vec dugo

Meni je sraM hit odavno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 25/3/2019, 21:16

Ne konzumiram Sramove i Ximije trenutno. Prosla me i kriza za slatkim. Ne mogu vjerovat da se ja drzim prehrane bez slatkisa.

Bila na vjezbama, super je bilo ve eras. Cijeli dan mi je bio divan
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/3/2019, 09:27

JimmieJohnsoon wrote:danas u kupovini u ducanu otkrio novi mocni keks marke ximl...odusevljen sam, osjecam se poput
kristofera kolumba kad je pravio korake u novom svjetu :)

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 24g65ir

najjačisi!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/3/2019, 12:32


i ja sam sad upisao jedan studijski program, i stvarno sam podvukao crtu da nisam za neko preveliko komplicirano studiranje više..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 26/3/2019, 17:07

Ja pokusavam uciti za posao, proci neke pravilnike i zakone da budem spremna prije nego se vratim, al ona me budi po noci i jednostavno sam umorna. Nekako cu se morat dogovorit s majkom da ke dode pricuvaf par dana po par sati bar, otic u knjiznicu kraj kuce i proc to sto sam zacrtala...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 08:09

Ja sam sretna da imam jos 2 dana kursa,puno ucim i to me bas umara,ali,najbolja sam u grupi i ima nade za me!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 09:22

Ja sam zapea sa svojim tečajem, izgubija san elan...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 11:16

Što?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 12:08

Zvati cu popodne za 1 stan pa otidem sa bratom pogledati.
45 kvadrata, 99 000€...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 27/3/2019, 13:04

Evo cekam i ja agenticu da se javi za jedan. Odlican je raspored, suncan i svjetao. Nije moj omiljeni kvart, ali sve ovisi o poziciji.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 27/3/2019, 13:05

Dosta novaca ua 45 kv. Je li novogradnja?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 13:39

Sagradeno pred jedno 8 godina.


Gledala sam jos jedan jutros 30 kvadrata 55 000€. Pise starija novogradnja. Medutim ne bih bas stanove sagradene ranih devedesetih nazvala starijom novogradnjom.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 13:42

Ti agenti za nekretnine su specificne osobe.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 13:53

Samo u taj od 55 000 moras jos ulozit jer je renovacija nuzna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 27/3/2019, 16:28

Cek, u kojem si ti gradu?


E da, to se smatra starijom novogradnjom po nekim kriterijima. I uvijek bi radije uzela stan koji je prosao 10-ak godina djecjih bolesti.


Agenti su meni osobno profesionalno najcudniji likovi koje sam srela. Ima ih ok, ali uglavnom au neozbiljni, o nekretnini ne znaju nista, pisu oglase s pogresnim podacima i stanove slikaju krumpirom. Ko da pstoji tecaj unutar njihove branse "kako sto losije i neprofesionalnije napraviti sto manje mutnih fotografija nereda i kanti po stanovi.a za prodaju".
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 27/3/2019, 16:35

Nekidan smo gledali jedan u kojem je lik napravio nelegalan balkon. Taj kat u zgradi i kat iznad nemaju balkone, al on je to jako pozelio, a kad nesto jako zelis, onda i ostvaris i ta-da, balkon!
Svugdje ne oglasen kao stan sa lodjom.
Ako zanemarimo ilegalnost istoga, lodja je natkrivena i ili zatvorena, balkon je nenatkriven.
I naravno, stan se prodaje kod 5 agencija, svugdje s krivom kvadraturom. 4 su kvadraturu balkona ukljucije u ukupnu k adraturu. Dakle, po nekoj logici bi trebao platiti cca 12000 eura za neciji ilegalni isprdak od kojeg em netko moze poginut, em zgrada vjerojatno ne moze dobiti sredstva iz eu fondova za energetsku obnovu dok se to ne sredi. Strava.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 20:54

Samo na Balkanu!
:D
Šta sve ljudima neće past na pamet...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/3/2019, 20:55

Moxy wrote:Što?
Tečaj za tur. vodica...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum