ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by prckov 21/1/2019, 13:27

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da indexovci su glupi u kontekstu što se dio novinara zalaže za "kažnjavanje govora mržnje i lažnih vijesti" neshvaćajući da će oni biti vjerojatno prve žrtve

neće oni nikad bit žrtve oni su dio režima i ko to ne kuži je u kurcu

kog boli kurac što oni pišu o korupciji, mogu pisat šta hoće

ionako se dokumenti o korupciji u javnost plasiraju ciljano kad režim hoće uklonit nekog nepoćudnog

a da don anemio sred trga bana jelačića siluje dječaka od 12 godina to bi se nekako opravdalo ili zataškalo
:tu

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by Guest 21/1/2019, 13:31

veber wrote:jel to ono kaj počinje s 112? ili 192. ili 168?

sve se da pratiti. pa tako i dark web. s obzirom da samo neki put ilegalno skinem neki film, libo me racku. da se baš bavim ilegalom spajao bi se u lokalnoj birtiji, a nakon toga bi bacio mob.

deep web nemožeš pratiti nikakvim alatima. točka. nema diskusije. da možeš pratiti, deep web ne bi postojao.

192.168.1.1 je ip adresa tvog routera. username: admin password: admin. ako imaš router od internet provajdera onda the steps to access account information may vary slightly depending upon your device type and software version or internet provider settings.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by marcellus 21/1/2019, 13:32

AssadNaPodmornici wrote:
ta lova nije ukradena od mene, ionako bi uhljebi porkurvali, potrošili na auta, itd. ja isto gledam platiti državi što manje poreza, ..

ta lova je naravno ukradena od tebe jer ćeš ti platit ono što matija nije.

porezna evazija je jedno i legalna je, utaja je drugo i nije legalna.

_________________
Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by veber 21/1/2019, 13:38

Gnječ wrote:
veber wrote:jel to ono kaj počinje s 112? ili 192. ili 168?

sve se da pratiti. pa tako i dark web. s obzirom da samo neki put ilegalno skinem neki film, libo me racku. da se baš bavim ilegalom spajao bi se u lokalnoj birtiji, a nakon toga bi bacio mob.

deep web nemožeš pratiti nikakvim alatima. točka. nema diskusije. da možeš pratiti, deep web ne bi postojao.

192.168.1.1 je ip adresa tvog routera. username: admin password: admin. ako imaš router od internet provajdera onda the steps to access account information may vary slightly depending upon your device type and software version or internet provider settings.
ja se spajam na router od susjeda, brzina mi nije bita.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by veber 21/1/2019, 13:39

i meni je zadnja znamenka 2

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by Guest 21/1/2019, 13:46

veber wrote:i meni je zadnja znamenka 2

nema veze nekima je 5 itd. stvar je da ako znaš password wifi mreže pa username i password routera možeš nekome upast u router i preko routera drito u pc laptop i mob ako su tog momenta spojeni i uključeni tj. rade i napraviti dar-mar samo tako. naći ćeš me znaš kada? nikada a ni onda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by AssadNaPodmornici 21/1/2019, 14:43

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ta lova nije ukradena od mene, ionako bi uhljebi porkurvali, potrošili na auta, itd. ja isto gledam platiti državi što manje poreza, ..

ta lova je naravno ukradena od tebe jer ćeš ti platit ono što matija nije.

porezna evazija je jedno i legalna je, utaja je drugo i nije legalna.
ja neću platiti to. 80% RH građana sisa proračun, 20% uplaćuje. M.Babić sa 20milijuna kn do sada uplaćenih kuna u proračun, spada u red 1% ljudi koji su najviše platili. Moj faks je država platila 200 000kn ,ja toliko love nisam vratio sigurno  :tu

mislim boli me kurac, kada za mjesto EU fondove, ja koji imam kolegije iz EU fondova država mene ne želi zaposliti, iako je u moje školovanje i školovala me za izvlačiti lovu iz EU fondova uložila stotine tisuća kuna,  sve jedno me ne želi zaposliti,jer neman iskaznicu HDZa a zapošljava vjeroučiteljicu pa se čudi zašto nismo ništa povukli. samo rokaj, M.Babić i index.hr su krivi za sve
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by Guest 21/1/2019, 14:49

Gnječ wrote:
veber wrote:i meni je zadnja znamenka 2

nema veze nekima je 5 itd. stvar je da ako znaš password wifi mreže pa username i password routera možeš nekome upast u router i preko routera  drito u pc laptop i mob ako su tog momenta spojeni i uključeni tj. rade i napraviti dar-mar samo tako. naći ćeš me znaš kada? nikada a ni onda.
Kod D-Link routera,difoltni password i juzer su ADMIN ADMIN..E,kad je bilo neko sranje,samo sam napravio bosanski reset,sacekao 10 sekundi i ponovno unosijo podatke,naravno lozinu i juzernejm izberes po zelji..

E sad,ako imas router,za koji nemas router password i reset ne vrace industrijske postavke,KAKO uci u taj router?
ako nije preslozeno pitanje..

evoga...

https://www.alibaba.com/product-detail/Ubee-EVW3226-Wireless-and-VoIP-Cable_50039429663.html?spm=a2700.7724857.normalList.43.49f02220lK1bWI
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by Guest 21/1/2019, 14:56

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:i meni je zadnja znamenka 2

nema veze nekima je 5 itd. stvar je da ako znaš password wifi mreže pa username i password routera možeš nekome upast u router i preko routera  drito u pc laptop i mob ako su tog momenta spojeni i uključeni tj. rade i napraviti dar-mar samo tako. naći ćeš me znaš kada? nikada a ni onda.
Kod D-Link routera,difoltni password i juzer su ADMIN ADMIN..E,kad je bilo neko sranje,samo sam napravio bosanski reset,sacekao 10 sekundi i ponovno unosijo podatke,naravno lozinu i juzernejm izberes po zelji..

E sad,ako imas router,za koji nemas router password i reset ne vrace industrijske postavke,KAKO uci u taj router?
ako nije preslozeno pitanje..

evoga...

https://www.alibaba.com/product-detail/Ubee-EVW3226-Wireless-and-VoIP-Cable_50039429663.html?spm=a2700.7724857.normalList.43.49f02220lK1bWI


solved..admin admin..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu - Page 4 Empty Re: Porezna uprava može zabraniti bilo koju web stranicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum