ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by vuksadinare 21/1/2019, 09:00

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
frka wrote:Sve je to banda koja se napljackala busajuci se  'rvatska pleca..Znam  osobno ljude iz okruzenja onog krivoustog ali nije ovo mjesto za tako nesto.
No da vidimo sto jedan posteni Hrvat veli o CASH_u ::))

https://www.youtube.com/watch?v=mnZYRDNde0w
znaci tko kritizira ili ima negativno misljenje o gotovini je posten?..evo jedne izreke kolu je rekao clint estwood..'misljenje je kao supak svatko ga ima i svatko misli da njegovo manje smrdi'

Cigo je muška Sora na forumu. Moraš imati u vidu tu činjenicu prije nego uđeš u neku ambiciozniju raspravu sa tom budalom.
pa ka'k moze napsiati takvu budalastinu..onaj tko kritizira gotovinu posten je...dakle on je posten a svi koji postuju na bilo koji nacin gotovinu su budale i neposteni

Kako Sora može pisati budalaštine koje posve uobičajeno piše?
Mislim, jebote, i ti si postavljaš svakakva pitanja.
ma nije to..nego di takvi dibiduzi izranjaju...i pronalaze ih...soru sam valjda stotinu puta isamarao argumentima i dokazima..ali ko ej tele tele je..i gore od teleta

vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by Eroo 21/1/2019, 09:34

frka wrote:Sve je to banda koja se napljackala busajuci se  'rvatska pleca..Znam  osobno ljude iz okruzenja onog krivoustog ali nije ovo mjesto za tako nesto.
No da vidimo sto jedan posteni Hrvat veli o CASH_u ::))

https://www.youtube.com/watch?v=mnZYRDNde0w
Imate se vi pravo ljutit. I ja bi se na vašem mjestu.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by Guest 21/1/2019, 10:32

vuksadinare wrote:
ma nije to..nego di takvi dibiduzi izranjaju...i pronalaze ih...

Na forumima, gdje bi drugdje?
Posebno na ovom koji je vrh vrhova po takvim dibidusima koji se ovdje osjećaju kao doma.
Na normalnima se doduše glupost ne kažnjava, ali za prostačenje se ipak dobivaju banovi uključujući tu i one trajne. Ovdje praktički svaka budala piše što hoće i (uglavnom) nikom ništa.
Odličan primjer negativne selekcije kadrova ili u ovom slučaju aktivnih forumaša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by Sora 21/1/2019, 14:48

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
ma nije to..nego di takvi dibiduzi izranjaju...i pronalaze ih...

Na forumima, gdje bi drugdje?
Posebno na ovom koji je vrh vrhova po takvim dibidusima koji se ovdje osjećaju kao doma.
Na normalnima se doduše glupost ne kažnjava, ali za prostačenje se ipak dobivaju banovi uključujući tu i one trajne. Ovdje praktički svaka budala piše što hoće i (uglavnom) nikom ništa.
Odličan primjer negativne selekcije kadrova ili u ovom slučaju aktivnih forumaša.
A sta sa SLOBODOM  govora ? 
Neces valjda reci da se nakon svih prijašnjih totalitarizama u kojima smo zivjeli nelose , opet vracamo na 
Ograničenja i dozvole sto smijemo pisati 
sunny
Forum , ovaj ovdje , je ok. 
Uvrijede mr i ja uvrijedim druge , i mirna Bosna. 
Ali se neka nit price odvija slobodno 
I to je u redu. 
Zivio ovaj  forum na ex !

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by Guest 22/1/2019, 23:25

S.S.napisao:
"pa ka'k moze napsiati takvu budalastinu..onaj tko kritizira gotovinu posten je...dakle on je posten a svi koji postuju na bilo koji nacin gotovinu su budale i neposteni"


Ne moraju biti neposteni ,mogu biti glupi ili pokvareni kao ti.Zasto?Pa zar ja moram objasnjavati nekoj odrasloj osobi da kriminal i korupcija bilo koje vrste unistava temelje svake drustvene zajednice.Podrazumijeva se valjda da su kriminalci bilo koje vrste a posebno oni koji su odlazili u Legiju stranaca smece svakog normalnog drustva koje je izgradjeno na postivanju zakona.Jedan takav (Ovdje je slucajno Gotovina kao primjer) pa da mi je rodjeni brat radi vecu stetu drustvu nego bilo koji neprijatelj te iste drustvene zajednice.U tome i jeste jedan od temeljnih problema svih bivsih YU banana drzavica.E sad ja trebam educirati neku budalu koja ne shvaca da je velicanje takvih "vrijednosti" rak rana za Hrvatsku i ne samo za nju.Zakon se mora donositi konsenzusom a izvrsna vlast ga mora provoditi bez uplitanja bilo koga.Hrvatska je nastala na kriminalnim idejama ,otimacini,plemenskom ponasanju,lazima.Pa kretencino jedna glupa zato mladost i odlazi jer nisu kriminalci i lopovi kao mozda ti (da nisi ,logicno bi bilo da ih ne branis).Zasto vi ovdje ne velicate neke skolovane hrvate koji su doprinijeli i doprinose razvoju normalnoga i civiliziranoga drustva.Od kada vas citam vi se kurcite sa lopovima i kriminalcima.Ja nikada to ne radim,naprotiv osudjujem ih bez obzira ciji su.jer.Takve "vrijednosti" koje vi cijenite meni su porazavajuce za mozak jednoga normalnoga ljudskoga bica.Sve drustvene zajednice u povijesti su propadale upravo zbog onoga sto vi branite i smatrate kao nesto sto je nedodirljivo.Valjda onaj koji je ubio ,oteo,opljackao,onaj koji je uz pomoc zakona jacega dosao do nekih materijalnih dobara treba da bude u zatvoru iza resetaka pa bio on sam Isus koji je uskrsnuo sa neba.Idete u crkvu,molite se Bogu a cim izadjete iz nje odma smisljate kako bi nekoga zajebali i ukrali,prevarili.Pa cijela vam je drzava na takvim temeljima zato i nema buducnost.Ne radujem se jer mi je zao postenih ljudi u toj jebenoj mentalnoj vukojebini,zao mi je sto kriminalci koji su zapoceli rat i gurnuli sirotinji puske u ruke uzivaj u plodovima svoje pokvarenosti.Zao mi je svakog covjeka koji je nevin izgubio zivot bez obzira na vjeru i naciju.Iskreno,radujem se onome danu kada cete se potuci izmedju sebe kao hijene nad lesinom valjda ce nakon toga postene ovce moci zivjeti svatko na svojoj livadi.Mene boli kurac ja sam na vrijeme vidio kamo to sve vodi ,otisao i gle cuda, nemam nista materijalno,zivim od socijale,nemam auto,nemam TV, nemam internet,a kada mi treba odem do knjiznice,sretan ko tica u slobodnom let.Jebaji ga ,nije vazno koliko imas nego je vazno sa koliko si zadovoljan.Ja gdjegod zasviram u tamburu love dovoljno za kruv,buteljicu vina,i kilo janka.Kuzis..pravi cigo fakat si jedino to pogodio:)))I da.nisam pametan kao ti ali nisam ni glup ko ti,pa izaberi sto ti odgovara,meni svejedno::)))
E da onom Legiji iz Srbije je sredio putovnicu pa se taj krimos jedno vrijeme krio u Cro.Googlaj ima toga za jednu knjigu,ali znam da neces jer zelis zivjeti u svijetu iracionalnih zabluda zato jer ti ?vam je lakse..tipicno za .rvate..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by vuksadinare 23/1/2019, 05:08

frka wrote:S.S.napisao:
"pa ka'k moze napsiati takvu budalastinu..onaj tko kritizira gotovinu posten je...dakle on je posten a svi koji postuju na bilo koji nacin gotovinu su budale i neposteni"


Ne moraju biti neposteni ,mogu biti glupi ili pokvareni kao ti.Zasto?Pa zar ja moram objasnjavati nekoj odrasloj osobi da kriminal i korupcija bilo koje vrste unistava temelje svake drustvene zajednice.Podrazumijeva se valjda da su kriminalci bilo koje vrste a posebno oni koji su odlazili u Legiju stranaca smece svakog normalnog drustva koje je izgradjeno na postivanju zakona.Jedan takav (Ovdje je slucajno Gotovina kao primjer) pa da mi je rodjeni brat radi vecu stetu drustvu nego bilo koji neprijatelj te iste drustvene zajednice.U tome i jeste jedan od temeljnih problema svih bivsih YU banana drzavica.E sad ja trebam educirati neku budalu koja ne shvaca da je velicanje takvih "vrijednosti" rak rana za Hrvatsku i ne samo za nju.Zakon se mora donositi konsenzusom a izvrsna vlast ga mora provoditi bez uplitanja bilo koga.Hrvatska je nastala na kriminalnim idejama ,otimacini,plemenskom ponasanju,lazima.Pa kretencino jedna glupa zato mladost i odlazi jer nisu kriminalci i lopovi kao mozda ti (da nisi ,logicno bi bilo da ih ne branis).Zasto vi ovdje ne velicate neke skolovane hrvate koji su doprinijeli i doprinose razvoju normalnoga i civiliziranoga drustva.Od kada vas citam vi se kurcite sa lopovima i kriminalcima.Ja nikada to ne radim,naprotiv osudjujem ih bez obzira ciji su.jer.Takve "vrijednosti" koje vi cijenite meni su porazavajuce za mozak jednoga normalnoga ljudskoga bica.Sve drustvene zajednice u povijesti su propadale upravo zbog onoga sto vi branite i smatrate kao nesto sto je nedodirljivo.Valjda onaj koji je ubio ,oteo,opljackao,onaj koji je uz pomoc zakona jacega dosao do nekih materijalnih dobara treba da bude u zatvoru iza resetaka pa bio on sam Isus koji je uskrsnuo sa neba.Idete u crkvu,molite se Bogu a cim izadjete iz nje odma smisljate kako bi nekoga zajebali i ukrali,prevarili.Pa cijela vam je drzava na takvim temeljima zato i nema buducnost.Ne radujem se jer mi je zao postenih ljudi u toj jebenoj mentalnoj vukojebini,zao mi je sto kriminalci koji su zapoceli rat i gurnuli sirotinji puske u ruke uzivaj u plodovima svoje pokvarenosti.Zao mi je svakog covjeka koji je nevin izgubio zivot bez obzira na vjeru i naciju.Iskreno,radujem se onome danu kada cete se potuci izmedju sebe kao hijene nad lesinom valjda ce nakon toga postene ovce moci zivjeti svatko na svojoj livadi.Mene boli kurac ja sam na vrijeme vidio kamo to sve vodi ,otisao i gle cuda, nemam nista materijalno,zivim od socijale,nemam auto,nemam TV, nemam internet,a kada mi treba odem do knjiznice,sretan ko tica u slobodnom let.Jebaji ga ,nije vazno koliko imas nego je vazno sa koliko si zadovoljan.Ja gdjegod zasviram u tamburu love dovoljno za kruv,buteljicu vina,i kilo janka.Kuzis..pravi cigo fakat si jedino to pogodio:)))I da.nisam pametan kao ti ali nisam ni glup ko ti,pa izaberi sto ti odgovara,meni svejedno::)))
E da onom Legiji iz Srbije je sredio putovnicu pa se taj krimos jedno vrijeme krio u Cro.Googlaj ima toga za jednu knjigu,ali znam da neces jer zelis zivjeti u svijetu iracionalnih zabluda zato jer ti ?vam je lakse..tipicno za .rvate..
Kad ne postignes nist u zivotu..jer si lijen najlakse se vaditi na ono 'ja nemam ni's jer zelim biti slobodan'...izgovor luzera  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by Guest 23/1/2019, 08:44

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
ma nije to..nego di takvi dibiduzi izranjaju...i pronalaze ih...

Na forumima, gdje bi drugdje?
Posebno na ovom koji je vrh vrhova po takvim dibidusima koji se ovdje osjećaju kao doma.
Na normalnima se doduše glupost ne kažnjava, ali za prostačenje se ipak dobivaju banovi uključujući tu i one trajne. Ovdje praktički svaka budala piše što hoće i (uglavnom) nikom ništa.
Odličan primjer negativne selekcije kadrova ili u ovom slučaju aktivnih forumaša.
A sta sa SLOBODOM  govora ? 
Neces valjda reci da se nakon svih prijašnjih totalitarizama u kojima smo zivjeli nelose , opet vracamo na 
Ograničenja i dozvole sto smijemo pisati 

sunny
Forum , ovaj ovdje , je ok. 

Naravno.
Sloboda po definiciji podrazumjeva i odgovornost i nije postojalo, ne postoji i nikada neće postojati nijedno ljudsko društvo u kojem je sloboda bila, jeste i biti će apsolutna.
Svima normalnima je jasno da ta ograničenja nikada neće otići na razinu kakva je postojala u represivnim režimima, fašističkim i komunističkim.
Ti si duša ovog foruma, nebitno što ga je kic uredio na svoju sliku i priliku, pa ti se zato ovaj forum i sviđa.
Ti bi na svakom iole normalnom i civiliziranom forumu bila banirana za dan ili dva pisanja na istom i to trajno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by kaya 23/1/2019, 09:01

Eroo wrote:
kaya wrote:A jel, evo i mi cemo sada onda..
Taj jos misli da neprikosoveni  autoritet u hrvata
Nekad  bilo sad se spominjalo..
Kajo, imam blagi osjećaj da si nanovo zaljubljena, ili se družiš s pogrešnim ljudima. :)
Ovo ti pricaju u njegovom mjestu, pa sad .. ti vidi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by kaya 23/1/2019, 09:10

Anti je rat brat a zatvor put do bogatstva.
U zatvoru je zavrsio bezveze, kao posljednji pokusaj europe da malo izjednaci krivnju i utjesi srbe za kosovo i oluju preko nasih leda. On je zapovjedao akcijom vracanja  teritorija , za zbjeg je krivo njihovo lokalno rukovodstvo linta, martic i takvi.
No amerikanci su rekli - a a nece moci. Tako im je taj posljednji pokusaj prekrajanja povijesti propao. 
Nakon toga sljedi njegov financijski uzlet.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by vuksadinare 23/1/2019, 09:23

kaya wrote:Anti je rat brat a zatvor put do bogatstva.
U zatvoru je zavrsio bezveze, kao posljednji pokusaj europe da malo izjednaci krivnju i utjesi srbe za kosovo i oluju preko nasih leda. On je zapovjedao akcijom vracanja  teritorija , za zbjeg je krivo njihovo lokalno rukovodstvo linta, martic i takvi.
No amerikanci su rekli - a a nece moci. Tako im je taj posljednji pokusaj prekrajanja povijesti propao. 
Nakon toga sljedi njegov financijski uzlet.
gotovini su financijski poguranac za uzgoj tuna dali milanovic i kotromanovic tj zokijeva vlada...razlog?..ima ih vise..pridobijanje gotovine na svoju stranu...poentiranje na slucaju gotovina..i treci razlog da ag drze dalej od politike jer nisu bili sigurni da li je ante bas uz zokija bez obzira sto mu je ovaj dao financijski injekciju za biznis...a ne bi ga voljeli vidjeti ni uz hdz..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by kaya 23/1/2019, 09:38

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Anti je rat brat a zatvor put do bogatstva.
U zatvoru je zavrsio bezveze, kao posljednji pokusaj europe da malo izjednaci krivnju i utjesi srbe za kosovo i oluju preko nasih leda. On je zapovjedao akcijom vracanja  teritorija , za zbjeg je krivo njihovo lokalno rukovodstvo linta, martic i takvi.
No amerikanci su rekli - a a nece moci. Tako im je taj posljednji pokusaj prekrajanja povijesti propao. 
Nakon toga sljedi njegov financijski uzlet.
gotovini su financijski poguranac za uzgoj tuna dali milanovic i kotromanovic tj zokijeva vlada...l
Pa nebitno koji su mu dali , dali su mu. 
Od cega je gradio velebnu vilu dok je bio u zatvoru ?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by vuksadinare 23/1/2019, 09:41

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:Anti je rat brat a zatvor put do bogatstva.
U zatvoru je zavrsio bezveze, kao posljednji pokusaj europe da malo izjednaci krivnju i utjesi srbe za kosovo i oluju preko nasih leda. On je zapovjedao akcijom vracanja  teritorija , za zbjeg je krivo njihovo lokalno rukovodstvo linta, martic i takvi.
No amerikanci su rekli - a a nece moci. Tako im je taj posljednji pokusaj prekrajanja povijesti propao. 
Nakon toga sljedi njegov financijski uzlet.
gotovini su financijski poguranac za uzgoj tuna dali milanovic i kotromanovic tj zokijeva vlada...l
Pa nebitno koji su mu dali , dali su mu. 
Od cega je gradio velebnu vilu dok je bio u zatvoru ?
..pa nije bas bio sirocek i prije nego sto jedosao u hravtsku '91...prica se da ej imao usteđevinu koja se mogla mjeriti i u milijunskom iznosu...pa nije bio zabadav u legiji stranaca.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica - Page 2 Empty Re: Ante Gotovina podrzao i stao iza Krsticevica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum