ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž" - Page 2 Empty Re: Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Post by epikur37 19/1/2019, 13:51

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Ljudima je sad malo jasnije da nam je Dodik saveznik. A jutarnji danas kmeci li kmeci.....
Ne , opet pretpostavka...to je inače i problem s vama koji ste iz Bosne : Vi mislite da oni misle to šta vi mislite

Pitaj mene šta oni misle pa ću ti reč

Odgovor je :' Ne
Pa ja ne mislim da oni tako misle , ja sam tu da ih približim našem mišljenju....i tebe!

Bome i hoću.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž" - Page 2 Empty Re: Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Post by RayMabus 19/1/2019, 14:13

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Ljudima je sad malo jasnije da nam je Dodik saveznik. A jutarnji danas kmeci li kmeci.....
Ne , opet pretpostavka...to je inače i problem s vama koji ste iz Bosne : Vi mislite da oni misle to šta vi mislite

Pitaj mene šta oni misle pa ću ti reč

Odgovor je :' Ne
Pa ja ne mislim da oni tako misle , ja sam tu da ih približim našem mišljenju....i tebe!

Bome i hoću.
Pa valjda bi onda prvo morao znati šta ja mislim

Prvo : Hrvata iz Hrvatske boli kurac za Dodika i tko će s kim tamo u savez dok se god nedira HR

Jel misliš.stvarno da me ima smisla uvjeravati u to ili je to očito gubljenje vremena ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž" - Page 2 Empty Re: Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Post by Eroo 19/1/2019, 14:32

Čujem da se Sejdu očekuje na peglanje u U2.
Možda čujemo čiji metak u nozi nosi.
Neki kažu od HVO i da mu je jedino to od hrvatskog šta nosi u sebi. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74941
2016-07-22


Back to top Go down

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž" - Page 2 Empty Re: Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Post by dijagram 19/1/2019, 18:19

Ovdje sam to napisao davno.
Naravno da smo se borili protiv islamskih fanatika, danas poznatog kao ISIL.
No mnogima to onda ,a niti danas nije jasno.
Zna se i kojima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž" - Page 2 Empty Re: Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Post by Hektorović 19/1/2019, 18:59

abraham wrote:
Jebem ti latinsku fotomontazu ili kako vec....

Muderris Nezim Halilović u Konjicu... 4. lahka muslimanska brigada... danas jedan od utjecajnijih likova u IZ BiH...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž" - Page 2 Empty Re: Tribina u Zadru - Karamatić: "HVO se borio protiv ISIL-a"; Knezović: "Mediji u Zagrebu peglaju Komšićev imidž"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum