ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by veber 19/1/2019, 23:03

dzango wrote: Ja ne bih ni ulazio u vodu, za svaki slučaj. A kamoli se peo na tvoj čamac.
ma čolna je super, a i crnce nabavim ako baš inzistiraš.

mene više crnkinje privlače, ali nismo svi isti, znači sedam nigera za svaki dan u tjednu? ili cijeli tjedan zemeš u jednom danu?

sam si si kriv :P

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by veber 19/1/2019, 23:05

dzango wrote:
veber wrote:
dzango wrote:
veber wrote:
Rabarbara wrote:
Jesmo. 

Nema smisla tražiti drugu kad će biti nestabilna kao i ona koju već imaš. Onda bolje biti s vagom koga već dobro poznaješ :)
ma ima i to smisla, ali novo rabljeno je bolje od staro rabljeno :D
Uvek su draža tri boda u gostima.
ma može i nerješeno u gostima.
3:3?
ma i 1:1 je super
eto ti malo ciganske glazbe
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by dzango 19/1/2019, 23:13

veber wrote:
dzango wrote: Ja ne bih ni ulazio u vodu, za svaki slučaj. A kamoli se peo na tvoj čamac.
ma čolna je super, a i crnce nabavim ako baš inzistiraš.

mene više crnkinje privlače, ali nismo svi isti, znači sedam nigera za svaki dan u tjednu? ili cijeli tjedan zemeš u jednom danu?

sam si si kriv :P
Ja ću da čuvam kafanu na obali a ti vozaj u čamcu ove u menopauzi. Kada završite sa romantikom, vidimo se. Kao Bosanac na grupnjaku, dajte ljudi da se organizujemo, mene već treći put jebu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by veber 19/1/2019, 23:14

:D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by T. 20/1/2019, 00:09

Letva kaže, wifi dejstvuje i u burence za lepotu...
5g...

_________________
Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by Yehudim 20/1/2019, 03:10

veber wrote:
Noor wrote:
Rabarbara wrote:
Noor wrote:
veber wrote:
onda se moraš strpit, još mi fali 51a do sto.
hehe, a veliš dijete 91. :D
Pa tako se ponaša i sad.
to je drugo, al godine su ga itak vzele  :D
jebga. dođe to s vremenom, ali dojdi da ti nekaj šapnem.


 Ma odjebi to..........moreš ti i bolje

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo - Page 13 Empty Re: Dalic Krsticevicu i generalima:Vi ste mi pripremili igrace za Svjetsko prvenstvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum