ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibrica Jusić na udaru čaršije

Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by Hektorović 17/1/2019, 10:30

I Ibrica Jusić dočekao ratnog zločinca Valentina Ćorića: Spasio mi je glavu u Mostaru
Ibrica Jusić na udaru čaršije B_190117023
Screenshot/Youtube

Među onima koji su jučer na zagrebačkom aerodromu dočekali ratnog zločinca Valentina Ćorića, bivšeg visokog dužnosnika tzv. Herceg-Bosne, koji je nakon dvije trećine odslužene kazne pušten na slobodu, bio je i hrvatski kantautor bh. porijekla Ibrica Jusić.
Upitan kako komentira sam proces koji je vođen protiv Ćorića rekao je da "neće politiku u svoju butigu", ali smatra da su nas "prodali mangupi", prenosi Večernji list.

Jusić je rekao kako ga je Valentin Ćorić spasio kada je u Mostaru "skoro izgubio glavu", što je i jedan od dodatnih razloga zašto je došao na doček. 

Haški sud osudio je na ukupno 111 godina zatvora šestoricu bivših funkcionera tzv. Herceg-Bosne zbog zločina počinjenih nad Bošnjacima 1993. i 1994. godine. 

Krivim su proglašeni najviši dužnosnici ove tvorevine i to premijer Jadranko Prlić, ministar odbrane Bruno Stojić, načelnici Glavnog štaba HVO-a general Slobodan Praljak i Milivoj Petković te zapovjednik Vojne policije HVO-a Valentin Ćorić i voditelj Kancelarije za zarobljeničke centre Berislav Pušić.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by T. 17/1/2019, 10:53

Jusić u jednom intervjuu navodi da su mu korijeni u hercegovini, a ne u bih, dakle jasno je zašto je dočekao svog zemljaka, s kojim je uzgred prijatelj 40 godina...

_________________
Ibrica Jusić na udaru čaršije Unname11
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by newuser 17/1/2019, 10:54

Evo sad i Ibrica nevalja...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by T. 17/1/2019, 11:01

komentari na članak...

fini neki ljudi, ti tzv. bošnjaci... B-)

_________________
Ibrica Jusić na udaru čaršije Unname11
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by T. 17/1/2019, 11:14

mirsadgluhovic prije 11 minuta
Sigurno je da su HDZ-ovci bili spremni platiti ovakvog nekog mizerasa kao nekog eksponiranog umjetnika da prevare bosnjacke zrtve i predstave zlocinca kao dobrocinitelja. Koliko su ti platili Ibrice.

vlado113 prije 16 minuta
nisko, niže, ibrica jusić

sara1 prije 18 minuta 
Pa sta je cudno za Gacanina.... Svi znamo da je gacko tj Fazlagica kula zadnje uporiste Paveliceve NDH.. I sami su izjavili dok je Kule bit ce i NDH.

Bahrudin prije 33 minute
Nikad Bosnjo pameti neces doci, nikad.
Svi su oni fini, dobri, furaju neku pricu o zajednistvu, dobrosusjedskim odnosima, kako vole svaki gradu koji dolaze, dok hapaju lovu od naivnih budala.
A onda pred kraja radnog i zivotnog vijeka pokazu kakvi su.
A kad to uradi ova balijetina, sta covjek vise da govori.
Osim da nije kriv on, krivi smo mi, STO SMO ISLI I PUNILI DZEPOVE OVOM PASCETU BALIJSKOM.

klix me banovao prije 40 minuta
Ibrice, za tebe je bilo bolje da je tada i tebe ubio, jer bi te pamtili po nečemu finom... ovako si se poistovijetio sa ZLIKOVCEM
od mene imaš jedno veliko M A R Š .... ĐUBRE

Bosnaponosna2 prije 58 minuta
Nema nista gore od cina da se izda vlastiti narod jos gore je i to sto tamo neki kontautor za koga ja nebih ni cuo da nije klixa napravi se budala i ode na docek covjeka koji je ubijao civile samo zato sto su druge vjere i nacionalnosti i jos gore napadao dutju drzavu neznam kako ovaj Ibrica Jusic moze mirno da spava ali isto se nadam da sve ove potencijalne "izdajice" da ce vec sad pocet odlazit u druge narode kako nam nebih zabadli nož u leđa kad bude najgore.

zarkan0 prije 60 minuta
Ivica Jusić je štovatelj UZP-a..proglasiti personom non grata u BiH.

Bosnae2019 prije 1 sat, 15 min
Što nisi papak otišao da vidiš kako su žrtve dočekale puštanje tvog druga iz zatvora i da,ti usput ispričaju šta su sve prošli zahvaljući tvom prijatelju, osuđenom (dokazanom) ratnom zločincu.
Jebo vas tvoj pas obojicu!




T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by Hektorović 17/1/2019, 11:43

T. wrote:mirsadgluhovic prije 11 minuta
Sigurno je da su HDZ-ovci bili spremni platiti ovakvog nekog mizerasa kao nekog eksponiranog umjetnika da prevare bosnjacke zrtve i predstave zlocinca kao dobrocinitelja. Koliko su ti platili Ibrice.

vlado113 prije 16 minuta
nisko, niže, ibrica jusić

sara1 prije 18 minuta 
Pa sta je cudno za Gacanina.... Svi znamo da je gacko tj Fazlagica kula zadnje uporiste Paveliceve NDH.. I sami su izjavili dok je Kule bit ce i NDH.

Bahrudin prije 33 minute
Nikad Bosnjo pameti neces doci, nikad.
Svi su oni fini, dobri, furaju neku pricu o zajednistvu, dobrosusjedskim odnosima, kako vole svaki gradu koji dolaze, dok hapaju lovu od naivnih budala.
A onda pred kraja radnog i zivotnog vijeka pokazu kakvi su.
A kad to uradi ova balijetina, sta covjek vise da govori.
Osim da nije kriv on, krivi smo mi, STO SMO ISLI I PUNILI DZEPOVE OVOM PASCETU BALIJSKOM.

klix me banovao prije 40 minuta
Ibrice, za tebe je bilo bolje da je tada i tebe ubio, jer bi te pamtili po nečemu finom... ovako si se poistovijetio sa ZLIKOVCEM
od mene imaš jedno veliko M A R Š .... ĐUBRE

Bosnaponosna2 prije 58 minuta
Nema nista gore od cina da se izda vlastiti narod jos gore je i to sto tamo neki kontautor za koga ja nebih ni cuo da nije klixa napravi se budala i ode na docek covjeka koji je ubijao civile samo zato sto su druge vjere i nacionalnosti i jos gore napadao dutju drzavu neznam kako ovaj Ibrica Jusic moze mirno da spava ali isto se nadam da sve ove potencijalne "izdajice" da ce vec sad pocet odlazit u druge narode kako nam nebih zabadli nož u leđa kad bude najgore.

zarkan0 prije 60 minuta
Ivica Jusić je štovatelj UZP-a..proglasiti personom non grata u BiH.

Bosnae2019 prije 1 sat, 15 min
Što nisi papak otišao da vidiš kako su žrtve dočekale puštanje tvog druga iz zatvora i da,ti usput ispričaju šta su sve prošli zahvaljući tvom prijatelju, osuđenom (dokazanom) ratnom zločincu.
Jebo vas tvoj pas obojicu!





Još malo pa fetva
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by dijagram 17/1/2019, 11:45

Ibrica je jos 91 pokazao tko je.
Posjecujuci Srdj i branitelje Dubrovnika.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by Šandor Winnetou 17/1/2019, 11:46

Religija mira i tolerancije na djelu

_________________
Ibrica Jusić na udaru čaršije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by T. 17/1/2019, 11:50

Hektorović wrote:
T. wrote:Bahrudin prije 33 minute
Nikad Bosnjo pameti neces doci, nikad.
Svi su oni fini, dobri, furaju neku pricu o zajednistvu, dobrosusjedskim odnosima, kako vole svaki gradu koji dolaze, dok hapaju lovu od naivnih budala.
A onda pred kraja radnog i zivotnog vijeka pokazu kakvi su.
A kad to uradi ova balijetina, sta covjek vise da govori.
Osim da nije kriv on, krivi smo mi, STO SMO ISLI I PUNILI DZEPOVE OVOM PASCETU BALIJSKOM.
Još malo pa fetva
 
ovo je malo čudno, ili izraz 'balija' kod tzv. bošnjaka ima drugo značenje nego kod ostalih u 'regionu'... scratch
jer balija uvredljivo govori o jusiću kao o baliji, balijetini...
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by Hektorović 17/1/2019, 20:47

T. wrote:
Hektorović wrote:
T. wrote:Bahrudin prije 33 minute
Nikad Bosnjo pameti neces doci, nikad.
Svi su oni fini, dobri, furaju neku pricu o zajednistvu, dobrosusjedskim odnosima, kako vole svaki gradu koji dolaze, dok hapaju lovu od naivnih budala.
A onda pred kraja radnog i zivotnog vijeka pokazu kakvi su.
A kad to uradi ova balijetina, sta covjek vise da govori.
Osim da nije kriv on, krivi smo mi, STO SMO ISLI I PUNILI DZEPOVE OVOM PASCETU BALIJSKOM.
Još malo pa fetva
 
ovo je malo čudno, ili izraz 'balija' kod tzv. bošnjaka ima drugo značenje nego kod ostalih u 'regionu'... scratch
jer balija uvredljivo govori o jusiću kao o baliji, balijetini...

Manjak logike, ipak za to treba nešto viši iq...

klix komentari su odlično ogledalo bošnjačkog kolektivnog iq.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ibrica Jusić na udaru čaršije Empty Re: Ibrica Jusić na udaru čaršije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum