ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by RayMabus 16/1/2019, 17:34

Ha ha malo teže ide lizanje srpskog šupka za njemačke ciljeve

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2056915
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by RayMabus 16/1/2019, 17:40

Dobro mu je i reka ,postavljen je tu da nebi Hrvatska blokirala Srbiju na putu u EU

Radi za briselske interese

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru 50211475_2326224780938635dasdasdas
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2019, 17:43

prokuljučala anemija

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20995
2018-06-14


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Eroo 16/1/2019, 17:51

https://www.facebook.com/BBunjac/photos/a.2033179066909876/2326224774271969/?type=3


Evo ih na desnoj strani, glavom i bradom...


Ante, pali pilu... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74910
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Hektorović 16/1/2019, 17:52

AssadNaPodmornici wrote:prokuljučala anemija

Nema zajenancije sa Don anemijom i zločinačkom :)


A Grmoja ga je trebao upitati ako je toliko zajeban, gdje je bio 91-95 kad je bio najboljim ratničkim godinama :D

Zar to nije dezerterstvo? :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by RayMabus 16/1/2019, 17:55

AssadNaPodmornici wrote:prokuljučala anemija
Tako mu se u svetinju a to su interesi EU

Plenkovic jugoslaven , radi po diktatu Brisela i neblokira Srbiju na poglavljima nego je pušta

Ali zato je tu Mateo Salvini i Lega Nord i drmanje kaveza briselskom ćati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by RayMabus 16/1/2019, 17:59

Video : Grmoja :: Premijer radi za srpske interese


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2056929

Taka ga je u žicu jer je otkrio istinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by catabbath 16/1/2019, 18:19

E da je bio tako hrabar 91. A šta će tek biti kad i Njonjo popizdi :)

_________________
Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Hektorović 16/1/2019, 18:24

catabbath wrote:E da je bio tako hrabar 91. A šta će tek biti kad i Njonjo popizdi :)

On je dao svoj doprinos obrani iz Londona :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Noor 16/1/2019, 18:24

catabbath wrote:E da je bio tako hrabar 91. A šta će tek biti kad i Njonjo popizdi :)
jesi li ti bio hrabar 91?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by catabbath 16/1/2019, 18:30

Noor wrote:
jesi li ti bio hrabar 91?

Haha ja jučer ste na drugoj temi brani domoljuba Penavu jer je zbrisao iz Vukovara 91've, kao bio je premlad sa 17 :).

Ali sad ispada da sam valjda ja koji sam još mlađi onako iz osnovne škole u trebao doći braniti njega ili recimo anemočnog...pa evo možda sam i bio hrabriji tkozna, nisam uteka nigdje za razliku od vas  Basketball
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Eroo 16/1/2019, 18:31

Noor wrote:
catabbath wrote:E da je bio tako hrabar 91. A šta će tek biti kad i Njonjo popizdi :)
jesi li ti bio hrabar 91?
U Istri je bila turistička sezona u punom jeku, nije on imao vremena za ratne pi*darije. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74910
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by vuksadinare 16/1/2019, 18:31

Ha,ha..vidim na forumu indexa vecina brani plenlika..kad su u pitanju interesi srba i srbije onda becina na indexu brani plenkija a grmoja primitovac..a kad grmoja kritizira plenkija u svezi neceg drugog onda je grmi ok..koje licemjerje..sto velis yoda na to... :) ...a ni glavasevic se nije potrudio stat u zastitu grmoje kad je vec bio tamo...nego kao svjedok u korist plenkija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Noor 16/1/2019, 18:34

catabbath wrote:
Noor wrote:
jesi li ti bio hrabar 91?

Haha ja jučer ste na drugoj temi brani domoljuba Penavu jer je zbrisao iz Vukovara 91've, kao bio je premlad sa 17 :).

Ali sad ispada da sam valjda ja koji sam još mlađi onako iz osnovne škole u trebao doći braniti njega ili recimo anemočnog...pa evo možda sam i bio hrabriji tkozna, nisam uteka nigdje za razliku od vas  Basketball
ako si mlađi, oprošteno ti je ..rat nije za djecu
koga nas? moj nitko nije utekao, dapače...bili su na prvoj crti, a ja doma s tek rođenom bebom i 11 prognanika iz pakraca, kojima sam dala smještaj.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Noor 16/1/2019, 18:35

vuksadinare wrote:Ha,ha..vidim na forumu indexa vecina brani plenlika..kad su u pitanju interesi srba i srbije onda becina na indexu brani plenkija a grmoja primitovac..a kad grmoja kritizira plenkija u svezi neceg drugog onda je grmi ok..koje licemjerje..sto velis yoda na to... :) ...a ni glavasevic se nije potrudio stat u zastitu grmoje kad je vec bio tamo...nego kao svjedok u korist plenkija
ček da pita matiju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Noor 16/1/2019, 18:36

Eroo wrote:
Noor wrote:
catabbath wrote:E da je bio tako hrabar 91. A šta će tek biti kad i Njonjo popizdi :)
jesi li ti bio hrabar 91?
U Istri je bila turistička sezona u punom jeku, nije on imao vremena za ratne pi*darije. :)
ajd, čivava je bila mala još....tako kaže

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Eroo 16/1/2019, 18:38

Noor wrote:
vuksadinare wrote:Ha,ha..vidim na forumu indexa vecina brani plenlika..kad su u pitanju interesi srba i srbije onda becina na indexu brani plenkija a grmoja primitovac..a kad grmoja kritizira plenkija u svezi neceg drugog onda je grmi ok..koje licemjerje..sto velis yoda na to... :) ...a ni glavasevic se nije potrudio stat u zastitu grmoje kad je vec bio tamo...nego kao svjedok u korist plenkija
ček da pita matiju
Svojevremeno se pričalo da Matija ima od firme poštansko sanduče u Engleskoj? Je li to istina?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74910
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by vuksadinare 16/1/2019, 18:39

Noor wrote:
vuksadinare wrote:Ha,ha..vidim na forumu indexa vecina brani plenlika..kad su u pitanju interesi srba i srbije onda becina na indexu brani plenkija a grmoja primitovac..a kad grmoja kritizira plenkija u svezi neceg drugog onda je grmi ok..koje licemjerje..sto velis yoda na to... :) ...a ni glavasevic se nije potrudio stat u zastitu grmoje kad je vec bio tamo...nego kao svjedok u korist plenkija
ček da pita matiju
kak skacu u obranu srbadije i ljevicara..da tako skacu u obranu hrvatskih interesa di bi nam bio kraj..i kazu nema potencijalne pete kolone...i kad me ljevicari pitaju zasto uvijek sjednem ledjima okrenut zidu kad sa njima pricam..evo odgovora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by catabbath 16/1/2019, 18:49

Više izgleda da su HDZovci navalili na Indexu u obranu velikog vođe.

_________________
Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Hektorović 16/1/2019, 19:04

catabbath wrote:Više izgleda da su HDZovci navalili na Indexu u obranu velikog vođe.

Otprilike :D Uhljeb bojna, ipak je dragi vođa stručnjak za hibridno ratovanje :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum