ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by dzango Sun 13 Jan - 22:09

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo


Apple je uspeo da uplaši svoje korisnike nakon što je Tim Cook poslao pismo investitorima. Između ostalog, napisao je da je prodaja novih iPhon-a premala, i kao razlog spomenuo je činjenicu da ljudi jednostavno poprave stari kada se pokvari, umesto da odmah kupe novi model.


Apple ima dugu istoriju da sprečava ljude da popravljaju kvarove na mobilnim telefonima, tako ih ohrabruju da kupuju nove. 

Oni su se borili protiv zakona koji bi omogućio tehnološkim kompanijama da informacije o popravci budu dostupne javnosti i da obezbede dovoljan broj rezervnih delova, prenose Motherboard i index.hr. 

Oni takođe ne prodaju rezervne delove za iPhone, tužili su vlasnika servisa u Norveškoj koji je popravio iPhone, sarađujući sa Amazonom da bi sprečio preprodaju svojih uređaja preko tog sajta. Pored toga, mnogi korisnici su sumnjali da Apple namerno usporava baterije na iPhone-ima kako bi na kraju vlasnici zbog sporosti uređaja kupili novi. 

Nikada nisu priznali da ne žele da njihovi korisnici popravljaju svoje uređaje, ali su rekli da su "previše složeni za popravke". Iako su neko vreme mogli da zamijene baterije na iPhone-u za oko 25 evra, ova opcija je ukinuta poslednjeg dana decembra 2018. godine.
"Iako su makroekonomske promene na nekim tržištima ključni faktor u padu prodaje iPohne-a, verujemo da faktori kao što su oni kod nekih korisnika koriste mogućnost da zamene baterije po nižim cenama", piše Cook. 

Ova vest je prilično razbesnela korisnike koji su izrazili svoje nezadovoljstvo na društvenim mrežama. 

“Pravo rešenje je da prestanite da kupujete Apple proizvode i problem je rešen”.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by dzango Sun 13 Jan - 22:09

Koja su ovi govna, ne mogu da verujem.

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Regoč Sun 13 Jan - 22:26

Ne kupujte!

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Guest Sun 13 Jan - 22:29

Nije to nish..Japle je za hrpu kvarova isao toliko daleko da je krivio korisnike..Ako se sto pokvarilo,krivili su korisnika da je LOSE RUKOVAO UREDJAJEM..
Sad,kad je meni krepao,inaco odlican G4 workstation,htio sam uredno da ga dam na servis,a svi su u ducanima koji su prodavali Japle,samo slijegali ramenima...u najboljem slucaju govorili..Toga nema..
poklapa se sa ovom pricom..
Uz to,kad sam narucio u jednom ducanu u Zagrebu,rekli su da moram prvo platiti,a onda mjesec dana cekati..Ono..jebote,ludnica..
cak su optuzivali korisnike da VJEROVATNO puse u prostoriji gdje koriste Japle komp,i da je zato se pokvario.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Sun 13 Jan - 22:32

jebote apple, to smo zaključili na drugoj temi.
neka im se desi nokia.
tko ih jebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by dzango Sun 13 Jan - 22:35

Govnari. Tretiraju mušterije kao stoku. Sa druge strane Huawei sam nudi šifru za otključavanje rikaverija na svom sajtu. Dovoljno je da ukucaš svoj IMEI. Lično sam se uverio kada sam flešovao neki stari telefon.
Onda ti je jasno koji telefon treba da kupiš.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by dzango Sun 13 Jan - 22:38

veber wrote:jebote apple, to smo zaključili na drugoj temi.
neka im se desi nokia.
tko ih jebe.
Ali ne mogu da verujem koji bezobrazluk. Rikne ti baterija ili zabaguje telefon i treba da kupuješ novi?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Sun 13 Jan - 22:46

dzango wrote:Koja su ovi govna, ne mogu da verujem.

Šuti, gutaj i plaćaj 1000 eura svakih 2 godine...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Sun 13 Jan - 22:48

dzango wrote:Govnari. Tretiraju mušterije kao stoku. Sa druge strane Huawei sam nudi šifru za otključavanje rikaverija na svom sajtu. Dovoljno je da ukucaš svoj IMEI. Lično sam se uverio kada sam flešovao neki stari telefon.
Onda ti je jasno koji telefon treba da kupiš.

Kinezi te špijuniraju :D Ne kupuj od bad guysa :D 

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Chuck-10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Sun 13 Jan - 22:48

dzango wrote:
veber wrote:jebote apple, to smo zaključili na drugoj temi.
neka im se desi nokia.
tko ih jebe.
Ali ne mogu da verujem koji bezobrazluk. Rikne ti baterija ili zabaguje telefon i treba da kupuješ novi?
to je nova fora da nemreš mijenjat bateriju. sastavni dio mobitela. starome se tablet napuhnuo ko ona riba. možeš ga samo bacit.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Sun 13 Jan - 22:49

dzango wrote:Ali ne mogu da verujem koji bezobrazluk. Rikne ti baterija ili zabaguje telefon i treba da kupuješ novi?
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Slika179
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Guest Sun 13 Jan - 22:50

heeh,kad se sjetim onih budala u redovima,a u Jemerici su znali KAMPIRATI U SATORIMA 2-3 tjedna prije oficijelne prodaje...dodushe Jobs je imao auru da animira Ofce,dok ovaj Kuuk(na sveckom kuratz) nish s nichim..nema vise magije.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Leviathan2 Sun 13 Jan - 22:50

dobro, ja to smece ionako ne koristim

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Sun 13 Jan - 22:52

Hektorović wrote:
dzango wrote:Govnari. Tretiraju mušterije kao stoku. Sa druge strane Huawei sam nudi šifru za otključavanje rikaverija na svom sajtu. Dovoljno je da ukucaš svoj IMEI. Lično sam se uverio kada sam flešovao neki stari telefon.
Onda ti je jasno koji telefon treba da kupiš.

Kinezi te špijuniraju :D Ne kupuj od bad guysa :D 

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Chuck-10
svi te špijuniraju, kako gss nađe ekipu nakon što im je baterija riknula?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Guest Sun 13 Jan - 22:52

Integrirana baterija je najvece sranje..Lumija 640 xl,kad mi se nekad zaledi prilikom apdejta,nema nacina da ju odledis,bez da izvadis bateriju..sva sreca pa to ide.,.da ne ide,sto raditi..??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Sun 13 Jan - 22:53

pismejker wrote:heeh,kad se sjetim onih budala u redovima,a u Jemerici su znali KAMPIRATI U SATORIMA 2-3 tjedna prije oficijelne prodaje...dodushe Jobs je imao auru da animira Ofce,dok ovaj Kuuk(na sveckom kuratz) nish s nichim..nema vise magije.. lol! lol! lol!

Nema više redova, Tim je preškrt da ih plaća...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Guest Sun 13 Jan - 22:56

Hektorović wrote:
pismejker wrote:heeh,kad se sjetim onih budala u redovima,a u Jemerici su znali KAMPIRATI U SATORIMA 2-3 tjedna prije oficijelne prodaje...dodushe Jobs je imao auru da animira Ofce,dok ovaj Kuuk(na sveckom kuratz) nish s nichim..nema vise magije.. lol! lol! lol!

Nema više redova, Tim je preškrt da ih plaća...
Ma nije niti Jobs..Jobs je bio David Copperfield magicar za zatupljene ofce..jeli su mu iz ruku,i sto god je rekao slusali i gutali,slijepo izvrsavali..
U Kini je jedna kineska ofcica prodala neke godine jedan bubreg samo da moze kupiti ajfoun..jebate,takva psihomanipulacija ne postoji kod Borgova.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Sun 13 Jan - 22:58

Dobro je Apple i trajao 7 godina bez Jobsa...

No čini se kako ove godine totalno gube bitku van US i UK tržišta... Te će postati kuriozitet ispod 10% tržišne prisutnosti ...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Sun 13 Jan - 23:03

Hektorović wrote:Dobro je Apple i trajao 7 godina bez Jobsa...

No čini se kako ove godine totalno gube bitku van US i UK tržišta... Te će postati kuriozitet ispod 10% tržišne prisutnosti ...
žvačemo temu od jučer. mogu se jebat kada nude telefon koji je bio fora prije 5 godina
ovaj moj sada ima dvije godine i ne pokazuje posustajanje. na navigaciji baterija traje 12 sati, 8 u extremu. na 3g punim svakih 48h osim ako je hrpa repetitora, a ja u sredini. onda spizdi bateriju za par sati. samo trčkara od ante do antene.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Guest Sun 13 Jan - 23:04

Hektorović wrote:Dobro je Apple i trajao 7 godina bez Jobsa...

No čini se kako ove godine totalno gube bitku van US i UK tržišta... Te će postati kuriozitet ispod 10% tržišne prisutnosti ...

..a svoje trziste cuvaju na nacin da demoniziraju Huawei i apse njihove djelatnike,optuzujuci ih za spijunazu...dno dna nesposobnosti.i podmuklosti. :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum