ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seka prije braka nista

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Seka prije braka nista - Page 2 Empty Re: Seka prije braka nista

Post by debotoijusto Sun 13 Jan - 12:13

AssadNaPodmornici wrote:Simona nevina ko pikado. 

Inače imamo mi je nedavno frend sličnu situaciju. Uhvatio neku curu na nekom kućnom partiju. Ženska zabavna, zgodna, smišna, ono čudiš se kako ženska takva je solo. 

I ovi krenuli skupa.. nešto nezadovoljan, nije htio pričati detalje, prekinuo nakon koji mjesec ispričao mi.. 

ugl, ženska prije njega imala 2-3 veze, naravno konzumirala je sex kao i svaka normalna ženska, i moj frend isto tako.. 

e sada nju baš ojedanput počela pucati vjerska šema, sada bi se ona štedila prije braka na račun moga frenda.. on njoj "a slušaj sexala si se prije sada na meni ideš to izvodit".. "ako me voliš čekat ćeš".. aj frend, kaže on, ma čeka bi ja i godinu ipo dana, ako je stvarno to TA ženska, ali kada je ona meni rekla da ću morati svake nedilje u crkvu, kaže on "ma otiša bi koji put na misu", ali sada bi morao ići i srijedom  i utorkom na neke duhovne obnove e onda je odjeba.. a nju to puklo odjedanput.. 

najgore od svega, ženska je super izgleda, super inteligentna, super zabavna, a puca se tako religijom.. moja je procjena još je par godina tako zgodna, a onda će kako vrijeme bude prolazilo biti što manje mogućnosti, na kraju će ostati sexualno frustrirana koju nitko neće htjeti ženiti ,samo će se htjeti izredati na njoj.. 

i ta simona, izvodila "redaljke" a onda hoće se štediti prije braka.. a izašla iz braka lol. 
dobro ona je našla lika kojeg pucaju isti filmovi, danas zanimljivo ima puno više takvih ženskih, nego muškaraca.. muškracima se teže suzdržavati od sexa /mastrubacije radi testosterona

indentican slucaj znam samo ova bogata s izgledom raze drhtuje ,  kad je upoznah razvrat i blud bijase srednje ime ,  on ugodan prosjek , duhovit i siromasan
prvo su krenuli u crkvu  onda prestali pusit/pit , ona zapravo a on samo kad nije u blizini , pa kateheze pohadjat krenuli
pa dodjem ja do njih a oni meni amo malo pricat o bibliji i roman na stol a kolace ne smijes dirati to za popodne na okupljanje katehista umjesto amo zapalit i pogleda san original solarisa i po ure zajebancije...
ovo prije 4-5g. danas cekaju treceg klinca ona ne radi jer nema vremena a on sljaka u firmi od njenog starog za sitnu lovu no imaju sve potrebno , stan 2 auta ako se nesto pokvari uskoce njeni i sl. ... e sad to likovi od 30+g. bioloski sat i egzistencija imaju veci znacaj nego s 20-ak
nedavno ga sreo , izgleda zadovoljno na prvu , za drugu nisam imao vremena ni volje a nije mi se ni nudila , moram priznat

debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Seka prije braka nista - Page 2 Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Guest Sun 13 Jan - 12:14

Hektorović wrote:Inače ženama navodno sex drive proradi najjače nakon 30-te :D

Do 30 se vise furaju na "bitnost" osjecaja..kasnije pocnu logicki razmisljati...lova,sigurnost i tako..seks ide odvojenom linijom.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seka prije braka nista - Page 2 Empty Re: Seka prije braka nista

Post by dijagram Sun 13 Jan - 12:43

seks, uh
mi kreposni nemamo sto o tome
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Seka prije braka nista - Page 2 Empty Re: Seka prije braka nista

Post by catabbath Sun 13 Jan - 14:01

Te razne kurabe se izorgijaju i izdrogiraju i izguštiraju a kasnije ih kao pere duhovna obnova. A ima tu i likova tipa Jasmin Stavros s istim sindromom :)

_________________
Seka prije braka nista - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Seka prije braka nista - Page 2 Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Guest Sun 13 Jan - 17:04

Ne razumijem te Ćabata...cure samo rade ono sto i mi Moškije..dakle,Jebemo se u svakoj situaciji i prilici..Posto su Cure jače u prosjeku u seksu od Moškijah,izgleda dobivas krivu percepciju,da se one "izorgijaju","kurvaju" i takodalje...Cure samosi priuste zadovoljiti svoje limite.koji su zavidni..

Drogu preskacam..

Duhovna obnova..vjerovao ili ne,moguce..

Za prave kurve kazu da na kraju ispadne od njih najbolja zena za brak..dakle,sve sto je zanimalo probala je..i sad se smirila..jel,kao i pravi Moskije..

E sad Đasmin u kontekstu ovog mi nije zanimljiv,ne znam zasto ga spominjes.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seka prije braka nista - Page 2 Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum