ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by debotoijusto 11/1/2019, 14:03

SABORSKI zastupnik HSS-a Davor Vlaović prepričao je kako mu je "donedavni stranački kolega Mladen Madjer priznao da je na večeri s Bandićem i ekipom dogovorio zapošljavanje kćeri". Svoja saznanja o prelasku Madjera u Bandićev saborski klub iznijet će i USKOK-u u koji je pozvan u petak.
Vlaović je potvrdio da je pozvan u USKOK. Čestitao im je na brzoj reakciji nakon prijave predsjednika HSS-a Kreše Beljaka zbog sumnji u nezakonite radnje donedavnih stranačkih kolega.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zastupnik-hssa-madjer-je-rekao-da-je-s-bandicem-dogovorio-da-mu-zaposle-kcer/2055642.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by marcellus 11/1/2019, 14:05

inače to tako funkcionira u svim strankama i na svim razinama hrvatske politike, uključujući HSS ("zaposlit ću ti x a ti ćeš za mene napraviti y")

da ne lijepim sad linkove

_________________
Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by debotoijusto 11/1/2019, 14:05

Otkrio je kako mu je Madjer otkrio da je prve kontakte s Milanom Bandićem imao prošlog ljeta i to vezano za zapošljavanje kćeri.
"On je prve kontakte imao prošle godine tijekom ljeta, a vezano za zapošljavanje kćeri. Iako je tada svima nama govorio da to nema veze s njegovim radom u saboru i da on ostaje u Klubu HSS-a i da on samo želi zbrinuti svoju kćer, što mi svi kao ljudi pozdravljamo. Međutim, ako je to bio razlog da pređe u Klub Milana Bandića, onda nije fer. A pogotovo mislim da to nije jedini razlog, zadnji put mi je na telefon rekao da mi ne može sve telefonom reći", rekao je Vlaović.

svi pozdravljamo uhljebljenje ali nije fer ovako
ovo je dno dna
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by vuksadinare 11/1/2019, 14:11

debotoijusto wrote:
Otkrio je kako mu je Madjer otkrio da je prve kontakte s Milanom Bandićem imao prošlog ljeta i to vezano za zapošljavanje kćeri.
"On je prve kontakte imao prošle godine tijekom ljeta, a vezano za zapošljavanje kćeri. Iako je tada svima nama govorio da to nema veze s njegovim radom u saboru i da on ostaje u Klubu HSS-a i da on samo želi zbrinuti svoju kćer, što mi svi kao ljudi pozdravljamo. Međutim, ako je to bio razlog da pređe u Klub Milana Bandića, onda nije fer. A pogotovo mislim da to nije jedini razlog, zadnji put mi je na telefon rekao da mi ne može sve telefonom reći", rekao je Vlaović.

svi pozdravljamo uhljebljenje ali nije fer ovako
ovo je dno dna
i onda ti zao beljaka...tu se cisto radi o međustranackim kokosarima i kokosarenju...uostalom i beljak i ovaj madjer su pravomocno osuđeni za kokosarenje..ovaj za autokazice ovaj za šoder...jbg...sila boga ne moli...kceri mu sigurno nije opadalo na pamet da radi u konzumu kao prodavacica...'tata ne volim te vise ako me ne zaposlis u holdingu ili ministarstvu'...jebiga beljak nije u toj poziciji da to napravi osim..sto joj moze ponuditi uhljebnicko mjesto u samoboru..'pih samobor selendra' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by vili40 11/1/2019, 16:53

o jadna moja domovina,stalno silovana.Bandić ha,vele za njega da kad je došao u zagreb preskakao tračnice da ga ne strese struja a vidi ga sad.Muljator ajnc a kvalitete.Ruga se cijelom zagrebu i ostatku države i tko mu što može.Baš je pravi predstavnik zle bolesti koje je pohodilo ovu jadnu i napaćenu zemlju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by Guest 11/1/2019, 16:56

pa kazem ja..samo 200k ojrova i problem rjesen,a svi skrti ko picke..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by vuksadinare 11/1/2019, 16:59

vili40 wrote:o jadna moja domovina,stalno silovana.Bandić ha,vele za njega da kad je došao u zagreb preskakao tračnice da ga ne strese struja a vidi ga sad.Muljator ajnc a kvalitete.Ruga se cijelom zagrebu i ostatku države i tko mu što može.Baš je pravi predstavnik zle bolesti koje je pohodilo ovu jadnu i napaćenu zemlju.
Bandic je u stvari najpametniji..suti i kupi..drugi se razbacuju rijecima a ucinak nula :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer Empty Re: Zastupnik HSS-a: Madjer je rekao da je s Bandićem dogovorio da mu zaposle kćer

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum