ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 17:07

pismejker wrote:
bepobavulin wrote:
pismejker wrote:Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Cyberghost-vpn-screenshot

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 20656402115_a54c57f1c7_z
jedan od najlošijih vpn-ova
..

kazes ti...SVIJET kaze ostalo...ono profesionalci..prvo procitaj mogucnosti,pa onda lemntiraj My dear Wattson.. ;)

[url=https://www.wizcase.com/best-vpn-for-germany/?keyword=top 5]https://www.wizcase.com/best-vpn-for-germany/?keyword=top%205%20vpn&campaignID=1464913436&matchtype=e&adgroupID=60547813567&adpos=1t1&extension=&kwd=aud-437267655491:kwd-28273005506&location=&geo=2276&matchtype=e&device=&ad=280018088799&placement=&adposition=1t1&keyword=top%205%20vpn&campaignID=1464913436&matchtype=e&adgroupID=60547813567&adpos=1t1&extension=&kwd=aud-437267655491:kwd-28273005506&location=&geo=2276&matchtype=e&device=&ad=280018088799&placement=&adposition=1t1&gclid=EAIaIQobChMI0qzLqcnj3wIVhc13Ch1d4Qi0EAAYASAAEgI9YPD_BwE[/url]
ova stranica tvrdi da je express bolji od norda, a express zadržava logove  jer moraju po britanskom zakonu, a nord ne jer je u panami i po njihovom zakonu ne moraju zadržat logove. znači stranica laže.
a ako si taj vpn kupio karticom, a ne kriptovalutom opet ako neki zakon prekršiš oni imaju tvoje podatke i mogu ih predat

Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by catabbath Thu 10 Jan - 17:26

Haha kao komunizam je gušio slobodu govora a ovo je valjda sad civilizacijsko dostignuće demokracije i europskih liberalnih vrijednost. SSSREU

_________________
Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 17:33

bepobavulin wrote:
pismejker wrote:
bepobavulin wrote:
pismejker wrote:Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Cyberghost-vpn-screenshot

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 20656402115_a54c57f1c7_z
jedan od najlošijih vpn-ova
..

kazes ti...SVIJET kaze ostalo...ono profesionalci..prvo procitaj mogucnosti,pa onda lemntiraj My dear Wattson.. ;)

[url=https://www.wizcase.com/best-vpn-for-germany/?keyword=top 5]https://www.wizcase.com/best-vpn-for-germany/?keyword=top%205%20vpn&campaignID=1464913436&matchtype=e&adgroupID=60547813567&adpos=1t1&extension=&kwd=aud-437267655491:kwd-28273005506&location=&geo=2276&matchtype=e&device=&ad=280018088799&placement=&adposition=1t1&keyword=top%205%20vpn&campaignID=1464913436&matchtype=e&adgroupID=60547813567&adpos=1t1&extension=&kwd=aud-437267655491:kwd-28273005506&location=&geo=2276&matchtype=e&device=&ad=280018088799&placement=&adposition=1t1&gclid=EAIaIQobChMI0qzLqcnj3wIVhc13Ch1d4Qi0EAAYASAAEgI9YPD_BwE[/url]
ova stranica tvrdi da je express bolji od norda, a express zadržava logove  jer moraju po britanskom zakonu, a nord ne jer je u panami i po njihovom zakonu ne moraju zadržat logove. znači stranica laže.
a ako si taj vpn kupio karticom, a ne kriptovalutom opet ako neki zakon prekršiš oni imaju tvoje podatke i mogu ih predat
Ali ga ti izvrces..Koje jebeno britansko trziste,jel ti citas za koje trziste je namjenjeno??
dakle Express ne sadrzava logove..kako i pise ..sTRANICA NE LAZE JER JE ZA SVAPSKO TRZISTE..jel..ali ignorancija je majka sljepih..
Kupio sam u Saturnu u originala packu na devedeju,za nur 9.99 ojra,platio starom dobrom cenericom,curi pokloniio cent za sminuku..zahvalna bila..dakle,opet promasaj.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 17:35

Svapsko trziste gledam izbalansiranim po pitanju objektivnosti,jer konkurentske proizvode drzi u istoj liniji,ne dajuci posebnu prednost nikom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 17:36

Usput,da se vratimo na raspravu..tema je bila Cyber ghost,za koji si rekao da je medju najlosijima,a onda poceo izvoditi kerefeke..kakogod,svugdje i uvijek ces cyberghost naci medju prvih mindestens 10,sigurno,u prvih 5 vrlo cesto..i to je sva poanta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 17:51

i uostalom ako si otvorio određen account sa original IP adresom i poslije se ulogiraš u VPN opet nema veze, jer su podaci ostali.

šah-mat

a neda mi se sad sve objašnjavat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 17:57

bepobavulin wrote:i uostalom ako si otvorio određen account sa original IP adresom i poslije se ulogiraš u VPN opet nema veze, jer su podaci ostali.

šah-mat

a neda mi se sad sve objašnjavat.
Puno kod tebe tih AKO-a..ne nisam,cak nemam niti jedan oficijelni racun na moje podatke u svabiji,a imam internet,uopce nisam korisnik..
A da sam otvarao akaunt,prvo bih stavio neki kostenloss srezani VPN,recimo Tunnelbear..ili nes slicno pa onda poceo otvarati..nije šah mat,daleko od toga.. :clown
nema potrebe objasnajavati.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 18:14

pismejker wrote:
bepobavulin wrote:i uostalom ako si otvorio određen account sa original IP adresom i poslije se ulogiraš u VPN opet nema veze, jer su podaci ostali.

šah-mat

a neda mi se sad sve objašnjavat.
Puno kod tebe tih AKO-a..ne nisam,cak nemam niti jedan oficijelni racun na moje podatke u svabiji,a imam internet,uopce nisam korisnik..
A da sam otvarao akaunt,prvo bih stavio neki kostenloss srezani VPN,recimo Tunnelbear..ili nes slicno pa onda poceo otvarati..nije šah mat,daleko od toga.. :clown
nema potrebe objasnajavati.. :)
a šta ako si fejs otvorio 2008. godine i tad nisi koristio VPN kad si ga otvarao? šah-mat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by debotoijusto Thu 10 Jan - 18:50

pismejker wrote:256bitna kriptika.i siguran si od IT eksperta sa balkana.. :clown
par pitanja
cemu ti ovo sluzi ? krijes nesto ?
kad vec koristis kakva je brzina ? ping ?
mozes strimat ilegalni sadrzaj u njemackoj ?
mozes koristit torrente u njemackoj ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 18:57

die antwoord wrote:Ispovijedam Partiji i vama, braćo, da sagriješih vrlo mnogo mišlju, riječju, djelom i propustom: moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh.  :bless

1. mišlju
2. riječju
Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Poruka10

:bless
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:07

bepobavulin wrote:
pismejker wrote:
bepobavulin wrote:i uostalom ako si otvorio određen account sa original IP adresom i poslije se ulogiraš u VPN opet nema veze, jer su podaci ostali.

šah-mat

a neda mi se sad sve objašnjavat.
Puno kod tebe tih AKO-a..ne nisam,cak nemam niti jedan oficijelni racun na moje podatke u svabiji,a imam internet,uopce nisam korisnik..
A da sam otvarao akaunt,prvo bih stavio neki kostenloss srezani VPN,recimo Tunnelbear..ili nes slicno pa onda poceo otvarati..nije šah mat,daleko od toga.. :clown
nema potrebe objasnajavati.. :)
a šta ako si fejs otvorio 2008. godine i tad nisi koristio VPN kad si ga otvarao? šah-mat
Tja..poanta jest da NIKAD nisam otvorio Fejsbuk profil.. :clown ..daleko os sah-mata--opet.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:13

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:256bitna kriptika.i siguran si od IT eksperta sa balkana.. :clown
par pitanja
cemu ti ovo sluzi ? krijes nesto ?
kad vec koristis kakva je brzina ? ping ?
mozes strimat ilegalni sadrzaj u njemackoj ?
mozes koristit torrente u njemackoj ?
E vakoc..
Sluzi mi za kontrolu privatnosti Moje..Ne krijem nishta,no zatvorena vrata i zakljucana,ipak znaci da nije svatko dobrodosao u moju privatnost..postoji i opcija da ti netko ukrade ID i da radi sranja,a tebi sve dolazi na naplatu..treca opcija je bankarenje preko interneta..256bitno je sasvim dovoljno da ti nitko ne moze upecati osobne podatke i raditi sranja..

Brzina je odlicna u prosjeku..opet ovisno o prometu i slicnim stvarima,uglavnom,ne osjecam da nes sporije radi nego bez VPN-a.PING??  Ovako..Imas sucelje gdje mos oabirati servere,koji ti onda pokazuju i PING i podrsku torrentima..svi noviji VPNovi usprkos neomiljenosti u Režimejima,ugradjuju podrska P2P ..Imas 6-7 opcija odabira prema brzini,ovome i onome..recimo po brzini,a pingovi se normalno krecu u prosjekou od 45-65,dakle prilicno brzo..

Mogu stremati,jer mos odrediti server u ...Moldaviji,Irskoj,gdje je Streamanje dopusteno..
Torrenti..vec rekoh,ugradjena je P2P protokol..isto kao i sve vise drugih VPN-ova.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Leviathan2 Thu 10 Jan - 19:21

jebovas fejsbuk
jebovas vpn
na internetu se ionako ne moze nis sakrit, al apsolutno nista
mozes damo malo zamesti tragove a profici te najdu ako bas zele
jedini nacin da koristite internet anonimno je preko mobilnih uredjaja i laptopa s tim da im mjenjate mac adrese i naravno da se kopcate s javnih ulaza na mrezu

_________________
Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:23

Leviathan2 wrote:jebovas fejsbuk
jebovas vpn
na internetu se ionako ne moze nis sakrit, al apsolutno nista
mozes damo malo zamesti tragove a profici te najdu ako bas zele
jedini nacin da koristite internet anonimno je preko mobilnih uredjaja i laptopa s tim da im mjenjate mac adrese i naravno da se kopcate s javnih ulaza na mrezu
:aw dobri stari Levi...ajd u krc,vise,daj nas forumsko pleme pridruzi svojemu...obnecavamo povecanje populacije... king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Leviathan2 Thu 10 Jan - 19:26

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:jebovas fejsbuk
jebovas vpn
na internetu se ionako ne moze nis sakrit, al apsolutno nista
mozes damo malo zamesti tragove a profici te najdu ako bas zele
jedini nacin da koristite internet anonimno je preko mobilnih uredjaja i laptopa s tim da im mjenjate mac adrese i naravno da se kopcate s javnih ulaza na mrezu
:aw dobri stari Levi...ajd u krc,vise,daj nas forumsko pleme pridruzi svojemu...obnecavamo povecanje populacije... king king king
dis sveti, sve najbolje u novoj :D

a ovo pleme bih pridruzio plemenu samo bi se morali odreci hrvatstva srpstva cetnika partizana ustasa i sl, pridonjet plemenu s 3 djece najmanje, i naravno jos ponesto
medjutim, sumnjam da bi to islo kod velike vecine

_________________
Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:26

Levi,ako ne diras doslovno u Sotonu,a oni zna se tko su,nitko normalan te niti nece pokusavati naci...jel..ali bas svaka budala sa kompom i internet pristupom da mi moze komplicirati zivot,e to necu..

Nedavno je jedna tutlekica ovdje,isla se regati na Platinum service,gdje je trebala sama otvoriti konto..i naravno preko neosigurane i nekriptirane cveze,netko joj upecao podatke i sada,ce ona otplacivati kredu od 6000 ojra,jer je bila neuka i glupa...jel.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:28

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:jebovas fejsbuk
jebovas vpn
na internetu se ionako ne moze nis sakrit, al apsolutno nista
mozes damo malo zamesti tragove a profici te najdu ako bas zele
jedini nacin da koristite internet anonimno je preko mobilnih uredjaja i laptopa s tim da im mjenjate mac adrese i naravno da se kopcate s javnih ulaza na mrezu
:aw dobri stari Levi...ajd u krc,vise,daj nas forumsko pleme pridruzi svojemu...obnecavamo povecanje populacije... king king king
dis sveti, sve najbolje u novoj :D

a ovo pleme bih pridruzio plemenu samo bi se morali odreci hrvatstva srpstva cetnika partizana ustasa i sl, pridonjet plemenu s 3 djece najmanje, i naravno jos ponesto
medjutim, sumnjam da bi to islo kod velike vecine
takodjer pajdo..tebi sve najbolje i tvojoj obitelji,posebice Plemenu..i puno para naravno...
tja,pa sakupi se nas nekoliko,nacijonalno neopterecenih,posebice kod Ženaaa... :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Leviathan2 Thu 10 Jan - 19:31

pismejker wrote:Levi,ako ne diras doslovno u Sotonu,a oni zna se tko su,nitko normalan te niti nece pokusavati naci...jel..ali bas svaka budala sa kompom i internet pristupom da mi moze komplicirati zivot,e to necu..

Nedavno je jedna tutlekica ovdje,isla se regati na Platinum service,gdje je trebala sama otvoriti konto..i naravno preko neosigurane i nekriptirane cveze,netko joj upecao podatke i sada,ce ona otplacivati kredu od 6000 ojra,jer je bila neuka i glupa...jel.. :cleanteeth
nu dobro, kriptiranje i postoji za tojel znas da hrpa vas ne zna za uredjaje koji vam mogu ocitat podatke sa bankovnih kartica u roku par milisekundi, dovoljno je da neko u guzvi projde uredjajem pored vas
bas mi prica kompa da mu je zena ostala bez 100 eura koji su dignuti negdje u indiji, toliko je i imala na visa kartici
medjutim nije nigdje nis placala da bi bilo ono klasicno skeniranje kartice

_________________
Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:37

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Levi,ako ne diras doslovno u Sotonu,a oni zna se tko su,nitko normalan te niti nece pokusavati naci...jel..ali bas svaka budala sa kompom i internet pristupom da mi moze komplicirati zivot,e to necu..

Nedavno je jedna tutlekica ovdje,isla se regati na Platinum service,gdje je trebala sama otvoriti konto..i naravno preko neosigurane i nekriptirane cveze,netko joj upecao podatke i sada,ce ona otplacivati kredu od 6000 ojra,jer je bila neuka i glupa...jel.. :cleanteeth
nu dobro, kriptiranje i postoji za tojel znas da hrpa vas ne zna za uredjaje koji vam mogu ocitat podatke sa bankovnih kartica u roku par milisekundi, dovoljno je da neko u guzvi projde uredjajem pored vas
bas mi prica kompa da mu je zena ostala bez 100 eura koji su dignuti negdje u indiji, toliko je i imala na visa kartici
medjutim nije nigdje nis placala da bi bilo ono klasicno skeniranje kartice
ne ide to bas tako ocitavanje Levi..Kartica je PASIVAN element i bez jake blizine se ne moze ociteti..moras gotovo prisloniti na taj uredja,koji bajdevej vec postoji na "renomiranim" mjestima u "renomiranim" ducanima..
zeni je toj vjerovatno pri reganju netko ofišio privatne podatke ,kasnije pristupio na racun,i digao sto Ojra...dobro je ako nije mjenjao pasvord inace ,moze se cura slikati,ovaj je moze do smrti bunariti..
Svatko moze staviti VPN i namjestiti adresu bangkok i onda preko takve veze otvoriti racun i dati nalog za isplatu ili kredit...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:38

to je ova stranica..Singapore..

https://www.paypro.sg/en/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Guest Thu 10 Jan - 19:39

i na tim stranicama znaju ćućiti Pecaroši i cekati da se netko pokusa prijaviti i otvoriti racun..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon - Page 2 Empty Re: Pazite što pišete po Fejsu, vlada najavila novi strogi zakon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum