ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by debotoijusto 10/1/2019, 18:29

inace stavio sam na forum kad bila rasprava/izglasavanje no nitko nije komentirao pa zamrlo...no nebitno
evo ponovo kad te vec interesira

Upravni odbor HAVC-a ima pet članova, po jedan se imenuje iz reda ekonomsko-financijskih i pravnih stručnjaka, dva iz reda stručnjaka za audiovizualne djelatnosti, a jednoga biraju radnici Centra.

Zakonom se uvodi nova struktura Hrvatskog-audiovizualnog vijeća, jedan od njegovih članova bit će i predstavnik Ministarstva kulture.
Novitet ovoga Zakona je i to što sada obuhvaća videoigre čime je stvoren pravni okvir za daljnji razvoj jednog od najpropulzivnijih segmenata audiovizualne industrije
Prije glasovanja, stanke su zatražili zastupnici Živog zida i Neovisnih za Hrvatsku.

Stanku je, radi konzultiranja oko djelovanja 'koruptivno, klijentelističke institucionalizirane hobotnice u HAVC-u, posebice nakon vijesti o višemilijunskim pronevjerama vezanim uz djelovanje Hrvatskog društva filmskih redatelja', zatražio Zlatko Hasanbegović (NZH). Poručio je i kako kolegama iz HDZ-a želi dati prigodu da još jednom preispitaju svoju savjest i razmisle žele li, nakon što su glasovali za 'protulustracijski arhivski zakon', glasovati i za ovaj 'korupcionaški ili klijentelistički zakon'.

- Nisam očekivao DORH-ovu javnu objavu odluke jer ranije nisam primijetio da imaju običaj tako sustavno objavljivati predmete koje su odbacili. Pametni ljudi nikad nisu ni posumnjali da postoji kazneno djelo, no drago mi je i zahvalan sam što je objava dostupna javnosti - jučerašnji je komentar Hrvoja Hribara o DORH-ovu odbacivanju kaznene odgovornosti bivšeg ravnatelja HAVC-a.

Osim DORH-ove istrage, protiv Hribara je bio upućen i niz privatnih kaznenih prijava.
- Postojao je jedan predmet pred Prekršajnim sudom, no prije otprilike tjedan dana stiglo mi je rješenje da je i on odbačen - rekao je. Na pitanje znači li ovo DORH-ovo priopćenje da je sada oslobođen apsolutno svih optužbi za nepravilnosti u radu u vrijeme dok je bio ravnatelj HAVC-a, Hribar odgovara da ništa nije konačno.
- Uvijek možete biti velikosrbin ili komunist, pljačkaš ili vještica. Ne živimo u znanstvenom i racionalnom svijetu - prokomentirao je.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvoje-hribar-za-jutarnji-vise-me-ne-progone-ali-nista-nije-konacno-kod-nas-uvijek-mozes-biti-velikosrbin-komunist-ili-vjestica/7988720/

eto , idemo dalje  B-)

debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/1/2019, 18:33

Ok bilo pa prošlo , Francuska ima još više državnih kontrolora u tom svom tijelu , taj jedan kod nas je dovoljan čisto da uloži veto ako smatra da se državne pare daju za nešto šta gadi RH tipa Oliver Frljić slučaj , zbog toga državni kontrolor

Da digitalno to , video igre , ok ideja , to je razvoj scenskih efekata i digitalne animacije koja kod nas nije razvijena ili je ja baš nevidim na domaćem filmu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by dzango 10/1/2019, 18:37

kaya wrote:
dzango wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:Opet hrvatinegativci..mamu li vam dokle vise...za prljavu lovu se petokolonasi prodajete.
Ma nisu ovdje Hrvati negatovci.

Ovdje su Hrvati Zombiji, dakle nesvjesni I besvjesni stvorovi.

Stvorenja sa kojima se priroda surovo poigrala.

A to prilicno odrazava politicko stanje I stanje svijesti u Hrvata danas. Mozda je to I namjera autora filma.

Jedina zagonetka su ovdje Srbi I njihov imunitet. To mi je zagonetka, sta je pisac scenarija s time htio reci.
Iz Kalifornije moji....

cekaj jel se sjecas kad smo ti i ja slican scenarij ovdje napisali na neku temu :)
Jesmo. Nismo ga zaštitili i neko nam maznuo scenario. Ima tome godinu dana.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by kaya 10/1/2019, 20:27

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:Opet hrvatinegativci..mamu li vam dokle vise...za prljavu lovu se petokolonasi prodajete.
Ma nisu ovdje Hrvati negatovci.

Ovdje su Hrvati Zombiji, dakle nesvjesni I besvjesni stvorovi.

Stvorenja sa kojima se priroda surovo poigrala.

A to prilicno odrazava politicko stanje I stanje svijesti u Hrvata danas. Mozda je to I namjera autora filma.

Jedina zagonetka su ovdje Srbi I njihov imunitet. To mi je zagonetka, sta je pisac scenarija s time htio reci.
Iz Kalifornije moji....

cekaj jel se sjecas kad smo ti i ja slican scenarij ovdje napisali na neku temu :)
Jesmo. Nismo ga zaštitili i neko nam maznuo scenario. Ima tome godinu dana.
:)
licina je na ex iskonu izgleda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 19/1/2019, 20:29

jastreb wrote:Hahahaha....  Opet su uzeli,bolje reći ukrali ideju od Čila(Agaliarepta). On bi ih trebal tužit.

Hahahahaaa...Hrvatski zombiji. Opasnost dolazi iz Slovenije. Ovo je njegovo maslo.

Čilo je i u ovom filmu imao svoje prste.


Znači o tome se radi. :popcorn Mislio sam da je to neka zajebancija,uopće ne pratim domaću produkciju,kad ono stvarno....

Jebo te Bog,stvarno sam trebao stavit copyrightna sve ne moje gluposti s Neciklopedije i Leksikona-yu-mitologije.Tko zna jeli to netko nešto kopirao i spremio,prije nego su mi dušmani izbrisalo skoro cjelokupan  umjetnički rad.

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Katoli12
Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Katoli13
Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Povamp14
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 19/1/2019, 20:32

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Ustaeo10
Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Povamp15


Ja sam prvi popularizirao tematiku ustaškijeh-katoličkijeh zombija,oni su samo malo izmjenili moj orginalni koncept.Da imam vremena i viška novaca,osnovao bih ja svoju produkcijsku kuću i ekranizaro sve moje umjetničke radove.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Posljednji Srbin u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum