ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 09:52

Ruski glazbenik na hrvatskom otoku gradi turistički kompleks

22. listopada 2015. RBTH, [url=http://hr.rbth.com/author/Maria Grigoryan]Maria Grigoryan[/url]
Bas gitarist popularne kazahstansko-ruske grupe A'Studio Vladimir Miklošić izgradit će na hrvatskom otoku Braču turistički kompleks.
Tvrtka Luke Jadrana iz Splita planira izgradnju turističkog kompleksa na otoku Braču u Pučišćima u zaljevu Luke na prostoru od 170 hektara.
"Gotovo pet godina kupovali smo parcele na tom području i vršili pripremne aktivnosti. Članovi tvrtke Luke Jadrana su Paško Skelin, Hrvat iz Splita, biznismen Viktor Morozov, kazahstanski graditelj iz Almatija i ja, građanin RF s hrvatskim državljanstvom koje sam stekao po ocu, rođenome u gradu Lepoglavi", govori za RBTH  bas gitarist popularne kazahstansko-ruske grupe A'Studio Vladimir Miklošić.
Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Real-estate11
Top 10 zemalja u kojima Rusi kupuju nekretnine. Povećati sliku.
Bas-gitarista A'Studio, koji je hrvatskog porijekla, često provodi svoj odmor na Jadranskom moru. Prema riječima Skelina, trećeg osnivača kompanije Luke Jadrana, glazbenik ima još jednu vilu na susjednom otoku Korčula. Miklošić u Hrvatskoj ima još jednu kompaniju – Miklošić razvoj, prenosi BalcanPro.
Uprava Splitsko-dalmatinske županije već je dala dozvolu za izgradnju prvog dijela ceste, koja je važna za budući kompleks.





http://hr.rbth.com/politics/2015/10/20/ruski-glazbenik-na-hrvatskom-otoku-gradi-turisticki-kompleks-u-vrijednosti-od-70-milijuna-eura_484527
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Stanojko 23/10/2015, 09:55

Eva wrote:Ruski glazbenik na hrvatskom otoku gradi turistički kompleks

22. listopada 2015.  RBTH, [url=http://hr.rbth.com/author/Maria Grigoryan]Maria Grigoryan[/url]  
Bas gitarist popularne kazahstansko-ruske grupe A'Studio Vladimir Miklošić izgradit će na hrvatskom otoku Braču turistički kompleks.
Tvrtka Luke Jadrana iz Splita planira izgradnju turističkog kompleksa na otoku Braču u Pučišćima u zaljevu Luke na prostoru od 170 hektara.
"Gotovo pet godina kupovali smo parcele na tom području i vršili pripremne aktivnosti. Članovi tvrtke Luke Jadrana su Paško Skelin, Hrvat iz Splita, biznismen Viktor Morozov, kazahstanski graditelj iz Almatija i ja, građanin RF s hrvatskim državljanstvom koje sam stekao po ocu, rođenome u gradu Lepoglavi", govori za RBTH  bas gitarist popularne kazahstansko-ruske grupe A'Studio Vladimir Miklošić.
Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Real-estate11
Top 10 zemalja u kojima Rusi kupuju nekretnine. Povećati sliku.
Bas-gitarista A'Studio, koji je hrvatskog porijekla, često provodi svoj odmor na Jadranskom moru. Prema riječima Skelina, trećeg osnivača kompanije Luke Jadrana, glazbenik ima još jednu vilu na susjednom otoku Korčula. Miklošić u Hrvatskoj ima još jednu kompaniju – Miklošić razvoj, prenosi BalcanPro.
Uprava Splitsko-dalmatinske županije već je dala dozvolu za izgradnju prvog dijela ceste, koja je važna za budući kompleks.





http://hr.rbth.com/politics/2015/10/20/ruski-glazbenik-na-hrvatskom-otoku-gradi-turisticki-kompleks-u-vrijednosti-od-70-milijuna-eura_484527

Tja, ja i dalje mislim da varijanta u kojoj smo ti, Kaja, Megi, Dzango i ja u nekoj vrsti velikog brata sa prenosom on-line predstavlja bolju poslovnu priliku... :evilgrin

_________________
Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 09:55

Ja sam weć proda prije nekih osam godina ukrajinskom tajkunu 5000 kwadrata na Braču uz more ....ćijena prawa sitnića ...110 eura kwadrat ......

Ewa kasno pališ ....Longi je to radija dok wi još niste ništa znali o tome.

Kasno palite ......u međuwremenu opalija dwa stana ključ u brawu ....dwa puta u žiwotu bija tamo a 500 metara su mi od kuče ...nit ora nit kopa.

Kasno wi palite .....dok wi nešto skužite ja sam to weć okrenija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 09:59

Sa ženama mi ne ide al lowa mi leži ...to je poslijedića mog mentalnog sklopa da muškarać mora bit sposoban donit lowu u kuču a nije njegowo da razmišlja o tim glupostima žena djeća .....zato ja namjerno neču da učim ništa o ženama niti ću jer to nije moj posao.

AJ PUŠITE KURAZ LIPO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 10:01

ILi ti ga u prewodu : JEBEN WAM MATER EMANIĆIPIRANU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 10:02

RayMabus wrote:Sa ženama mi ne ide al lowa mi leži ...to je poslijedića mog mentalnog sklopa da muškarać mora bit sposoban donit lowu u kuču a nije njegowo da razmišlja o tim glupostima žena djeća .....zato ja namjerno neču da učim ništa o ženama niti ću jer to nije moj posao.

AJ PUŠITE KURAZ LIPO.
Mogao bi me usvojiti 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 10:03

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 10:04

Stanojko wrote:
Eva wrote:



Tja, ja i dalje mislim da varijanta u kojoj smo ti, Kaja, Megi, Dzango i ja u nekoj vrsti velikog brata sa prenosom on-line predstavlja bolju poslovnu priliku... :evilgrin
Kaj da Joda režira a Longi bude producent?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 10:05

A ja ću wam se napit krwi ....ako mi je šta urođeno onda je to okretanje lowe ....nečete wi mene zahebawat .....znaš kad će žena u moju kuču ?

KAD RODI TREČE DITE A DO TADA U PODSTANARE PA AKO ČEŠ PRIJE TOGA ALIMENTAĆIJU UPRAWO TAJ STAN DI SMO U PODSTANARIMA TI JE OBITELJSKI DOM ...ETO TI GA ....SAMO ČEŠ MORAT PLAČAT PODSTANARSTWO A U KUČU NEČEŠ DOK TREČE NERODIŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Stanojko 23/10/2015, 10:08

Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:



Tja, ja i dalje mislim da varijanta u kojoj smo ti, Kaja, Megi, Dzango i ja u nekoj vrsti velikog brata sa prenosom on-line predstavlja bolju poslovnu priliku... :evilgrin
Kaj da Joda režira a Longi bude producent?
Boze sacuvaj. Sta ce nam posrednici. Vec sam to razradio na nekoj od prethodnih tema. Iznajmimo gajbu, postavimo kamere, i onda naplacujemo preko web sajta. Garantujemo dobru zabavu,  svadje na nacionalno/versko/polno/politickoj osnovi, puno humora...a za one koji su spremni da plate vise i pogled sa kamere u spavacoj sobi. Bilo bi "uljetaju" svako vece... :kamin

_________________
Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 10:10

RayMabus wrote:A ja ću wam se napit krwi ....ako mi je šta urođeno onda je to okretanje lowe ....nečete wi mene zahebawat .....znaš kad će žena u moju kuču ?

KAD RODI TREČE DITE A DO TADA U PODSTANARE PA AKO ČEŠ PRIJE TOGA ALIMENTAĆIJU UPRAWO TAJ STAN DI SMO U PODSTANARIMA TI JE OBITELJSKI DOM ...ETO TI GA ....SAMO ČEŠ MORAT PLAČAT PODSTANARSTWO A U KUČU NEČEŠ DOK TREČE NERODIŠ.
Pa viš da ja imam rješenje za tebe. Usvojiš mene, dobiš odraslu kćer, ne moraš se mučit, gotov proizvod, zeta i unučad. Život ti bude ispunjen sam tak, i ne brineš više kaj bu sa imovinom i kome ju ostaviti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 10:11

Stanojko wrote:
Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:



Tja, ja i dalje mislim da varijanta u kojoj smo ti, Kaja, Megi, Dzango i ja u nekoj vrsti velikog brata sa prenosom on-line predstavlja bolju poslovnu priliku... :evilgrin
Kaj da Joda režira a Longi bude producent?
Boze sacuvaj. Sta ce nam posrednici. Vec sam to razradio na nekoj od prethodnih tema. Iznajmimo gajbu, postavimo kamere, i onda naplacujemo preko web sajta. Garantujemo dobru zabavu,  svadje na nacionalno/versko/polno/politickoj osnovi, puno humora...a za one koji su spremni da plate vise i pogled sa kamere u spavacoj sobi. Bilo bi "uljetaju" svako vece... :kamin
A ciljano tržište nam je region, ili i malo šire?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Stanojko 23/10/2015, 10:13

Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:



Tja, ja i dalje mislim da varijanta u kojoj smo ti, Kaja, Megi, Dzango i ja u nekoj vrsti velikog brata sa prenosom on-line predstavlja bolju poslovnu priliku... :evilgrin
Kaj da Joda režira a Longi bude producent?
Boze sacuvaj. Sta ce nam posrednici. Vec sam to razradio na nekoj od prethodnih tema. Iznajmimo gajbu, postavimo kamere, i onda naplacujemo preko web sajta. Garantujemo dobru zabavu,  svadje na nacionalno/versko/polno/politickoj osnovi, puno humora...a za one koji su spremni da plate vise i pogled sa kamere u spavacoj sobi. Bilo bi "uljetaju" svako vece... :kamin
A ciljano tržište nam je region, ili i malo šire?
Sky is a limit! Ceo svet. Pricamo o internetu. Od Minken bojne, do Australije... afro

_________________
Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 10:13

Ewa , ....treba dat šansu mlađima. lol!

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Ukrainian-football-girls_02-530x463
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Stanojko 23/10/2015, 10:14

RayMabus wrote:Ewa , ....treba dat šansu mlađima. lol!

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Ukrainian-football-girls_02-530x463


Brale, ove sve da se spoje, napravile bi jednu ljudsku sisu... scratch

_________________
Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 10:16

Odbijam znati bilo šta o ženama , odgoju djeće i slično ....to je kao da netko tko ima neko zaduženje uči i radi posao nekog drugog tko ima swoje zaduženje i posao. To je pogrešno. Zato se tako i ponašam.

NEĆU KURZEM MAKNUTI DA NAPRAWIM DIJETE , IDEM PREMA ŽENSKOJ ILI BILO ŠTA TAKO.

DRUGARIĆE SNAĐI SE ...AKO OŠ OŠ AKO NEŠ NEŠ .....ZABOLI ME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 10:16

Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:



Tja, ja i dalje mislim da varijanta u kojoj smo ti, Kaja, Megi, Dzango i ja u nekoj vrsti velikog brata sa prenosom on-line predstavlja bolju poslovnu priliku... :evilgrin
Kaj da Joda režira a Longi bude producent?
Boze sacuvaj. Sta ce nam posrednici. Vec sam to razradio na nekoj od prethodnih tema. Iznajmimo gajbu, postavimo kamere, i onda naplacujemo preko web sajta. Garantujemo dobru zabavu,  svadje na nacionalno/versko/polno/politickoj osnovi, puno humora...a za one koji su spremni da plate vise i pogled sa kamere u spavacoj sobi. Bilo bi "uljetaju" svako vece... :kamin
A ciljano tržište nam je region, ili i malo šire?
Evo, nagovorio si me. Bit ću konačno na televiziji. sunny  Sad još Megi, Kaju i Nevu obrlati, i krećemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Guest 23/10/2015, 10:18

RayMabus wrote:Ewa , ....treba dat šansu mlađima. lol!

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Ukrainian-football-girls_02-530x463
Pa dobro kakav si ti to otac? Kaj ti je Fritzl idol?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Tony Soprano 23/10/2015, 10:20

RayMabus wrote:Ewa , ....treba dat šansu mlađima. lol!

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Ukrainian-football-girls_02-530x463
:20
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by RayMabus 23/10/2015, 10:21

Pa mislim treba dat šanse mlađim ćurama ..... lol! 

Mene ti boli kuraz šta wi očete. Pogrešno je radit tuđi posao. Obitelj , djeća i to nije muški posao. NJegow je donošenje lowe u kuču. Ja sam u tome poprilično uspiješan. Ja swoje radim a tuđe neču jer se to kosi sa mojim uwjerenjima jer čim ti tuđi posao radiš taj neradi swoj.

Zato ti ja ženske neheben nula posto. Ja im wrata zatworija nisam al čim čujem nešto sa : mi smo rawnoprawni : ODJEBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю  Empty Re: Za Jodu i Longija, poslovna prilika, Улетаю

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum