ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by vuksadinare 23/10/2015, 08:23

http://www.avaz.ba/clanak/201566/smijeh-do-suza-evo-kako-balkanac-kupuje-u-njemackoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty Re: SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by RayMabus 23/10/2015, 11:56



ha ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty Re: SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by Guest 23/10/2015, 12:02

A gle bolje i to nego Pipl mast trast us i to u UN-u ? Ili europskom parlamentu ili što je ono već bilo. Ovaj je ipak prvo u trgovini probao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty Re: SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:03

Pa dobro se snašao , ...zato mi i je smiješno. Legenda. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty Re: SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by Guest 23/10/2015, 12:06

A ja sam se tako više puno snalazio stvarno rukama i nogama jebi ga što ćeš kada neznaš jezik a recimo gladan si. Snađeš se brzo. Pogotovo recimo u Italiji di ljudi slabo govore engleski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty Re: SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:11

zgdosada wrote:A ja sam se tako više puno snalazio stvarno rukama i nogama jebi ga što ćeš kada neznaš jezik a recimo gladan si. Snađeš se brzo.
Narawno ....uniwerzalni jezik ....gowor tijela ....i slikama tj pomoću slika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj Empty Re: SMIJEH DO SUZA:Kako Balkanac kupuje u Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum