ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku

Go down

Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku Empty Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku

Post by marcellus 3/1/2019, 10:52

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sprema-se-jedan-od-najdrasticnijih-administrativnih-rezova-doznali-smo-detalje-akcijskog-plana-s-cak-314-mjera-ukida-se-zapanjujuci-niz-obveza/8237231/

_________________
Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku Empty Re: Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku

Post by crvenkasti 3/1/2019, 10:56

E žig? Zar će i pečete lupat kompjuteri?

Gdje će onda ljudi biti zaposleni i primat plaću?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku Empty Re: Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku

Post by marcellus 3/1/2019, 11:07

e građanin kurac moj, nekidan tražio nešto na općini pa me šetali uzeli mi taksene markice i onda čekaš par tjedana da ti pošalju poštom jer nikad nisu čuli za email, pa pošalju na krivu adresu pa se vrati, pa opet pošalju na krivu adresu pa se opet vrati, a ne možeš preuzet osobno jer oni to moraju poslat poštom jer im je takav pravilnik... inače drugdje to pogledaš na internetu

_________________
Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku Empty Re: Dragi Ivo vol.2: Žutarnji i epehazija opet bacaju drkicu na velikog vođu i zločinačku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum