ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Guest 23/10/2015, 14:48

kaja_333 wrote:A ne postoji im ni NDH vise uostalom. Možemo im poslati jedino pomoć u vidu tableta za psihički bolesne.

A vjerojatno su odšeteu od Njemačke htjeli prvo. ;). Ali vjerojatno nitko nije znao napisati u državi to na njemačkom pa su odustali.

Guest
Guest


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by kaya 23/10/2015, 15:06

kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Guest 23/10/2015, 15:09

Nevidim ništa Kajo prazan post ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by kaya 23/10/2015, 15:15

Ja bi jedino vučicu poslala odštetu za onog sukundedu koji je poginuo u NDH u krčmi u tučnjavi, ali jedino ako dokaze da ga je neki ustaša prebio.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Guest 23/10/2015, 15:23

Jesu tu UBROJALI _ POPISALI koliko su ih njihovi sunarodnjaci ČETNICI potamanili ; samo još jedno UPOZORENJE za NAIVNE HRVATE koji bi eventualno PROGUTALI njihova srbočetnička  " PRIOPČENJA " i tobožnje " DEKLARACIJE " ---------------------ZID;ZID;ZID _ DUNAV _SAVA  prema SRBIJI i njenim potomcima idućih najmanje 50 godina  - zabrana ulaska bilo kojem srpčiću koji je u svom životu išta protiv HR  izjavio  - u konačnici ; mi bez njih možemo živjeti i koji se KUKI stalno guraju i provociraju - ne moramo mi biti ROBOVI njihove FANTAZIJE i MEGALOMANSTVA čije GORIVO je isključivo SRBOČETNIČKI  NACIONALIZAM i stoga " BRE " ; OTKAČITE NAS SE ZA VIJEKE VJEKOVA - zaboravite na nas ( i mi na vas ) , gonite se u MP3 i što manje budemo čuli jedni za druge biti će našim i vašim narodima bolje - jer na ovakav način pitanja ostaju i za budućnost i uvijek će biti OSNOVOM za međusobna POLITIČKA  prepucavanja koje će političari s obije strane VJEŠTO potpaljivati dizajući TENZIJE između dvaju naroda na nivo koji im je potreban da politički prežive !!

U konačnici  " T K O  "  se tu uopće usudio da se javi ; ZLOČINAČKA SRBOTVOREVINA KOJA JE NASTALA NA ČISTOM GENOCIDU I ETNIČKOM ČIŠĆENJU SVIH NESRBA - PAMETNOM DOSTA !!

PLJUC !


Last edited by redder4 on 23/10/2015, 15:25; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Guest 23/10/2015, 15:49

redder4 wrote:Jesu tu UBROJALI _ POPISALI koliko su ih njihovi sunarodnjaci ČETNICI potamanili ; samo još jedno UPOZORENJE za NAIVNE HRVATE koji bi eventualno PROGUTALI njihova srbočetnička  " PRIOPČENJA " i tobožnje " DEKLARACIJE " ---------------------ZID;ZID;ZID _ DUNAV _SAVA  prema SRBIJI i njenim potomcima idućih najmanje 50 godina  - zabrana ulaska bilo kojem srpčiću koji je u svom životu išta protiv HR  izjavio  - u konačnici ; mi bez njih možemo živjeti i koji se KUKI stalno guraju i provociraju - ne moramo mi biti ROBOVI njihove FANTAZIJE i MEGALOMANSTVA čije GORIVO je isključivo SRBOČETNIČKI  NACIONALIZAM i stoga " BRE " ; OTKAČITE NAS SE ZA VIJEKE VJEKOVA - zaboravite na nas ( i mi na vas ) , gonite se u MP3 i što manje budemo čuli jedni za druge biti će našim i vašim narodima bolje - jer na ovakav način pitanja ostaju i za budućnost i uvijek će biti OSNOVOM za međusobna POLITIČKA  prepucavanja koje će političari s obije strane VJEŠTO potpaljivati dizajući TENZIJE između dvaju naroda na nivo koji im je potreban da politički prežive !!

U konačnici  " T K O  "  se tu uopće usudio da se javi ; ZLOČINAČKA SRBOTVOREVINA KOJA JE NASTALA NA ČISTOM GENOCIDU I ETNIČKOM ČIŠĆENJU SVIH NESRBA - PAMETNOM DOSTA !!

PLJUC !
Ma nisu oni puno potamanili četnici su se uglavnom skrivali po brdima dok se ratovalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Guest 23/10/2015, 18:52

zgdosada wrote:
redder4 wrote:Jesu tu UBROJALI _ POPISALI koliko su ih njihovi sunarodnjaci ČETNICI potamanili ; samo još jedno UPOZORENJE za NAIVNE HRVATE koji bi eventualno PROGUTALI njihova srbočetnička  " PRIOPĆENJA " i tobožnje " DEKLARACIJE " ---------------------ZID;ZID;ZID _ DUNAV _SAVA  prema SRBIJI i njenim potomcima idućih najmanje 50 godina  - zabrana ulaska bilo kojem srpčiću koji je u svom životu išta protiv HR  izjavio  - u konačnici ; mi bez njih možemo živjeti i koji se KUKI stalno guraju i provociraju - ne moramo mi biti ROBOVI njihove FANTAZIJE i MEGALOMANSTVA čije GORIVO je isključivo SRBOČETNIČKI  NACIONALIZAM i stoga " BRE " ; OTKAČITE NAS SE ZA VIJEKE VJEKOVA - zaboravite na nas ( i mi na vas ) , gonite se u MP3 i što manje budemo čuli jedni za druge biti će našim i vašim narodima bolje - jer na ovakav način pitanja ostaju i za budućnost i uvijek će biti OSNOVOM za međusobna POLITIČKA  prepucavanja koje će političari s obije strane VJEŠTO potpaljivati dizajući TENZIJE između dvaju naroda na nivo koji im je potreban da politički prežive !!

U konačnici  " T K O  "  se tu uopće usudio da se javi ; ZLOČINAČKA SRBOTVOREVINA KOJA JE NASTALA NA ČISTOM GENOCIDU I ETNIČKOM ČIŠĆENJU SVIH NESRBA - PAMETNOM DOSTA !!

PLJUC !
Ma nisu oni puno potamanili četnici su se uglavnom skrivali po brdima dok se ratovalo.


Zaboravio si jednu stvar ;

Četnici su svoje SRBE TAMANILI kada bi ušli u selo koje nije bilo branjeno od nijedne vojske ( a selo nije bilo četnički nastrojeno - junački ulaz ) i tamo su dobivali INSPIRACIJU za svoja " JUNAČKA " djela nad nedužnim srpskim stanovništvom - a nakon 45 su SVE SRPSKE ŽRTVE PRIPISALI NDH _ USTAŠAMA - odnosno; svima nama Hrvatima TO stavili na teret !!

PERFIDNA i MONSTRUOZNA IGRA KOJA KAKO VIDIMO NEMA KRAJA I KOJA ĆE UVIJEK IZNOVA BITI POVLAČENA KADA TO SRBOČETNICIMA BUDE ODGOVARALO !
Davno sam ja još rekao 95; nakon rata - kada smo srpčiće porazili _ ZID od DUNAVA do SAVE - PREKID svih odnosa idućih 50 godina ( s tim da se u roku 3 mjeseca dozvoli svima onima koji žele iseliti iz HR-SRB to i omogući - naravno uz provjeru koliko je tko bio kriv u DR i prema HR ) - onima koji nisu krivi ponuditi PRAVEDNU naknadu ( po trenutno važećoj cijeni za njihovo imanje) ako izraze želju da odu iz HR - čak im ponuditi i veću cijenu - a ako to ne žele obvezno POTPIS LOJALNOSTI HR državi i uz POVREDE te lojalnost OBVEZAN IZGON iz HR i Konfiskacija cjelokupne IMOVINE u korist RH - ne vrijedi prepis imovine na rodbinu, psa, mačku , ribice i slično !!

_- Nadalje ; SVIM trubačima velikosrpske PROPAGANDE KOJI SU ZA VRIJEME RATA S SRPSKE STRANE izražavali podršku SRBOČETNICIMA i projektu " VELIKE SRBIJE " ( glumci, pjevači,novinari ,poznate osobe u Srbiji i HR - svi oni koji su izražavali neprijateljske stavove prema RH ) trajno - čak i njihovoj obitelji do trećeg koljena zabraniti ulazak u RH !!

_ DALJE ; oniMA KOJI SU BILI KRIVI _ za učestvovanje , razbojstva, pljačke, nasilje , silovanja , ubojstva, nečovječno ponašanje , propagandu i sve druge načine gdje su radili protiv HR obvezno konfisciranje cjelokupne imovine do trećeg koljena , obvezno protjerivanje iz RH - upis obitelji u nepoželjne za RH idući 100 godina - s tim da onaj koji je KRIV za RATNI ZLOČIN ima da odgovara i GULI kaznu U HR bez mogućnosti da bude prebačen da služi kaznu u Srbiji - a po meni JA bih uveo i OBVEZATNU SMRTNU KAZnu za sve one koji su to zaslužili - ovdje se ne bih držao samo SRBA - i Hrvati koji bi bili krivi ima da plate za svoj zločin !!

_ Također svim Srbima ( ma čemu god pripadali ) koji su za vrijeme AGRESIJE na HR ZDUŠNO i JAVNO PODRŽAVALI SRBOČETNIČKI POKRET protiv HR do treće generacije zabraniti ulazak u HR ili bilo koji kontakt unutar HR bilo kojim putem _ JAVNIM MEDIJIMA . ULASKOM U RH , POŠTOM _ APSOLUTNO _ totalna BLOKADA - pa neka se onda RAZMIŠLJAJU ; MI Hrvati bez njih možemo živjeti - isto tako i oni bez nas _ ZAŠTO TO TAKO NE BI I OSTALO - u konačnici na DOBROBIT obiju naroda _ kako vidimo i s TURCIMA smo stoljećima bili neprijatelji , a danas normalno komuniciramo - no za sve TO je ipak trebalo proteći određeno vrijeme dok se usijane GLAVE nisu ohladile ( barem trenutno ) no to isto svakako ništa ne garantira u budućnosti - OPREZ JE MAJKA VLASTITE ODRŽIVOSTI i stoga svemu uvijek treba prići i prihvatiti s VELIKOM DOZOM REZERVE i SUMNJIČAVOSTI - biti spreman da SUTRA ne mora biti kao DANAS i pripreman na sva iznenađenja koja POLITIKA može IZNJEDRITI PREKO NOĆI --PAMETNI svakako shvaćaju o čemu pišem - a oni koji to trenutno ne mogu shvatiti bolje da se suzdrže od bilo kojeg komentara jer jednostavno nisu dostigli NIVO na kojem su u stanju komunicirati i od njihovog komentara nitko neće imati koristi - stoga bolje da se suzdrže B-) osim ako su previše ZADOJENI pa se ne mogu suzdržati - naravno _ i takve shvaćam ; no njihov jal i bijes mogu pratit samo kroz PRIZMU 👅 👅 👅 👅 !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by kaya 23/10/2015, 18:54

Dobro stari ali malo si pretjerao, skrati drugi put
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by IL Risorto 23/10/2015, 19:07

neoliberalni_placenik wrote:

1)neće proći, jer brojka od 700 000 očito nije realna,
Nije 700 000 već 750 000.Već sam nekoliko puta na pokojnom net.hr-u prezentirao metodologiju izračuna pomoću kojeg sam došao do nekog okvirnog broja od 750 000,mada smatram da je taj broj i znatno veći,ali da se ne ponavljam,probat ću pronaći i copy pastati s net.hr-a.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Regoč 23/10/2015, 19:40

To su Epijevi saveznici. Broj je teška budalaština, nema forenzičkih dokazah za njega.

_________________
Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by dijagram 23/10/2015, 19:44

Regoč wrote:To su Epijevi saveznici. Broj je teška budalaština, nema forenzičkih dokazah za njega.
:D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by epikur37 23/10/2015, 19:46

Regoč wrote:To su Epijevi saveznici. Broj je teška budalaština, nema forenzičkih dokazah za njega.

Vi i Srbi morate riješiti vlastita otvorena pitanja i nesuglasice.Nama je Dodik saveznik i više nego su vama vaši  Bošnjaci.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Guest 24/10/2015, 06:01

kaja_333 wrote:Dobro stari ali malo si pretjerao, skrati drugi put

👅 Kajo; morao sam dati "dubinsku analizu " svega onoga što je trebalo biti provedeno - a nije - zatim da se oni koji ne razmišljaju na ovakav način malo zamisle i pogledaju stvari i iz drugačijih kutova - a mnoge moje zamisli bih ugradio i u USTAV , te u krivične zakone !

Ja znam da ti shvaćaš sve ono što sam napisao - ovo je bilo za one druge koji se sporije uključuju 👅 !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by kaya 24/10/2015, 08:27

aha, ti si njima to natenane objasnio da ne bi bilo zabune..ajde dobro, neka :shy
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Ringo10 26/10/2015, 04:12

neoliberalni_placenik wrote:ono nitko ih ne doživljava.. baš nitko.  kod Njemaca bi ovo i prošlo, ali kod nas 

1)neće proći, jer brojka od 700 000 očito nije realna, 
2)Hrvatska je nastala tako kažu iz antifašističke borbe, pa RH nema veze sa NDH , nego SFRH
3)NDH su poraženi i nad njima je isto tako napravljen gadan genocid i zločin
4)Srbe neće nitko doživiti nakon jebiga sranja iz 91, 


jednostavno nitko ih neće doživit, niti jedan RH medij ovo neće prenjeti, političari neće komentirati, kao da se nije dogodilo :D to i je najbolje

1. Tako je, brojka je prenapuhana ali to ne mijenja stvarnost ustaške strahovlade. Ovi traže odštetu, koliko god da je žrtava bilo.

2. Tačno je da RH nije pravna nasljednica NDHazije, ali sami Hrvati se ponašaju kao da jeste. Možemo mi da pizdimo koliko hoćemo ali upravo mi svojim ponašanjem dajemo materijala za ovakve ideje I akcije. Sjedenje na dvije stolice ne prolazi.

3. Istina, ali I to je napuhano do besvijesti kao I sve ostalo.

4. Nisam ja više siguran u bilo šta. Svašta je moguće na ovome svijetu.

Možda niko ne šljivi Srbe, ali ako recimo nađu saveznike u Židovima, koji Hrvate "obožavaju", I ako se ovi toga dohvate, onda cijela priča postaje mnogo zajebanija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Sora 26/10/2015, 06:59

Ringo10 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ono nitko ih ne doživljava.. baš nitko.  kod Njemaca bi ovo i prošlo, ali kod nas 

1)neće proći, jer brojka od 700 000 očito nije realna, 
2)Hrvatska je nastala tako kažu iz antifašističke borbe, pa RH nema veze sa NDH , nego SFRH
3)NDH su poraženi i nad njima je isto tako napravljen gadan genocid i zločin
4)Srbe neće nitko doživiti nakon jebiga sranja iz 91, 


jednostavno nitko ih neće doživit, niti jedan RH medij ovo neće prenjeti, političari neće komentirati, kao da se nije dogodilo :D to i je najbolje

1. Tako je, brojka je prenapuhana ali to ne mijenja stvarnost ustaške strahovlade. Ovi traže odštetu, koliko god da je žrtava bilo.

2. Tačno je da RH nije pravna nasljednica NDHazije, ali sami Hrvati se ponašaju kao da jeste. Možemo mi da pizdimo koliko hoćemo ali upravo mi svojim ponašanjem dajemo materijala za ovakve ideje I akcije. Sjedenje na dvije stolice ne prolazi.

3. Istina, ali I to je napuhano do besvijesti kao I sve ostalo.

4. Nisam ja više siguran u bilo šta. Svašta je moguće na ovome svijetu.

Možda niko ne šljivi Srbe, ali ako recimo nađu saveznike u Židovima, koji Hrvate "obožavaju", I ako se ovi toga dohvate, onda cijela priča postaje mnogo zajebanija.
Jako dobro razmišljanje. SFBI su očito ljuti zbog izgubljenih ratova 90.tih i naravno u gabuli u RS koja nema perspektive. Nece im proći te tužbe iz vide razloga . NDH nije bila nezavisna i svoju zločinačku vlast je provodila pod protektoratom Njemaca. Neka sad Srbi tuže hitlera i Njemačke namjesnike u Zagrebu. Potom se zna da su na temelju ratnih gubitaka i žrtava , Srbi u bivšoj JUGOSLSVIJI imali dosta privilegiran položaj u materijalnom smislu. Radna mjesta, stipendije, ulaganja u njihove regije u RH Itd. S jugoslavenskom politikom mirenja svih žrtava rata , i od ustaša i od četnika , svi su imali brnefite . Jer se zemlja usmjerila na ekonomski razvoj. 

Ali, jebene budale , i Hrvati i Srbi, se trude dokazati da su ustašte i  cetnici bili prave opcije za njihove države. Balkan , bure baruta dovijeka.
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by vuksadinare 26/10/2015, 07:10

prvo tu je kardinalna greska samih srba iz 'srpske'...bez podrske hrvata ili bosnjaka..dakle jedne od preostale dviej starne u bh-a nema nista od samostaljenja srpske...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima - Page 5 Empty Re: Usvojena Deklaracija o genocidu NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum