ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Abenologija

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 17:08

Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Mene ignorira samo kad ga pogodim u žicu.   :poke


Zapravo, ne ignorira mene, ignorira te postove koji mu ne pašu.  :D

ne moreš biti jo i preskokati postove ki ti ne pašu
Mogu biti jo i isto preskakati. Imam kondicije.


ti možda moreš, ali jo ne.

neimati muža more znočiti ne biti spremna na kompromis, biti picky, nefleksibilna, feministica...

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 17:11

Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
mativka wrote:
metilda wrote:

žao mi te što se nisi sjetila sama nego ti eto baš netko kome se ulizuješ mora pomoći..
meni je sasvim jasna tvoja potreba da imaš zaleđe za svoje infantilnosti..
Imam osjećaj da ti smeta moja komunikacija s bilo kim. Sreća pa je Ra žensko :)
Misliš da te to što sam žensko spašava?  hug
I kako si mogla zaboraviti da ja nemam muža (premda to nikad nisam napisala)? Ha? Znaš li ti da su žene bez muža, ono... ma ono, znaš? B-)

jesi, na vijestima, na svojoj temi
Stvarno? 

Pa ajmo onda sve to ponoviti. 

Nemam muža. Nemam ljubavnika. Nemam ljubavnicu. A nemam ni blage veze zašto je to toliko bitno da se navodi u postu dok se pokušava diskreditirati Mativku. Ali neka piše. Crno na bijelom. E!   :)

u čemu se pokušava diskreditirati mativku?.. jebi se sama kažeš ti meni i mativka svršava od sreće... postoji u kokošjem svijetu jedan nagon koji odbacuje iz jata jednu kokoš.. dakle sve su kokoši, ali im jedna kokoš posebno smeta.. sve smo mi ovdje te kokoši u kokošinjcu, samo ja smetam jer govorim istinu.. i tebi i mativki i gnječu i kicu i ithildin oko koje se posebno trudim jer u njoj vidim više dobra nego u svima vama.. pa me kljucate u glavu kao što kokoši u kokošinjcu kljucaju tu koja im se iz nekog evolucijskog razloga "ne sviđa".. i mislite da ja to ne primjećujem.. ali jesam i vraćam.. recimo da mi je samo ovaj kokošinjac postao pregadljiv.. nedavno sam se odregistrirala ali sam se vratila da ne bi tko zloupotrijebio moj nick.. vidim uvlakuše po vijestima, ljudsku klatež sa genocidnim stavovima.. pa sad idem jer mi je dosta... vi i dalje uživajte, naći ćete koga ćete kljucati.. jedno vrijeme mene a onda jedni druge...

12.01.2019. ex-iskon-pleme ... punctum
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 17:24

Todays’ article tackles one of the least endearing qualities of our beloved hens – bullying.

It is more than establishing the ‘pecking order’- it is systematically picking on one or two hens for no apparent reason.

Bullying can be limited to feather plucking or it can escalate into full blown warfare with the receiving hen being severely injured or possibly killed.

In this article we will cover what the usual causes of bullying are, how to stop them pecking each other and finally what to do when you need to intervene.

The Pecking Order
Chicken Bullying Behavior


This is just a brief rehash of the pecking order to refresh your memory. If you want to get more in depth information please see our article on the pecking order.

The pecking order is a complex relationship structure within the flock. A birds’ place within the flock is determined by several things – age, ambition, personality etc.

A hen who wishes to rise to the top will be assertive with her flock mates ensuring dominance over them first. When she is integrated to the flock she will initially be at the bottom, but she will challenge the more timid hens and rise through the ranks accordingly.

When viewed from the outside, this behavior can seem like bullying, but this particular behavior has gainful purpose and is usually short-lived. It will stop when one of the antagonists gives way.

Bullying is a sustained behavior which really has no purpose other than to intimidate or harm another hen.

Let’s look at some of the usual causes of bullying now.

Usual Causes of Bullying
Chicken Flock Behavior


There are four main causes for bullying to erupt:

Stress
Boredom
Sickness
Overcrowding
Stress

Chickens love routine and anything that changes their routine can lead to stress. The major stressors are new members in the flock, death of a flock mate, change of feed, new accommodations and a host of other minor things.

Usually they deal with stress by going off lay for a few days, being quieter than usual, but on occasion the stress can trigger one hen to act out of character and become aggressive to a flock mate(s).

Boredom

Winter-time is the usual time for boredom aggression. They can’t/won’t go out in the weather and they have little to do, so feather picking starts.

If it stayed as a minor thing with occasional picking that would be acceptable, but it can escalate into a frenzy of picking by several hens.

The victim is usually terrified to go anywhere near the bully girl(s) and may hide for most of the day. She will likely be frightened to go into the coop at night also.

They may keep her from eating and drinking so it is important to have more than one feeding station available so that she can eat in peace.

Also make sure to read our chicken winter boredom busters to avoid this type of problem.

Sickness

Chickens know intuitively when one of their own is sick. In the wild a sick chicken would be driven from the flock as she becomes a liability for the rest of the chickens.

This can happen in our domestic hens too. They will pluck at her, driving her away from the flock.

Overcrowding

Probably the number one cause of bullying. Many chicken folks are guilty of impulse buying or over hatching thinking one or two more birds won’t hurt.


In good weather with free ranging that may hold true, but in winter – not so much.

Remember, each large bird requires 4sq. ft/bird in the coop and 8sq.ft/bird in the run. If there is tight quarters it’s a given that mischief will break out.

Think about how you would like spending the winter with your family in one room all the time. As much as you may love your family – nerves will get frayed and tempers may flare.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 17:37

zoč se napadote?
razlozi su stress, dosada, bolest i gužva.

većina vos ste situirone, ovo je easy going zemlja, tako da sumnjan da ste u stresu.
zima je dosadna, ali ona umrtvljuje, a ne da doje energiu ili poticaj da se cujete.
na forumu gužva i nemo neko znočenje.

dakle, moro biti bolest.  
Chickens know intuitively when one of their own is sick. In the wild a sick chicken would be driven from the flock as she becomes a liability for the rest of the chickens.
a i puklo je na pobačaju; metilda je počela kljucati rabarbaru jer ova želi dopuštiti ubijanje dice, i želi je izbociti iz flocka da ne zarozi i druge kokoše.
jedino je malo težje objosniti zoč je unda mativka, koja se protivi ubijanju dice, počela kljucati metildu i zoč metilda u zaštiti drži štrigu koja se, ko i rabarbara, isto založe za ubijanje dice.

sve u svemu, jedna zamršena situacija koju samo gnječ svojin uobičajenin analitičkin pristupon more raspetljati

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 17:41

metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
mativka wrote:
Imam osjećaj da ti smeta moja komunikacija s bilo kim. Sreća pa je Ra žensko :)
Misliš da te to što sam žensko spašava?  hug
I kako si mogla zaboraviti da ja nemam muža (premda to nikad nisam napisala)? Ha? Znaš li ti da su žene bez muža, ono... ma ono, znaš? B-)

jesi, na vijestima, na svojoj temi
Stvarno? 

Pa ajmo onda sve to ponoviti. 

Nemam muža. Nemam ljubavnika. Nemam ljubavnicu. A nemam ni blage veze zašto je to toliko bitno da se navodi u postu dok se pokušava diskreditirati Mativku. Ali neka piše. Crno na bijelom. E!   :)

u čemu se pokušava diskreditirati mativku?.. jebi se sama kažeš ti meni i mativka svršava od sreće... postoji u kokošjem svijetu jedan nagon koji odbacuje iz jata jednu kokoš.. dakle sve su kokoši, ali im jedna kokoš posebno smeta.. sve smo mi ovdje te kokoši u kokošinjcu, samo ja smetam jer govorim istinu.. i tebi i mativki i gnječu i kicu i ithildin oko koje se posebno trudim jer u njoj vidim više dobra nego u svima vama.. pa me kljucate u glavu kao što kokoši u kokošinjcu kljucaju tu koja im se iz nekog evolucijskog razloga "ne sviđa".. i mislite da ja to ne primjećujem.. ali jesam i vraćam.. recimo da mi je samo ovaj kokošinjac postao pregadljiv.. nedavno sam se odregistrirala ali sam se vratila da ne bi tko zloupotrijebio moj nick.. vidim uvlakuše po vijestima, ljudsku klatež sa genocidnim stavovima.. pa sad idem jer mi je dosta... vi i dalje uživajte, naći ćete koga ćete kljucati.. jedno vrijeme mene a onda jedni druge...

12.01.2019. ex-iskon-pleme ... punctum
Metilda, to 'yebi se sama' je bila zajebancija inače bi bilo j a ne y. 

Ali s tobom očito nema zajebancije kad si u toj nekoj furijastoj fazi. Ne daš se iz tog stanja, ma koliko se svi trudili ne češati se o tebe. 
 
Ne znam što se događa u tvojoj glavi da se osjećaš poput kokoši, ali ja se ne vidim u tom tvom  svijetu. 
Ako je to bila tek usporedba i zafrkancija kako bi nam objasnila da se odjećaš odbačenom, onda ti moram reći da te nitko ne izolira, sama to činiš. Iz čisto normalnog ponašanja jedne  simaptične žene se preko noći preokreneš u nešto neprepoznatljivo i počneš se ponašaši poput uznevjerene priglupe kokoši koja kokodače jer se izgubila u vlastitom dvorištu i kokošinjcu. To nema neke veze s nama koji tu pišemo. 

Stvarno ne znam što bih ti rekla. Majkemi ne kužim te ali ono baš nikako.  Zbog nekog glupog posta na vijestima ti si me proglasila ubojicom. Optužila me da ti popujem, da te dociram. Čak sam ti se ispričala ako sam te s nečim povrijedila, a mislim da nisam. Ništa. Kao da sam se obratila kamenu. Gluho, slijepo.


Što je to u tebi tako bolno da se manifestira na tako otrovan način prema okolini? Odabereš žrtvu i sereš po noj do iznemoglosti. Jesi li svjesna da stalkiraš Mativku? Mene ne možeš, jer znaš da ću te oplest da ti se zamrači pred očima, ali nju gnjaviš već jako dugo. Predugo. 
Ali meni ćeš tu i tamo kao slučajno ubaciti koji privatan podatak, premda sam te zamolila da to ne radiš. Nemoj, stvarno nemoj. 
Ovo sad nije zamolba, već upozorenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 17:45

aben wrote:zoč se napadote?
razlozi su stress, dosada, bolest i gužva.

većina vos ste situirone, ovo je easy going zemlja, tako da sumnjan da ste u stresu.
zima je dosadna, ali ona umrtvljuje, a ne da doje energiu ili poticaj da se cujete.
na forumu gužva i nemo neko znočenje.

dakle, moro biti bolest.  
Chickens know intuitively when one of their own is sick. In the wild a sick chicken would be driven from the flock as she becomes a liability for the rest of the chickens.
a i puklo je na pobačaju; metilda je počela kljucati rabarbaru jer ova želi dopuštiti ubijanje dice, i želi je izbociti iz flocka da ne zarozi i druge kokoše.
jedino je malo težje objosniti zoč je unda mativka, koja se protivi ubijanju dice, počela kljucati metildu i zoč metilda u zaštiti drži štrigu koja se, ko i rabarbara, isto založe za ubijanje dice.

sve u svemu, jedna zamršena situacija koju samo gnječ svojin uobičajenin analitičkin pristupon more raspetljati
Abende, ostavi se analiza, nije to za tebe. Odi igrat košarku.  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 17:49

Rabarbara wrote:
aben wrote:zoč se napadote?
razlozi su stress, dosada, bolest i gužva.

većina vos ste situirone, ovo je easy going zemlja, tako da sumnjan da ste u stresu.
zima je dosadna, ali ona umrtvljuje, a ne da doje energiu ili poticaj da se cujete.
na forumu gužva i nemo neko znočenje.

dakle, moro biti bolest.  
Chickens know intuitively when one of their own is sick. In the wild a sick chicken would be driven from the flock as she becomes a liability for the rest of the chickens.
a i puklo je na pobačaju; metilda je počela kljucati rabarbaru jer ova želi dopuštiti ubijanje dice, i želi je izbociti iz flocka da ne zarozi i druge kokoše.
jedino je malo težje objosniti zoč je unda mativka, koja se protivi ubijanju dice, počela kljucati metildu i zoč metilda u zaštiti drži štrigu koja se, ko i rabarbara, isto založe za ubijanje dice.

sve u svemu, jedna zamršena situacija koju samo gnječ svojin uobičajenin analitičkin pristupon more raspetljati
Abende, ostavi se analiza, nije to za tebe. Odi igrat košarku.  :coffee

tvoj totalitarizam ne rodi preko interneta

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 17:51

aben wrote:

tvoj totalitarizam ne rodi preko interneta
Nemoj provjeravati. Možda rodi. Drži vile na gotovs. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 17:57

Rabarbara wrote:
aben wrote:

tvoj totalitarizam ne rodi preko interneta
Nemoj provjeravati. Možda rodi. Drži vile na gotovs. :)

amo provjeriti.
mativka je prenježna da bi joj matilda verovala. iako je na istoj ideološkoj liniji po pitanju ubijanja dice, radije će se prikloniti ideološki dijametralno suprotnoj štrigi, jer ih veže karakterna sličnost.


evo, analiziro sun, ponovno- totalitarizam preko interneta ne rodi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 17:59

aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Mene ignorira samo kad ga pogodim u žicu.   :poke


Zapravo, ne ignorira mene, ignorira te postove koji mu ne pašu.  :D

ne moreš biti jo i preskokati postove ki ti ne pašu
Mogu biti jo i isto preskakati. Imam kondicije.


ti možda moreš, ali jo ne.

neimati muža more znočiti ne biti spremna na kompromis, biti picky, nefleksibilna, feministica...


More biti, a ne mora. 

Slijedeći tu tvoju logiku imati muža more značiti da je žena povodljiva tj. nesposobna misliti svojom glavom, jer je navikla popuštati radi mira u kući. More biti a ne mora. 

Ali i dalje ne vidim kakve to ima veze s Mativkom? Što je tu koga trebalo uvrijediti ne znam, ali način je bio neprihvatljiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Noor 12/1/2019, 17:59

metilda wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
metilda wrote:
mativka wrote:Abene, što kažeš na ovo uvođenje "internet policije"?
Sloboda govora i govor mržnje? Zaštita ili cenzura?
Imaš li kakvih dobrih tekstova na ovu temu?

evo, s ovim ću završiti pisanje za danas.. :facepalm
ima li išta što sama znaš smisliti i napisati osim sarkastičnog obraćanja meni? :facepalm
očito nemaš
eto zato mi ideš na jetra i pokvariš mi svako jutro kad otvorim forum  :facepalm
mrzim sebe što uopće otvaram forum :facepalm
:facepalm

Abenologija - Page 33 1f602

It's So Good To Be Bad
apsolutno!! :D :x

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Noor 12/1/2019, 18:02

Rabarbara wrote:
Metilda, to 'yebi se sama' je bila zajebancija inače bi bilo j a ne y. 

metka, ovo ti i ja mogu garantirati....

barabo, kuyo jedinstvena :x

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 18:03

aben wrote:

amo provjeriti.
mativka je prenježna da bi joj matilda verovala. iako je na istoj ideološkoj liniji po pitanju ubijanja dice, radije će se prikloniti ideološki dijametralno suprotnoj štrigi, jer ih veže karakterna sličnost.


evo, analiziro sun, ponovno- totalitarizam preko interneta ne rodi
Apsurdno je i totalno nebitno.
Način na koji se to iskazuje je neprihvatljiv.
Točka. 
Nemam više komentara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 18:05

Noor wrote:
Rabarbara wrote:
Metilda, to 'yebi se sama' je bila zajebancija inače bi bilo j a ne y. 

metka, ovo ti i ja mogu garantirati....

barabo, kuyo jedinstvena  :x
Ne vrijedi. Mogla sam napisati i kyja ne bi vidjela. :)
Ona se tako odlučila i neka bude tako. Amen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 18:07

Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Mene ignorira samo kad ga pogodim u žicu.   :poke


Zapravo, ne ignorira mene, ignorira te postove koji mu ne pašu.  :D

ne moreš biti jo i preskokati postove ki ti ne pašu
Mogu biti jo i isto preskakati. Imam kondicije.


ti možda moreš, ali jo ne.

neimati muža more znočiti ne biti spremna na kompromis, biti picky, nefleksibilna, feministica...


More biti, a ne mora. 

Slijedeći tu tvoju logiku imati muža more značiti da je žena povodljiva tj. nesposobna misliti svojom glavom, jer je navikla popuštati radi mira u kući. More biti a ne mora. 

Ali i dalje ne vidim kakve to ima veze s Mativkom? Što je tu koga trebalo uvrijediti ne znam, ali način je bio neprihvatljiv.

moro, jer ne moreš upravljati kokošinjcen izbjegavajući vruće kunpire.

ne povodljiva nego povodljivija. žene jesu more agreeable. one ke nisu, naravski da ti podignu obrvu.
kako misliš uvriditi? pa nemo uvride vode.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 18:13

Rabarbara wrote:
aben wrote:

amo provjeriti.
mativka je prenježna da bi joj matilda verovala. iako je na istoj ideološkoj liniji po pitanju ubijanja dice, radije će se prikloniti ideološki dijametralno suprotnoj štrigi, jer ih veže karakterna sličnost.


evo, analiziro sun, ponovno- totalitarizam preko interneta ne rodi
Apsurdno je i totalno nebitno.
Način na koji se to iskazuje je neprihvatljiv.
Točka. 
Nemam više komentara.

dakle, ne moš totalitzirati preko interneta

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 18:22

aben wrote:zoč se napadote?
razlozi su stress, dosada, bolest i gužva.

većina vos ste situirone, ovo je easy going zemlja, tako da sumnjan da ste u stresu.
zima je dosadna, ali ona umrtvljuje, a ne da doje energiu ili poticaj da se cujete.
na forumu gužva i nemo neko znočenje.

dakle, moro biti bolest.  
Chickens know intuitively when one of their own is sick. In the wild a sick chicken would be driven from the flock as she becomes a liability for the rest of the chickens.
a i puklo je na pobačaju; metilda je počela kljucati rabarbaru jer ova želi dopuštiti ubijanje dice, i želi je izbociti iz flocka da ne zarozi i druge kokoše.
jedino je malo težje objosniti zoč je unda mativka, koja se protivi ubijanju dice, počela kljucati metildu i zoč metilda u zaštiti drži štrigu koja se, ko i rabarbara, isto založe za ubijanje dice.

sve u svemu, jedna zamršena situacija koju samo gnječ svojin uobičajenin analitičkin pristupon more raspetljati

raspetljati??? ma ne pada mi na pamet. na RH-NDH treba bacit nekoliko atomskih bombi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 18:24

aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:

ne moreš biti jo i preskokati postove ki ti ne pašu
Mogu biti jo i isto preskakati. Imam kondicije.


ti možda moreš, ali jo ne.

neimati muža more znočiti ne biti spremna na kompromis, biti picky, nefleksibilna, feministica...


More biti, a ne mora. 

Slijedeći tu tvoju logiku imati muža more značiti da je žena povodljiva tj. nesposobna misliti svojom glavom, jer je navikla popuštati radi mira u kući. More biti a ne mora. 

Ali i dalje ne vidim kakve to ima veze s Mativkom? Što je tu koga trebalo uvrijediti ne znam, ali način je bio neprihvatljiv.

moro, jer ne moreš upravljati kokošinjcen izbjegavajući vruće kunpire.

ne povodljiva nego povodljivija. žene jesu more agreeable. one ke nisu, naravski da ti podignu obrvu.
kako misliš uvriditi? pa nemo uvride vode.
Alo momak, tko to upravlja kokošinjcom? Nisam baš sigurna na koga ciljaš kad kažeš upravljati kokošinjcom.
Ne vidim kokoši (premda se možda netko i osjeća tako, ne znam), a ne vidim ni vođu koji izbjegava vruće kunpire. Na koga točno ciljaš?

To što misliš o ženama me uopće ne iznenađuje. To si naprosto ti. :)

Mislim tako kako sam napisala. Boldano.


Last edited by Rabarbara on 12/1/2019, 18:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 18:25

Gnječ wrote:
aben wrote:zoč se napadote?
razlozi su stress, dosada, bolest i gužva.

većina vos ste situirone, ovo je easy going zemlja, tako da sumnjan da ste u stresu.
zima je dosadna, ali ona umrtvljuje, a ne da doje energiu ili poticaj da se cujete.
na forumu gužva i nemo neko znočenje.

dakle, moro biti bolest.  
Chickens know intuitively when one of their own is sick. In the wild a sick chicken would be driven from the flock as she becomes a liability for the rest of the chickens.
a i puklo je na pobačaju; metilda je počela kljucati rabarbaru jer ova želi dopuštiti ubijanje dice, i želi je izbociti iz flocka da ne zarozi i druge kokoše.
jedino je malo težje objosniti zoč je unda mativka, koja se protivi ubijanju dice, počela kljucati metildu i zoč metilda u zaštiti drži štrigu koja se, ko i rabarbara, isto založe za ubijanje dice.

sve u svemu, jedna zamršena situacija koju samo gnječ svojin uobičajenin analitičkin pristupon more raspetljati

raspetljati??? ma ne pada mi na pamet. na RH-NDH treba bacit nekoliko atomskih bombi.

šali sun se, gnječ, znun da ne moreš:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Guest 12/1/2019, 18:25

aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:

amo provjeriti.
mativka je prenježna da bi joj matilda verovala. iako je na istoj ideološkoj liniji po pitanju ubijanja dice, radije će se prikloniti ideološki dijametralno suprotnoj štrigi, jer ih veže karakterna sličnost.


evo, analiziro sun, ponovno- totalitarizam preko interneta ne rodi
Apsurdno je i totalno nebitno.
Način na koji se to iskazuje je neprihvatljiv.
Točka. 
Nemam više komentara.

dakle, ne moš totalitzirati preko interneta
Ne moš ni ti nikog ubost vilama. Šteta  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by aben 12/1/2019, 18:34

Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Mogu biti jo i isto preskakati. Imam kondicije.


ti možda moreš, ali jo ne.

neimati muža more znočiti ne biti spremna na kompromis, biti picky, nefleksibilna, feministica...


More biti, a ne mora. 

Slijedeći tu tvoju logiku imati muža more značiti da je žena povodljiva tj. nesposobna misliti svojom glavom, jer je navikla popuštati radi mira u kući. More biti a ne mora. 

Ali i dalje ne vidim kakve to ima veze s Mativkom? Što je tu koga trebalo uvrijediti ne znam, ali način je bio neprihvatljiv.

moro, jer ne moreš upravljati kokošinjcen izbjegavajući vruće kunpire.

ne povodljiva nego povodljivija. žene jesu more agreeable. one ke nisu, naravski da ti podignu obrvu.
kako misliš uvriditi? pa nemo uvride vode.
Alo momak, tko to upravlja kokošinjcom?nisam baš sigurna na koga ciljaš kad kažeš upravljati kokošinjcom.
Ne vidim kokoši (premda se možda netko i osjeća tako, ne znam), a ne vidim ni vođu koji izbjegava vruće kunpire. Na koga točno misli?
To što misliš o ženama me uopće ne iznenađuje. To si naprosto ti. :)

Mislim tako kako sam napisala. Boldano.

na sebe,
denkverbot je kicovo čedo, ali neželjeno, pa sun ga jo posvoji. upravljan njime tako da generirun puno tvrdnji, ke stoju na vjetrometini podložne kritici bilokoga. međutin, jo nis svoje tvrdnje, tako da ne postoji razlog zoč bi preskoko postove ke mi ne pašu, čaviše, jo ni ne zun ča bi to bili postovi ki mi ne pašu.

zoč bi te to iznenodilo, pa isto tako mislu psiholozi
For example, women are often found to be more agreeable than men (Feingold, 1994; Costa et al., 2001).

ali, što je tu tribalo biti smišno, jo ne zun

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Abenologija - Page 33 Empty Re: Abenologija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum