ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I vrag nosi Pradu?

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 29/12/2018, 08:39

Noor wrote:
sad znam o čemu ću doma pričati par dana ispred Valentinova ili rođendana :x

inače, dobila sam nedavno ovaj...

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Item_XL_5116741_73444902

predivan je...mmmm :D
Da, tebi bi mogao odgovarati. 
Daleko je roćkas, Valentinovo je ipak malo prije  B-).
Ipak, odi prije i probaj na koži. Nikad se ne zna kako će reagirati s tvojim ph. 

Dobar?
Meni su svi koje sam probala od PR nekako preslatkasti i prejaki. Ovaj nisam njuškala.

Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 29/12/2018, 08:44

betty.boop wrote:rabarbara, hvala ti puno !

ako je vocni stih, a navodno ima note tresnje <3 , onda bi mogao bit super ... moram isprobat na kozi

kako mlle tako skup ?! idem bas pogledat

Malenkost. Volim šnjofkati parfeme, nije mi bilo teško.  pirat 

Moram priznati da sam i ja ostala zatečena cijenama. Računala sam na ove popuste, ali ništa. Na popustu su neki lijevi.
Nisam zavirila u Bipu i Mullera. 
Bipa zna oko Božića imati velike popuste parfema, ali nemaju sve testere pa mi idu na neku stvar jer moram u dva dućana, u jednom šnjofkati, u drugom kupovati.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 29/12/2018, 09:14

Noor wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:

ja sam visoka 178 cm, dobro, sad sam starija pa sam možda 2 cm niža, ulazim u se..
jednom sam kupila čizmice štikle pete visine 10 cm..
nagovorile me cimerice..
jedva sam hodala, to je bilo jadno održavanje ravnoteže a za druge čizme nisam imala novaca...
još uvijek se stidim tog razdoblja...
Onda nemo'š nositi štikle. 
Raskopčaj dekolte kao kompenzaciju tom "nedostatku".  :D

ah, dekolte.. pa kako sam položila ispite... :^0
aaaaaaaaahahahahahahahah :rofl

minica, štikla i dekolte....nema šanse da padneš :P

ah, nosila sam traperice u to doba, u stvari još nisam ni izašla iz njih ..
ali tih godina izašao je na tržištu Night Magic i dobila sam ga za poklon (iz inozemstva, ovdje nije bilo ni dezodoransa koji nisu smrdili) pa bih namirisala dekolte i otišla na konzultacije...nagnula se i baršunastim glasom rekla: profesore, biste li mi ovo pojasnili .. B-)
od tada ne koristim parfeme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 29/12/2018, 09:39

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:

ja sam visoka 178 cm, dobro, sad sam starija pa sam možda 2 cm niža, ulazim u se..
jednom sam kupila čizmice štikle pete visine 10 cm..
nagovorile me cimerice..
jedva sam hodala, to je bilo jadno održavanje ravnoteže a za druge čizme nisam imala novaca...
još uvijek se stidim tog razdoblja...
Onda nemo'š nositi štikle. 
Raskopčaj dekolte kao kompenzaciju tom "nedostatku".  :D

ah, dekolte.. pa kako sam položila ispite... :^0
aaaaaaaaahahahahahahahah :rofl

minica, štikla i dekolte....nema šanse da padneš :P

ah, nosila sam traperice u to doba, u stvari još nisam ni izašla iz njih ..
ali tih godina izašao je na tržištu Night Magic i dobila sam ga za poklon (iz inozemstva, ovdje nije bilo ni dezodoransa koji nisu smrdili) pa bih namirisala dekolte i otišla na konzultacije...nagnula se  i baršunastim glasom rekla: profesore, biste li mi ovo pojasnili .. B-)
od tada ne koristim parfeme...
Nađeš ključ. I onda ga prestaneš koristiti. Prestrašno!  :D

Da ne bude zabune, našla sam ga i ja odavno, ali sam ga odavno negdje i zaturila u nekom džepu podrapanih traperica. :debil:

Imam dojam da ga, od nas tamo nabrojanih kod abena, koristi jedino Noor. I mislim da je pametna jer zna gdje joj je taj ključić. I čemu služi. 

I mislim da bi, ne mogle, nego trebale od nje na tom području ponešto naučiti. Ponoviti gradivo iz vremena izlizanih traperica. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 29/12/2018, 10:46

Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
Onda nemo'š nositi štikle. 
Raskopčaj dekolte kao kompenzaciju tom "nedostatku".  :D

ah, dekolte.. pa kako sam položila ispite... :^0
aaaaaaaaahahahahahahahah :rofl

minica, štikla i dekolte....nema šanse da padneš :P

ah, nosila sam traperice u to doba, u stvari još nisam ni izašla iz njih ..
ali tih godina izašao je na tržištu Night Magic i dobila sam ga za poklon (iz inozemstva, ovdje nije bilo ni dezodoransa koji nisu smrdili) pa bih namirisala dekolte i otišla na konzultacije...nagnula se  i baršunastim glasom rekla: profesore, biste li mi ovo pojasnili .. B-)
od tada ne koristim parfeme...
Nađeš ključ. I onda ga prestaneš koristiti. Prestrašno!  :D

Da ne bude zabune, našla sam ga i ja odavno, ali sam ga odavno negdje i zaturila u nekom džepu podrapanih traperica. :debil:

Imam dojam da ga, od nas tamo nabrojanih kod abena, koristi jedino Noor. I mislim da je pametna jer zna gdje joj je taj ključić. I čemu služi. 

I mislim da bi, ne mogle, nego trebale od nje na tom području ponešto naučiti. Ponoviti gradivo iz vremena izlizanih traperica. :)

božemiprosti na što ona mene nagovara :^0 neću valjda sad u ovim godinama tražiti ljubavnika... :D mužu je dovoljno da se istuširam... :x sad će doći mortalka i napisati na vip-u da pišem o seksu... afro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 29/12/2018, 22:53

Rabarbara wrote:
Noor wrote:
sad znam o čemu ću doma pričati par dana ispred Valentinova ili rođendana :x

inače, dobila sam nedavno ovaj...

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Item_XL_5116741_73444902

predivan je...mmmm :D
Da, tebi bi mogao odgovarati. 
Daleko je roćkas, Valentinovo je ipak malo prije  B-).
Ipak, odi prije i probaj na koži. Nikad se ne zna kako će reagirati s tvojim ph. 

Dobar?
Meni su svi koje sam probala od PR nekako preslatkasti i prejaki. Ovaj nisam njuškala.
da, jako mi je dobar :)

za rođ. sam dobila od C. Herrere Good Girl...netko me u srž pročitao i pogodio :)
Osim samog mirisa, volim i njegovu poruku...It's so good to be bad :x
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 29/12/2018, 22:59

Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
Onda nemo'š nositi štikle. 
Raskopčaj dekolte kao kompenzaciju tom "nedostatku".  :D

ah, dekolte.. pa kako sam položila ispite... :^0
aaaaaaaaahahahahahahahah :rofl

minica, štikla i dekolte....nema šanse da padneš :P

ah, nosila sam traperice u to doba, u stvari još nisam ni izašla iz njih ..
ali tih godina izašao je na tržištu Night Magic i dobila sam ga za poklon (iz inozemstva, ovdje nije bilo ni dezodoransa koji nisu smrdili) pa bih namirisala dekolte i otišla na konzultacije...nagnula se  i baršunastim glasom rekla: profesore, biste li mi ovo pojasnili .. B-)
od tada ne koristim parfeme...
Nađeš ključ. I onda ga prestaneš koristiti. Prestrašno!  :D

Da ne bude zabune, našla sam ga i ja odavno, ali sam ga odavno negdje i zaturila u nekom džepu podrapanih traperica. :debil:

Imam dojam da ga, od nas tamo nabrojanih kod abena, koristi jedino Noor. I mislim da je pametna jer zna gdje joj je taj ključić. I čemu služi. 

I mislim da bi, ne mogle, nego trebale od nje na tom području ponešto naučiti. Ponoviti gradivo iz vremena izlizanih traperica. :)
ključić je na sigurnom i jos ga nije nikad oplela paučina :P
so, girls...be my guest :D
kao sto sam gore napisala...It's So Good To Be Bad ;)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 09:22

metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:

ah, dekolte.. pa kako sam položila ispite... :^0
aaaaaaaaahahahahahahahah :rofl

minica, štikla i dekolte....nema šanse da padneš :P

ah, nosila sam traperice u to doba, u stvari još nisam ni izašla iz njih ..
ali tih godina izašao je na tržištu Night Magic i dobila sam ga za poklon (iz inozemstva, ovdje nije bilo ni dezodoransa koji nisu smrdili) pa bih namirisala dekolte i otišla na konzultacije...nagnula se  i baršunastim glasom rekla: profesore, biste li mi ovo pojasnili .. B-)
od tada ne koristim parfeme...
Nađeš ključ. I onda ga prestaneš koristiti. Prestrašno!  :D

Da ne bude zabune, našla sam ga i ja odavno, ali sam ga odavno negdje i zaturila u nekom džepu podrapanih traperica. :debil:

Imam dojam da ga, od nas tamo nabrojanih kod abena, koristi jedino Noor. I mislim da je pametna jer zna gdje joj je taj ključić. I čemu služi. 

I mislim da bi, ne mogle, nego trebale od nje na tom području ponešto naučiti. Ponoviti gradivo iz vremena izlizanih traperica. :)

božemiprosti na što ona mene nagovara :^0  neću valjda sad u ovim godinama tražiti ljubavnika... :D mužu je dovoljno da se istuširam... :x  sad će doći mortalka i napisati na vip-u da pišem o seksu... afro
Tko ti je božemprosti rekao da nađeš ljubavnika?  :bash 

Nisam ja kriva što si ti odredila to je tvom mužu dovoljno.  I zašto mu daješ samo onoliko koliko mu je dovoljno. A mogla bi više. Škrtico! :P



A zašto si ti toliko opterećena što će mortalka napisati na VIP-u i što će netko o njenom upisu misliti? Zašto misliš da će drugi povjerovati njenoj ocjeni i složiti se s time? 
Ne razumijem ono najvažnije: Zašto ti je ona tako bitan lik? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 10:56

Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
aaaaaaaaahahahahahahahah :rofl

minica, štikla i dekolte....nema šanse da padneš :P

ah, nosila sam traperice u to doba, u stvari još nisam ni izašla iz njih ..
ali tih godina izašao je na tržištu Night Magic i dobila sam ga za poklon (iz inozemstva, ovdje nije bilo ni dezodoransa koji nisu smrdili) pa bih namirisala dekolte i otišla na konzultacije...nagnula se  i baršunastim glasom rekla: profesore, biste li mi ovo pojasnili .. B-)
od tada ne koristim parfeme...
Nađeš ključ. I onda ga prestaneš koristiti. Prestrašno!  :D

Da ne bude zabune, našla sam ga i ja odavno, ali sam ga odavno negdje i zaturila u nekom džepu podrapanih traperica. :debil:

Imam dojam da ga, od nas tamo nabrojanih kod abena, koristi jedino Noor. I mislim da je pametna jer zna gdje joj je taj ključić. I čemu služi. 

I mislim da bi, ne mogle, nego trebale od nje na tom području ponešto naučiti. Ponoviti gradivo iz vremena izlizanih traperica. :)

božemiprosti na što ona mene nagovara :^0  neću valjda sad u ovim godinama tražiti ljubavnika... :D mužu je dovoljno da se istuširam... :x  sad će doći mortalka i napisati na vip-u da pišem o seksu... afro
Tko ti je božemprosti rekao da nađeš ljubavnika?  :bash 

Nisam ja kriva što si ti odredila to je tvom mužu dovoljno.  I zašto mu daješ samo onoliko koliko mu je dovoljno. A mogla bi više. Škrtico! :P



A zašto si ti toliko opterećena što će mortalka napisati na VIP-u i što će netko o njenom upisu misliti? Zašto misliš da će drugi povjerovati njenoj ocjeni i složiti se s time? 
Ne razumijem ono najvažnije: Zašto ti je ona tako bitan lik? :)

biti dovoljno u mom slučaju znači da sam dvoljno raskošna i da je svaki miris nepotreban za vrhunsku izvedbu. :P
nitko od na sovdje ne piše baš samo za sebe. drugi :P
svatko ima svoga stalkera treći :P
volim te .. četvrti :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 18:35

metilda wrote:

biti dovoljno u mom slučaju znači da sam dvoljno raskošna i da je svaki miris nepotreban za vrhunsku izvedbu. :P
nitko od na sovdje ne piše baš samo za sebe. drugi :P
svatko ima svoga stalkera treći :P
volim te .. četvrti   :P
Ups, taj faktor sam zanemarila (miris tijela osobe koju voliš je nezamjenjiv).  B-)
Bome trebali bi. Pišući za druge nećemo usrećiti ni njih ni sebe. 
Istina. Doživjeh. Zanemari pitanje. 
Znala sam da si neuračunljiva  :P


Sviđa mi se ovaj tvoj avatar. Paše ti. Neuporedivo više nego naj uz bicikl. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 19:17

Mala crna haljina -Nezaobilazni "dugoročni" komad odjeće.
S obzirom da može poslužiti duži niz godina, isplati se probiti budžet i platiti malo više od planiranog.

Ovo mi je bila i ostala najljepša mch. 
I vrag nosi Pradu? - Page 2 Ilustracija-mala-crna-haljina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 30/12/2018, 19:38

"Doručak kod Tiffanyja" :D

elegantno i graciozno držanje Audrey Hepburn je odgovorno za popularnost ove haljine, čiji kroj je surovo zahtjevan i rijetke si ga mogu dozvoliti :D

I vrag nosi Pradu? - Page 2 715993_dorucak-kod-tifanija-film_ls


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 19:46

Noor wrote:"Doručak kod Tiffanyja" :D

elegantno i graciozno držanje Audrey Hepburn je odgovorno za popularnost ove haljine, čiji kroj je surovo zahtjevan i rijetke si ga mogu dozvoliti :D
Oh bilo je vremena kad mi je stajalo sve, a sad mi ne stoji ni ono što bi trebalo. Hahaha ovo zvuči kao da piše muškarac koji je ostao bez vijagre.  jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 30/12/2018, 19:49

Rabarbara wrote:
Noor wrote:"Doručak kod Tiffanyja" :D

elegantno i graciozno držanje Audrey Hepburn je odgovorno za popularnost ove haljine, čiji kroj je surovo zahtjevan i rijetke si ga mogu dozvoliti :D
Oh bilo je vremena kad mi je stajalo sve, a sad mi ne stoji ni ono što bi trebalo. Hahaha ovo zvuči kao da piše muškarac koji je ostao bez vijagre.  jocolor
eh, bilo je i kod mene, dakako :D
sada, ako ništa, prilagođavam godinama :)
iako, vrlo često ih zaboravljam, pa ispadne kako ispadne :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 19:57

ja imam dvije sićušne mch iz boljih vremena kao uspomenu da sam prije 10 godina mogla stati u njih :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 30/12/2018, 20:05

metilda wrote:ja imam dvije sićušne mch iz boljih vremena kao uspomenu da sam prije 10 godina mogla stati u njih :D
ja stanem u vjenčanicu, a MM u odijelo s vjenčanja :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 20:12

metilda wrote:ja imam dvije sićušne mch iz boljih vremena kao uspomenu da sam prije 10 godina mogla stati u njih :D
O ja to ne čuvam. Još mi samo trebaju podsjetnici na to kako sam se promijenila na lošije. Sve odmah poklonim dalje.  Dok ja dočekam da budem u formi proći će i čak i ta neprolazna moda mch.  :D

Imam jednu koja pristaje svima. Nevjerojatno zvuči, ali je mogu nositi punašne, mršave, svima napravi lijepu figuru. E pa ta je bila na većini proslava, domjenaka, eventa, roćkasa i svadbi za koje znam, što na meni što na prijateljicama, sestri. 

Treba mi jedna dugih rukava. Ajmo tražite mi neke lijepe modele. Ne mora biti Prada.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 30/12/2018, 20:16

Noor wrote:
metilda wrote:ja imam dvije sićušne mch iz boljih vremena kao uspomenu da sam prije 10 godina mogla stati u njih :D
ja stanem u vjenčanicu, a MM u odijelo s vjenčanja :^0
Ja nisam ni imala klasičnu vjenčanicu. Imala sam neki elegantni kostimić krem boje. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 30/12/2018, 20:50

Rabarbara wrote:
metilda wrote:ja imam dvije sićušne mch iz boljih vremena kao uspomenu da sam prije 10 godina mogla stati u njih :D
O ja to ne čuvam. Još mi samo trebaju podsjetnici na to kako sam se promijenila na lošije. Sve odmah poklonim dalje.  Dok ja dočekam da budem u formi proći će i čak i ta neprolazna moda mch.  :D

Imam jednu koja pristaje svima. Nevjerojatno zvuči, ali je mogu nositi punašne, mršave, svima napravi lijepu figuru. E pa ta je bila na većini proslava, domjenaka, eventa, roćkasa i svadbi za koje znam, što na meni što na prijateljicama, sestri. 

Treba mi jedna dugih rukava. Ajmo tražite mi neke lijepe modele. Ne mora biti Prada.  :P
imam i ja jednu zaista malu i slatku, na bretele, a preko ramena stavim uski bolero, pa izgleda kao da haljina ima uske duge rukave, a skinem ga dok se zagrijem malo :P drunken drunken drunken

ajde, daj neku...i ja ću, evo čim dovršim salatu s drangulijama iz mora

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Noor 31/12/2018, 13:18

I vrag nosi Pradu? - Page 2 17206778

I vrag nosi Pradu? - Page 2 17138069

I vrag nosi Pradu? - Page 2 18057148

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Ee6b35e5c414a1a6b4f34e749688b3cf

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Guest 31/12/2018, 15:30

Rabarbara wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:ja imam dvije sićušne mch iz boljih vremena kao uspomenu da sam prije 10 godina mogla stati u njih :D
ja stanem u vjenčanicu, a MM u odijelo s vjenčanja :^0
Ja nisam ni imala klasičnu vjenčanicu. Imala sam neki elegantni kostimić krem boje. :)

Zanimljivo, ni ja nisam imala klasičnu vjenčanicu.. izgledalo prije kao kratka spavaćica :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I vrag nosi Pradu? - Page 2 Empty Re: I vrag nosi Pradu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum