ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Guest 25/12/2018, 14:13

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=25&nav_category=167&nav_id=1486024

Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Guest 25/12/2018, 14:15

RayMabus wrote:Osim one novinarke u bijeloj bundi nitko u Hrvatskoj to tamo ni neprati a ako i da vrlo slabo , Žuti prsluci su nam bitniji

Ono jebe nas se za vaše prosvjede

vi ste svapske podrepne muhe
niste vi parizjeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 14:16

pizzon wrote:https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=25&nav_category=167&nav_id=1486024
Optužite HRT

lol!

Ma tko to prati ovdje , imamo mi i svojih briga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 14:18

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Osim one novinarke u bijeloj bundi nitko u Hrvatskoj to tamo ni neprati a ako i da vrlo slabo , Žuti prsluci su nam bitniji

Ono jebe nas se za vaše prosvjede

vi ste svapske podrepne muhe
niste vi parizjeni
Je , ja san to baš , oba dida partizani , jedan oko izgubija u ratu dok su gonjali Švabe iz Dalmacije

Aj prođi me se
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Guest 25/12/2018, 14:19

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:768036-UHAPSEN-DAVOR-DRAGICEVIC-Okupljeni-gradjani-se-sukobili-sa-policijom-vise-prevedenih-medju-njima-i-dva-poslanika--FOTOVIDEO
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Guest 25/12/2018, 14:22

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Osim one novinarke u bijeloj bundi nitko u Hrvatskoj to tamo ni neprati a ako i da vrlo slabo , Žuti prsluci su nam bitniji

Ono jebe nas se za vaše prosvjede

vi ste svapske podrepne muhe
niste vi parizjeni
Je , ja san to baš , oba dida partizani , jedan oko izgubija u ratu dok su gonjali Švabe iz Dalmacije

Aj prođi me se
svaka cast
ja necu da nabrajam destinacije mojih dedova, u kojim su sve
Delovima balkana ratovali
od jedrena,preko cera, soluna,
srema, trsta, hercegovine, pa nazad u srbiju.

nije mi poznato da je iko blizak
bio cetnik


Last edited by pizzon on 25/12/2018, 14:25; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Noor 25/12/2018, 14:24

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Osim one novinarke u bijeloj bundi nitko u Hrvatskoj to tamo ni neprati a ako i da vrlo slabo , Žuti prsluci su nam bitniji

Ono jebe nas se za vaše prosvjede

vi ste svapske podrepne muhe
niste vi parizjeni
Je , ja san to baš , oba dida partizani , jedan oko izgubija u ratu dok su gonjali Švabe iz Dalmacije

Aj prođi me se
svaka cast
ja necu da nabrajam dedtinacije mojih dedova
nije mi poznato da je iko blizak
bio cetnik
još gore, kud sad ond ljubiš skute i tabane četničkom pivonoši
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by danni1 25/12/2018, 14:24

kaya wrote:
catabbath wrote:Hrvati i prpsvjedi ta dva pojma baš ne idu zajedno
hrvati na normabelu. umjesto da se ovako skupe i sruse im sabor oni nista. 
glupog  li naroda mayko moja.
Nije to problem srušit. Problem je naći smisao u tom rušenju.

_________________
Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Guest 25/12/2018, 14:32

danni1 wrote:
kaya wrote:
catabbath wrote:Hrvati i prpsvjedi ta dva pojma baš ne idu zajedno
hrvati na normabelu. umjesto da se ovako skupe i sruse im sabor oni nista. 
glupog  li naroda mayko moja.
Nije to problem srušit. Problem je naći smisao u tom rušenju.
Suspect Suspect Suspect ..pa..nauciti vrhusku da se narod ne moze nekaznjeno zajebavati..jel.. :clown...itekako ima smisla.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by darth_vader 25/12/2018, 14:37

crvenkasti wrote:Srbiju treba razbiti. Potaknuti Djanga i Stanojka da se bune iznutra, a mi im pomažemo izvana.

A kad ono. Boli nas kurac. :coffee
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Noor 25/12/2018, 14:44

danni1 wrote:
kaya wrote:
catabbath wrote:Hrvati i prpsvjedi ta dva pojma baš ne idu zajedno
hrvati na normabelu. umjesto da se ovako skupe i sruse im sabor oni nista. 
glupog  li naroda mayko moja.
Nije to problem srušit. Problem je naći smisao u tom rušenju.
pa smisao bi bio dokazati zastupnicima da njihovi mandati nisu neobvezujući, odnosno da neće proći...jedno obećaješ, drugo radiš.
Hrvatski sabor bi trebao biti predstavničko tijelo građana i nositelj zakonodavne vlasti. zastupnici bi za svoj rad trebali odgovarati građanima, trebali bi biti i raditi odnosno ponašati se kao predstavnici naroda i odgovarati narodu za svoj rad, jer dobiveni mandati su im data ovlast da u ime naroda obave neku zadaću...
zastupnička prisega obvezuje zastupnika da štiti ustav, koji određuje da “vlast proizlazi iz naroda i pripada narodu”. u ustavnom pravu, mandat je pravno uređeni odnos između zastupnika i birača koji su mu glasovanjem povjerili neku vlast ili ovlaštenje, a ne da rade šta hoće i kad god se sjete, uz to i da svaki čas osvane neki novi prebjeg.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 14:48

jasambrend wrote:
crvenkasti wrote:Srbiju treba razbiti. Potaknuti Djanga i Stanojka da se bune iznutra, a mi im pomažemo izvana.

A kad ono. Boli nas kurac. :coffee
Točno , nas se jebe ali EU očito ne

https://www.klix.ba/vijesti/bih/delegacija-eu-duboko-smo-zabrinuti-zbog-desavanja-u-banjoj-luci/181225071
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Ringo10 25/12/2018, 15:58

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:
crvenkasti wrote:Srbiju treba razbiti. Potaknuti Djanga i Stanojka da se bune iznutra, a mi im pomažemo izvana.

A kad ono. Boli nas kurac. :coffee
Točno , nas se jebe ali EU očito ne

https://www.klix.ba/vijesti/bih/delegacija-eu-duboko-smo-zabrinuti-zbog-desavanja-u-banjoj-luci/181225071
Oni su zabrinuti ...

Da, jasna stvar. Taj slucaj toga ubijenog mladica se koristi za udar na Dodika i njegovu ekipu na vlasti.

Sve lijepo osmisljeno i organizirano. Proucis gdje je realni problem na kojem mozes izazvati nezadovoljstvo i revolt populacije, barem da postignes kriticnu masu koja moze uzdrmati vlast. 

Onda dobro placeni agitatori usmjeravaju proteste u zeljenom smjeru a ako postignes pocetni uspjeh onda slijede jos radikalniji i sve radikalniji zahtjevi ...

Pri cemu se izvana izrazava zabrinutost nakon cega mogu da uslijede upozorenja i otvorene prijetnje takozvanih medjunarodnih faktora.

dok se ne postigne zeljeni rezultat.

Ovdje je stvar jasna, krajnji cilj je rusenje Dodika i demontaza Rep. Srpske u cilju unitarizacije BiH.

Jedino je zagonetka kolika je snaga tih protesta i kolka je rijesenost Dodika i ekipe da ne dopuste eskalaciju.

Ako dopuste da se sve to razmase crno im se pise. Jer narod je stoka koju je lako navesti da radi u korist vlastite stete.

A razlog za pizdarije se uvijek moze naci. U ovom slucaju su ta nerijesena obojstva. KAsnije ce biti nesto drugo.

A i zanimljiva je koincidencija istovremenih protesta u Banja Luci i u Beogradu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 16:03

Da , zato sam Pizzonu i odgovorio da nas male ljude u Hrvatskoj to nezanima jer me baš brige tko je njima na vlasti , sami ih biraju i da to zanima nekog drugog a  ne Hrvate a pri tom mislim na obične ljude dakle narod ovdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Ringo10 25/12/2018, 16:05

RayMabus wrote:Da , zato sam Pizzonu i odgovorio da nas male ljude u Hrvatskoj to nezanima jer me baš brige tko je njima na vlasti , sami ih biraju i da to zanima nekog druge a ne Hrvate a pri tom mislim na obične ljude dakle narod ovdje
Ljude u Hrvatskoj kako izgleda ne zanima nista sto je dalje od 100 metara od njihove kuce.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 16:07

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Da , zato sam Pizzonu i odgovorio da nas male ljude u Hrvatskoj to nezanima jer me baš brige tko je njima na vlasti , sami ih biraju i da to zanima nekog druge a ne Hrvate a pri tom mislim na obične ljude dakle narod ovdje
Ljude u Hrvatskoj kako izgleda ne zanima nista sto je dalje od 100 metara od njihove kuce.
Zanima ali neke teme ne jer svejedno im je jel tamo na vlasti Stevo il Jovo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Ringo10 25/12/2018, 16:08

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Da , zato sam Pizzonu i odgovorio da nas male ljude u Hrvatskoj to nezanima jer me baš brige tko je njima na vlasti , sami ih biraju i da to zanima nekog druge a ne Hrvate a pri tom mislim na obične ljude dakle narod ovdje
Ljude u Hrvatskoj kako izgleda ne zanima nista sto je dalje od 100 metara od njihove kuce.
Zanima ali neke teme ne jer svejedno im je jel tamo na vlasti Stevo il Jovo
PA za BG ne znam ali za BL bi ih trebalo zanimati.

Ali dobro, znam da bi u Kifli bolio nekoga kitomir sve da Hrvate u BiH razapinju po drvecu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 16:10

Ringo pa nebiramo mi tko će njima bit na vlasti , šta izaberu sami to je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Ringo10 25/12/2018, 16:22

RayMabus wrote:Ringo pa nebiramo mi tko će njima bit na vlasti , šta izaberu sami to je to
Znam.

Ali Hrvatima u BiH bi bilo najbolje kad bi Zagreb podrzao Dodika umjesto likova koji bi dosli na vlast obojenom revolucijom u RS-u.

Ali naravno to je Science Fiction. Zagreb ce i govno pojesti ako mu to narede iz Brisla, londona i Washingtona.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 16:43

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ringo pa nebiramo mi tko će njima bit na vlasti , šta izaberu sami to je to
Znam.

Ali Hrvatima u BiH bi bilo najbolje kad bi Zagreb podrzao Dodika umjesto likova koji bi dosli na vlast obojenom revolucijom u RS-u.

Ali naravno to je Science Fiction. Zagreb ce i govno pojesti ako mu to narede iz Brisla, londona i Washingtona.
A toš morat njima na vlasti u Zagrebu reč a ne meni
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by RayMabus 25/12/2018, 16:50

Ja koliko vidim Plenkovic se nebavi Dodikom niti ga sputava štaviše blokadom Komšića pomaže Dodiku tako da ono jel
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog  prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati  - Page 2 Empty Re: Zbog prosvjeda u Beogradu krivi - Hrvati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum