ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRETAN BOŽIĆ

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by Guest 27/12/2018, 00:01

Je l' to ovo??????

https://en.wikipedia.org/wiki/Andrei_Rublev#/media/File:Rublev_Troitsa.jpg

Guest
Guest


Back to top Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by Guest 27/12/2018, 00:27

A da nisu u šumi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by Guest 27/12/2018, 09:48

T. wrote:
mativka wrote:T., da nije bilo doze lucidnosti niti Ra ne bi bilo zanimljivo pisati.
Možemo se samo upitati?! :)
Ra je drama queen, uživa u ulozi žrtve...
To je sve što je na stvari...
U kojem % sam drama  king ?

Theodor, vidjela sam onaj tvoj post na temi o Darku gdje si me nazvao drama queen koja uživa u ulozi žrtve, ali mi je bilo besmisleno odgovoriti na njega jer se nisam prepoznala u toj tvrdnji. 
Bespotrebno si masakrirao jednu normalnu božićnu čestitku da mi ga opet serviraš, da ne prođe nezamjećen. 

Ne bi ti bio ti da ne isplivaš na površinu.  Ovako ili onako. 
Više onako.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by Guest 27/12/2018, 09:53

mortal wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:Božić odavno više nije samo katolički blagdan, on je postao nešto što se obilježava na zapadu i istoku jer je utkano u kulturu zapadne civilizacije. tako se dalo vidjeti da poznati moskovski vojni zbor pjeva božićne pjesme u moskvi , turisti, advent, marketing, šoping groznica, kićenje gradova i  gdje nisu katolici  a naravno i gdje jesu itd.
tako da je žena iz tog razloga čestitala onima koji jesu katolici i drugima koji su u tom duhu a njima nije vjerski praznik.
hoćeš reći da je i Božić postao biznis?Ma ne,ne kod nas kad vele da nas je vjernika 94%.Po toj impozantnoj brojci ispred smo Haitija.
ma nije biznis ( prodavacima je). nesto sto slavi ili obiljezava cijeli svijet , bor, ukrasi , vecere, koncerti. 
nije bozic vise stalica pa kucica nakon crkve. jak marketing i postao je obiljezje cijele  zapadne kulture. 
dobro kod nas ima ovih sto odu na misu kod kosica s majicom na natpis “ kroacijo iz duse te ljubim “ ispod sakoa. 
onda gledaju jaslice s vojnicima i suza im krene . kad kosic krene sa pobacajem, pederima, cudnim ljudima cudnog imena koji mrze hrvatsku, udbasima , srbima u deliriju su. sklapaju groznicavo ruke i gledaju u nebo za bozji znak za napad . onda odu doma prezderati se , posalju zenu u kurac i jave na mobitel prijateljima da ce ostati doma jer je to dan za obitelj. do sitnih sati prsticima prebiru po tipkovnici i groznicavo pokusavaju saznati gdje im je ljubavnica. 
drugi dan objasnjavaju svima da je to samo njihov blagdan.
kayo jbg  jel i ovo tema za porugu ?? 
traži i ti sebi ljubanike, prežderavaj se ili opijaj ili se guši u ironiji svoga života isto kao i rabarbara
dirate u ono što ne bi trebalo pa kad izazovete reakciju tražite društvo podrške za grupno izrugivanje Hrvata, vjernika, katolika...
niste u pravu,. samo ste veći trovači i svađalice
to vam je oduvijek išlo
O gospe moja. :( 

Mortal, na tebe se čak ne mogu ni naljutiti.
Nije fer.  :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by T. 29/12/2018, 01:15

Rabarbara wrote:
T. wrote:
mativka wrote:T., da nije bilo doze lucidnosti niti Ra ne bi bilo zanimljivo pisati.
Možemo se samo upitati?! :)
Ra je drama queen, uživa u ulozi žrtve...
To je sve što je na stvari...
U kojem % sam drama  king ?

Theodor, vidjela sam onaj tvoj post na temi o Darku gdje si me nazvao drama queen koja uživa u ulozi žrtve, ali mi je bilo besmisleno odgovoriti na njega jer se nisam prepoznala u toj tvrdnji. 
Bespotrebno si masakrirao jednu normalnu božićnu čestitku da mi ga opet serviraš, da ne prođe nezamjećen. 

Ne bi ti bio ti da ne isplivaš na površinu.  Ovako ili onako. 
Više onako.  :P
drunken ...
Dobro te odnilo...
Nastavi samo, glavno da se osjećaš dobro... :tu
Volim pomoć ljudima... :x
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by immortal 29/12/2018, 09:42

Rabarbara wrote:
mortal wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:Božić odavno više nije samo katolički blagdan, on je postao nešto što se obilježava na zapadu i istoku jer je utkano u kulturu zapadne civilizacije. tako se dalo vidjeti da poznati moskovski vojni zbor pjeva božićne pjesme u moskvi , turisti, advent, marketing, šoping groznica, kićenje gradova i  gdje nisu katolici  a naravno i gdje jesu itd.
tako da je žena iz tog razloga čestitala onima koji jesu katolici i drugima koji su u tom duhu a njima nije vjerski praznik.
hoćeš reći da je i Božić postao biznis?Ma ne,ne kod nas kad vele da nas je vjernika 94%.Po toj impozantnoj brojci ispred smo Haitija.
ma nije biznis ( prodavacima je). nesto sto slavi ili obiljezava cijeli svijet , bor, ukrasi , vecere, koncerti. 
nije bozic vise stalica pa kucica nakon crkve. jak marketing i postao je obiljezje cijele  zapadne kulture. 
dobro kod nas ima ovih sto odu na misu kod kosica s majicom na natpis “ kroacijo iz duse te ljubim “ ispod sakoa. 
onda gledaju jaslice s vojnicima i suza im krene . kad kosic krene sa pobacajem, pederima, cudnim ljudima cudnog imena koji mrze hrvatsku, udbasima , srbima u deliriju su. sklapaju groznicavo ruke i gledaju u nebo za bozji znak za napad . onda odu doma prezderati se , posalju zenu u kurac i jave na mobitel prijateljima da ce ostati doma jer je to dan za obitelj. do sitnih sati prsticima prebiru po tipkovnici i groznicavo pokusavaju saznati gdje im je ljubavnica. 
drugi dan objasnjavaju svima da je to samo njihov blagdan.
kayo jbg  jel i ovo tema za porugu ?? 
traži i ti sebi ljubanike, prežderavaj se ili opijaj ili se guši u ironiji svoga života isto kao i rabarbara
dirate u ono što ne bi trebalo pa kad izazovete reakciju tražite društvo podrške za grupno izrugivanje Hrvata, vjernika, katolika...
niste u pravu,. samo ste veći trovači i svađalice
to vam je oduvijek išlo
O gospe moja. :( 

Mortal, na tebe se čak ne mogu ni naljutiti.
Nije fer.  :_|
narcisoidna trovačica !
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

SRETAN BOŽIĆ - Page 6 Empty Re: SRETAN BOŽIĆ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum