ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by RayMabus Mon 24 Dec - 17:24

epikur37 wrote:Jebe komsic i ne vadi :D

Hrvatima trpat jos
Ili Frankfurt na Majni

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:767825-Uhapsen-osumnjiceni-za-pripremu-teroristickog-napada

O da , trpaj još

RayMabus

Posts : 176264
2014-04-11


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by RayMabus Mon 24 Dec - 17:45

Kaos je samo red koji ljudi nerazumiju

Ključ je izdvoji jednu stvar pa drugu pa treću i vidjet ćeš red

Znate šta piše ovdje ?

Osoba iz 1500 godine je napisala kako će se 1700 godine na poluotoku roditi netko kome će četvrtak biti vjerski praznik

Bez ključa nemožete otvorit vrata

A ovo je ključ

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 NostradamusTriple
RayMabus
RayMabus

Posts : 176264
2014-04-11


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by RayMabus Mon 24 Dec - 17:52

RayMabus wrote:Kaos je samo red koji ljudi nerazumiju

Ključ je izdvoji jednu stvar pa drugu pa treću i vidjet ćeš red

Znate šta piše ovdje ?

Osoba iz 1500 godine je napisala kako će se 1700 godine na poluotoku roditi netko kome će četvrtak biti vjerski praznik

Bez ključa nemožete otvorit vrata

A ovo je ključ

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 NostradamusTriple
Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 9781780745893_11
RayMabus
RayMabus

Posts : 176264
2014-04-11


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by RayMabus Mon 24 Dec - 17:55

I šta veli mujica iz Konjica ?

Teroristički napad na Dalmaciju

Super

Ajde
RayMabus
RayMabus

Posts : 176264
2014-04-11


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Yehudim Mon 24 Dec - 19:17

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Kaos je samo red koji ljudi nerazumiju

Ključ je izdvoji jednu stvar pa drugu pa treću i vidjet ćeš red

Znate šta piše ovdje ?

Osoba iz 1500 godine je napisala kako će se 1700 godine na poluotoku roditi netko kome će četvrtak biti vjerski praznik

Bez ključa nemožete otvorit vrata

A ovo je ključ

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 NostradamusTriple
Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 9781780745893_11

 Sotonistički spisi

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Ringo10 Tue 25 Dec - 4:00

vili40 wrote:
Ringo10 wrote:Nije problem ni taj olos, nije problem ni Komsic, nije problem ni Bakir ... sve je to marginalija ..

Nije problem ni Erdogan, on nije taj koji gura Komsica i slicne bitange.

Problem je tvoj dragi Zapad koji sve to podrzava vec skoro 30 godina.

Predvodjeni Amerikom i Engleskom ... donekle i Francuskom..
a ni Nijemcima i Austrijancima nije mane u tome.

Bez njihovih sranja stvari u BiH bi vec odavno sjele na svoje mjesto.

Ali zapadnim banditima u skupim odijelima odgovaraju sranja poput toga u BiH, Kosovu, MAkedoniji
naravno na kvadrat,a mnogo stručnjaka odavno priča da npr.englezi namjerno drže takvo stanje jer im je onda lakše kontrolirati taj dio europe.I naravno da ti stručnjaci ne rade na važnim mjestima jer bi briselskim štakorima smetali a i kolindi koja je prije kapitulirala sa SAD-om a sad se napokon totalno srozala kapitulacijom sa anemičnim briselcem i dozvolila da joj mijenjaju savjetnike koji njima smetaju jer su je valjda ucijenili sad pred izbore.Uglavnom jadno je sve to.Hrvatska više nema ni zeru vlastite politike i o svemu odlučuju drugi a za uzvrat dobijemo mrvice i kurac u dupe.
JA sam davno rekao

Hrvatskoj i Hrvatima je od suvereniteta ostala nogometna repka, dobro, i ostale sportske repke, ostala su joj kulturno umjetnicka drustva i mlataranje barjacima po Thompsonovim koncertima.

A tupavi Hrvati misle da je to TO

Da, i mogu Srbima slobodno psovat mater kad god hoce. A u bivsem rezimu su bili uskraceni za tu divotu. 

MA ljepota! Jebes suverenitet kad imas takvo jedno zadovoljstvo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Guest Tue 25 Dec - 4:12

Da li se netko sjeca vise one ...Hrvatska puska na hrvatskom ramenu..a lisnica u tudjem dzepu...Meni je najgore kada ljudi zaborave zbog cega su uopce poceli rat..Pa jebe mu mater...zbog boljitka da se sjebu oni koji su nas tlacili..al da odmah predas sve u ruke jos vecih tlacitelja je mazohizam do jaja..bolest kakva nema lijeka osim metka u celo..Ja sam na onome neteru pricao pojednstavljeno sto 'rvate ceka...pa su me banirali (ovom Kicu skidam kapu na demokraticnosti i zivcima) sada vidim da su neki totalno promijenili misljenje a oni fakat neizljecivi furaju istu spiku ...tvrdim zbog sebe,,a ne zbog Hrvatske...boli njih ona stvar za posteni hrvatski dio stanovnistva..ima se ...moze se..dokle ide neka ide a kad ne bu islo opet cemo u rat ali sada izmedju sebe...e pa ...jarani moji...bujrum::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Guest Tue 25 Dec - 4:14

Ringo ..bolje ti je ne pricaj nista ti si srbenda...ma sta srbenda ..cetnik jebo te:::))
Ali za analizu o zapadu kapa dole,,,vidi se da imas klikere u mozgu i da znas racunati:::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Sora Tue 25 Dec - 7:36

frka wrote:Da li se netko sjeca vise one ...Hrvatska puska na hrvatskom ramenu..a lisnica u tudjem dzepu...Meni je najgore kada ljudi zaborave  zbog cega su uopce poceli rat..Pa jebe mu mater...zbog boljitka da se sjebu oni koji su nas tlacili..al da odmah predas sve u ruke jos vecih tlacitelja je mazohizam do jaja..bolest kakva nema lijeka osim metka u celo..Ja sam na onome neteru pricao pojednstavljeno sto 'rvate ceka...pa su me banirali (ovom Kicu skidam kapu na demokraticnosti i zivcima) sada vidim da su neki totalno promijenili misljenje a oni fakat neizljecivi furaju istu spiku ...tvrdim zbog sebe,,a ne zbog  Hrvatske...boli njih ona stvar  za posteni hrvatski dio stanovnistva..ima se ...moze se..dokle ide neka ide a kad ne bu islo opet cemo u rat ali sada izmedju sebe...e pa ...jarani moji...bujrum::)))
Za ovaj rat između sebe, bilo bi prilično zanimljivo. 
Zato jer je odnos snaga podjednak .
A nitko sa strane se ne bi mjesao kao ni 90. 

Ne znam. Moze li rat zsvrsiti NEODLUČENO. 
VALJDA MOZE. 
ONO, potpisu primirje i sve ok 
Od tada opet ispocetka. 

Nrki se ne mogu opametiti da ih ubijes. 
A jrbga 
Kismet, pale

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Sora Tue 25 Dec - 7:41

Hrvati ..su guske u magli bili 
I ostat ce 
Sve dotle dok se jedan ero nehrvat usudi DRZNUTI pokusaj ciscenja njihovog sranja u hrbatskoj  pobrisati s nekakvom MUSLIMSNSKOm pričom. 
:stare1
Sve su krivi Ere . Njihovi pljačkaši. Razni ratni profiteri . 
Talog drustva kpji se obogatio. Drmatori iz pozadine .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Eroo Tue 25 Dec - 10:36

Sora wrote:Hrvati ..su guske u magli bili 
I ostat ce 
Sve dotle dok se jedan ero nehrvat usudi DRZNUTI pokusaj ciscenja njihovog sranja u hrbatskoj  pobrisati s nekakvom MUSLIMSNSKOm pričom. 
:stare1
Sve su krivi Ere . Njihovi pljačkaši. Razni ratni profiteri . 
Talog drustva kpji se obogatio. Drmatori iz pozadine .
Sretan Božić i tebi!

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater" - Page 2 Empty Re: Komšićev savjetnik KGK Božić: "Ova foka opet s.re, j.bo joj Islam mater"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum