ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by debotoijusto 14/12/2018, 14:28

MIROSLAV Polovanec jučer je bio jedna od glavnih tema u Hrvatskoj. Ovaj sad već bivši HSLS-ovac je jedan od trojice zagrebačkih gradskih zastupnika koji su neočekivano glasali za proračun i tako spasili Bandića novih izbora.
Polovanec je cijelu situaciju komentirao krajnje šovinističkim riječima.
"Ne želim da mi diktiraju ljudi koja nemaju zagrebačka imena i prezimena", rekao je Polovanec i dodao kako se to odnosi na Zlatka Hasanbegovića.
Danas se ispričao rekavši kako je njegova izjava "spojena iz konteksta".

"Ja se, evo, ovim putem ispričavam svim građanima Zagreba i Republike Hrvatske. Ja nisam naglasak stavio na vjeroispovijest ili porijeklo bilo kojeg građanina. Mi smo raspravljali o zastupnicima u Skupštini. I ja se ispričavam i gospodinu Hasanbegoviću. Nisam mislio na njegovu ispovijest ili porijeklo, nego na njegovo političko djelovanje u Skupštini koje je, na neki način, povelo, uvjetovalo da se glasa protiv proračuna, za ono kaj ja nisam bio", izjavio je Miroslav Polovanec za Dnevnik Nove TV.
"Svi me znaju, imam i kumove s drugim porijeklom. Vjeroispovijest i porijeklo nema veze, to su građani Zagreba", pravdao se Polovanec.
"Nemam komentara, ispriku nisam ni tražio", poručio je Hasanbegović.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/polovanec-se-ispricao-hasanbegovicu/2049979.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by debotoijusto 14/12/2018, 14:31

Danas se ispričao rekavši kako je njegova izjava "spojena iz konteksta"

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by T. 14/12/2018, 15:08

Glavno da je banditić čisto zagrebačko prezime...

_________________
Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Unname11
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by vuksadinare 14/12/2018, 15:13

boli lika kiki..ima opg u prigorju...sklopio ej posao sa bandicem da mu gosti na zderacini i pijacini budu gradski(i drzavni) politicari,cinovnici..feste i tako to naravno placene gradskim i holding novcem i amen..koji hsls koji kosor i slicni..perje se broji :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by veber 14/12/2018, 15:13

T. wrote:Glavno da je banditić čisto zagrebačko prezime...
purger cepljeni. oni s H2Opalatizacija malo sančo svratio s kozari puteva pa posto radonačelnikom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by vuksadinare 14/12/2018, 15:16

stari mozemo mi obandicu ovako ili onako ali definitvno najsposbniji i najmudriji politicar maznjavo za seb ili ne ne bi opstao 20 godina na vrhu..a zasto?..zato sto zna procitati ljude,politicke protivnike...pa nije bzv da ga i ruje cijne..jest d ahapi lovu ali realno ej od zagreba napravio puno..pogledajte samo advent...infrastrukturu...i slicno...zg je ove godine uz rovinj najpozeljnija tursiticka destinacija u hrvatskoj...i mogu reci da je bandido na vlasti u rh-a bilo bi sigurno manje losije nego sto su ovi danas ili one prethodne vlasti..ma sto vi sad rekli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by veber 14/12/2018, 15:21

bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by vuksadinare 14/12/2018, 15:25

veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
bandic je zamracio nitko ne spori...ali jbg nesto je i napravio...vecian drugih zamracuje ali sto je najgore nista ni ne napravi..bandic nek odgovara nek truli u bajbuku..ali velim ipak realno za raju njegovim jezikom je pino osjetljiviji nego sto su bili sanader,milanovic,plenki...eto gledam nekidan onu anku mrak paprikaš koja prica kako ej bandic se opernatio na nekih gradskim poslovima..pa zar ima veceg licemjerja od govora te ruzne babe koja se opernatila na nevolji ljudi iz gunje i poplavljenih podrucja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by T. 14/12/2018, 15:26

veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
Ok to na stranu...
Londonski gradonačelnik je sadiq khan, pa zašto ne bi zagrebački bio banditić, barem je hrvat...
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by veber 14/12/2018, 15:30

T. wrote:
veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
Ok to na stranu...
Londonski gradonačelnik je sadiq khan, pa zašto ne bi zagrebački bio banditić, barem je hrvat...
neka je turčin, boli me kurac. prvi broj u mobu je amir al-medina. i kaj sad?
bandić je bosansko govo koje po defaultu mažnjava, a ispod 15% nemreš ni radit. smetlari su sančopanse, a plaća im 6000kn

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by T. 14/12/2018, 15:32

veber wrote:
T. wrote:
veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
Ok to na stranu...
Londonski gradonačelnik je sadiq khan, pa zašto ne bi zagrebački bio banditić, barem je hrvat...
neka je turčin, boli me kurac. prvi broj u mobu je amir al-medina. i kaj sad?
bandić je bosansko govo koje po defaultu mažnjava, a ispod 15% nemreš ni radit. smetlari su sančopanse, a plaća im 6000kn
Pa smetlari su svugdje bosanci, i u makarskoj...
Plaća im je isto tako nešto...
Problem je jedino što ne sakupljaju smeće nego ambalažu za povrat...
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by veber 14/12/2018, 15:38

to im je životni doseg. i to kaj veliš. trpaj ambalažu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by AssadNaPodmornici 14/12/2018, 15:41

vuksadinare wrote:
veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
bandic je zamracio nitko ne spori...ali jbg nesto je i napravio.. 
a šta je napravio, bog te hebo , Zagreb parazitira na cijeloj RH državi, ovi nesretni Slavonci u Slavonsko Brodskoj Županiji imaju duplo veći izvoz industrije od uvoza, a ostaje im 3000kn mjesečno i karta za Minken, a ovi u Zagrebu imaju 50milijardi kuna minusa na platnoj bilanci, a svi grcaju od para, stanovi, auta, 75% standarda prosjeka EU, Bandić nezna šta će od para što ga hrani od Slavonije od Jadranske obale, pa gradi fontante.. šta je bitno napravljeno u ZGu? jedini od većih EU gradova koji nema metro, smetlište nije sređeno kurac napravio, samo je koristio lovu od cijele RH i trpao svoje uhljebe na državnoj sisi i dijelio povlastice u nagradu za glasove.. 

kada pukne ova piramidalna ponzi prevara zvana RH ekonomija, onda ćeš vidjeti na što će ZG izgledati
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by veber 14/12/2018, 15:47

stvar je u tome da je natrpao sančopanese. dvije tri fontane, ilica se raspada nakon pet godina. kreteni od penzića i sančosi uredno glasaju za njega i onda ljudi odlaze.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by vuksadinare 14/12/2018, 15:51

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
bandic je zamracio nitko ne spori...ali jbg nesto je i napravio.. 
a šta je napravio, bog te hebo , Zagreb parazitira na cijeloj RH državi, ovi nesretni Slavonci u Slavonsko Brodskoj Županiji imaju duplo veći izvoz industrije od uvoza, a ostaje im 3000kn mjesečno i karta za Minken, a ovi u Zagrebu imaju 50milijardi kuna minusa na platnoj bilanci, a svi grcaju od para, stanovi, auta, 75% standarda prosjeka EU, Bandić nezna šta će od para što ga hrani od Slavonije od Jadranske obale, pa gradi fontante.. šta je bitno napravljeno u ZGu? jedini od većih EU gradova koji nema metro, smetlište nije sređeno kurac napravio, samo je koristio lovu od cijele RH i trpao svoje uhljebe na državnoj sisi i dijelio povlastice u nagradu za glasove.. 

kada pukne ova piramidalna ponzi prevara zvana RH ekonomija, onda ćeš vidjeti na što će ZG izgledati
¸gluposti pricas..je'l bandic kriv sto slavonski šerifi daju 3000 kuna place..ili dalmatinski..pa ne propisuje im bandic place..drugo...zagreb je danas uz rovinj najajci tursiticki grad...pogledaj samo kakvi su hoteli,uređeni hosteli..i da sad en nabarjam..imas i industrijske zone..rekao sam ne sporim da bandic niej sebi mracio lovu ali je daleko osjetljiviji na socijalna pitanja od ostalih politicara narocito ovih u drzavnoj vlasti...drugo....nemojmi o dalamtincima..njiam su uvijek svi drugi krivi nikad oni...rijetko sam cuo dalamtinca koji ej rekao ipak smo mi najveci krivvci jer ne pospremamo svoju kucu vec vuirimo u druge kuce da bi se tjesili kako eto i 'njima nije dobro pa sto da mi onda nesto radimo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by veber 14/12/2018, 15:56

a govedo sama si izabrala kitu zaposlila na moje mjesto nećaka, bratića, nekaj iz vamilije. u životopisu ima 30 dana u uredu predsjednice, a kao skill navodi da je u 30dana bijo z ljudima. tip ne zna beknut engleski. otprilike ero samo s 25. računalo mu služi za forum.

to smo mi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by Yehudim 14/12/2018, 21:13

veber wrote:stvar je u tome da je natrpao sančopanese. dvije tri fontane, ilica se raspada nakon pet godina. kreteni od penzića i sančosi uredno glasaju za njega i onda ljudi odlaze.
:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by catabbath 15/12/2018, 00:12

Neće njemu naređivati bosančeros Hasanbegović - nego bosančeros Bandić.

_________________
Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by epikur37 15/12/2018, 00:17

Don Milan Bandić je na štakama i promuklim glasom došao do zagrebačke skupštine i dao je ponudu koju ne mogu odbiti. 

Potom se vratio u bolesničku postelju.

Osigurao ej da grad funkcionira i dalje, sve komunalne usluge grintavom veberu i zadnjoj bakici na štandu.

Možete mu ruku poljubiti ali ne na dan vjenčanja njegove kćeri ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by Eroo 15/12/2018, 02:02

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:bandić je samo odraz hrvatskog biračkog tijela, pogotovo zagrebačkih kretena od penzića. frajer zamračio milijardu kuna, s onim hanžekovićem u talu. sve to pobit.
bandic je zamracio nitko ne spori...ali jbg nesto je i napravio.. 
a šta je napravio, bog te hebo , Zagreb parazitira na cijeloj RH državi, ovi nesretni Slavonci u Slavonsko Brodskoj Županiji imaju duplo veći izvoz industrije od uvoza, a ostaje im 3000kn mjesečno i karta za Minken, a ovi u Zagrebu imaju 50milijardi kuna minusa na platnoj bilanci, a svi grcaju od para, stanovi, auta, 75% standarda prosjeka EU, Bandić nezna šta će od para što ga hrani od Slavonije od Jadranske obale, pa gradi fontante.. šta je bitno napravljeno u ZGu? jedini od većih EU gradova koji nema metro, smetlište nije sređeno kurac napravio, samo je koristio lovu od cijele RH i trpao svoje uhljebe na državnoj sisi i dijelio povlastice u nagradu za glasove.. 

kada pukne ova piramidalna ponzi prevara zvana RH ekonomija, onda ćeš vidjeti na što će ZG izgledati
¸gluposti pricas..je'l bandic kriv sto slavonski šerifi daju 3000 kuna place..ili dalmatinski..pa ne propisuje im bandic place..drugo...zagreb je danas uz rovinj najajci tursiticki grad...pogledaj samo kakvi su hoteli,uređeni hosteli..i da sad en nabarjam..imas i industrijske zone..rekao sam ne sporim da bandic niej sebi mracio lovu ali je daleko osjetljiviji na socijalna pitanja od ostalih politicara narocito ovih u drzavnoj vlasti...drugo....nemojmi o dalamtincima..njiam su uvijek svi drugi krivi nikad oni...rijetko sam cuo dalamtinca koji ej rekao ipak smo mi najveci krivvci jer ne pospremamo svoju kucu vec vuirimo u druge kuce da bi se tjesili kako eto i 'njima nije dobro pa sto da mi onda nesto radimo'

Uvijek se bune iskčljučivo luzeri, koji si ne znaju pogledati u oči i priznati si da su rođeni luzeri.
Jebeš takve ljude, ne čuješ ih, zaobiđeš ih ...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Polovanec se ispričao Hasanbegoviću Empty Re: Polovanec se ispričao Hasanbegoviću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum