ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabor odjebao Čovića

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by Sora Thu 13 Dec - 21:11

a nista 
Cekati priliku da zabijes gol 
Sad si ga fulala

Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:11

Sad kad smo pokazali da nemamo volje rješavat probleme nekih u drugoj državi koji koče nas ovdje pa je iselilo pola miljona mladih sad se močemo uhvatit svog posla

A prvo ide daljnje uništavanje i demontiranje HDZ svugdje i uvijek
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by veber Thu 13 Dec - 21:11

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
ne.. samo ono prvo :)
ivanu nisi dobila?
nisam ivanu ..
ne?
poslao ti prije tri tjedna.
pa kak onda nisam dobila , da mi nije netko preuzeo i nije mi rekao?!
ne bi znao. prije tri tjedna sam ti poslao. vezano uz prvu pošiljku. jučer sam ti poslao paketić. sutra, najkasnije u ponedjeljak trebao bi doći.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by Sora Thu 13 Dec - 21:13

RayMabus wrote:ASad kad smo pokazali da nemamo volje rješavat probleme nekih u drugoj državi koji koče nas ovdje pa je iselilo pola miljona mladih sad se močemo uhvatit svog posla

A prvo ide daljnje uništavanje i demontiranje HDZ svugdje i uvijek
Evo jedan od rijetkih koji je svaki dan sve pametniji

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:16

Sora wrote:
RayMabus wrote:ASad kad smo pokazali da nemamo volje rješavat probleme nekih u drugoj državi koji koče nas ovdje pa je iselilo pola miljona mladih sad se močemo uhvatit svog posla

A prvo ide daljnje uništavanje i demontiranje HDZ svugdje i uvijek
Evo jedan od rijetkih koji je svaki dan sve pametniji
To je moj stav odkako je Plenkovic izbacio Most a doveo Pupovca
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by kic Thu 13 Dec - 21:21


Članovi odbora za Hrvate izvan RH glasovali su danas na odboru o amandmanima na deklaraciju o Hrvatima u BiH. Zastupnici HDZ-a i Hrvata izvan RH, Božo Ljubić i Željko Raguž složno su s kolegama iz SDP-a i ostalima prisutnima na odboru osim generala Glasnovića i Bože Petrova glasovali:

- PROTIV amandmana Mosta da se krene pružati pravna potpora pripadnicima HVO-a

- PROTIV amandmana Mosta da se zahtjeva prestanak diskriminacije hrvatskih branitelja u BiH jer im se sudi po strožem zakonu

- PROTIV amandmana Mosta da se izjednače prava hrvatskih studenata s prebivalištem u BiH s onima koji ga imaju u Hrvatskoj pri dodjeli državnih stipendija

- PROTIV amandmana Mosta da se izjednače prava djece ratnih invalida HVO-a s djecom branitelja HV-a

- PROTIV amandmana Mosta za dopisno i elektroničko glasovanje kako bi i dalje mogli svoditi pola milijuna ljudi na par konzulata

- PROTIV amandmana Mosta da se od Hrvatske zahtjeva primjereno reagiranje kod relevantnih međunarodnih institucija te da se zatraži micanje visokog predstavnika, odnosno diktatora.

- glasovali su ZA prijedloge i amandmane svojih voljenih kolega iz SDP-a koji dodatno degradiraju deklaraciju i od nje prave list za odlaganje vatre, a Hrvate su pljuvali u sabornici jučer, od Stazića pa nadalje. HDZSDP koalicija je očito već jako dobro uigrana.

Biti će jako, jako zanimljivo vidjeti sutra na glasovanju u saboru tko su to još saborski zastupnici HDZ-a i drugih koji se kunu u Hrvate u BiH, a pristali su pljunuti u lice tim Hrvatima po stoti put. Poštovani zastupnici koji niste ili nećete podržati konkretnu deklaraciju i amandmane koji pomažu prepolovljenom narodu, de miša mu, ne branite nas više i radije ne dolazite na posao uopće, plaća vam ionako kapka redovno na naš trošak, a izdaju je lakše financirati kad je ne gledamo iz prve ruke.

Što se odbora tiče, Glasnović i Petrov jedini i dalje mogu uzdignute glave proći Mostarom, Vitezom i Orašjem. Ostali neka je spuste ili neka radi vlastitog dostojanstva ne dolaze, a znat ćemo tko su jer ću i osobno uložiti svaki mogući napor i pobrinuti se da svaki politički Hrvat u BiH sazna kako je glasovao koji “njegov zastupnik” u saboru po ovom pitanju.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:22

Plenkovic ce provuc deklaraciju jer mu triba iz više razloga , najviše zbog svojih političkih poena no može Čović obrisat dupe s njom iduće četiri godine a Hrvatima iz BIH je već sad poslana poruka da odjebu više od Hrvatske
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by epikur37 Thu 13 Dec - 21:23

RayMabus wrote:Hrvati iz Hrvatske se rješavaju nepotrebnog balasta koji ih koči

Hrvati iz BiH . :kickass

Haha pa ti si genijalac :D nu pratimo dalje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:26

kic wrote:
Članovi odbora za Hrvate izvan RH glasovali su danas na odboru o amandmanima na deklaraciju o Hrvatima u BiH. Zastupnici HDZ-a i Hrvata izvan RH, Božo Ljubić i Željko Raguž složno su s kolegama iz SDP-a i ostalima prisutnima na odboru osim generala Glasnovića i Bože Petrova glasovali:

- PROTIV amandmana Mosta da se krene pružati pravna potpora pripadnicima HVO-a

- PROTIV amandmana Mosta da se zahtjeva prestanak diskriminacije hrvatskih branitelja u BiH jer im se sudi po strožem zakonu

- PROTIV amandmana Mosta da se izjednače prava hrvatskih studenata s prebivalištem u BiH s onima koji ga imaju u Hrvatskoj pri dodjeli državnih stipendija

- PROTIV amandmana Mosta da se izjednače prava djece ratnih invalida HVO-a s djecom branitelja HV-a

- PROTIV amandmana Mosta za dopisno i elektroničko glasovanje kako bi i dalje mogli svoditi pola milijuna ljudi na par konzulata

- PROTIV amandmana Mosta da se od Hrvatske zahtjeva primjereno reagiranje kod relevantnih međunarodnih institucija te da se zatraži micanje visokog predstavnika, odnosno diktatora.

- glasovali su ZA prijedloge i amandmane svojih voljenih kolega iz SDP-a koji dodatno degradiraju deklaraciju i od nje prave list za odlaganje vatre, a Hrvate su pljuvali u sabornici jučer, od Stazića pa nadalje. HDZSDP koalicija je očito već jako dobro uigrana.

Biti će jako, jako zanimljivo vidjeti sutra na glasovanju u saboru tko su to još saborski zastupnici HDZ-a i drugih koji se kunu u Hrvate u BiH, a pristali su pljunuti u lice tim Hrvatima po stoti put. Poštovani zastupnici koji niste ili nećete podržati konkretnu deklaraciju i amandmane koji pomažu prepolovljenom narodu, de miša mu, ne branite nas više i radije ne dolazite na posao uopće, plaća vam ionako kapka redovno na naš trošak, a izdaju je lakše financirati kad je ne gledamo iz prve ruke.

Što se odbora tiče, Glasnović i Petrov jedini i dalje mogu uzdignute glave proći Mostarom, Vitezom i Orašjem. Ostali neka je spuste ili neka radi vlastitog dostojanstva ne dolaze, a znat ćemo tko su jer ću i osobno uložiti svaki mogući napor i pobrinuti se da svaki politički Hrvat u BiH sazna kako je glasovao koji “njegov zastupnik” u saboru po ovom pitanju.
Zato će Puovac podržat tu Hdz deklaraciju

Nema van od srpskohrvatske koalicije ništa

Je in deklaracija a , ono teško prodavanje magle Hrvatima u BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:31

Ljudi još nisu shvatili šta je Hdz točno no eto imate tri godine u Hrvatskoj do novih izbora vrimena za razmišljanje i ovi u Bosni četiri jer drug Komšić je zakon

Budale zaluđene Hdzom samo zbog naziva a nevidi tko su i šta su oni
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:35

Eto vam Hdz prodavači magle i foteljaši

Svako 13 minuta jedan stanovnik manje u Hrvatskij , 108 dnevno


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/579727/znate-li-sto-se-dogaa-s-hrvatskim-stanovnistvom-dok-vi-sjedite-i-surfate-dijete-se-rodi-svakih-14-minuta-netko-umre-svakih-deset-minuta-a-svakih-14-minuta-netko-se-odseli-iz-zemlje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by veber Thu 13 Dec - 21:36

veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
ivanu nisi dobila?
nisam ivanu ..
ne?
poslao ti prije tri tjedna.
pa kak onda nisam dobila , da mi nije netko preuzeo i nije mi rekao?!
ne bi znao. prije tri tjedna sam ti poslao. vezano uz prvu pošiljku. jučer sam ti poslao paketić. sutra, najkasnije u ponedjeljak trebao bi doći.
kayice, provjeri 27.11.2018 sam ti poslao. U biti original ivane mi je bitan. Daj provjeri.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:37

Ili čete se rješit hdza ili će vas isti odvest u biološki nestanak kako u Bosni tako i u Hrvatskoj

Izumirete i iseljavate upravo zbog Hdza i njegove seke Sdp
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 21:47

Hrvati će u iduće četiri godine doživit demografski krah u Bosni

To će biti upozoreje svima u HHrvatskoj koji misle dat glas hdzu ovdje jer nakon Bosne slijedi demografski krah u Hrvatskoj

Ćuj mogu oni vladat šta se mene tiče ali vi nečete postojat

Pošteno jel tako, ako neće brdo Muhamedu oće Muhamed brdu

Ili čete uništit hdz ili se uništava Hrvatska pa samim time i hdz
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by kaya Thu 13 Dec - 23:25

veber wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
nisam ivanu ..
ne?
poslao ti prije tri tjedna.
pa kak onda nisam dobila , da mi nije netko preuzeo i nije mi rekao?!
ne bi znao. prije tri tjedna sam ti poslao. vezano uz prvu pošiljku. jučer sam ti poslao paketić. sutra, najkasnije u ponedjeljak trebao bi doći.
kayice, provjeri 27.11.2018 sam ti poslao. U biti original ivane mi je bitan. Daj provjeri.
hocu, pa ti javim sutra.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by veber Thu 13 Dec - 23:32

kaya wrote:
veber wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
ne?
poslao ti prije tri tjedna.
pa kak onda nisam dobila , da mi nije netko preuzeo i nije mi rekao?!
ne bi znao. prije tri tjedna sam ti poslao. vezano uz prvu pošiljku. jučer sam ti poslao paketić. sutra, najkasnije u ponedjeljak trebao bi doći.
kayice, provjeri 27.11.2018 sam ti poslao. U biti original ivane mi je bitan. Daj provjeri.
hocu, pa ti javim sutra.
vidi. poslao ti ivanu i skice-

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by AssadNaPodmornici Thu 13 Dec - 23:55

kimono pun kostiju wrote:
Članovi odbora za Hrvate izvan RH glasovali su danas na odboru o amandmanima na deklaraciju o Hrvatima u BiH. Zastupnici HDZ-a i Hrvata izvan RH, Božo Ljubić i Željko Raguž složno su s kolegama iz SDP-a i ostalima prisutnima na odboru osim generala Glasnovića i Bože Petrova glasovali:

- PROTIV amandmana Mosta da se krene pružati pravna potpora pripadnicima HVO-a

- PROTIV amandmana Mosta da se zahtjeva prestanak diskriminacije hrvatskih branitelja u BiH jer im se sudi po strožem zakonu

- PROTIV amandmana Mosta da se izjednače prava hrvatskih studenata s prebivalištem u BiH s onima koji ga imaju u Hrvatskoj pri dodjeli državnih stipendija

- PROTIV amandmana Mosta da se izjednače prava djece ratnih invalida HVO-a s djecom branitelja HV-a

- PROTIV amandmana Mosta za dopisno i elektroničko glasovanje kako bi i dalje mogli svoditi pola milijuna ljudi na par konzulata

- PROTIV amandmana Mosta da se od Hrvatske zahtjeva primjereno reagiranje kod relevantnih međunarodnih institucija te da se zatraži micanje visokog predstavnika, odnosno diktatora.

- glasovali su ZA prijedloge i amandmane svojih voljenih kolega iz SDP-a koji dodatno degradiraju deklaraciju i od nje prave list za odlaganje vatre, a Hrvate su pljuvali u sabornici jučer, od Stazića pa nadalje. HDZSDP koalicija je očito već jako dobro uigrana.

Biti će jako, jako zanimljivo vidjeti sutra na glasovanju u saboru tko su to još saborski zastupnici HDZ-a i drugih koji se kunu u Hrvate u BiH, a pristali su pljunuti u lice tim Hrvatima po stoti put. Poštovani zastupnici koji niste ili nećete podržati konkretnu deklaraciju i amandmane koji pomažu prepolovljenom narodu, de miša mu, ne branite nas više i radije ne dolazite na posao uopće, plaća vam ionako kapka redovno na naš trošak, a izdaju je lakše financirati kad je ne gledamo iz prve ruke.

Što se odbora tiče, Glasnović i Petrov jedini i dalje mogu uzdignute glave proći Mostarom, Vitezom i Orašjem. Ostali neka je spuste ili neka radi vlastitog dostojanstva ne dolaze, a znat ćemo tko su jer ću i osobno uložiti svaki mogući napor i pobrinuti se da svaki politički Hrvat u BiH sazna kako je glasovao koji “njegov zastupnik” u saboru po ovom pitanju.

HDZ nema alternativu, jedina stranka koja sposobna razjebati ovaj upravljati Hrvatskom, HDZ iako kradu , brinu se za interese Hrvata, a MOST su odlični momci, ali nemaju kapaciteta pa im nećemo dati priliku nego ćemo glasovati za HDZ

svi koji ne glasuju za HDZ su yugosloveni
Plenkovich-Partija-Omladina Akcija
Orange Man Bad
Diversity is our strength
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Fri 14 Dec - 0:03

HDZ je obična sramota i gnjojni čir hrvatskoga naroda
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by RayMabus Fri 14 Dec - 0:12

Nek njima drug Komšić i ova deklaracija već sad fijasko, neka se i dalje ko najveće protuhe šta i jesu skrivaju iza kipa Tuđmana i neka im je turizam zlatna koka , nek svi uživaju u HDZu koji nema alternativu

Neka nama i Arapa u Dalmaciju koji će uništit tu zlatnu koku pa čemo još više svi zajedno uživat

I neka nama terorističkih napada po zapadnoj Evropi tako da ni jedan Arap koji uđe u Hrvatsku neće dalje nego će tu zaglibit .......pa čemo svi uživat još više jer HDZ nema alternativu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sabor odjebao Čovića  - Page 2 Empty Re: Sabor odjebao Čovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum