ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by vuksadinare Wed 12 Dec - 10:47

marcellus wrote:
Stanojko wrote:Slabo, slabo, mora nesto jace... Majku mu, bas na vreme se potrefi ovaj balijander, taman da prezupci do katolickog bozica i razjebe i razvodni proteste... Cudo jedno, kakva slucajnost... :cleanteeth

zaboravih pitat... jel vučko potpiso marakešku?
kod njih se o tome ne pise..to ej vec rjeseno prije..mutti naredila suljo potpis'o :)

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Stanojko Wed 12 Dec - 10:51

marcellus wrote:
Stanojko wrote:Slabo, slabo, mora nesto jace... Majku mu, bas na vreme se potrefi ovaj balijander, taman da prezupci do katolickog bozica i razjebe i razvodni proteste... Cudo jedno, kakva slucajnost... :cleanteeth

zaboravih pitat... jel vučko potpiso marakešku?
Iskreno - ne znam. Ali ako je lose za Srbiju, sigurno je potpisao. Nema greske.

_________________
Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by kic Wed 12 Dec - 10:54

Lucius wrote:
kic wrote:
ne mogu se svi integrirati, ali veći dio ljudi muslimanske orijentacije se uopće ne želi prilagoditi, pa tako je ovo strašna poruka jer kako će se ponašati netko tko te na granici gađa kamenom i hoće ući mimo svih propisa u tvoju zemlju, kad onaj koji je rođen i odgojen u toj zemlji mrzi sve bitne vrijednosti te zemlje-

zamisli, neće druga rasa / etnička skupina da se integrira, nego želi osvojiti životni prostor i istisnuti autohtonu vrstu

tko bi mogao pomisliti da će biti tako

https://en.wikipedia.org/wiki/Intraspecific_competition

a Isus vam je obećao da će lav pasti travu a vuk sa ovcom spavati, jer to je "prirodno"

ne znam zašto mene hvataš za to kršćanstvo-

čim mediji propagiraju razne svećenike kojima je ilegalna imigracija važnija od svete mise, onda jel-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by vuksadinare Wed 12 Dec - 10:54

Stanojko wrote:
marcellus wrote:
Stanojko wrote:Slabo, slabo, mora nesto jace... Majku mu, bas na vreme se potrefi ovaj balijander, taman da prezupci do katolickog bozica i razjebe i razvodni proteste... Cudo jedno, kakva slucajnost... :cleanteeth

zaboravih pitat... jel vučko potpiso marakešku?
Iskreno - ne znam. Ali ako je lose za Srbiju, sigurno je potpisao. Nema greske.
ak je mutti merkel naredila plenkiju ne vjerujem da to nije naredila drugom sinu sulji :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Guest Wed 12 Dec - 11:07

kic wrote:
Lucius wrote:
kic wrote:
ne mogu se svi integrirati, ali veći dio ljudi muslimanske orijentacije se uopće ne želi prilagoditi, pa tako je ovo strašna poruka jer kako će se ponašati netko tko te na granici gađa kamenom i hoće ući mimo svih propisa u tvoju zemlju, kad onaj koji je rođen i odgojen u toj zemlji mrzi sve bitne vrijednosti te zemlje-

zamisli, neće druga rasa / etnička skupina da se integrira, nego želi osvojiti životni prostor i istisnuti autohtonu vrstu

tko bi mogao pomisliti da će biti tako

https://en.wikipedia.org/wiki/Intraspecific_competition

a Isus vam je obećao da će lav pasti travu a vuk sa ovcom spavati, jer to je "prirodno"

ne znam zašto mene hvataš za to kršćanstvo-

čim mediji propagiraju razne svećenike kojima je ilegalna imigracija važnija od svete mise, onda jel-
mediji uvijek pronađu nešto senzacionalno:

evo kako je index prenio preporuku jednog svećenika:

OBAVIJEST - TZV. IMIGRANTI
"Predragi u Kristu vjernici, župljani na području Uprave župa Kupske doline! Ovih dana obaviestili su nas nekoji vjernici da su nepoznate osobe tražile od njih vodu i hranu. Iste su nepozvane ulazile na privatne posjede i obiteljske kuće, a provaljivale u napuštene kuće.
Dragi vjernici, Crkva od svakoga po propisima traži "putnika primiti" - dakako sveta teološka znanost podrazumjeva pod time putnika, onog koji putuje od svoje kuće do cilja iz kojeg se svojoj kući vraća.
U ovom slučaju radi se o tzv. imigrantima najčešće muškarcima, vojnim dezerterima, koji se nisu htjeli odazvati pozivu legalne državne vlasti na obranu svoje domovine, kao i sumnjivim kretanjima žena i djece u cilju naseljavanja europskih kulturnih zemalja. Oni nisu spremni prihvatiti našu tradiciju, običaje i kulturu.
Stoga se pozivlju svi župljani da nikoga ne primaju u svoje kuće, ne daju hranu, vodu i prenoćište, te smjesta redarstvenoj vlasti prijave sve one koji nisu im poznati ili nepoznati prolaze našim državnim teritorijem jer oni predstavljaju neposrednu opasnost ne samo Hrvatskom narodu već i Europi. Hrvatska je 500 godina bila predziđe kršćanstva i braniteljica Europe od islamskog krivovjerja. Nastavimo dalje ovu tradiciju i sačuvajmo Europu od najezde islamske ilegalne imigracije. Neka oni (zapadne velevlasti) koji su u tim zemljama napravili probleme i koji su potakli i potiču ilegalnu imigraciju rješe probleme a ne da ih mi rješavamo.
Neka nas Bog i svi sveci Božji, napose sv. Bernard, propovjednik II. Križarske vojne, sv. Pijo V., pobjeditelj po Zagovoru BDM na Lepantu, sv. Ivan Kapistran, pobjeditelj Turaka kod Bieligrada (Beograda), te sv. Nikola Tavelić, propovjednik protiv islamskog krivovjerja, čuvaju od i od svake opakosti ovog vremena", napisao je velečasni na stranici i potpisao se pod objavom.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svecenik-poziva-vjernike-ne-dajte-migrantima-ni-hrane-ni-vode/2022378.aspx

razgovor novinara sa svećenikom ispod citata je posebno zanimljiv  
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Guest Wed 12 Dec - 11:26

govinda wrote:pa da i Hrvatska najzad zakuka kako je zrtva terorizma, islamskog naravno.

Ma mi smo to odavno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by marcellus Wed 12 Dec - 11:58

Stanojko wrote:
marcellus wrote:
Stanojko wrote:Slabo, slabo, mora nesto jace... Majku mu, bas na vreme se potrefi ovaj balijander, taman da prezupci do katolickog bozica i razjebe i razvodni proteste... Cudo jedno, kakva slucajnost... :cleanteeth

zaboravih pitat... jel vučko potpiso marakešku?
Iskreno - ne znam. Ali ako je lose za Srbiju, sigurno je potpisao. Nema greske.

nema da omane

poslali ste nekog ministra zorana đorđevića da to potpiše, makar ni slova u srb. medijima o tome.

http://www.un.org/en/conf/migration/assets/pdf/GCM-Statements/serbia.pdf

ima lista država koje nisu potpisale, al vas tu nema...

https://www.kurir.rs/planeta/3170031/u-marakesu-usvojen-ugovor-o-migracijama-vise-od-160-zemalja-usvojilo-nova-pravila-za-migrante

_________________
Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by kaya Wed 12 Dec - 12:00

ma to su macron i merkel zamolili jednog ucenika iz svoje seksualne skole da napravi pizdariju pa da ovi zaborave na porez desetak dana .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by kaya Wed 12 Dec - 12:02

pizzon wrote:
govinda wrote:Osumnjičeni je rodjen u Strazburu, policija ga od ranije traži zbog kriminala ali dobro vama se ne mogu neke stvari dokazati. Meni je zapravo sto se pokolj nije desio u Hrvatskoj pa da i Hrvatska najzad zakuka kako je zrtva terorizma, islamskog naravno.
a sta hocete da dokazete
vi niste arapi
vi ste izrodi
a kak mu se uopce mozes obratiti
meni se odma povraca kad vidim muslimana
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by marcellus Wed 12 Dec - 12:07

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/ministar-djordevic-sa-svetskim-liderima-o-migracijama/h9fjzps


koje pičke ovi vaši novinari niti jedne novine nisu napisale da je tamo prihvaćen taj sporazum tj da su ga prihvatili svi koji su bili tamo

odnosno da ga je potpiso u ime srbije



_________________
Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by marcellus Wed 12 Dec - 12:09

naime oni koji su odbili potpisati (ameri, australija, austrija, mađari, poljaci, česi, slovaci, belgija, švicarska, itd) ti nisu ni došli u marakeš...

_________________
Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by omni Wed 12 Dec - 12:14

govinda wrote:Osumnjičeni je rodjen u Strazburu, policija ga od ranije traži zbog kriminala ali dobro vama se ne mogu neke stvari dokazati. Meni je zapravo sto se pokolj nije desio u Hrvatskoj pa da i Hrvatska najzad zakuka kako je zrtva terorizma, islamskog naravno.
Prvo ce tebe braca da nauce kako se praktizira islam da te dobro obrade sprijeda i straga. A onda mozda i dodjes i pokusas nesto.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Yehudim Wed 12 Dec - 13:22

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:koliko vidim ovaj se rodio u belgiji 
da malo svjetlije puti bio bi poremecena osoba ovako domaci terorist

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 His-is-achmed-he-was-born-in-sweden-so-he-31526826

   lol! :^0

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Leviathan2 Wed 12 Dec - 13:28

govinda wrote:Ja hocu da da dokazem kako bagra desnicarska sa ovog foruma salje poruku: U hrvatskoj nema ovoga jer smo pobili i protjerali sve sto je "strano"
pa dis care, jes ziv

_________________
Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by RayMabus Wed 12 Dec - 13:29

Danas nema škole , danas nema škole

Pajdo in uteka
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by crvenkasti Wed 12 Dec - 13:55

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 DuL0Fg7UcAA1gF0

Zove se Šerif.

Kad bih ja bio musliman, i ja bih se volio zvati Šerif.
Ne bih volio Naser ili Ismet.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by RayMabus Wed 12 Dec - 13:57

Salko dinamitaš

lol!


U mom selu mlatili me svi , moj pijani babo a najviše tiii

Zakleo sam se u bioskopu baš, kad odrastem bit ću Salko dinamtiaš

http://igricezadevojcice.com/zabavno/Tekstovi-pesama/Nervozni-postar/Salko-Dinamitas.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Ringo10 Wed 12 Dec - 14:02

kaya wrote:ma to su macron i merkel zamolili jednog ucenika iz svoje seksualne skole da napravi pizdariju pa da ovi zaborave na porez desetak dana .
Nije ti to bez smisla.

Veliki broj tih napada su namještaljke kojima se plaši narod tako da možeš da ga mijesiš kako hoćeš.

Kad se samo sjetim kako su "zaboravljali" osobne dokumenta nakon napada .
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by darth_vader Wed 12 Dec - 14:16

metilda wrote:
govinda wrote:Ja hocu da da dokazem kako bagra desnicarska sa ovog foruma salje poruku: U hrvatskoj nema ovoga jer smo pobili i protjerali sve sto je "strano"

ovo je za ban


I to trajni, ali neka cvijeća našeg...bez njih Oluja bi po nekima bila nemoguća...Srbi se usrali tek kad je 5. korpus krenuo što je, je... cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Guest Wed 12 Dec - 14:32

jasambrend wrote:
metilda wrote:
govinda wrote:Ja hocu da da dokazem kako bagra desnicarska sa ovog foruma salje poruku: U hrvatskoj nema ovoga jer smo pobili i protjerali sve sto je "strano"

ovo je za ban


I to trajni, ali neka cvijeća našeg...bez njih Oluja bi po nekima bila nemoguća...Srbi se usrali tek kad je 5. korpus krenuo što je, je... cheers

Nekima? Pa praktički je kompletna oporba u devedesetima govorila kako se možemo obraniti i osloboditi okupirane krajeve tek u suradnji s muslimanima.
Ja sam takve izjave u to vrijeme komentirao da nam je onda najbolje odmah počiniti kolektivno ritualno samoubojstvo, da ne spominjem kako je riječ o notornoj gluposti koju nitko sa zrnom pameti u glavi ne bi smio odvaliti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Šandor Winnetou Wed 12 Dec - 14:44

Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
metilda wrote:
govinda wrote:Ja hocu da da dokazem kako bagra desnicarska sa ovog foruma salje poruku: U hrvatskoj nema ovoga jer smo pobili i protjerali sve sto je "strano"

ovo je za ban


I to trajni, ali neka cvijeća našeg...bez njih Oluja bi po nekima bila nemoguća...Srbi se usrali tek kad je 5. korpus krenuo što je, je... cheers

Nekima? Pa praktički je kompletna oporba u devedesetima govorila kako se možemo obraniti i osloboditi okupirane krajeve tek u suradnji s muslimanima.
Ja sam takve izjave u to vrijeme komentirao da nam je onda najbolje odmah počiniti kolektivno ritualno samoubojstvo, da ne spominjem kako je riječ o notornoj gluposti koju nitko sa zrnom pameti u glavi ne bi smio odvaliti.
:tu

_________________
Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu - Page 4 Empty Re: Musliman napravio pokolj u Strazburu na božićnom sajmu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum