ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Vote_lcap26%Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Vote_rcap 26% 
[ 5 ]
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Vote_lcap16%Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Vote_rcap 16% 
[ 3 ]
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Vote_lcap58%Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Vote_rcap 58% 
[ 11 ]
 
Total Votes : 19
 
 

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Regoč Sun 9 Dec - 14:20

Gnječ wrote:
Regoč wrote:Za, registrirati kano obrt pa naplatiti sve obveze.

nemože obrt.
Može li industrija? OPG? :D

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 14:21

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:


nije bed..osim sto sve rjedje dolazim doli na balkan..hoš da ti nastelim jednu drugu  Rujku pa da bude tvoja?..Ako dosegnes nivo odnosa kao ja sa svojom,mislit ces da si dospio u Raj.. king

imam ja ruskinja u puli ne fali mi.

dobro onda..probaj sa kojom malo ozbiljnije zaigrati...

mogu ali neću. imam drugih ciljeva a ne ić okolo jebavat ruskinje.
Ma oke,samo poanta jest ne ici okolo jebat Rusinje nego uvijek jednu vrhunsku imati uz sebe...ali kakogodhoces :cleanteeth

ne trebaju mi dodatni problemi. i tako imam problema sa ustaško udbaškom klerofašističkom RH-NDH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 14:22

U biti,ovakva pitanaj za ispipavanje pulsa javnosti su suvisna..

Eto,na Instagramu imamo cijelu jednu novu generaciju buducih Samosvojih feminističkih Prostitutki i Sponzoruša...

Bauljao ja malo tood,Instagramom,i vidim od jedne frendice,netjaku..12 godina...,profil potpuno otvoren,gledaj slike koje hotjes..polako se pocela garderoba kresati i smanjivati na slikama..ja brze bolje rekoh frendici,ona sestri ,i..na kraju je netjanka njena obecala da ce biti dobra i samo je lockala profil..ostalo mogu vidjeti samo "prijatelji"..... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Regoč Sun 9 Dec - 14:23

aben wrote:da, ali da bude regulirana ko i šetnja.
:vaultboy1

_________________
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 14:24

Regoč wrote:
aben wrote:da, ali da bude regulirana ko i šetnja.
:vaultboy1

:kickass
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by epikur37 Sun 9 Dec - 14:27

Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 14:31

epikur37 wrote:Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...

što kaže rvacki carinski zakonik u svezi njizi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by aben Sun 9 Dec - 14:32

NWC wrote:
jasambrend wrote:tu je čisti socijalist...  B-)
nisam,
dok ovi libertarijanci, oni su poput feministica i SJWa, jedino što znaju jest kukati kako su oni žrtve, netko ih zlostavlja i maltretira, a država je silovatelj, zlostavljač, opresor, i uopće se ne bave ekonomijom nego samo moraliziraju, a tko nije na njihovoj strani taj je fašist


a ne nisi:)


dođe država i uzme ti 60% svega ča zarodiš, ali te ne siluje i ne zlostavlja, nego samo zno ča je bolje za tebe...


:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Regoč Sun 9 Dec - 14:33

pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:Eto da se i moja Velemoralnost izjasni...Na stranu moja poslovicna zajebancija na temu,prostituciju musku ili zensku ne vidim kao neko rjesenje za bilo sto...dakle,smatram da prostitucija kao takva ne odrazava povecani interes javnosti za seks kao takav,nego da se tu iza brda valja nesto vise..

Raspad drzavnih mogucnosti da se Vlast pobrine za gradjane,u ekonomskom smislu,dakle,povecava se gradjansko siromastvo,nemogucnost da se osnuju brakovi,stvori obiteljska perspektiva,zaposljavaju mladi muskarci i cure..

Mladei muskarci nemaju posao,niti mogu krenuti u osnivanje obitelji.."pa dajmo im da mogu legalno sto jebati.." BIG FAIL...

drzava sa sebe skida odgovornost,sto se ovakvo pitanju uopce postavlja..
Nije vise bitno sto Mladi muskarac bez posla ili onaj slabo placen ne moze osnovati obitelj,to drzavu izgleda vise ne zanima...Drzavu isto izgleda ne zaniom zaposljavanje mladih zena..ono,"Otvorite obrt i zakupite svoj kvart,usluzujte musterije.." .."i ne zaboravite platiti porez.."

Tuzno jako tuzno.. No
S obzirom na seksualne slobode današnjih ženah, nema potrjebe za ozakonjenjem prostitucije da bi se došlo do seksa, kriva ti je logika.
Istina..no nije logika kriva,nego temelji na kojima se pokusava nesto profurati pod legaliti,kasnije i naplatiti porez,a status zene,pa makar i najslobodnije,da ima javni status prostitutke..jako jako tuzno...nedostojno... :cleanteeth
Kriva ti je logika jer ako je u mladih prisutna želja za seksom, a je (bilo bi tužno da nije, kad u nas starih je :)), danas nije nuždan ni brak, ni prostitucija da bi se do seksa došlo jer današnje društvo na žensku seksualnost gleda prilično slobodno, nema osude ženah koje se seksaju prije braka, a nema ni osude ženskoga promiskuiteta. Stoga na raspolaganju postoji gomila žena da se ta želja utaži, nije nužno ozakoniti prostituciju. Usporedba ženske seksualne slobode s prostitucijom je tvoja, ne pripisuj mi stvari koje nisam napisal.

_________________
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Regoč Sun 9 Dec - 14:36

epikur37 wrote:Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...
Reci nam, Epi, ne drži nas u neizvjesnosti.

_________________
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by debotoijusto Sun 9 Dec - 14:37

epikur37 wrote:Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...

alkohola ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Regoč Sun 9 Dec - 14:41

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...

alkohola ?
Odstupi, Sotono!

_________________
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by epikur37 Sun 9 Dec - 14:43

Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...

alkohola ?
Odstupi, Sotono!

Zlocest je... Upravo mi je kisa pokrila rostilj da je blize bacio bih ga s kriva.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Leviathan2 Sun 9 Dec - 14:49

cemu legalizirati, da drzava zaradjuje,
treba samo dekriminalizirati, da nije krivicno djelo 
prostitutke trebaju postojati, sto bi jebali oni koji nisu sposobni ulovit normalno zensko i kako bi neke zenske zaradile ako nisu sposobne za nesto sto je zahtjevnije od sirenja nogu

_________________
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by veber Sun 9 Dec - 14:50

tak je levi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 14:54

Leviathan2 wrote:cemu legalizirati, da drzava zaradjuje,
treba samo dekriminalizirati, da nije krivicno djelo 
prostitutke trebaju postojati, sto bi jebali oni koji nisu sposobni ulovit normalno zensko i kako bi neke zenske zaradile ako nisu sposobne za nesto sto je zahtjevnije od sirenja nogu

ako nisu sposobni ulovit normalno žensko onda nek se ubiju odma nek naprave suicid.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Leviathan2 Sun 9 Dec - 15:01

Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:cemu legalizirati, da drzava zaradjuje,
treba samo dekriminalizirati, da nije krivicno djelo 
prostitutke trebaju postojati, sto bi jebali oni koji nisu sposobni ulovit normalno zensko i kako bi neke zenske zaradile ako nisu sposobne za nesto sto je zahtjevnije od sirenja nogu

ako nisu sposobni ulovit normalno žensko onda nek se ubiju odma nek naprave suicid.
e jebga gnjeco, neki su korisni drustvu al nisu u stanju zbarit zensko,  a ima i onijeh koji vise vlastite zene nemogu vidit

_________________
Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by debotoijusto Sun 9 Dec - 15:03

Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Inace sam protiv legalizacija a za ponovne kriminalizacije nekih stvari...

alkohola ?
Odstupi, Sotono!

isprika za zadiranje u tradicionalne vrijednosti  B-)
duhan ? kladionice ? sto ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 15:06

Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:cemu legalizirati, da drzava zaradjuje,
treba samo dekriminalizirati, da nije krivicno djelo 
prostitutke trebaju postojati, sto bi jebali oni koji nisu sposobni ulovit normalno zensko i kako bi neke zenske zaradile ako nisu sposobne za nesto sto je zahtjevnije od sirenja nogu

ako nisu sposobni ulovit normalno žensko onda nek se ubiju odma nek naprave suicid.
e jebga gnjeco, neki su korisni drustvu al nisu u stanju zbarit zensko,  a ima i onijeh koji vise vlastite zene nemogu vidit

za prvo treba posjetit psihijatra a za drugo postoji razvod braka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 15:15

Ja bi volio da je svima ovima što su za legalizaciju, mater ili ćer prostitutka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Guest Sun 9 Dec - 16:11

Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:Eto da se i moja Velemoralnost izjasni...Na stranu moja poslovicna zajebancija na temu,prostituciju musku ili zensku ne vidim kao neko rjesenje za bilo sto...dakle,smatram da prostitucija kao takva ne odrazava povecani interes javnosti za seks kao takav,nego da se tu iza brda valja nesto vise..

Raspad drzavnih mogucnosti da se Vlast pobrine za gradjane,u ekonomskom smislu,dakle,povecava se gradjansko siromastvo,nemogucnost da se osnuju brakovi,stvori obiteljska perspektiva,zaposljavaju mladi muskarci i cure..

Mladei muskarci nemaju posao,niti mogu krenuti u osnivanje obitelji.."pa dajmo im da mogu legalno sto jebati.." BIG FAIL...

drzava sa sebe skida odgovornost,sto se ovakvo pitanju uopce postavlja..
Nije vise bitno sto Mladi muskarac bez posla ili onaj slabo placen ne moze osnovati obitelj,to drzavu izgleda vise ne zanima...Drzavu isto izgleda ne zaniom zaposljavanje mladih zena..ono,"Otvorite obrt i zakupite svoj kvart,usluzujte musterije.." .."i ne zaboravite platiti porez.."

Tuzno jako tuzno.. No
S obzirom na seksualne slobode današnjih ženah, nema potrjebe za ozakonjenjem prostitucije da bi se došlo do seksa, kriva ti je logika.
Istina..no nije logika kriva,nego temelji na kojima se pokusava nesto profurati pod legaliti,kasnije i naplatiti porez,a status zene,pa makar i najslobodnije,da ima javni status prostitutke..jako jako tuzno...nedostojno... :cleanteeth
Kriva ti je logika jer ako je u mladih prisutna želja za seksom, a je (bilo bi tužno da nije, kad u nas starih je :)), danas nije nuždan ni brak, ni prostitucija da bi se do seksa došlo jer današnje društvo na žensku seksualnost gleda prilično slobodno, nema osude ženah koje se seksaju prije braka, a nema ni osude ženskoga promiskuiteta. Stoga na raspolaganju postoji gomila žena da se ta želja utaži, nije nužno ozakoniti prostituciju. Usporedba ženske seksualne slobode s prostitucijom je tvoja, ne pripisuj mi stvari koje nisam napisal.
Nisi me nish razumio..Nisam ja protiv seksa medj mladima starima,i prastarima poput nas,nema osude naravno,pitjoke ima i prekomjerno,onako kojem je kriticno je stvarno Cvjećka..Nisam rekao da je seksulana sloboda i prostitucija isto,jer prostitucija je polulegalna institucija..Institucionalizirati prostituciju,jest ono protiv cega sam..jer de facto pretvara zenu sluzbeno u cekcualni objekt i instituciju,popud d.o.o.-a ili Obrta..ruzno.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)? - Page 3 Empty Re: Jeste li za legalizaciju prostitucije u RH (u svojoj zemlji)?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum