ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registar korisnika ili nista od legalizacije

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 11:40

veber wrote:
Rabarbara wrote:
veber wrote:
prckov wrote:
I to, a I oni sto mijenjaju/iskoristavaju/obmanjuju zenske raznim obecanjima dok ih ne povale, a poslije traze drugu
I tako
a, što je sa slučejevima kada je to obostrano?
pojebeš se preko vikenda i zbogom. obostrano!
Ako je obostrano nema obmane. 
Našle su se dvije odrasle osobe koje imaju iste sklonosti, želje, navike i sve pet. 
Nema osude, nema povrijeđenosti. 

Ali i dalje su to promiskuitetne osobe  :D
gdje je granica promiskuiteta?
tko ju određuje?
što ju definira?
Wikipedia?  B-)

Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by debotoijusto 12/9/2018, 11:41

Nice wrote:
debotoijusto wrote:
Nice wrote:
debotoijusto wrote:
Nice wrote:Registar, registar..ne znam cemu pobuna, samo bi se mogli pohvalit kako su jaki i raznovrsni ***aci.

nema potrebe za registar , drzava dobije PDV i ostala porezna davanja korisnik uslugu poduzetnica novac a knjiga zalbe na nocnom ormaricu desno od biblije
itekako ima.
I drzavnih i drustvenih. Transparentnost.
Uostalom, cemu kriti, inako ce kamera biti ispred svakog bordela.
Samo organizacijsko pitanje.

sto tebi nije jasno izmedju privatno - javno ?
kamere budu i policija treba nalog , to vec uredjeno... zasto te zanima privatni zivot nekog mate ili djelatnice obrta ?
kad je posao u pitanju, nema privatnog i javnog.
Kad je djelatnost koja bi preko noci postala iz ilegalne legalna, opet nema javnog. Zasto bi davatelji/ce usluga bili javni i imali obaveze prema drzavi i drustvu, javne, a korisnici usluga i njihovi pobornici, koji se busaju u prsa transparentnoscu i pravom na razlicitost, zadrzali pravo na anonimnost.
Uostalom, procitaj clanak i njemacka iskustva.
- Koliko bi legalizirana prostitucija pomogla hrvatskom turizmu?
- Sigurno da bi. Ali reći ću vam nešto drugo, o čemu rijetko tko razmišlja. U nas dolaze i paralizirani momci, vjerovali ili ne, znaju ih u kolicima dovesti njihove majke. Imamo slučajeva da je čovjeku sve paralizirano osim spolnog organa. Znači ima taj poriv, to je ljudski. Na kojem mjestu on može zadovoljiti svoju potrebu ako ne kod nas. Vjerujte mi, uđu plačući, a izađu s osmijehom na licu.

- Jeste li vjernik, kakvi su vaši odnosi s Crkvom?
- Da vjernik sam, katolik, mogu čak kazati da sam bolji i iskreniji nego puno drugih koje poznam. Imam prijatelja svećenika i ovdje u Hrvatskoj i, naravno, u Australiji. Donirao sam niz puta Crkvu, mada su župnicima neki drugi vjernici prigovarali zbog toga što uzimaju moj novac, valjda je po njima prljav. A onda se dogodi da te iste ljude koje navečer vidim u svom bordelu, sretnem ujutro na nedjeljnoj misi u crkvi.

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 11:48

Rabarbara wrote:
veber wrote:
Rabarbara wrote:
veber wrote:
prckov wrote:
I to, a I oni sto mijenjaju/iskoristavaju/obmanjuju zenske raznim obecanjima dok ih ne povale, a poslije traze drugu
I tako
a, što je sa slučejevima kada je to obostrano?
pojebeš se preko vikenda i zbogom. obostrano!
Ako je obostrano nema obmane. 
Našle su se dvije odrasle osobe koje imaju iste sklonosti, želje, navike i sve pet. 
Nema osude, nema povrijeđenosti. 

Ali i dalje su to promiskuitetne osobe  :D
gdje je granica promiskuiteta?
tko ju određuje?
što ju definira?
Wikipedia?  B-)
Šalu na stranu...

Mislim da nema univerzalne definicije promiskuiteta tj. svi mi imamo svoju definiciju, ovisno o našim moralnim uvjerenjima, odgoju, okolini u kojoj živimo itd. Definicija nije jednaka na zapadu i istoku. 

Po meni je promiskuitetno ponašanje potreba po konzumaciji spolnih odnosa bilo kada sa svakom osobom koja nam se svidi, bez potrebe emotivnog ili nekog drugog zbližavanja.
I u tome ne vidim ništa loše, to je odabir pojednica, sve dokle s tim ponašanjem ne ugrožava, ne obmanjuje i ne povrijeđuje nikog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by L'âme 12/9/2018, 11:49

Znaci, osim konobara i kuhara, trebamo "uzgajat" i sexualne radnike, sve za prosperitet nase pozicije u eu.
Jeftino si se prodao, deboto. Kao i sto koristis "vjernike" za argumentaciju.
Tszszszs :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by veber 12/9/2018, 11:51

obavezno uvest registar ulaska u trgovine. ipak je to javni prostor, svaka prodavačica, blagajnica ima značku sa svojim imenom. pravedno bi bilo da na ulasku u konzum ostavimo sve svoje podatke, oib i jmbg i da se u realnom vremenu objavi na internetu te da se vodi registar kupaca. naravno i koju robu je koliko puta uzeo.
i za odlaske liječniku, ipak je to javna ustanova pa bi bio red da se vidi koliko puta smo bili kod liječnika, naravno i za odlaske u ljekarnu...

teža debilana, a kao što znamo prohibicija nije nikada ništa dobrog donjela.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 11:51

Nice wrote:Znaci, osim konobara i kuhara, trebamo "uzgajat" i sexualne radnike, sve za prosperitet nase pozicije u eu.

Uništavanje drugih oblika gospodarstva i naglaskom na turizam, izabrali smo postati nacijom konobara i kurvi. Risom (Star Trek) EU, a sve više i nekih drugih dijelova svijeta. Europskim Bangkokom. Itd.
I nemamo se sad pravo žaliti na posljedice, zapravo smo jako dobro znali kakve će biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by kic 12/9/2018, 11:51

Speare Shaker wrote:
kic wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
all in all, Njemacka i dalje bad guy, podrzava trgovinu ljudima i propadanje morala..

da ne idemo tako daleko - što je moral za mene, za tebe, za abena, za gnječa, za violator i za mativku?

subjektivno je ok, ali ono sto steti odnosima medju ljudima je objektivno, i u tom pogledu je prostitucija amoralna..

Šteta i korist su također izrazito subjektivne kategorije.
Kao prvo.
Kao drugo, jesi li htio reći da je prostitucija nemoralna?
Amoralna zapravo znači moralno neutralna. Takvo je barem neko većinsko poimanje i u struci koja se bavi pitanjima hrvatskog jezika.

mislio sam na indifirentnost da jer iz ravnodusja izvire stav da cinio ovo ili ono, dodje na isto.. oduzimanja moralnosti jednom cinu po sebi (Borges)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by veber 12/9/2018, 11:53

Rabarbara wrote:
Rabarbara wrote:
veber wrote:
Rabarbara wrote:
veber wrote:
a, što je sa slučejevima kada je to obostrano?
pojebeš se preko vikenda i zbogom. obostrano!
Ako je obostrano nema obmane. 
Našle su se dvije odrasle osobe koje imaju iste sklonosti, želje, navike i sve pet. 
Nema osude, nema povrijeđenosti. 

Ali i dalje su to promiskuitetne osobe  :D
gdje je granica promiskuiteta?
tko ju određuje?
što ju definira?
Wikipedia?  B-)
Šalu na stranu...

Mislim da nema univerzalne definicije promiskuiteta tj. svi mi imamo svoju definiciju, ovisno o našim moralnim uvjerenjima, odgoju, okolini u kojoj živimo itd. Definicija nije jednaka na zapadu i istoku. 

Po meni je promiskuitetno ponašanje potreba po konzumaciji spolnih odnosa bilo kada sa svakom osobom koja nam se svidi, bez potrebe emotivnog ili nekog drugog zbližavanja.
I u tome ne vidim ništa loše, to je odabir pojednica, sve dokle s tim ponašanjem ne ugrožava, ne obmanjuje i ne povrijeđuje nikog.
to je tako širok pojam.
u godini dana imaš dvije veze nabrzaka i jednu 8mjeseci. da li si promiskuitetan? to je samo u tekućoj godini.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 11:54

veber wrote:kao što znamo prohibicija nije nikada ništa dobrog donjela.

Kako gdje i ovisno na što se odnosi.
Primjerice, prohibicija je u Singapuru dala odlične rezultate. Ako prohibicija koja se odnosi na proizvodnju i točenje alkohola i alkoholnih pića u SAD-u i to u neka davna vremena nije uspjela, to ne znači da je to standard koji treba vrijediti u svim dijelovima svijeta i posebno u svakom vremenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 11:55

veber wrote:
to je tako širok pojam.
u godini dana imaš dvije veze nabrzaka i jednu 8mjeseci. da li si promiskuitetan?

Ovisi o standardima koja u određenom društvu vrijede za definiranje promiskuitetnog ponašanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 11:59

veber wrote:
Rabarbara wrote:
Rabarbara wrote:
veber wrote:
Rabarbara wrote:
Ako je obostrano nema obmane. 
Našle su se dvije odrasle osobe koje imaju iste sklonosti, želje, navike i sve pet. 
Nema osude, nema povrijeđenosti. 

Ali i dalje su to promiskuitetne osobe  :D
gdje je granica promiskuiteta?
tko ju određuje?
što ju definira?
Wikipedia?  B-)
Šalu na stranu...

Mislim da nema univerzalne definicije promiskuiteta tj. svi mi imamo svoju definiciju, ovisno o našim moralnim uvjerenjima, odgoju, okolini u kojoj živimo itd. Definicija nije jednaka na zapadu i istoku. 

Po meni je promiskuitetno ponašanje potreba po konzumaciji spolnih odnosa bilo kada sa svakom osobom koja nam se svidi, bez potrebe emotivnog ili nekog drugog zbližavanja.
I u tome ne vidim ništa loše, to je odabir pojednica, sve dokle s tim ponašanjem ne ugrožava, ne obmanjuje i ne povrijeđuje nikog.
to je tako širok pojam.
u godini dana imaš dvije veze nabrzaka i jednu 8mjeseci. da li si promiskuitetan? to je samo u tekućoj godini.
Što me zapravo pitaš?
Da li je za mene promiskuitetno imati dvije veze nabrzaka i jednu 8 mjeseci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by debotoijusto 12/9/2018, 12:01

Nice wrote:Znaci, osim konobara i kuhara, trebamo "uzgajat" i sexualne radnike, sve za prosperitet nase pozicije u eu.
Jeftino si se prodao, deboto. Kao i sto koristis "vjernike" za argumentaciju.
Tszszszs :-D

karikiras kolegice  ;)
ne koristim usluge prostitutki ni alkohol ne konzumiram svejedno ne bi drugima branio ni "registrirao" 
zene majke i borci svoje frustracije nepovjerenja u partnere neka rijese legalno preko detektivske agencije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by dijagram 12/9/2018, 12:02

haha, i bez dedinog grafa vrlo brzo shvatio sam da zena ima grdih problema glede seksa
lezba par exellence
no slozio bih se s konstatacijom o kaznjavanju kako kurvi tako i konzumenata ,a najvise svodnika
o svemu ova zena jednostavno nema pojma o zenama i muskarcima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by L'âme 12/9/2018, 12:04

Speare Shaker wrote:
Nice wrote:Znaci, osim konobara i kuhara, trebamo "uzgajat" i sexualne radnike, sve za prosperitet nase pozicije u eu.

Uništavanje drugih oblika gospodarstva i naglaskom na turizam, izabrali smo postati nacijom konobara i kurvi. Risom (Star Trek) EU, a sve više i nekih drugih dijelova svijeta. Europskim Bangkokom. Itd.
I nemamo se sad pravo žaliti na posljedice, zapravo smo jako dobro znali kakve će biti.
sudivsi po ovom topicu, mnogi i dalje ne shvacaju.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by veber 12/9/2018, 12:05

Rabarbara wrote:
Što me zapravo pitaš?
Da li je za mene promiskuitetno imati dvije veze nabrzaka i jednu 8 mjeseci?
filozofiram :D
čistačica dala otkaz i otišla u njemačku. i sada vidim kako je teško oprati prozore u dnevnoj. pa onda između dva prozora filozofiram.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 12:07

veber wrote:obavezno uvest registar ulaska u trgovine. ipak je to javni prostor, svaka prodavačica, blagajnica ima značku sa svojim imenom. pravedno bi bilo da na ulasku u konzum ostavimo sve svoje podatke, oib i jmbg i da se u realnom vremenu objavi na internetu te da se vodi registar kupaca. naravno i koju robu je koliko puta uzeo.
i za odlaske liječniku, ipak je to javna ustanova pa bi bio red da se vidi koliko puta smo bili kod liječnika, naravno i za odlaske u ljekarnu...

teža debilana, a kao što znamo prohibicija nije nikada ništa dobrog donjela.

Pa u većini primjera i ostavimo uzimajući kartice povjerenja itd. 

No, to je usporedba koja baš i nije primjerena. 

Ali, s prodavačicom ne razmjenjuješ životne sokove (barem nisi zato ušao u trgovinu). Niti s liječnikom ili ljekarnikom.

A legalizacija alkohola je donijela nešto dobrog? Gomilu alkosa koji unište obitelji, maltretiraju sve oko sebe i na kraju padaju na teret zdravstvenog sustava za koji svi izdvajamo novac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by kic 12/9/2018, 12:08


alkohol je droga nad drogama..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by veber 12/9/2018, 12:11

kic wrote:
alkohol je droga nad drogama..
ma je pičku materinu. nitko te ne tjera da popiješ litru brlje na dan.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by L'âme 12/9/2018, 12:11

debotoijusto wrote:
Nice wrote:Znaci, osim konobara i kuhara, trebamo "uzgajat" i sexualne radnike, sve za prosperitet nase pozicije u eu.
Jeftino si se prodao, deboto. Kao i sto koristis "vjernike" za argumentaciju.
Tszszszs :-D

karikiras kolegice  ;)
ne koristim usluge prostitutki ni alkohol ne konzumiram svejedno ne bi drugima branio ni "registrirao" 
zene majke i borci svoje frustracije nepovjerenja u partnere neka rijese legalno preko detektivske agencije
izvukoh logicne zakljucke iz tvog odgovora i to ne mozes pobiti, a nisam ni pitala koje usluge koristis i povjeravas li se kome..pa ne moras ni meni, naprotiv..nemoj da te muci savjest ;-))

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Guest 12/9/2018, 12:12

veber wrote:
Rabarbara wrote:
Što me zapravo pitaš?
Da li je za mene promiskuitetno imati dvije veze nabrzaka i jednu 8 mjeseci?
filozofiram :D
čistačica dala otkaz i otišla u njemačku. i sada vidim kako je teško oprati prozore u dnevnoj. pa onda između dva prozora filozofiram.
:D
Samo polako. Na sve se živ čovjek navikne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by kic 12/9/2018, 12:13

veber wrote:
kic wrote:
alkohol je droga nad drogama..
ma je pičku materinu. nitko te ne tjera da popiješ litru brlje na dan.

ljudi su povodljivi, prohibicija nije rjesenje, ali alkohol je puno stetniji od pusenja koji je pod svekolikim napadom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Registar korisnika ili nista od legalizacije - Page 5 Empty Re: Registar korisnika ili nista od legalizacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum