ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by AssadNaPodmornici Thu 6 Dec - 10:39

meni jaka stvar mentalitet ovoga gospodina.. pazi lik je znao da krade, ali i još se opravdava.. kao da je 6500kn mala stvar mjesečno uzimati iz ove opljačkane države.. 

6500kn.. za tu lovu moraju 3 osobe na minimalcu mjesečno raditi.. 3000kn minimalac, 25% PDV(neka sve troše ), ono umjesečno 2250kn od drugog najvećeg PDVa se trojici uzme na mimialcu.. 
dodaj još plaćanje svih doprinosa na plaću, to je cca- 1400kn po plaći.. sve skupa taman sam rekao .. 6500kn mjesečno

da bi ovaj uzeo 6500kn a ima već zarađene privilegije, ministarsku plaću, 3 osobe moraju crnčiti mjesec dana na minimalcu i plaćati najveći PDV u Europi(drugi najveći) i najveće poreze na plaću u EU. 

"da njemu dica ne žive od zraka lol".. 

mislim, OK , on neshvaća da ovo nije Yuga, ili Otomanska Turska koju "treba prevariti i unišitit", ovo je RH , za koju se on navodno ratovao ..

vidite koliko košta samo jedna lažna mirovina.. 3osobe na minimalcu moraju je hraniti.. a gdje su tek stotine tisuća uhljeba po državnim sisama

AssadNaPodmornici

Posts : 21298
2018-06-14


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by newuser Thu 6 Dec - 10:42

AssadNaPodmornici wrote:m, ovo je RH , za koju se on navodno ratovao ..

vidite koliko košta samo jedna lažna mirovina.. 3osobe na minimalcu moraju je hraniti.. a gdje su tek stotine tisuća uhljeba po državnim sisama
to je to, ako smo se borili za državu onda je trebamo i poštovati a pošten odnos prema njoj je najbolji od svega. Međutim većinski mentalitet u Hrvata jeste laž, pljačka i prevara zato i jesmo gdje jesmo.
Da ponovim, mirovine i to višestruko veće trebaju dobiti ranjeni i obitelji poginulih ovo ostalo nitko. Od većine ljudi su napravili invalide davši im mirovine sa 30 godina upropastili su te ljude koji su bili zdravi a danas više nisu.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by kaya Thu 6 Dec - 10:47

AssadNaPodmornici wrote:meni jaka stvar mentalitet ovoga gospodina.. pazi lik je znao da krade, ali i još se opravdava.. kao da je 6500kn mala stvar mjesečno uzimati iz ove opljačkane države.. 

6500kn.. za tu lovu moraju 3 osobe na minimalcu mjesečno raditi.. 3000kn minimalac, 25% PDV(neka sve troše ), ono umjesečno 2250kn od drugog najvećeg PDVa se trojici uzme na mimialcu.. 
dodaj još plaćanje svih doprinosa na plaću, to je cca- 1400kn po plaći.. sve skupa taman sam rekao .. 6500kn mjesečno

da bi ovaj uzeo 6500kn a ima već zarađene privilegije, ministarsku plaću, 3 osobe moraju crnčiti mjesec dana na minimalcu i plaćati najveći PDV u Europi(drugi najveći) i najveće poreze na plaću u EU. 

"da njemu dica ne žive od zraka lol".. 

mislim, OK , on neshvaća da ovo nije Yuga, ili Otomanska Turska koju "treba prevariti i unišitit", ovo je RH , za koju se on navodno ratovao ..

vidite koliko košta samo jedna lažna mirovina.. 3osobe na minimalcu moraju je hraniti.. a gdje su tek stotine tisuća uhljeba po državnim sisama
e da hoce bar propasti ovaj smrad od drzave tri dana bi slavila. pa da nemaju od koga vise pljackati.
al nece, m. im hebem , prodati ce sume, vode , uvijek ce netko ostati tu pa mu imaju sto oteti, placu, mirovinu, kucu, zemlju..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by kaya Thu 6 Dec - 10:51

pisu novinari preporuka u londonu, samo posudujte hrvatskoj i srbiji , sigurno je ulaganje jer imaju od kuda vratiti.
znaci sigurni su da te drzave mogu opeljesiti gradane i povrat je visestruk. investicija sigurna, kamata zagarantirana.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by Guest Thu 6 Dec - 14:58

Eroo wrote:
Sora wrote:Pitam se kako je UOPCE STIGAO DO MIROVINE 
IZ HRVATSKE 
PIZDA MU MATERINA 
ZNAM MNOGE BRANITELJE IZ HRVATSKE KPJI JU NISU MOGLI DOBITI JER DA SU SPOSOBNI ZA RAD 

OVAJ HERCEGOVAC LOPOV KAO I VECINA NJIH

Jebo vam je nanu naninu i zbog samo toga zaslužuje dvije hr mirovine. :D
..mhhh.jer je branio svoju drzavu??Jel se to ne radi OFF PAYMENT,odnosno bez naplate.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by Guest Thu 6 Dec - 14:59

48 godina??Batja,nedjem ti posel u Svabiji ko iz puške brzo...samo treba HTJETI raditi,ne parazitirati na pemziji boračkoj.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by immortal Thu 6 Dec - 15:04

Eroo wrote:
Boras motri i na tebe. Samo da znaš koliko ih je...Oni nikad ne opraštaju. :)
o kakvom motrenju ?? 
gdje su bili promatrači dok su klali i sakatili Hrvatsku mladost po Hrvatskoj
immortal
immortal

Female
Posts : 23200
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by vili40 Thu 6 Dec - 19:57

pismejker wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Pitam se kako je UOPCE STIGAO DO MIROVINE 
IZ HRVATSKE 
PIZDA MU MATERINA 
ZNAM MNOGE BRANITELJE IZ HRVATSKE KPJI JU NISU MOGLI DOBITI JER DA SU SPOSOBNI ZA RAD 

OVAJ HERCEGOVAC LOPOV KAO I VECINA NJIH

Jebo vam je nanu naninu i zbog samo toga zaslužuje dvije hr mirovine. :D
..mhhh.jer je branio svoju drzavu??Jel se to ne radi OFF PAYMENT,odnosno bez naplate.. :cleanteeth
da,a čiju je domovinu trebao braniti?Mnogi smo je branili ali samo jedan dio to prijevarama naplaćuje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10814
2015-08-02


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by debotoijusto Thu 6 Dec - 20:16

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Zdravko-boras-mup-zzh-mobitel

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Zdravko_boras_2015_002

koja cunka
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30791
2014-04-12


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by Guest Thu 6 Dec - 20:59

vili40 wrote:
pismejker wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Pitam se kako je UOPCE STIGAO DO MIROVINE 
IZ HRVATSKE 
PIZDA MU MATERINA 
ZNAM MNOGE BRANITELJE IZ HRVATSKE KPJI JU NISU MOGLI DOBITI JER DA SU SPOSOBNI ZA RAD 

OVAJ HERCEGOVAC LOPOV KAO I VECINA NJIH

Jebo vam je nanu naninu i zbog samo toga zaslužuje dvije hr mirovine. :D
..mhhh.jer je branio svoju drzavu??Jel se to ne radi OFF PAYMENT,odnosno bez naplate.. :cleanteeth
da,a čiju je domovinu trebao braniti?Mnogi smo je branili ali samo jedan dio to prijevarama naplaćuje.

ne kuzis ti..Nek se vec odluce jesul Rodoljubi,pa se odreknu pemzija borackih,i rade normalno kao drugi,ili nek dobiju dobru pemziju,i onda zapuse usta puna svog domoljublja,jer su u biti onda cisti plaćenici..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka? - Page 2 Empty Re: Žalosno je na što su dovedeni branitelji, jesam li trebao pristati da mi djeca žive od zraka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum