ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Oh_Femder Wed 5 Dec - 14:41

https://net.hr/danas/hrvatska/izvjestajem-o-ndh-uzdrmala-je-strukture-a-sada-za-net-hr-govori-o-krsenju-ljudskih-prava-gradani-mi-se-javljaju-zbog-tri-stvari/

Vele desničari: - Mi smo iznenadijeni i uvrijedijeni i smo na aparatih!  gaah   :comfort Dorh mora odmak procesuirat, uapsit, zaklat pa silovat E žicom od kontrabasa, ako ne i kurblom od motokultivatora i to otim četveroredosljedom.


Last edited by Oh_Femder on Wed 5 Dec - 14:45; edited 2 times in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Oh_Femder Wed 5 Dec - 14:44

Fuj, jebate, al je gadna ko ponoć! To mora da je zato što nije desničarka, pas joj jeba mater protifašističku!

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Pxl_230516_13055407-e1543912437531
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Ringo10 Wed 5 Dec - 14:47

Svetost drage nam i neprezaljene domoljubne endehazije ne smije biti nicim povrijedjena.

Sramota, ovako omalovazavati nasu voljenu endehaziju i nase ustaske heroje.

Bruka!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Ringo10 Wed 5 Dec - 14:51

Oh_Femder wrote:https://net.hr/danas/hrvatska/izvjestajem-o-ndh-uzdrmala-je-strukture-a-sada-za-net-hr-govori-o-krsenju-ljudskih-prava-gradani-mi-se-javljaju-zbog-tri-stvari/

Vele desničari: - Mi smo iznenadijeni i uvrijedijeni i smo na aparatih!  gaah   :comfort Dorh mora odmak procesuirat, uapsit, zaklat pa silovat E žicom od kontrabasa, ako ne i kurblom od motokultivatora i to otim četveroredosljedom.
Odmah strpat u stocni vagon pa pravac Stara Gradiska. A moze i Jasenovac i nek se tamo preodgaja i uci domoljublju.

Predlazem da preodgajatelji budu Skejo zvani Hitler iz nase kalete, ili Glasnovic Kosovski Bozur.

Povijest da je poducava Jurcevic a da joj vskodnevno prikazuju Sedlarove filmove.

Garant ce biti preodgojena nakon dva mjeseca.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 14:51

..i sto je na koncu rekla?..nista..sve se svelo..'nije moja domena'...'ne bi htjela nista reci konkretno'...tipicna plenkistica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Ringo10 Wed 5 Dec - 14:53

vuksadinare wrote:..i sto je na koncu rekla?..nista..sve se svelo..'nije moja domena'...'ne bi htjela nista reci konkretno'...tipicna plenkistica
MA jasta ...

Cuj ona se nasla srat po nasoj najvoljenijoj endehaziji. Treba joj jebat mater ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 14:54

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:..i sto je na koncu rekla?..nista..sve se svelo..'nije moja domena'...'ne bi htjela nista reci konkretno'...tipicna plenkistica
MA jasta ...

Cuj ona se nasla srat po nasoj najvoljenijoj endehaziji. Treba joj jebat mater ...
mene taj dio ne zanima..mada kad si vec spomenuo..nije ni navela konkretne primjere...nego sam mislio u svezi migranata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Ringo10 Wed 5 Dec - 14:59

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:..i sto je na koncu rekla?..nista..sve se svelo..'nije moja domena'...'ne bi htjela nista reci konkretno'...tipicna plenkistica
MA jasta ...

Cuj ona se nasla srat po nasoj najvoljenijoj endehaziji. Treba joj jebat mater ...
mene taj dio ne zanima..mada kad si vec spomenuo..nije ni navela konkretne primjere...nego sam mislio u svezi migranata
Mene to sa migrantima nije zanimalo. Ja sam pobjesnio kad se nasrala na nasu velicanstvenu endehaziju.

Cuj ona blati nasu endehaziju, nas ponos i diku.

Treba joj mater jebat  ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Oh_Femder Wed 5 Dec - 14:59

vuksadinare wrote:..i sto je na koncu rekla?..nista..sve se svelo..'nije moja domena'...'ne bi htjela nista reci konkretno'...tipicna plenkistica
Zato što kučketina ništa konkretno nije rekla su se ustašlije i uskokodakale  :|

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Lora10

_________________
Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Ringo10 Wed 5 Dec - 15:03

Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:..i sto je na koncu rekla?..nista..sve se svelo..'nije moja domena'...'ne bi htjela nista reci konkretno'...tipicna plenkistica
Zato što kučketina ništa konkretno nije rekla su se ustašlije i uskokodakale  :|

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Lora10
Nase hrabre ustasetine ce svakako nesto poduzeti na zastiti digniteta svete nam endehazije i nasih ustaskih svetinja.

JA sam recimo bijesan ko ris. Cuj ona tako na nase slavne ustaske heroje, vitezove ... evo suze mi udarile od muke.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by T. Wed 5 Dec - 15:26

Attention whore koja mjesecima serucka o stvarima koje nisu u nadležnosti pučkog pravobranitelja...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by prckov Wed 5 Dec - 15:30

cek, jel to ona progresivna sto bi trpala hrvatskim rasistima, fasistima, islamofobima, seksistima I ksenofobima jadne migrante

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by T. Wed 5 Dec - 15:32

Glupača par excellence, reko bi izet...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by prckov Wed 5 Dec - 15:34

T. wrote:Glupača par excellence, reko bi izet...
pa dobro, samo malo je gluplja od ovog oh-bletova :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Guest Wed 5 Dec - 16:22

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Oh_Femder Wed 5 Dec - 19:44

prckov wrote:
T. wrote:Glupača par excellence, reko bi izet...
pa dobro, samo malo je gluplja od ovog oh-bletova :D
Jebeš nju; ona je sitna riba pljuckavica. Pravi srbočetnik je onaj jebeni Kurtz. Dođi ti njemu ustašovat ako si takav junak ;P Taj će ti bez pardona odvaliti globu od E 10.000. Ali nemaš ti ovcoprce muda njemu se suprotstaviti. Ti si junak pred ženama i malom djecom ;P Da ni ne pričam kako si i pred svojom klokanskom policijom koja ti je prije par dana otkantala tvoje trogloditske degenerične idole i odjebala ih da se ne smiju iskrcati na australsku obalu bio manji od makovog zrna. Nije se ništa čulo da se dizo demonstracije pred zgradom parlamenta. Pokunjio si se ko ovčica i ni glasa od tebe nije za čuti bilo  :^0
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by darth_vader Wed 5 Dec - 19:52

Koja glupača...  :facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by darth_vader Wed 5 Dec - 19:53

T. wrote:Attention whore koja mjesecima serucka o stvarima koje nisu u nadležnosti pučkog pravobranitelja...

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by prckov Wed 5 Dec - 22:30

Oh_Femder wrote:
prckov wrote:
T. wrote:Glupača par excellence, reko bi izet...
pa dobro, samo malo je gluplja od ovog oh-bletova :D
Jebeš nju; ona je sitna riba pljuckavica. Pravi srbočetnik je onaj jebeni Kurtz. Dođi ti njemu ustašovat ako si takav junak ;P Taj će ti bez pardona odvaliti globu od E 10.000. Ali nemaš ti ovcoprce muda njemu se suprotstaviti. Ti si junak pred ženama i malom djecom ;P Da ni ne pričam kako si i pred svojom klokanskom policijom koja ti je prije par dana otkantala tvoje trogloditske degenerične idole i odjebala ih da se ne smiju iskrcati na australsku obalu bio manji od makovog zrna. Nije se ništa čulo da se dizo demonstracije pred zgradom parlamenta. Pokunjio si se ko ovčica i ni glasa od tebe nije za čuti bilo  :^0
eno vidi 
ja te malo pofalio a ti se odma poso trest ko epilepticar   :coffee
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by immortal Wed 5 Dec - 23:16

Oh_Femder wrote:
.....o kučketina ........
Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Lora10
đubretara
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE Empty Re: Lorom Vidović IZVJEŠTAJEM O NDH UZDRMALA STRUKTURE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum