ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Oh_Femder 3/12/2018, 23:52

Serbinho-3 wrote:Ako ne mozes da otvoris fabrike i zaposlis ljude, onda im serviras svadjanje sa Srbijom i tako im prodje vreme a da nisu dobili realno nista u zivotu.
Srbija je dobila jako puno svojom mudrom politikom u zadnjih 30 godina. 250K etnički očišćenih krajišnika iz rvacke, koliko ono protjeranih s Kosova pa i čitavo Kosovo bye-bye, image glavnih negativaca u svijetu (o Hollywoodu da ni ne zborimo) i tako to. Al' jebat ga, glavno da se ništa od toga nije primilo u kolektivnu svijest. Vasionski narod se doveo do ruba provalije, ali ne posustaje u svom naumu da napravi po još koji korak u istom smjeru... tja

Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by michaellcmacha 4/12/2018, 01:34

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Evo jos primjera...svjezeg...i nemojte i memojte molim vas zasto...kako..zbog cega...bezobrazluk par exellance

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3165719/srbija-da-trazi-odstetu-za-zrtve-genocida-napadi-na-jna-u-hrvatskoj-bili-su-teroristicki-a-zagreb-mora-da-plati-za-sve-zlocine-i-proterivanje-stotine-hiljada-srba
nije
to su bili teroristicki napadi
na jedinu legalnu vojnu grupaciju
kako da nije
upadne grupa ubica u kasarnu
sta su oni, zlikovci
A da se steraš u mp3. Ako je ta nenarodna, nehrvatska vojska opetovano pozivana da napusti hrvatsku, da ne sudjeluje u potpomaganju velikosrpskih terorista koji su po nalogu beograda sa već prije oduzetim oruzjem teritorijalne obrane u hrvatskoj poceli da vrše terorističke napade, ubijaju civile, vrše organizirane napade na policijske ophodnje i policijske postaje i ispostave, i ako se ista na te pozive ne samo oglušila nego i zajedno sa srpskim teroristima sudjelovala u svemu navedenom, koji ste vi kurac očekivali. Budite sretni sto vam nismo bar 5000 crnih vreća sa olađenim đangosima isporucili, naravno normalni smo ljudi pa smo ih pustili da idu kuci iako smo znali da ce vecina njih opet u vasim agresorskim postrojbama opet vrsiti atak na hrvatsku... Uglavnom nemojte se nista cuditi... Mrze vas makedonci, mrze vas muslimani, mi hrvati vas ne mrzimo, mi smo vam se najebali keve za iducih 300 godina, a budete li inzistirali, upravo kako i pise... u dogovoru i paktu oko vas bude vas se satralo da ne ostane ni kamen na kamenu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 13:34

michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Evo jos primjera...svjezeg...i nemojte i memojte molim vas zasto...kako..zbog cega...bezobrazluk par exellance

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3165719/srbija-da-trazi-odstetu-za-zrtve-genocida-napadi-na-jna-u-hrvatskoj-bili-su-teroristicki-a-zagreb-mora-da-plati-za-sve-zlocine-i-proterivanje-stotine-hiljada-srba
nije
to su bili teroristicki napadi
na jedinu legalnu vojnu grupaciju
kako da nije
upadne grupa ubica u kasarnu
sta su oni, zlikovci
A da se steraš u mp3. Ako je ta nenarodna, nehrvatska vojska opetovano pozivana da napusti hrvatsku, da ne sudjeluje u potpomaganju velikosrpskih terorista koji su po nalogu beograda sa već prije oduzetim oruzjem teritorijalne obrane u hrvatskoj poceli da vrše terorističke napade, ubijaju civile, vrše organizirane napade na policijske ophodnje i policijske postaje i ispostave, i ako se ista na te pozive ne samo oglušila nego i zajedno sa srpskim teroristima sudjelovala u svemu navedenom, koji ste vi kurac očekivali. Budite sretni sto vam nismo bar 5000 crnih vreća sa olađenim đangosima isporucili, naravno normalni smo ljudi pa smo ih pustili da idu kuci iako smo znali da ce vecina njih opet u vasim agresorskim postrojbama opet vrsiti atak na hrvatsku... Uglavnom nemojte se nista cuditi... Mrze vas makedonci, mrze vas muslimani, mi hrvati vas ne mrzimo, mi smo vam se najebali keve za iducih 300 godina, a budete li inzistirali, upravo kako i pise... u dogovoru i paktu oko vas bude vas se satralo da ne ostane ni kamen na kamenu...
ne znam da li baniram
zbog pickaranja majke
ne verujem
to je rezevusano za goste iz srbije
nabijem na qurac sve sto si napisao
posebno mi se jebe za vasa paktiranja.
vi bre samo mozet da pravite crtane
filmove o ratu sa srbijom.
to nije migla ni au
nedostajao je mckenzi a kasnije hitler ili peder b.klinton
bez amera i nato ne smete ni da nam telefonirate.
ono, sta mislis da se teras u 3mp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Ringo10 4/12/2018, 13:53

KAd na Youtube gledam okrugle stolove i intervjue povjesnicara sa podrucja bivse SFRJ o Jugoslavijama i oba svjetska rata kao i sudionicima svega toga, ono sto sam primjetio kod srpskih diskutanata cak i onih najobjektivnijih jeste potpuno odsustvo bilo kakve samokriticnosti i vjecno svaljivanje krivnje na druge posebno na Hrvate. 
Kronicna nesposobnost razumijevanja motiva i nepriznavanje interesa  nesrpskih naroda u svim tim povijesnim procesima i dogadjanjima.
Ogorcenje zbog onoga sto smatraju propustenim sansama za stvaranje Velike i Homogenije srpske drzave njima potpuno zamagljuje sposobnost racionalnog i objektivnog povjesnicarskog rasudjivanja.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Eroo 4/12/2018, 14:10

U onoj Ćirilici jedan od diskutanata reče jednu stvar, koju i ja često kroz pitanje kolegama iz Srbije
često ispostavljam. Kaže  da mu je jedan engleski diplomat najiskrenije objasnio interes Engleske
(još na početku prošlog rata) bio napredna Srbija, kojoj želi pomoći da se riješi albanskog kamena
oko vrata, s kojim nikad neće moći naprijed. Odgovor ovoga Srbina je bila da to Srbija nikad neće
moći prihvatiti. Srbija je uvijek koristila ostale, prije svega Sloveniju i Hrvatsku, u nošenju toga kamena.
Naravno, začudili su se i uvrijedili kad im je jasno rečeno da to nije ni slovenska ni hrvatska stvar, jer
imaju sasvim dovoljno i svojih problema.Iz iste rasprave, koju sam spomenuo, jasno se vidi da im
je stalno bilo na umu -državni udar i nasilje nad ostalima, koji su se usudili upravljati sami sa sobom. 
Ito bez osjećaja ikakvog srama...Ukratko, ukopali su se u 19.-o stoljeće i ni makac od tamo.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Ringo10 4/12/2018, 14:20

Eroo wrote:U onoj Ćirilici jedan od diskutanata reče jednu stvar, koju i ja često kroz pitanje kolegama iz Srbije
često ispostavljam. Kaže  da mu je jedan engleski diplomat najiskrenije objasnio interes Engleske
(još na početku prošlog rata) bio napredna Srbija, kojoj želi pomoći da se riješi albanskog kamena
oko vrata, s kojim nikad neće moći naprijed. Odgovor ovoga Srbina je bila da to Srbija nikad neće
moći prihvatiti. Srbija je uvijek koristila ostale, prije svega Sloveniju i Hrvatsku, u nošenju toga kamena.
Naravno, začudili su se i uvrijedili kad im je jasno rečeno da to nije ni slovenska ni hrvatska stvar, jer
imaju sasvim dovoljno i svojih problema.Iz iste rasprave, koju sam spomenuo, jasno se vidi da im
je stalno bilo na umu -državni udar i nasilje nad ostalima, koji su se usudili upravljati sami sa sobom. 
Ito bez osjećaja ikakvog srama...Ukratko, ukopali su se u 19.-o stoljeće i ni makac od tamo.
Da, ono - mi smo vlasnici Jugoslavije, mi smo podnijeli najvece zrtve, vi ste uvijek bili na strani porazenih i zato nase je da komandujemo a vase da slusate.
Kazu da su za normalizaciju a u svakom kontaktu potezu JAsenovac ili jos gore, OLUJU a bez ikakvog priznanja svoje odgovornosti sto je do OLUJE doslo.

U drugoj polovici osamdesetih su napustili AVNOjski koncept i proglasili taj uSTAV ZA NAJVECE ZLO ZA SRPSKI NAROD IAKO JE OMOGUCAVAO KAKAV TAKAV BALANS U sfrj, i okrenuli se Moljevicevskim velikosrpskim konceptima i memorandumskoj strategiji. 

I onda se cude sto su svi drugi to odjebali i onda se ponasaju ko uvrijedjena mlada ostavljena pred oltarom kako i sam Lazanski jednom rece u jednoj emisiji.

Njima je sav rat devedesetih sveden na OLUJU kao da nicega prije OLUJE nije bilo. 

Ne ide to tako, ne ide. A nema nikakve nade da ce ikada racionalno poceti sagledavati stvari.

A sto je najtargicnije i najgrotesknije i Bosnjaci se ponasaju vrlo slicno u BiH. Samo sto je kod njih umjesto Memoranduma ideja vodilja ISLAMSKA DEKLARACIJA Alije Izetbegovica.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 14:37

hrvati bolje da ne kenjaju o srbiji
slovenci su tu realniji
nakon 1 sv.rata na medj. konfer.
kralj posalje hrvata trumbica i nekog janeza,  inace taj janez glumio nesto u au vladi, moguce slobodnog kmeta.
medjitim, italijani skoce, zahtevaju da
oni napuste konf. jer su porazeni, neprijateljski blok.
trumbic i janez izvade, kao dokaz papir da ih salje kralj aleksandar,
da predstavljaju drzavu u nastajanju.
tako su dobili saglasnost da ostanu
na konf.
kasnije sledi ndh, pa opet srpska glupost, i sad kenjaza do neba.
eto, tako smo mi id kmetova prvo
nacinilu konstituvne narode i
sopstvene dzelate.
koje smo mi budaletine.
umesto da smo se nagodili
sa saveznicima i italujom
mi glumimo tate zastitnike.
hrani psa da te ujede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 14:44

ipak je srbija danas calnula
1, 03 milij.$ iz sopstvenih sredstava
i tako smanjila j.d.
 ucesce u bdp na oko 54 posto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Eroo 4/12/2018, 15:01

pizzon wrote:hrvati bolje da ne kenjaju o srbiji
slovenci su tu realniji
nakon 1 sv.rata na medj. konfer.
kralj posalje hrvata trumbica i nekog janeza,  inace taj janez glumio nesto u au vladi, moguce slobodnog kmeta.
medjitim, italijani skoce, zahtevaju da
oni napuste konf. jer su porazeni, neprijateljski blok.
trumbic i janez izvade, kao dokaz papir da ih salje kralj aleksandar,
da predstavljaju drzavu u nastajanju.
tako su dobili saglasnost da ostanu
na konf.
kasnije sledi ndh, pa opet srpska glupost, i sad kenjaza do neba.
eto, tako smo mi id kmetova prvo
nacinilu konstituvne narode i
sopstvene dzelate.
koje smo mi budaletine.
umesto da smo se nagodili
sa saveznicima i italujom
mi glumimo tate zastitnike.
hrani psa da te ujede.

Evo, o ovome sam ja gore pisao...Svaki razgovor na ovu temu je izlišan.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Stanojko 4/12/2018, 15:20

Ucimo... :)


_________________
U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 16:05

vuksadinare wrote:Njemacka se oglasila u slucaju mozebitnog pakta protiv srbije:'Ako je to u planu to nije dobar scenarij za regiju'...ili nije dobro za vase interese mamu vam svapsku
sta q drobis o tom paktu 
on postoji prakticno odavno
to nije nista novo
pronasli ste toplu vodu
pises o tome danima
eureka
pred. i vlada moraju da komentarisu
pol.izjave iz okruzenja. sveta
nas boli q za nesto sto postoji
decenijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Eroo 4/12/2018, 16:16

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Njemacka se oglasila u slucaju mozebitnog pakta protiv srbije:'Ako je to u planu to nije dobar scenarij za regiju'...ili nije dobro za vase interese mamu vam svapsku
sta q drobis o tom paktu 
on postoji prakticno odavno
to nije nista novo
pronasli ste toplu vodu
pises o tome danima
eureka
pred. i vlada moraju da komentarisu
pol.izjave iz okruzenja. sveta
nas boli q za nesto sto postoji
decenijama.
Ne osjećate nikakve vlastite krivice u tome da su doslovce od vas svi pobjegli pa i drugo oko u glavi?
Svi vas mrzidu zato što ste Srbi? Dapače, ceo svet i šire. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 18:15

kakvu krivicu
jedino sto smo dali zrtve za prosperitet
sopstvenim zlikovcima
to da
krivicu ??
zbog udruzivanja onih koji su
bili redovni gubitnici, " tisucu godina "
i njihovog udruzivanja sa duhivnim 
metastazama osmanliha.
zbog onih koji su srbima dva x u jednom veku zabili noz u srce
jebem i vas i vese formalno i neformalno udruzuvanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Eroo 4/12/2018, 18:27

pizzon wrote:kakvu krivicu
jedino sto smo dali zrtve za prosperitet
sopstvenim zlikovcima
to da
krivicu ??
zbog udruzivanja onih koji su
bili redovni gubitnici, " tisucu godina "

i njihovog udruzivanja sa duhivnim 
metastazama osmanliha.
zbog onih koji su srbima dva x u jednom veku zabili noz u srce
jebem i vas i vese formalno i neformalno udruzuvanje.
Zašto misliš/te da je to tvoj/vaš problem?
Kad vam kažu skinite se, zašto se ljutite?
Ma čuj, Srbi znaju bit prijatni ljudi, to znam iz vlastitog iskustva svakodnevno.
No, ne razumijemo što vaša politika hoće...ustvari dojadila je i Bogu i đavlu.
Ma ne samo nama, nego, kako vidmo, i onima koji vam u zadnje vrijeme zavrću ušima.
Svi to vide osim vas. Naglašavam, vaše politike i njihovih podanika.
Niste vi Srbija, to nitko pametan ne misli. Nisu Informer i Alo slika Srbije, oni su vam zlo.
Vama, prije svega.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 18:32

https://www.espreso.rs/vesti/hronika/322538/sramota-me-je-nemackih-zlocina-nad-malom-srbijom-admiral-priznao-da-su-nad-srbima-pocinjeni-strasni-zlocini?utm_source=kurir&utm_medium=web_home&utm_campaign=adria_internal
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Eroo 4/12/2018, 18:59

pizzon wrote:https://www.espreso.rs/vesti/hronika/322538/sramota-me-je-nemackih-zlocina-nad-malom-srbijom-admiral-priznao-da-su-nad-srbima-pocinjeni-strasni-zlocini?utm_source=kurir&utm_medium=web_home&utm_campaign=adria_internal

Pusti u kurac i Njemce, i Ruse, I Amere...Koga od njih boli qratz za vas i za vaše žrtve? Niti najmanje.
Tamo imate Albance, ili Šiptare kako vam volja, s njima se morate dogovarati.
Niste u prilici podcjenjivati ih kao nekad. Danas je to nadprosječno školovan narod. S njima se dogovorite.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by kaya 4/12/2018, 19:44

Eroo wrote:
pizzon wrote:kakvu krivicu
jedino sto smo dali zrtve za prosperitet
sopstvenim zlikovcima
to da
krivicu ??
zbog udruzivanja onih koji su
bili redovni gubitnici, " tisucu godina "

i njihovog udruzivanja sa duhivnim 
metastazama osmanliha.
zbog onih koji su srbima dva x u jednom veku zabili noz u srce
jebem i vas i vese formalno i neformalno udruzuvanje.
Zašto misliš/te da je to tvoj/vaš problem?
Kad vam kažu skinite se, zašto se ljutite?
Ma čuj, Srbi znaju bit prijatni ljudi, to znam iz vlastitog iskustva svakodnevno.
No, ne razumijemo što vaša politika hoće...ustvari dojadila je i Bogu i đavlu.
Ma ne samo nama, nego, kako vidmo, i onima koji vam u zadnje vrijeme zavrću ušima.
Svi to vide osim vas. Naglašavam, vaše politike i njihovih podanika.
Niste vi Srbija, to nitko pametan ne misli. Nisu Informer i Alo slika Srbije, oni su vam zlo.
Vama, prije svega.
pa je, mi se s ljudima objasnjavamo kao da su Suljo osobno i vulin  a mozda su ljudi  super 
a dobro , ovo je forum , moramo se svadati :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Eroo 4/12/2018, 19:48

kaya wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:kakvu krivicu
jedino sto smo dali zrtve za prosperitet
sopstvenim zlikovcima
to da
krivicu ??
zbog udruzivanja onih koji su
bili redovni gubitnici, " tisucu godina "

i njihovog udruzivanja sa duhivnim 
metastazama osmanliha.
zbog onih koji su srbima dva x u jednom veku zabili noz u srce
jebem i vas i vese formalno i neformalno udruzuvanje.
Zašto misliš/te da je to tvoj/vaš problem?
Kad vam kažu skinite se, zašto se ljutite?
Ma čuj, Srbi znaju bit prijatni ljudi, to znam iz vlastitog iskustva svakodnevno.
No, ne razumijemo što vaša politika hoće...ustvari dojadila je i Bogu i đavlu.
Ma ne samo nama, nego, kako vidmo, i onima koji vam u zadnje vrijeme zavrću ušima.
Svi to vide osim vas. Naglašavam, vaše politike i njihovih podanika.
Niste vi Srbija, to nitko pametan ne misli. Nisu Informer i Alo slika Srbije, oni su vam zlo.
Vama, prije svega.
pa je, mi se s ljudima objasnjavamo kao da su Suljo osobno i vulin  a mozda su ljudi  super 
a dobro , ovo je forum , moramo se svadati :)
Samo razmjenjujemo argumente. :}
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Guest 4/12/2018, 19:56

kaya wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:kakvu krivicu
jedino sto smo dali zrtve za prosperitet
sopstvenim zlikovcima
to da
krivicu ??
zbog udruzivanja onih koji su
bili redovni gubitnici, " tisucu godina "

i njihovog udruzivanja sa duhivnim 
metastazama osmanliha.
zbog onih koji su srbima dva x u jednom veku zabili noz u srce
jebem i vas i vese formalno i neformalno udruzuvanje.
Zašto misliš/te da je to tvoj/vaš problem?
Kad vam kažu skinite se, zašto se ljutite?
Ma čuj, Srbi znaju bit prijatni ljudi, to znam iz vlastitog iskustva svakodnevno.
No, ne razumijemo što vaša politika hoće...ustvari dojadila je i Bogu i đavlu.
Ma ne samo nama, nego, kako vidmo, i onima koji vam u zadnje vrijeme zavrću ušima.
Svi to vide osim vas. Naglašavam, vaše politike i njihovih podanika.
Niste vi Srbija, to nitko pametan ne misli. Nisu Informer i Alo slika Srbije, oni su vam zlo.
Vama, prije svega.
pa je, mi se s ljudima objasnjavamo kao da su Suljo osobno i vulin  a mozda su ljudi  super 
a dobro , ovo je forum , moramo se svadati :)
znao sam da si ti
osetio sam te
samo sam proverio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Oh_Femder 4/12/2018, 19:57

...


Last edited by Oh_Femder on 4/12/2018, 19:59; edited 3 times in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Šandor Winnetou 4/12/2018, 19:58

pizzon wrote:kakvu krivicu
jedino sto smo dali zrtve za prosperitet
sopstvenim zlikovcima
to da
krivicu ??
zbog udruzivanja onih koji su
bili redovni gubitnici, " tisucu godina "
i njihovog udruzivanja sa duhivnim 
metastazama osmanliha.
zbog onih koji su srbima dva x u jednom veku zabili noz u srce
jebem i vas i vese formalno i neformalno udruzuvanje.
Pa jebem vam i sjeme i pleme pa vi ste bili 500 godina turska potrčkala i sjeme za rasplod turske kopiladi i ti nekome pričaš o gubitniocima ili dobitnicima :blj :blj :blj :blj

_________________
U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas' - Page 4 Empty Re: U Srbiji kukaju na 'komsije':Sto smo vam ucinili da spremate pakt protiv nas'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum